ΕΚOΨΑ ΤΑ ΚΩΛΟΧΑΠΙΑ Κ ΠΑΛΙ ΥΠΟΤΡΟΠΗ ΓΑΜΩΤΟ SOS
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 22
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796

    ΕΚOΨΑ ΤΑ ΚΩΛΟΧΑΠΙΑ Κ ΠΑΛΙ ΥΠΟΤΡΟΠΗ ΓΑΜΩΤΟ SOS

    Μαλακια εκανα το ξερω αλλα δεν αντεχα αλλο ουτε τις παρενεργειες τους ουτε να ειμαι ανελευθερη κ πιστευω πολλοι τα κοβουν αλλα εγω δυστυχως υποτροπιασα κ αρχισα παλι τους μπαφους κ νιωθω τελεια ειναι ασυγκριτη αισθηση κ ανεπαναληπτη ειμαι σε ανεβαστικο επεισοδιο εδω κ 7 μερες αλλα τωρα νιωθω οτι εχω ξεφυγει στην αρχη ηταν ωραια κ τελεια τωρα με χουν πιασει επικινδυνες τασεις κ εχω υπερενεργεια κ υπερσκεψεις κ ειμαι στην μπριζα σαν ιου ιου να κανει το μυαλο μου κ χοροπηδαω συνεχεια κ νιωθω τελεια εχω βαλει ενα σεξυ στενο φορεματακι κ κοιταζω συνεχεια το χερι μου αμα ειναι αδυνατο κ μου αρεσω αλλα φριττω κιολας εντωμεταξυ εχω εναισθησια πως σκατα λεγεται δλδ ξερω τι μου γινεται αλλα δεν μπορω να το ελεγξω κ πρεπει να εχω ψιλιξεφυγει κ εχω αγριες διαθεσεις κ φοβαμαι μην κανω κανα κακο κ καθομαι μες στο σπιτι ενω θελω πολυ αν βγω ενω να τα σπασω κ ειμαι σουπερ γκομενα το νιωθω αλλα πραγματικα εχει εξελιχθει ασχημα το επεισοδιο αντι να υποχωρησει ισως παιξαν ρολο κ κ οι μπαφοι αλλα ειναι ωραιοι οι ατιμοι κ πραγματικα φοβαμαι μην γινει καμια στραβη γιατι εχω ξεφυγει αρκετα αλλα τουλαχιστον ξερω σε τι κατασταση ειμαι ισως παιζει ρολο κ το οτι ειμαι εξυπνη αλλα φοβαμαι ειλικρινα κ δεν βγιανω απ το σπιτι μην κανω κατι κ το μετανιωσω κ ειμαι κ σε ξενο μερος το οποιο λατρευω κ μετα πως θα ξαναρθω εδω κ κανω 1000 σκεψεις το δευτερολεπτο ουτε να κοιμηθω μπορω ουτε τιποτα ειμαι στην μπριζα

    εχω φοβηθει ειλικρινα δεν εχω ξανανιωσει ετσι κ πηρα 2 στεντον 10 αρια αλλα προς το παρον δεν καναν τιποτα ισως να περιμενω λιγο ακομα σκεφτομαι να ξαναρχισω μονη μου το αμπιλιφαι να αρχισω να κατεβαινω αλλα δεν ξερω να το αρχισω η οχι κ αμα το αρχισω θα παρω 10 mg κ θελω να μου περασει αυτο το επεισοδιο κ να μην μαθει γιατρος τιποτα γιατι μετα θα μου το παει 30 κ θα μαι σαν ζομπι θελω να ξαναεπιστεψω στην νορμοθυμικη διαθεση λεω να ξαναρχισω το αμπιλιφαι μονη μου τι λετε?? κ τους μπαφους να προσπαθησω να απεχω...

    εντωμεταξυ λεει η αδερφη μου να παρουμε ταξι να παμε νοσοκομειο αλλα εγω δεν θελω με τιποτα γιατι παιζει να μου τη φερουν κ να με κρατησουν κ δεν θελω να νοσηλευτω ξανα ειχα νοσηλευτει στα 17 με ανορεξια κ ηταν εφιαλτικα δεν θελω με τιποτα να ξανανοσηλευτω δεν θελω δεν θελω δεν θελω

    ευτυχως τουλαχιστον ειμαι σπιτι κ μου κοβει να κατσω εδω αλλα εχω φοβηθει μ ολο αυτο να το παρω το αμπιλιφαι τι να το κανω?? να περιμενω να δρασουν τα στεντον ??

    επισης πειτε μου ειλικρινα αμα γραφω μαλακιες κ ασυναρτησιες γιατι ετσι νιωθω επειδη εχω καταιγισμο σκεψης οποτε μην παρεξηγειτε αλλα γραφω αρλουμπες η οχι?? με χει πιασει κ το διατροφικο αλλα ευτυχως δεν τρωω

    μηπως να μην ξαναγραψω εδω για λιγο αμα γραφω μαλακιες πειτε το

    σορρυ για το πρηξιμο αλλα ειμαι σε ενταση κ θελω να μιλησω
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Μαλακίες δεν γράφεις αλλά μαλακίες κάνεις. Κοπελιά, το ξέρω είναι κουραστικά τα χάπια ειδικά αν πάιρνεις 3 και 4 είδη. Αλλά γιατί τα κόβεις ενώ ξέρεις τι θα συμβεί; Δυστυχώς πρέπει να τα παίρνουμε. Γι' αυτό σου έλεγα να κάνεις και ψυχοθεραπεία μαζί. Θα βελτιωθείς πιο γρήγορα έτσι και ίσως τα κόψεις κάποια στιγμή. Κατά την γνώμη μου, καλό είναι να λέμε τα πάντα στο γιατρό (τα πάντα όλα που λέμε!) για να μπορεί να σε βοηθήσει καλύτερα. Απλά θ' αναφέρεις και το γεγονός ότι σε κάνουν να αισθάνεσαι απάθεια για να το προσμετρήσει κι αυτό. Γιατί βρε το κάνεις αυτό αφού έχεις τόσο έξυπνο μυαλουδάκι; :)
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,406
    πως γινεται βρε λακρυ με τα φαρμακα να παραμενεις αδυνατη?ειναι το αμπιλιφαι που δεν παχαινει?
    Εγω πριν τα φαρμακα ημουν πολυ αδυνατη , με τα χαπια ξεφυγα πολυ καμμια δεκαρια κιλα ισως κ παραπανω κ τωρα χωρις χαπια ειμαι παλι σαν βοδι, οχι οτι κανω διαιτα ,αλλα τρωω κανονικα 3 φουλ γευματα με βουλιμια κατι σαν καταναγκασμος, κ δεν λεω να το κοψω το φαι ,ειναι η μονη μου ευχαριστηση , εξαλλου δεν κοιταω στον καθρεπτη ,-τιμωρω τον εαυτο μου για αυτα που σκεφτομαι!
    τσπα ,εσυ γιατι τα κοψες ,αφου ησουν καλα, κ δεν ειχες πει τιποτα για παρενεργειες!
    Η αγνοια δεν μπορει να πεισει τη γνωση,οσο κι αν επαναλαμβανει την αμαθεια της.

  4. #4
    Banned
    Join Date
    May 2011
    Posts
    619
    Το abilify δεν παχαινει υποτιθεται, τα υπολοιπα το κανουν. Η απαθεια οφειλεται στην καταστολη, αλλα μετα απο λιγο καιρο αμα σου μειωσει τα φαρμακα (αν πας καλα κλπ.), υτο φευγει και γινεσαι οκ.
    Ο κυκλος κοψιμο-υποτροπη-νεα φαρμακα ειναι παλιος καιμη εξαιρετεος για ολους. Η γνωμη μου ειναι να προλαβεις ο,τι γινεται, πηγαινε στον γιατρο και πες τι νιωθεις και ποσο καιρο τα εχεις κοψει και εχεις τα καλυτερα δυνατα σεναρια να μην πας στο ψυχιατρειο και να εχεις μια νορμαλ δοση. Αν σου πει παλι να πας, σημαινει οτι βλεπει οτι ισως δεν μπορεις να ελεγξεις τον εαυτο σου και τοσο καλα. Μην φοβασαι και τοσο το ψυχιατρειο, οι περισσοτεροι εχουμε παει απο εκει, αν μπεις με δικη σου θεληση νομιζω μενεις και λιγοτερο, παρα αν σε πανε οι δικοι σου με το ζορι (εισαγγελικη).

    Οπως και να εχει, κριμα που τα εκοψες, ειδικα αφου ξερεις οπως ολοι μας οτι συνηθως ακολουθει υποτροπη. Ευχομαι τα καλυτερα απο δω και περα, προσπαθησε να συνελθεις και να ακολουθησεις τις οδηγιες γιατρου και μην κανεις αλλα πειραματα μονη σου.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    269
    ΞΕΚΙΝΑ ΑΜΕΣΩΣ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΣΟΥ!ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΓΙΝΕΙ ΤΕΛΕΙΩς ΑΝΕΞΕΛΕΝΚΤΟ!
    ΤΩΡΑ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΕΛΕΝΓΧΟ!
    ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙς ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΑΣΦΑΛΕΙΣ!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    roof garden
    Posts
    1,807
    οπως σου ειπαν και οι αλλοι , πηγαινε στο γιατρο να σου πει τι δοση να παρεις
    (ποια δοση σε πιανει οταν εισαι σε κριση και τι αλλα φαρμακα για τις παρενεργειες παιρνεις τοτε ;).

    πηγαινε στο γιατρο ,για να μη πας στο ψυχιατρειο που ειναι χειροτερα..
    Με τη δύναμη του Θεού να έχετε τα τσάκρα σας ανοιχτά, καθαρά, φωτισμένα κ δε θα πιάνει κανένα κακό.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    στο σκοτεινό τόπο...
    Posts
    684
    Lacrymosa, πώς είσαι σήμερα;
    [SIZE="2"]"In a real dark night of the soul, it is always three o'clock in the morning, day after day"
    [/SIZE]

    [I]F. Scott Fitzgerald[/I]

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Αυτο ακριβως φοβαμαι μη καταληξω ψυχιατρειο κ δεν θελω με τιποτα φοβαμαι φοβαμαι φοβαμαι δεν θελω δεν θελω δεν θελω αμα γινει κατι τετοιο θα αυτοκτονησω ειλικρινα δεν θα το αντεξω δευτερη φορα εχω δει κοπελες σε μανια πως τις κανανε μεσα σε μια ωρα να μην μπορουν να κουνηθουνε δεν θελω ετσι θελω χαι θελω διαθεση αλλα δεν θελω τετοιο χαι δλδ μονο στα συναισθηματα το θελω με χει τσακισει αυτο δεν ειναι στο σημειο που να μπορεις εχω γινει απιστευτα επιθετικη αυτο που φοβομουν εγινε χτες πλακωθηκα με την αδερφη μου στο ξυλο μετα ντυθηκα σεξυ κ εβαλα διαφανο σχεδον φορεμα με στρινγκ απο μεσα κ πηγα σε club κ χορευα με τρελη ενεργεια ηπια κ 2 τσιγαρα κ πλακωθηκα στο ξυλο με μια βλαμμενη μπαλοτσα που με πατησε στο ποδι αλλα επενεβησαν αλλοι κ μας χωρισανε μου βγαινει τρελη οργη κ ενταση κ επιθετικοτητα γι αυτο φοβαμαι να βγω απ το σπιτι μην κανω καμια μαλακια ξεσπαω κ στο εαυτο μου εσβησα 2 τσιγαρα πανω μου κ τσιριζα πηρα τελικα 3 στεντον κ ενα αμπιλιφαι κ δεν με πιασανε γαμωτο με επιασε σκοτοδινη κ σαν να ζαλιζομαι εχω κ στερητικα απ τις βενζοδιαζεπινες οι σκεψεις μου τρεχουν με αστρονομικη ταχυτητα δεν μπορω να κοιμηθω κ το χω πολυ αναγκη φοβαμαι παρα πολυ γιατι εχω εναισθησια δλδ ξερω τι μου γινεται εβαλα κατι τραγουδια trance που δεν εχω ξανακουσει ξανα ση ζωη μου κ χτυπιεμαι κ γουσταρω να ρωτησω υπαρχει περιπτωση να παθει κατι το μυαλο μου απ το πολυ το κουνημα?? οσοι κανετε headbanging ξερετε κατι σχετικο?? ειχα ακουσει ο ben moody απο τους evenescence ειχε παθει κατι τετοιο απο το πολυ το κουνημα κ φοβαμαι μη παθω κι εγω

    ειμαι μες στα νευρα κ την οργη κ βλεπω κατι μαυρα πραγματακια στην οθονη του λαπτοπ κ τα κανω με το χερι μου να φυγουν αλλα δεν φευγουν κ εχω φαει φρικες πως γινεται κατι να μπει απ την οθονη απο μεσα κ κοπαναω το λαπτοπ συνεχεια γα να φυγουν κ δεν φευγουν κ φοβαμαι μη το χαλασω αλλα με εκνευριζουν

    ειμαι ενα πρεζονι κ ψυχακι κ καμμενη τελειως αυτο ειμαι κ τιποτα παραπανω τιποτα λιγοτερο

    κατερινακι το αμπιλιφαι δεν παχαινει αλλα επαιρνα κ αλλα χαπια που κοβουν την ορεξη επειδη εχω κ διατροφικη διαταραχη κ γενικα ειμαι λιγοφαγη
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    στο σκοτεινό τόπο...
    Posts
    684
    Πάρε τη γιατρό σου τηλέφωνο!!! Δεν παίζουμε με τετοια πράγματα βρε Λακριμοζα, γιατί το κάνεις αυτό στον εαυτό σου...'Εχει αποσυντονιστεί λίγο ο οργανισμός σου και πρέπει να τον φέρουμε στα ίσα του, ναι; Πάρε τηλέφωνο!!!
    [SIZE="2"]"In a real dark night of the soul, it is always three o'clock in the morning, day after day"
    [/SIZE]

    [I]F. Scott Fitzgerald[/I]

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    κ τι να πω?? οτι εκοψα τα χαπια κ αρχισα τα μαυρα? κ ειμαι σε ανεβαστικο?? δεν θελω να μαθει κατι τετοιο κ να αρχισει "τα ηθελες κ τα παθες" κ ασε που θα μου το παει 30 mg οπως την αλλη φορα κ θα ειμαι σα ζομπι δεν θελω να ακουσω τετοιες μαλακιες κ να εκνευριστω περισσοτερο, θελω να μου περασει μονο του κ μαλλον θα αρχισω παλι τα χαπια για να κατεβω ηδη χτες αρχισα αλλα εχω στερητικα κ σκοτοδινη κ τρεμω παντου
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    roof garden
    Posts
    1,807
    Ηρεμησε.

    Βασικα το stedon ειναι χαλια φαρμακο. Εχει χαλια στερητικα.. προτιμω τα lexotanil.

    Καταρχην μην απελπιζεσαι με τις καταστασεις στο ψυχιατρειο.
    Απλως τρως ενα λουκι για 6 μηνες και μετα σιγα σιγα γινεσαι οκ.
    Για να γραφεις εδω και να εχεις δουλεια και διασκεδαση κ.λ.π. παει να πει οτι σε πιανουν τα φαρμακα. Αρα εισαι απο τις τυχερες που εχουν ψυχωση.

    Το θεμα ειναι απλο. Μιλα με το γιατρο. Οσο το δυνατον πιο συντομα ,τοσο καλυτερα.
    Μην κανεις πειραματα. Καλα δε θυμασαι ποια δοση σε πιανει ;

    Καταρχην πιανει ποτε αμεσως αλλα μετα απο 20-30 μερες. Οποτε υπομονη.
    Αλλα θα γινεις παλι καλα. Απλως επικοινωνησε με το γιατρο οσο το δυνατον πιο συντομα.
    Με τη δύναμη του Θεού να έχετε τα τσάκρα σας ανοιχτά, καθαρά, φωτισμένα κ δε θα πιάνει κανένα κακό.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    στο σκοτεινό τόπο...
    Posts
    684
    Ας σε κράξει και τι έγινε; Μετά το κράξιμο δεν θα σου πει τι να κάνεις όμως;
    [SIZE="2"]"In a real dark night of the soul, it is always three o'clock in the morning, day after day"
    [/SIZE]

    [I]F. Scott Fitzgerald[/I]

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Συμφώνω με Σούελ. Πες την αλήθεια. Πες και ότι σου προκαλούν απάθεια. Μην το αφήνεις έτσι ρε Λάκρυ, μην επιτίθεσαι στον εαυτό σου. Δεν σε αγαπάς;
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    maus δεν εχω ψυχωση, διπολικη διαταραχη εχω κ ειμαι σε ανεβαστικο επεισοδιο (μανιακο δλδ) αλλα παιζει να χω παθει κ ψυχωση η να χω ψυχωτικα συμπτωματα λογω μπαφου κ με ολα αυτα που κανω δεν ειναι φυσιολογικα μαλλον η δεν ξερω τι σκατα ειναι κ κατα ποσο ειναι κ φοβαμαι μην εχω παραισθησεις γιατι βλεπω κατι μαυρα πραγματακια σαν μυγακια στην οθονη του λαπτοπ κ τα κανω με το χερι κ δεν φευγουν κ κοπαναω την οθονη κ εχω τσαντιστει αλλα μπορει να ειναι ιδεα μου κ να ειναι κατι απ τα vista κ να θελει αναβαθμιση η φορματ αλλα που να το τρεχω τωρα κ φοβαμαι μη το σπασω κ μετα δεν ξερω πως θα μπορω γιατι ειμαι εξαρτημενη απ το ιντερνετ κ δεν μπορω χωρις κ φρικαρω

    κι εγω ρε συ το lexotanil προτιμω αλλα πηγε κ μου το αλλαξε σε stedon μη χεσω π ειναι μια μαλακια κ μιση κ εχω στερητικα παιρνω 5 χρονια βενζοδιαζεπινες αμα δεν ειμαι εξαρτημενη τι ειμαι??

    ρε συ 6 μηνες αχ μην μου λες τετοια ειλικρινα θα αυτοκτονησω αμα μπω δεν θελω δε θελω δεν θελω ειχα μπει στα 17 με ανορεξια κ με καναν πατινι εκει μεσα, που να μπω με διπολικη, θα με σκοτωσουν πριν την ωρα μου, αλλα μαλλον εγω θα αυτοκτονησω κ ειμαι κ σε ξενο μερος κ δεν ξερω εδω τις συνθηκες

    εχω φαει φρικες θα κανω κακο στο εαυτο μου η σε αλλον κ φοβαμαι πολυ τρεχουν οι σκεψεις μου τρεμουν τα χερια μου κ τα βλεπω αλλιως
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    Συμφώνω με Σούελ. Πες την αλήθεια. Πες και ότι σου προκαλούν απάθεια. Μην το αφήνεις έτσι ρε Λάκρυ, μην επιτίθεσαι στον εαυτό σου. Δεν σε αγαπάς;
    μα το ειπα το χω πει εκατομμυρια φορες κ με λεει ετσι πρεπει κ οτι το αμπιλιφαι ειναι το ελαφρυτερο πουτσες μπλε αμα ειναι ετσι τα ελαφρια τοτε τα σκληρα τι ειναι μπορω να παθω τα παντα ετσι οπως εχω γινει πλεον ειναι μη αναστρεψιμο πρεζακι κ ψυχακι ειμαι κ νιωθω οτι τα βλεπω σαν σε ονειρο
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΑΙΣΘΗΣΗ - ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ ΑΛΛΟ ΓΑΜΩΤΟ....
    By Lacrymosa in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 60
    Last Post: 20-06-2011, 20:44
  2. υποτροπη! οχι παλι ρε γαμωτο:(
    By selas-selas in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 13
    Last Post: 21-09-2010, 23:36
  3. Υποτροπή πάλι...
    By dimi79 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 27-06-2010, 23:52
  4. γαμωτο
    By FreakOut in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 23
    Last Post: 24-05-2010, 12:29
  5. Αγχωτικες διαταραχες.Τι εχω ρε γαμωτο!!!?
    By ΜΑΝΟΛΗΣ28 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 16
    Last Post: 06-10-2008, 23:40

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •