ΤΑ ΘΕΛΩ ΟΛΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ!!! - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 41
  1. #16
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    τωρα ειμαι 25 ρε τι κολιτεσ να κανω πια???και που να τις βρω?
    σιγά ρε μαθουσάλα που σε πήραν τα χρόνια!
    Σε όλη σου τη ζωή θα μπορείς να κάνεις φίλους, φτάνει εσύ να είσαι ανοιχτή και καλός άνθρωπος. Να μην εκμεταλευεσαι τους άλλους και να έχεις κάτι να τους πεις. Να τους σέβεσαι και να είσαι κοντά στη χαρά και τη λύπη, αλλά να έχεις ακριβώς τις ίδιες απαίτήσεις από αυτούς.
    Ισσορροπία δηλαδή.
    Όταν φέρεσαι έτσι δεν θα μείνεις ποτέ μόνη σου.

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    για αλλη μια φορα ειχα δικιο κι επεσα μεσα. χαχαχα <3

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    σιγά ρε μαθουσάλα που σε πήραν τα χρόνια!
    Σε όλη σου τη ζωή θα μπορείς να κάνεις φίλους, φτάνει εσύ να είσαι ανοιχτή και καλός άνθρωπος. Να μην εκμεταλευεσαι τους άλλους και να έχεις κάτι να τους πεις. Να τους σέβεσαι και να είσαι κοντά στη χαρά και τη λύπη, αλλά να έχεις ακριβώς τις ίδιες απαίτήσεις από αυτούς.
    Ισσορροπία δηλαδή.
    Όταν φέρεσαι έτσι δεν θα μείνεις ποτέ μόνη σου.
    mmmmmmm δεν ξερω λες να μαι εγω η αναποδη τελικα?

    α πχ τωρα μιλαγαμε κ μ λεγε για μια κοπελα που ολο την εβριζε πως θα ρθει μαζι για καφε και την ρωτησα πως κ ετσι? κ μ λεει ε επειδη την συμπαθω τωρα ολο με παιρνει τηλ κ ρωταει για τον ετσι κ χαιρεται για μενα! ΑΣΤΑΘΕΙΑ φουλ
    I m a Good Person With Bad Attitude

  4. #19
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    mmmmmmm δεν ξερω λες να μαι εγω η αναποδη τελικα?

    α πχ τωρα μιλαγαμε κ μ λεγε για μια κοπελα που ολο την εβριζε πως θα ρθει μαζι για καφε και την ρωτησα πως κ ετσι? κ μ λεει ε επειδη την συμπαθω τωρα ολο με παιρνει τηλ κ ρωταει για τον ετσι κ χαιρεται για μενα! ΑΣΤΑΘΕΙΑ φουλ
    όχι, απλά σου λέει αυτά που πιστεύει μέσω ....καραιβικής.
    Σκέψου το λίγο, κάνε την αυτοκριτική σου. Αν της μίλησες πολύ άσχημα για το φίλο της, αν υποβίβασες τη σχέση της ή την ίδια.
    Σκέψου και αν δεις πως δεν έχεις κάνει τίποτα από όλα αυτα, φύγε. Αν όχι, προσπάθησε να δεις σοβαρά αυτό της συμβαίνει και να της δείξεις πως χαίρεσαι...:)

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    εγω παντως τωρα τσακωνομαι επειδη πηρα παραδειγμα με αυτο π ειπες εσυ πως εκανες στην φιλη σου! χαχαχαχα!
    I m a Good Person With Bad Attitude

  6. #21
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    εγω παντως τωρα τσακωνομαι επειδη πηρα παραδειγμα με αυτο π ειπες εσυ πως εκανες στην φιλη σου! χαχαχαχα!
    λολλλλλλλλλ!!!
    Μη τσακώνεσαι. Συζήτα. Και πάνω απ' όλα κάνε την αυτοκριτική σου.
    Μετά βρίστην.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    τελικα δλδ 1α να κανω αυτοκριτικη κ μετα να βρισω? γτ αμα κανω αυτοκριτικη παει να πει πως πρεπει να σκεφτω και αμα σκεφτω δεν θα μπορω να βρισω!

    (ΥΓ αυτο το κανει την αυτοκριτικη σ μου το λεει συνεχεια ο μπαμπας μου.....)
    I m a Good Person With Bad Attitude

  8. #23
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    τελικα δλδ 1α να κανω αυτοκριτικη κ μετα να βρισω? γτ αμα κανω αυτοκριτικη παει να πει πως πρεπει να σκεφτω και αμα σκεφτω δεν θα μπορω να βρισω!

    (ΥΓ αυτο το κανει την αυτοκριτικη σ μου το λεει συνεχεια ο μπαμπας μου.....)
    Εννοώ για να φτάσω εγώ να βρίσω την πρώην φίλη, άφησα να περάσει καιρός, να δω πολλά πράγματα, να μου κάνει πολλές στραβές και πήρα το χρόνο μου να σκεφτώ γιατί της δημιουργήθηκαν τόσα απωθημένα με μένα.
    Τελικά κατέληξα πως δεν έφταιγα εγώ αν εκείνη είχε προβλήματα για να τα ξεσπάει πάνω μου. Ίσα-ίσα που εγώ τη βοήθησα να λύσει πολλά από αυτά και ένιωσα αδικημένη.
    Ο πατέρα σου έχει δίκιο: κάνε την αυτοκριτική σου...λολ

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ρε συ ομως, κοιταξε να δεις, με μπερδευει το γεγονος. γιατι να χει απωθημενα και να τα βγαλει ξαφνικα μολις βρει γκομενο? χτες μ λεγε πως τπτ δν εχει αλλαξει και να μ φυγει η ιδεα γιατι εγω ειμαι που αγαπαει πιο πολυ στον κοσμο και τετοιες μελομπαρουφες! μπορει τωρα να προσπαθει και να το παιζει στεναχωρημενη εμενα ομως επειδη ειμαι κ ΠΟΛΥ καχυποπτη μ εχει πιασει ξενερα τρελλη και δεν ξερω αν πρεπει να πιστεψω η οχι!
    I m a Good Person With Bad Attitude

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    η κοπελα εχει τα θεματακια της, ανασφαλης, παρτακιας και γενικα πιστευω πως κανουμε σχεση προς εκμεταλευση η χρησιμοποιηση των αλλων..δινουμε για να παρουμε..οποτε κ αυτη δεν σε χρειαζεται αλλο και σεχει γραμμενη, δινει στο γκομενακι της γτ με αυτον θελει να ασχοληθει τωρα αυτη ειναι η αναγκη της εκει εστιαζει..

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ΤΗΝ ΠΟΥ@#$ΝΑ θα την ΣΚΙΣΩ!
    I m a Good Person With Bad Attitude

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    αν ειναι αυτη που νομιζω, τοτε ξερω γιατι γινεται αυτο. απλα ειναι ταυρινα και νιωθει σιγουρια. κι οχι δε σε δουλευει γιατι συνηθως λεμε μεστα μουτρα τα παντα και οι αλλοι νομιζουν κανουμε επιθεση. αλλα συχνα ειναι ολα θεμα προταιρεοτητων αφου ψαχνουμε να αφοσιωθουμε καπου. ετσι ειναι λογικο οταν νιωθει αγαπη απο αλλου (τον γκομενο), να αφοσιωνεται εκει και να μη θελει να βγαινει. τοτε μπορεις να βγεις με τις αλλες φιλες σου (αφου ειπες οτι εχεις τοσες).

    γενικα οταν νιωθει σιγουρια ενας ταυρος τοτε μπορει και να ψωνιστει ευκολα, κι εγω πχ τοτε νιωθω ΘΕΟΣ κι οτι δεν εχω αναγκη κανεναν (παρα μονο το ατομο που μου δωσε τη σιγουρια)! οταν ομως δεν βρισκω αυτη τη σιγουρια πουθενα, κλαιγομαι σαν μαλακας και σκεφτομαι την αυτοκτονια. τεσπα νομιζω ολοι μας ανεξαρτητου ζωδιου κανουμε κατι παρομοιο, σαν να θελουμε να "φαινομαστε" πετυχημενοι και να βαζουμε τους συντροφους πανω απ'τους φιλους. παντως αναρωτιεμαι πως δε το γυρισες στο λεσβιακο αφου η συγκεκριμενη εχει σωματαρα...

    σίγουρα μιλάς για τα συμπαθέστατα ζωάκια ε? και όχι για τα ζώδια, ε? Ε?!

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    τωρα ειμαι 25 ρε τι κολιτεσ να κανω πια???και που να τις βρω?
    αυτή πόσο είναι? 15?

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    άστην μωρέ να το χαρεί, βρήκε γκομενάκι και επιτελους μπορεί και αυτή να κυκλοφορεί στην κοινωνία με το πρόσωπο ψηλά.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    την καντιλωσα αγρια χτες και αμα την πετυχω ομπρος μου φοβου τους δαναους
    I m a Good Person With Bad Attitude

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. "Δεν θελω να σε κλεψω κυριε.. θελω μονο να ζησω αξιοπρεπως.."
    By Boltseed in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 97
    Last Post: 21-09-2011, 22:31
  2. ΘΕΛΩ ΝΑ...ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΖΩ....
    By amelie74 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 219
    Last Post: 06-05-2010, 22:19
  3. ΤΗ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΓΝΩΜΗ ΘΕΛΩ
    By apaleftos in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 1
    Last Post: 08-06-2009, 14:35
  4. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ
    By GIANNA76 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 8
    Last Post: 26-07-2008, 19:57
  5. δεν θελω
    By cd2me in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 18
    Last Post: 20-02-2007, 16:33

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •