ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΛΟΓΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΜΦΟΡΟΥΜΙΣΤΑ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 51
  1. #1

    ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΛΟΓΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΜΦΟΡΟΥΜΙΣΤΑ

    εβαλα αυτο το θεμα σαν μια ασκηση.εγω που υποφερω απο πανικους και αγχος μονιμα βριζω τους αλλους για την καλη τους τυχη..και ποτε δεν λεω κατι καλο.τι θα λεγατε χωρις γκρινιες και πλακωματα να λεγαμε εναν καλο λογο ο ενας στον αλλο?ολοι εχουμε καποια καλα..και κακα στοιχεια.θα θελα στο θεμα αυτο να ανοιχτουμε και αποδεχτουμε ο ενας τον αλλο.και οποιος βρισει και παλι καλοδεχουμενος αρκει να μη εχει κακη βουληση.αλλο βριζω γτι εχω νευρα και δεν εχω σκοπο να βλαψω κανεναν και αλλο βριζω γιατι ειμαι κακος και ιδιοτελης.ξεκιναω λοιπον..

    μου αρεσει η πανικουλα γιατι ειναι αυθορμητη και δεν μασαει σε τιποτα εστω και αν διαφωνω σε καποια πραγματα που λεει.μου αρεσει γιατι ειναι αυθεντικη..
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Σευχαρηστω πολυ κοπελα μου.
    Μαρεσει το ολγακι γιατι ειναι γλυκεια συνεσταλμενη και οταν τα παρει ειναι τρελα !:P
    Μου αρεσει lakrimosa επισης γιατι αν και μικρη ηλικιακα στο μυαλο ειναι πιο ωρημη απο πολους και πολλες.Και μου αρεσει γιατι ποτε δεν εχει πει κακο λογο για κανεναν εδω και δεν εχει προσβαλει κανεναν.
    Μου αρεσει και η μπροκεν ντολ γιατι ειναι μαγκακι και δεν μασαει
    Μου αρεσει η ρεμεντι γιατι ειναι ενα πολυ λογικο ατομο και ας διαφονουσαμε παλια σε πολλα θεματα.Ειναι επισης ωρημη και δινει σωστες συμβουλες και δεν χαιδευει αυτια.:P

  3. #3
    φυσικα και εμενα μου αρεσει η ρεμεντι αν και μου τη δινει στα νευρα ειναι σωστη,μου αρεσει η μπροκεν βγαζει μια μεγαλη ευαισθησια οσο και αν θελει να φαινεται σκληρη,μου αρεσει η ρειν που ψυχαναλαει τους παντες τοσο σωστα,μου αρεσει η θεοφανια γιατι γραφει λιγα και καλα και ποτε δεν πλατειαζει,μου αρεσει η ντισολβντ γτι γραφει τελεια.ο ινσεκτ γιατι ειναι8 δυνατος παρολο που δεν το ξερει...νομιζω ολοι εχουμε εναν καλο λογο να πουμε ο ενας στον αλλο ασχετα με τα αρνητικα του..και θα συνεχισω γτι ειμαι παρμενη με ατομα απο εδω επειδη δεν συμφωνουν μαζι μου,θα συνεχισω να ψαχνω τα καλα του καθενα και να μην επικεντρωνομαι στα αρνητικα
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Oλοι εχουν καλα ολγα εδω μεσα αλλα εχουν και κακα οπως ολοι οι θνητοι.Τους ανθρωπους τους αγαπαμε γιαυτο που ειναι.Εγω τους αγαπαω ολους εδω χωρις καμια εξαιρεση.Τους εχω σηνηθησει και μου αρεσουν ολοι.

  5. #5
    ετσι ειναι..:)
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    απο χρηστριες (ελπιζω να μην υπαρξει μαλλιοτραβηγμα) :

    Broken_DoLL απ'τη πρωτη μερα που πατησα εδω για καποιο μυστηριο λογο τον οποιο ξερω (οποτε δεν ειναι μυστηριος για μενα), κι επειδη μου ταιριαζει περισσοτερο απ'ολους τους υπολοιπους και ειναι το μοναδικο μελος που μπορει να καταλαβει τα ζωωδη ενστικτα μου, και με υποστηριξε στο παρελθον οταν ολο το φορουμ ηταν εναντιον μου!!!!

    RainAndWind γιατι τις περισσοτερες φορες που απανταει, ειναι λες και καταλαβαινει και μπορει να πει αυτο που πρεπει να ακουστει, σαν να νιωθει περισσοτερα παρολο την οποια ψυχροτητα του υπολογιστη (και φυσικα που ειμαστε ολοι αγνωστοι εδω).

    carrie γιατι δινει χρησιμες συμβουλες και ειναι ψαγμενη (πραμα που εκτιμω απεριοριστα στις κοπελες) και επειδη ο τροπος που γραφει μοιαζει καπως σαν τον καλυτερο εαυτο μου (αν ημουν κοπελα, ηρεμη και normal).

    claire γιατι ειναι συζητησιμη κι εχει δωσει κι αυτη συμβουλες, αλλα επειδη εκτιμαει και τον καλο κινηματογραφο.

    Παστελι γιατι αν και ειναι υπερβολικα οτι να'ναι, αυτος ο αυθορμητισμος ωρες ωρες μοιαζει με τη καφριλα μου, ενω κατα βαθος εχει κι αυτη καρδια.

    Lacrymosa γιατι αν και μικρη και θελει δουλεια ακομα, φαινεται να εχει λαμπρο μελλον.

    DissolvedGirl αν και ξερω πως δε με συμπαθει, ειναι εξυπνη και παρολο που γραφει σεντονια, εχουν σχεδον παντα αξια.

    Gothly αν και δε τη ξερω καλα και σπανια εχουμε μιλησει, για το ονομα.

    rock γιατι σε ορισμενα ποστς με καταλαβε παρα πολυ, και γενικα γραφει σωστα.

    stellou1989 γιατι αν και δε τη ξερω καθολου, εχουμε κοινο γνωστο στο facebook (μαλλον πρωην της), και λογο τεχνης.


    απο χρηστες τωρα :

    keep_walking γιατι ειναι λιγακι μπροστα και σαν υδροχοος ξεφευγει. γενικα συμπαθης γραψιμο και δεν εχει ενοχλησει παρολο που ανηκει στη γνωστη κλικα που κουμανταρει το φορουμ.

    insect γιατι συμπασχω με το περιθωριο και τη μοναξια και (παρολο που στο παρελθον με ειχε βρισει) προσπαθησα να τον υποστηριξω, γιατι ολοι παλευουμε σε τουτο το κοσμο.

    Boltseed γιατι ορισμενα πραγματα που εγραφε ηταν σωστα και ψαγμενα, απλα στο τροπο ηταν η διαφωνια μας και μου πηγαινε παρα πολυ κοντρα γιατι εγω δεν ειμαι ουτε θελω να ειμαι 100% σωστος.


    δε ξερω αν ξεχασα καποιο μελος που ετυχε να κανουμε καλη κουβεντα και μοιραστηκαμε εστω και λιγο χρονο εδω (στειλτε μου να σας προσθεσω)...

    ολοι αυτοι ειναι που θα ηθελα να εχω στη λιστα των φιλων μου, πλεον ομως δεν ασχολουμαι οποτε who cares anyway.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Δε μαρεσουν αυτα τα θεματα γιατι καποιον θα ξεχασεις παντα ή καποιον θα αφησεις απεξω και μπορει να δυσαρεστηθει. Γιαυτο το λογο δεν ειχα απαντησει και στο θεμα του κενο για τους ποιους θα θελαμε να συνατησουμε + οτι εχω κοψει να γνωριζω ατομα απο το νετ εδω και αρκετα χρονια. Αλλα επειδη αναφερθηκε και τοτε και τωρα η αφεντομουτσουναρα μου, να ευχαριστησω οσους θα θελανε να με γνωρισουν και εχουν εκδηλωσει συμπαθεια, μπορω ν απω οτι κιε γω σαν το παστελι σας συμαπθω ολοςυ εδω μεσα, δε μου ερχεται τωρα καποιος ο οποιος να μη μου ειναι συμπαθης, ισως ενα δυο ατομα που μου την ειχαν πεi καμια φορα, αλλα περασμενα ξεχασμενα! :p

    Αυτα, ο καθενας εχει τα καλα του, κι αν αρχισω να γραφω θα αφησω σιγουρα καποιους απεξω, οποτε πειτε με διπλωματικη ή οτιδηποτε, δατς μι :p :)

  8. #8
    carrie δεν εβαλα αυτο το θεμα για να δυσαρεστηθουμε αλλα για να γραψουμε ολοι εναν καλο λογο λογο για καποιον γιατι δυστυχως οσοι ειμαστε κλεισμενοι στα προβληματα μας σκεφτομαστε μονο τον εαυτο μας και τα αρνητικα των αλλων(υπαρχουν και εξαιρεσεις φυσικα).εσυ πχ μου τη δινεις λιγο γιατι μονιμα απαντας ευστοχα@@@@@@@(το @@@ το χρησιμοποιω αντι να βρισω) ,αλλα επειδη μου τη δινεις δεν μπορω να μην πω οτι οντως απαντας ευστοχα και εξυπνα:) δεν εκανα θεμα για να πλεξουμε κανενος το εγκωμιο αλλα γιατι υπαρχουν και αρνητικα και θετικα στον καθε χαρακτηρα.
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Ε ποιον να διαλεξω δεν ξερω, για να του πω κατι θετικο, ααα λοιπον το σκεφτομουνα πριν, μου εχει λειψει η ρισερτσερ με τα ενδιαφεροντα βιντεακια της και τα ευστοχα σχολια της. (οκ ενταξει, η αληθεια ειναι οτι οι ασχετες φωτογραφιες μου λειψανε που ξεπαταγονταν καταμεσης :p )

    Αλλα της τα εχουμε πει τα καλα της, ειχε ανοιξει και θεμα.. Λοιπον απο τους παροντες θα συμφωνησω κι εγω για τον αυθορμητισμο του Παστελιου που φαινεται οτι εχει καλη καρδια και μεγαλη! Αλλα της τα εχουνε πει πολλες φορες αυτα :p Oποτε καποιον αλλον που να μην του εχουμε ευλογησει τα γενια τοσο... ας παρουμε το ΚΕΝΟ, τωρα τελευταια εχω διαβασει μηνυματα του που μονο κενα δεν τα λες, και χαιρομαι.. Επισης χαιρομαι γιατι παρολη αυτη τη μαυριλα που φωναζει και τις δηλωσεις τις αρνητικες, κρυβεται απο κατω και ελπιδα και θεληση και παθος και κατι καλο. Εγω τουλαχιστον αυτο βλεπω.

    Y.Γ. μερσι ολγακι για τα καλα σου λογια!

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by carrie View Post
    ας παρουμε το ΚΕΝΟ, τωρα τελευταια εχω διαβασει μηνυματα του που μονο κενα δεν τα λες, και χαιρομαι.. Επισης χαιρομαι γιατι παρολη αυτη τη μαυριλα που φωναζει και τις δηλωσεις τις αρνητικες, κρυβεται απο κατω και ελπιδα και θεληση και παθος και κατι καλο. Εγω τουλαχιστον αυτο βλεπω.
    ευχαριστω, αυτο συμβαινει επειδη ειμαι πλεον επιτελους καλυμμενος στα συναισθηματικα μου. :)

  11. #11
    το κενο για μενα ειναι ενα πολυ γεματο κενο.αντιφαση ναι αλλα για μενα ετσι ειναι:)
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Χαιρομαι! Ειδες τι κανει ο ερως...! Στο ειχα πει οτι δεν τα πιστευα αυτα που ελεγες οτι θα μεινεις μονος για παντα, κι οτι απλα ξορκιζες ετσι το κακο και συντομα θα ειχες κατι στη ζωη σου ;)

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    Quote Originally Posted by KENO View Post

    claire γιατι ειναι συζητησιμη κι εχει δωσει κι αυτη συμβουλες, αλλα επειδη εκτιμαει και τον καλο κινηματογραφο.

    .
    και την καλή μουσική, και την καλή λογοτεχνία. επίσης τα περίεργα τυριά και το καλό κρασί. όου γές!

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Επισης και καρι για την καλη της καρδια και συμπεριφορα(πως σε ξεχασα εσενα?)ι.Δεν σημαινει ομως οτι τα αλλα μελη δεν τα συμπαθω......

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Μερσι Παστελι! Οποιος αλλος με αναφερει, τον ευχαριστω αυριο :p Γκουντεναχτεν!

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Τι θα σκεφτοσασταν για καποιον που ιδρωνει πολυ χωρις λόγο?
    By Winston_man in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 47
    Last Post: 20-07-2015, 15:19
  2. Ισχυριζεται πωσ εθιστηκε στον τζογο και το gay σεξ λογο χαπιων....???????
    By Adzik in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 7
    Last Post: 02-02-2011, 03:04
  3. κλάμα χωρίς ιδιαίτερο λόγο
    By stellou1989 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 30-12-2010, 19:07
  4. Αγχος σχετικά με την σχέση μου χωρίς λόγο
    By Michaelgr in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 1
    Last Post: 06-10-2010, 19:54
  5. ψυχ με ψυχ, τι στο καλο;
    By mstrouf in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 19
    Last Post: 28-05-2008, 19:46

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •