Δεν αντέχω άλλο!!! - Page 8
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 106 to 113 of 113
  1. #106
    απαντησε μου ειλικρινα σε κατι gian.Υπαρχει περιπτωση να τα εκανες ολα αυτα μονο για το φιλο σου?πιστευω να ειναι ιδεα μου..
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  2. #107
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Συγχαρητήρια Γιάννα για την πρώτη σου πετυχημένη αποκοπή από τη θέληση άλλων και το γύρισμα στη δική σου πραγματικότητα!
    Αυτό που έκανες δεν είναι καθόλου λίγο παρεμπίπταμπλι.:P
    Θα δεις στην πορεία πόσο σημαντική είναι η πρώτη σύγκρουση. Από τη στιγμή που μπήκες στη διαδικασία να γυρεύεις τι θέλεις εσύ και όχι τι θέλουν άλλοι για σένα,
    νομίζω πως το νερό έχει μπει στ'αυλάκι. Να μας γράφεις για την πορεία αυτή,ε?
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  3. #108
    Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    83
    Quote Originally Posted by olgaki82 View Post
    απαντησε μου ειλικρινα σε κατι gian.Υπαρχει περιπτωση να τα εκανες ολα αυτα μονο για το φιλο σου?πιστευω να ειναι ιδεα μου..
    Καλημερα olgaki82.Τετοια περιπτωση δεν υπαρχει.το οτι εγω δεν αντεχω να συνεχιζω να κανω κατι το οποιο δε μου αρεσει και με καταπιεζει δεν εχει σχεση με το φιλο μου.απλα ειπα πως θελω να βρω μια δουλεια και να μεινω εδω μαζι του.δε σχετιζονται.το οτι με πιεζουν οι γονεις μου να κανω πραγματα που δεν θελω και αυτο λεω και συζηταμε τοσο καιρο εσυ καταλαβες πως δε θελω να σπουδαζω για να ειμαι μαζι του;μα και οι σπουδες εδω που ειναι και αυτος ειναι δε με ενοχλουσε σε κατι.απλως εγω δεν αντεχω να κανω πια οτι μου λενε και οτι θελουν οι δικοι μου.

  4. #109
    Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    83
    Quote Originally Posted by RainAndWind View Post
    Συγχαρητήρια Γιάννα για την πρώτη σου πετυχημένη αποκοπή από τη θέληση άλλων και το γύρισμα στη δική σου πραγματικότητα!
    Αυτό που έκανες δεν είναι καθόλου λίγο παρεμπίπταμπλι.:P
    Θα δεις στην πορεία πόσο σημαντική είναι η πρώτη σύγκρουση. Από τη στιγμή που μπήκες στη διαδικασία να γυρεύεις τι θέλεις εσύ και όχι τι θέλουν άλλοι για σένα,
    νομίζω πως το νερό έχει μπει στ'αυλάκι. Να μας γράφεις για την πορεία αυτή,ε?
    καλημερα rainandwind.σε ευχαριστω πολυ για τη στηριξη και θελω να πιστευω πως με βοηθησες αρκετα και εσυ και οι υπολοιποι.μακαρι τωρα απο εδω και περα να βρω μια δουλεια και εγω και να ανεξαρτητοποιηθω πληρως.να μην εχω κανεναν αναγκη.εννοειται πως θα σας ενημερωνω και σας ευχαριστω που ειστε διπλα μου εστω και απο εδω μεσα.καμια φορα ειναι και καλυτερη αυτου του ειδους η επικοινωνια..

  5. #110
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Να'σαι καλά Γιάννα κι εμείς σ'ευχαριστούμε. Εύχομαι να καταφέρεις ό,τι επιθυμείς. Καλημέρα.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  6. #111
    Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    83
    σε ευχαριστω πολυ και για τις ευχες.μακαρι ! απο το στομα σου και στπυ θεου το αυτι που λενε.....
    να εισαι παντα καλα!

  7. #112
    Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    83
    rainandwind θελω να σου στειλω μνμ και δε μπορω.θελω κατι να σε ρωτησω αν το δεις απαντησε μου

  8. #113
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    α,οκ, όπως πάντα γεμάτο ίνμποξ θά΄χω.Αδειάζω και στείλε.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678

Similar Threads

  1. Δεν αντεχω άλλο...
    By Ms_Snowhite in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 18
    Last Post: 17-03-2011, 22:14
  2. Δεν το αντεχω αλλο πια.
    By Παστελι in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 18
    Last Post: 18-05-2009, 13:14
  3. Δεν αντέχω άλλο...
    By helplease in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 66
    Last Post: 19-12-2008, 13:51
  4. Δεν αντέχω άλλο
    By La_ViTa in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 22-10-2008, 17:30
  5. Δεν αντεχω αλλο
    By Sofia in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 16
    Last Post: 11-02-2008, 16:43

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •