sos...!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20

Thread: sos...!!!

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369

    sos...!!!

    με το σύντροφο μου είμαστε μαζί 2μιση χρόνια περίπου....τους τελευταίους 3 μήνες περίπου περάσαμε μια πολύ μεγάλη κρίση....το πρόβλημα του συντρόφου μου είναι ότι δεν ανοίγεται κ ότι δεν λέει αυτό που τον ενοχλεί με αποτέλεσμα να φτάσουμε στο χωρισμό...από αυτά που είπε το συμπέρασμα είναι ένα είναι πολύ μπερδεμένος κ πολύ πιεσμένος....αυτή τη φορά φτάσαμε να πούμε τέλος κ έτσι από εχτές είμαστε κ επίσημα χωρισμένοι.....εγώ πιστεύω πως κάτι υπάρχει ακόμα....νιώθω πως αν πάρουμε κ οι δύο λίγο το χρόνο μας θα δούμε πιο καθαρά τα πράγματα κ ότι με λίγη καλή θέληση μπορούμε να το σώσουμε....ποια είναι η γνώμη σας....??????

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Αν δεν σου ανοιγεται σημαινει πως δεν σου εχει εμπιστοσυνη και αυτο μετα απο 2μισι χρονια σχεση. Δεν φτανει η καλη θεληση μονο για να υπαρχει σχεση...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369
    από ότι φαίνεται κ από ότι λέει δεν είναι θέμα εμπιστοσύνης είναι θέμα ότι έχει μάθει να τ κρατάει μέσα του....αυτό...!!!όσο αναφορά το θέμα εμπιστοσύνης από αυτό είμαι σίγουρη πως μου έχει γιατί ήταν σίγουρος για μένα όταν με άφησε πίσω για να μπαρκάρει...!!

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by mina@@ View Post
    από ότι φαίνεται κ από ότι λέει δεν είναι θέμα εμπιστοσύνης είναι θέμα ότι έχει μάθει να τ κρατάει μέσα του....αυτό...!!!όσο αναφορά το θέμα εμπιστοσύνης από αυτό είμαι σίγουρη πως μου έχει γιατί ήταν σίγουρος για μένα όταν με άφησε πίσω για να μπαρκάρει...!!
    και τι την θελεις σχεση με ναυτικο, μια ζωη μονη σου θα εισαι

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αιτωλ
    Posts
    1,390
    .....εγώ πιστεύω πως κάτι υπάρχει ακόμα....νιώθω πως αν πάρουμε κ οι δύο λίγο το χρόνο μας θα δούμε πιο καθαρά τα πράγματα κ ότι με λίγη καλή θέληση μπορούμε να το σώσουμε....ποια είναι η γνώμη σας....??????

    Ο χρονος βοηθαει σιγουρα ,εστω να ξεκαθαρισεις αν οντως ειναι ετσι κ οτι αυτο εχει τελειωσει .

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    παθ και μινα, το ιδιο προσωπο ειστε?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369
    ξέρεις κάτι αυτή τη στιγμή νιώθω πολύ μ@λ@κ@ς γιατί ανακάληψα ότι είχε γκόμενα οπότε σκ@τουλες οπότε τσάμπα η στενοχώρια....πάμε για άλλα......δεν με πήραν κ τα χρόνια ούτε θα κάτσω να σκάσω για τα μούτρα του δεν του άξιζα παρόλο που τα έδωσα όλα...αλλά δεν πειράζει ρόδα είναι κ γυρίζει.....!!!!:)

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by mina@@ View Post
    ξέρεις κάτι αυτή τη στιγμή νιώθω πολύ μ@λ@κ@ς γιατί ανακάληψα ότι είχε γκόμενα οπότε σκ@τουλες οπότε τσάμπα η στενοχώρια....πάμε για άλλα......δεν με πήραν κ τα χρόνια ούτε θα κάτσω να σκάσω για τα μούτρα του δεν του άξιζα παρόλο που τα έδωσα όλα...αλλά δεν πειράζει ρόδα είναι κ γυρίζει.....!!!!:)
    υπαρχει ναυτικος που δεν τις εχει σε καθε λιμανι?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369
    δεν μιλαμε για λιμανι αλλα για την αθηνα κατω απο τη μυτη μου...

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by mina@@ View Post
    δεν μιλαμε για λιμανι αλλα για την αθηνα κατω απο τη μυτη μου...
    γλιτωσες κοπελια

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369
    πονάω πονάω πολύ....μου λείπει πολύ....όσο μαζοχιστικό κ αν ακούγετε τον θέλω πίσω....του έδωσα όλη μου τη ζωή....του αφιέρωσα τη ζωή μου....τον λάτρεψα.....μιλούσαμε για συγκατίκηση....κάναμε όνειρα.....τον πίστεψα.....τον αγαπάω ακόμαααα....!!!!!!!

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by mina@@ View Post
    πονάω πονάω πολύ....μου λείπει πολύ....όσο μαζοχιστικό κ αν ακούγετε τον θέλω πίσω....του έδωσα όλη μου τη ζωή....του αφιέρωσα τη ζωή μου....τον λάτρεψα.....μιλούσαμε για συγκατίκηση....κάναμε όνειρα.....τον πίστεψα.....τον αγαπάω ακόμαααα....!!!!!!!
    ολες τις πρωην ναυτικων ετσι λενε, απο την μια μου εμεινε η γνωριμια με τον ναυτικο...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    ολες τις πρωην ναυτικων ετσι λενε, απο την μια μου εμεινε η γνωριμια με τον ναυτικο...
    ???????????????

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by mina@@ View Post
    ???????????????
    τους παρακαλανε να γυρισουν και οταν ειναι με αλλη πια

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369
    δεν παρακάλεσα κανέναν κ ούτε πρόκειται.....απλά έχω την ανάγκη να του μιλήσω να με πάρει αγκαλιά...!!!!μου λείπει τόσο πολύ που πονάω....!!!!1

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •