Diafora Hlikias
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 76

Thread: Diafora Hlikias

  1. #1

    Diafora Hlikias

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΕ ΠΝΙΓΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!
    ΕΙΜΑΙ 20 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 40.ΜΙΛΑΜΕ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑ 20 ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ!ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΕΤΑΙ(ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ-ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΙΔΙΑ)
    ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ!ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΟΜΩΣ ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟ ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ!ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΛΗΣΙΑΣΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ!
    ΑΡΧΙΚΑ ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΝΑ e-mail ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ!ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΗΜΟΥΝ ΔΕΙΛΗ ΚΑΙ ΕΝΩ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑ(ΑΥΤΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΡΙΝ)!ΚΑΙ ΕΝΩ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΑ ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΝΤΡΕΠΟΜΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΞΩ ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕ ΠΡΩΤΟΣ ΚΙ ΕΤΣΙ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΞΑΝΑ ΘΑΡΡΟΣ!
    ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΕΙΔΕ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΡΩΤΩΝΤΑΣ ΠΩΣ ΠΗΓΕ Η ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ!E,ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΠΟΥ Η ΜΑΘΗΤΡΙΑ ΤΟΥ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΕΚΦΡΑΣΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ (ΕΡΩΤΙΚΟ) ΔΕΝ ΤΗ ΡΩΤΑΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!ΜΕΤΑ ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΕΒΛΕΠΕ ΜΕ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΚΑΡΦΩΤΑ!ΜΕ ΧΑΙΡΕΤΟΥΣΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΟΥΣΕ!ΟΠΟΤΕ ΕΜΠΑΙΝΕ ΣΤΟ ΚΥΛΙΚΕΙΟ ΕΨΑΧΝΕ ΝΑ ΜΕ ΒΡΕΙ.ΟΤΑΝ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΑΠΟΡΕΙΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΣΚΗΣΗ ΚΑΙ ΖΗΤΗΣΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ.ΠΗΓΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΝΑ ΚΑΘΙΣΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ(ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΣΚΗΣΗ ΕΧΟΥΝΕ ΚΑΘΗΣΕΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ Ο ΕΝΑΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ-ΕΜΕΙΣ ΚΑΘΗΣΑΜΕ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΔΙΠΛΑ ΔΙΠΛΑ) ΚΑΙ ΛΥΣΑΜΕ ΤΗΝ ΑΣΚΗΣΗ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΗΤΑΝ ΑΨΟΓΟΣ.ΔΕΝ ΑΝΕΦΕΡΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟ e-mail ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕ ΦΕΡΕΙ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ. ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΔΥΟ ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΣΤΟ ΓΟΝΑΤΟ ΜΟΥΔΗΘΕΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΕΙΞΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΧΑΡΤΙ ΠΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣΑ!
    ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ 95% ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΤΟΥ ΑΡΕΣΩ.ΜΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΩ ΣΩΣΤΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ!ΕΙΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΕΡΙΠΑΙΖΕΙi!ΜΑ ΘΛΩ ΚΙΟΛΑΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΑΜΕΣΑ,ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΩΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΔΕΙΞΩ ΞΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΟ e-mail(ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΡΙΝ) ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΚΑΝ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ.TΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΕΠΙΣΗΣ ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΜΕΜΠΤΟ ΝΑ ΜΠΛΕΞΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ?

    ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
    Last edited by ellev; 16-03-2011 at 21:27.

  2. #2
    έλεν....κάνε ένα κόπο να το γραψεις στα ελληνικα, δεν διαβάζεται με τίποτα....(και κάνε και καμιά παράγραφο..:)

  3. #3
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    έλεν....κάνε ένα κόπο να το γραψεις στα ελληνικα, δεν διαβάζεται με τίποτα....(και κάνε και καμιά παράγραφο..:)

    θεοφανια το ξανα εγραψα στα ελληνικα!ειχες δικιο!

  4. #4
    ελ...είσαι ενήλικη και είναι ενήλικος.
    Προχώρα, αλλά προσπάθησε να μάθεις αν είναι δεσμευμένος, μη τυχόν και σε έχει δει για καμιά αρπαχτή και πληγωθείς γιατί είσαι και σε ευαίσθητη ηλικία.
    Απ όσα λες σίγουρα του αρέσεις, δεν υπάρχει αμφιβολία.
    ΠΡΟΣΕΧΕ όμως, να έχεις τα μάτια σου ανοιχτά και να κάνεις έξυπνες κινήσεις.
    Σίγουρα δεν μπορεί να κάνει αυτός το πρώτο βήμα, οπότε ο κλήρος πέφτει σε σένα. Ζήτα του διακριτικά να βρεθείτε εκτός γραφείου με πρόφαση όχι σε σχέση με τα μαθήματα, αλλά κάποιο πρόβλημα με τη σχολή, ώστε να δεις πως θα φερθεί εκτός του περιβάλλοντος που σας περιορίζει.

  5. #5
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    ελ...είσαι ενήλικη και είναι ενήλικος.
    Προχώρα, αλλά προσπάθησε να μάθεις αν είναι δεσμευμένος, μη τυχόν και σε έχει δει για καμιά αρπαχτή και πληγωθείς γιατί είσαι και σε ευαίσθητη ηλικία.
    Απ όσα λες σίγουρα του αρέσεις, δεν υπάρχει αμφιβολία.
    ΠΡΟΣΕΧΕ όμως, να έχεις τα μάτια σου ανοιχτά και να κάνεις έξυπνες κινήσεις.
    Σίγουρα δεν μπορεί να κάνει αυτός το πρώτο βήμα, οπότε ο κλήρος πέφτει σε σένα. Ζήτα του διακριτικά να βρεθείτε εκτός γραφείου με πρόφαση όχι σε σχέση με τα μαθήματα, αλλά κάποιο πρόβλημα με τη σχολή, ώστε να δεις πως θα φερθεί εκτός του περιβάλλοντος που σας περιορίζει.

    ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΑΝΑΤΠΟΚΡΙΣΗ ΣΟΥ!ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ,ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΩΣ ΜΙΑ ΑΡΠΑΧΤΗ....ΑΛΛΑ ΝΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΧΟΛΗ.ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ ΔΗΘΕΝ ΓΙΑ ΑΣΚΗΣΗ ΜΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΡΚΕΙ!

  6. #6
    ...ξαναπήγαινε....ξέρεις....όσ� � και αν ντρέπεσαι, όσο και αν κολλάς, μπορείς πάντα να χαμογελάς και να δείχνεις πως χαίρεσαι τη συνάντηση σας...
    Που θα πάει, όλο και κάτι θα κάνει αφού του αρέσεις.

  7. #7
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    ...ξαναπήγαινε....ξέρεις....όσ� � και αν ντρέπεσαι, όσο και αν κολλάς, μπορείς πάντα να χαμογελάς και να δείχνεις πως χαίρεσαι τη συνάντηση σας...
    Που θα πάει, όλο και κάτι θα κάνει αφού του αρέσεις.

    ΟΚ ΚΑΛΩΣ ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΩ!!!ΑΝ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΚΥΛΙΚΕΙΟ ΠΑΝΤΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΝΑ ΜΕ ΧΑΙΡΕΤΗΣΕΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ!ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ!!!!!

  8. #8
    δεν ξερω γιατι κόπηκε το μνμ.....

    πάμε πάλι:
    ξαναπήγαινε και χωρίς να κάνεις άπολύτως τίποτα να χαμογελάς και να δείχνεις πόσο χαρούμενη είσαι που βρίσκεσαι εκεί.
    που θα παει, όλο και κάποια κίνηση θα κάνει.....:)

  9. #9
    ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ........ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΩ,ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ!ΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΥΛΙΚΕΙΟ ΜΕ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΠΩΣ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΩ...ΑΛΛΑ ΑΝ ΞΑΝΑΠΑΩ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!

  10. #10
    καλή επιτυχία.....:)....και μπες να μας πεις τα νέα σου....:)

  11. #11
    ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,710
    καλη επιτυχια και απο μενα αν και θα μπορουσες να του ξαναστειλεις μειλ ως αφορμη!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    συγγνωμη για την ερωτηση: βρε κοριτσακι μου γιατι δεν γνωριζεις καποιον στην ηλικια σου? δε θα ειχατε περισσοτερα κοινα? η εστω πιο κοντα.... τωρα αυτο σαραντα... και καθηγητης...πολυ σε μπαμπα μου κανει... συγγνωμη αν γινομαι αδιακριτη....
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  14. #14
    εσωτερική_σήψη ΛΕΣ ΝΑ ΞΑΝΑΣΤΕΙΛΩ email??????ΜΑ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΠΑΛΙ??????

  15. #15
    Quote Originally Posted by researcher View Post
    συγγνωμη για την ερωτηση: βρε κοριτσακι μου γιατι δεν γνωριζεις καποιον στην ηλικια σου? δε θα ειχατε περισσοτερα κοινα? η εστω πιο κοντα.... τωρα αυτο σαραντα... και καθηγητης...πολυ σε μπαμπα μου κανει... συγγνωμη αν γινομαι αδιακριτη....
    ΑΔΙΚΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ,ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΓΙΝΕΣΑΙ ΑΔΙΑΚΡΙΤΗ ΜΙΑΣ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΑΣ!!!!ΕΤΥΧΕ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ!ΟΚ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΡΑΒΗΓΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΥΤΕ Η ΠΡΩΤΗ ΟΥΤΕ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΙΜΑΙ!!!!

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Diafora Hlikias
    By ellev in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 18-03-2011, 17:41

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •