HIGH EPISODES !!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 13 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 186
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796

    HIGH EPISODES !!!

    Αχινε ελα το ανοιξα εγω τελικα ελα να τα γραφουμε εδω να μην χαλαμε το θεμα της αμελι απο ποτε εισαι ετσι ? τα αυτοκαταστοφικα τα κανω κι εγω ! αισθανεσαι τελεια κ ετσι ??
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    964
    λακρυμοσα εσυ καταλαβαινες οχι κατι δε παει καλα ή το καταλαβανε οι γυρω σου
    ??

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    και οι γυρω μου αλλα δεν μ αρεσει να μου λενε "μανια" προτιμω "υπομανια" αλλα δεν ξερω τι ακριβω ς απο τα 2 ειναι φυσικα κ το καταλαβαινω κ μονη μου χαζη δεν ειμαι αλλα δεν το ελεγχω κ επειδη ειναι ωραια εμπειρια κ συναισθημα θελω να το ζησω σ ολο το μεγαλειο γιατι μετα ακολουθει κατεβασμα που δεν ειναι καλο
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    964
    ας πουμε εσυ ηθελες να πας σε γιατρο ή αρνιοσουν?ηθελες βοηθεια?

  5. #5
    χου χου ανοιξα κι εγω

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    οχι ρε πηγαινα αλλα κανω επεισοδια κ εκοψα τα φαρμακα κ αρχισα χασις μετα απο 3 χρονια δεν ξερω τι σκατα αλλα μ αρεσει κ ολας εχει κ το ενδιαφερον του <3 bipolar !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  7. #7
    λακρυμοζα πλακα εχει δε λεω αλλα εγω γινομαι υπερβολικα επιθετικη, επισης αν θυμαμαι καλα καπου ειχα διαβασει οτι εχεις φιλο, σωστα?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by Ααχχιιννοοςς View Post
    χου χου ανοιξα κι εγω
    λολ ρε συ γιατι δεν μου ειπες οταν σου ειπα οτι ανοιξα πρωτα εγω τωρα που θα γραφουμε?
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by Ααχχιιννοοςς View Post
    λακρυμοζα πλακα εχει δε λεω αλλα εγω γινομαι υπερβολικα επιθετικη, επισης αν θυμαμαι καλα καπου ειχα διαβασει οτι εχεις φιλο, σωστα?
    κι εγω γινει πολυ επειθετικη κ ειμαι στην τσιτα κ αρπαζομαι κ οποιος τα βαλει μαζι μου τον πηρε κ τον σηκωσε δεν περναει ετσι φιλο ειχα αλλα ο μαλακας με χωρισε επειδη τον ειπα οτι εκανα one-night stand κ ημουν χαι κ γελουσα κ του το ειπα κ με χωρισε δια τηλεφωνου αλλα χεστηκα σε λιγο θα παρακαλαει παλι ο μαλακας αλλα θα παρει σουτο
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  10. #10
    μια δω μια κει χουχου
    τωρα εδω

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    εδω κατσε βρε εσυ τωρα πως νιωθεις ? εγω ανεβασμενη μεσ στα νευρα με φουλ ενεργεια κ σκεψεις εσυ??
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  12. #12
    Εγω νιωθω μεσα στην ενεργεια επισης, πινω λιγο φινο κρασακι, σκεφτομαι τι ομορφα που εκανα τα ποδια μου σημερα και γενικα δεν εχω κοιμηθει καθολου κια εξακολουθω να ειμαι στην τσιτα,δυσκολα τα πραγματα με την διπολικη
    Last edited by Ααχχιιννοοςς; 20-06-2011 at 21:35.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    ναι η σχεση ειναι δυσκολο αν εχεις διπολικη κ ο αλλος ειναι οκ γιατι δεν δειχνουν παντα κατανοηση αλλα χεστηκα μωρε γι αυτον κ πολλη του ημουνα για τα μουτρα του κ πολυ του καθισα θα με παρακαλαει σε λιγο αλλα θα παρει τον πουλο στο χερι .. εσυ εχεις σχεση ? πως το αντιμετωπιζει ?? οχι, θεσσ ειμαι εσυ αθηνα?? εγω χτες πηρα χαπια με αλκοολ κ την καταβρηκα κ ειμαι συνεχως σε ενταση κ νιωθω σουπερ γκομενα κ ετσι ουτε εγω κοιμαμαι ασχετο ποσο εισαι ?
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  14. #14
    ναι εχω φιλο, ναι πινω και εγω και πινω αρκετα και παιρνω και χαπια, με τρομαξε βεβαια ο γιατρος μου, μαλακιες κανουμε αγαπητη. 27 ειμαι. εσυ?
    θεσ ειναι η αδερφη μου. αυτοτραυματιζεσαι?

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    εγω ειμαι 20 κι εσυ μικρη εισαι στεναχωριεμαι απο μικρες ηλικιες τετοια προβληματα αυτο με τα χαπια κ το αλκοολ το κανω κι εγω αλλα με ελαγρια ποτα πχ gordons, ursus, shark κ τα τσιγαρα, πολλα τσιγαρα, χαρακωνομαι πολλα χρονια κ γραφω λεξεις με το ξυραφι στο χερι μου εσυ ?? νομιζω εγραψες καπου οτι εχεις κ διατροφικη διαταραχη ?? εχουμε πολλα κοινα ρε συ !!!!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

Page 1 of 13 12311 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •