Δεν αντεχω να την μοιραζομαι!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599

    Δεν αντεχω να την μοιραζομαι!

    Παιδια οπως ειχα γραψει παλιοτερα εχω μια ξαδερφη καρμπον με εμενα σε εμφανηση και εχει γεννησει εδω και 5 μηνες.
    Εκανα ονειρα οτι θα την βοηθαω με το μωρο οτι θα πινουμε καφεδακι λεγοντας για τα παιδια κλπ αλλα ολα εγιναν αναποδα.
    Καθε μερα τσουπ η αδερφη της να κλεινει 8ωρο και να προσεχει το μωρο να το κοιμηζει κλπ και εγω να νιωθω σαν ξενη.
    Σπιτι αυτη η γυναικα δεν εχει?Καθε μερα παιρνει το παιδι της το οποιο μισε και χτυπαει τον δικο μου χωρις λογο και ερχονται σπιτι να μου κλεψουν την ξαδερφουλα μου.:P
    Εχω σταματησει να πηγενω ηταν η μονη φιλη π ειχα ουτε το μωρο μπορω να χαρω ουτε την καλη μου την ξαδερφη εχει 200 ατομα απο πανω της συνεχεια .
    Να μου πεις εμενα τι με νοιαζει οτι θελουν κανουν δεν ειναι δικια μου οικογενεια ,αλλα νιωθω μεγαλη δυσφορια να βλεπω την μεγαλη της αδερφη εκει καθε μα καθε μερα και να εχει και τον γιο της να λεει στον δικο μου "γαμω την μανα σου την *******" και χιλια δυο και να αποκαλει ξενο το δικο μου παιδι.
    Απο οτι καταλαβα δεν μπορουμε να μοιραστουμε την ξαδερφη με το μωρο και αυτοι εμας μας βλεπουν σαν αντιπαλους οπως και εγω αυτους.
    Χθες προσπαθησα και πηγα και εγω με τον μικρο μαζι τους και εκατσα με ρωτησε η ξαδερφη αν θελω καφε ειπα οχι.Ηταν και η μεγαλη ξαδερφη και ετρωγε σαν το σπιτι της και ενιωσα ασχημα.
    Ενιωσα ασχημα επισης γιατι την ειδα και φενεται τρομερα ταλαιπωρημενη και ενιωσα λιγη σιμπονια και λιγο περιεργα.
    Ηθελα να κανω το τεστ αυτο να δω τι ειναι αυτο π με κανει να νιωθω τοση δυσφορια αλλα ισως και αυτη να μην εχει κανεναν στον κοσμο αλλα μονο την αδερφη της κλπ κλπ.
    Α!Επισης οι γειτωνες απο τοτε π γυρισαμε απο το πατρικο για πασχα δεν μου σπανε τα νευρα και ειναι ηρεμοι δεν φωναζουν στον γιο μου και δεν μου κανουν μαγκιες ετσι κ εγω ειμαι αρνακι!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    τον γιο της να λεει στον δικο μου "γαμω την μανα σου την *******" και χιλια δυο και να αποκαλει ξενο το δικο μου παιδι.

    τι ειναι αυτα ρε;;;; Που γινονται αυτα;;; Τι επιπεδο πατος ειναι αυτο;; Την εχεις βρισει καθολου αυτη την γυναικα για αυτα τα πραγματα; Γιατι ο γιος σου ερχεται ακομα σε επαφη με αυτο το παιδι;;; Δεν παμε καλα!!

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Της τα ειπα και λεει οτι τα μαθενει απο μεγαλυτερα παιδια.Παντως αυτην οτα βριζει ο δικος της δεν δινει σημασια ενω εγω τον εβαζα τημωρια κλπ.
    Απο τοτε π αρχηε ο δικος της να βριζει βαρια τον αφησα να τον βριζει και εμενα την μανα .Μα καθε μερα ρε πουστη ερχεται εδω σπιτι δεν εχει αυτη?

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Αναγκαστικα ερχεται σε επαφη γιατι τα σπιτια με την ξαδερφη μου που εχει το μωρο ειναι κολιτα σχεδον με την ιδια αυτλη.
    Καθε μερα σιναντιουντε και βριζοντε.
    Last edited by Παστελι; 12-05-2011 at 14:02.

Similar Threads

  1. Δεν αντέχω άλλο!!!
    By gian in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 112
    Last Post: 19-05-2011, 13:06
  2. Ποσο ακομα θα αντεχω να αντεχω?
    By silveroula in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 158
    Last Post: 04-10-2010, 10:52
  3. Δεν αντέχω
    By eve in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 08-10-2009, 00:27
  4. ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ
    By apelpismeniefibiiii in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 27
    Last Post: 20-04-2008, 16:53
  5. δεν αντεχω
    By dream84 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 25
    Last Post: 24-03-2007, 16:54

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •