Κουράστηκα ! - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 53
  1. #31
    Quote Originally Posted by mango View Post
    Ναι αυτό σκοπεύω να κάνω και είμαι αποφασισμένη ! Δεν πρόκειτε να ρισκάρω την ευτυχία για κάποιον που δεν ξέρω καλά και δεν αξίζει τον κόπο εφόσον είμαι μια χαρά με την οικογένεια μου δεν θα αφήσω κανεναν να μου χαλάσει την οικογένεια μου. Είμαι σίγουρη ότι θα πιάσει ίσως όχι σήμερα ούτε αύριο αλλά απο βδομάδας είμαι σίγουρη οτι θα με πιάσει. Θα του απαντήσω λέγοντας του να μην με ξαναενοχλήσει και τα λοιπά τα οποία του ξαναείπα και θα του κλείσω το τηλέφωνο μετά αν ξαναπάρει δεν προκειτε να απαντήσω. Απλά θα απαντήσω μια φορά για να του τα ξαναπώ μπας και τα εμπεδώσει. Ειμαι αποφασισμένη και θα βάλω ένα τέλος και το ότι δεν νιώθω κάτι δυνατό για αυτόν είναι πιο εύκολο για μένα
    Ναι να του τα πεις.....αλλά να μην μπείτε σε συζήτηση. Αυτό θα επιδιώξει να κάνει μόλις του πεις τετοια. Και ξέρει ότι είσαι ευάλωτη και παρασύρεσαι στις ωραίες του συζητήσεις. Και εκεί θα προσπαθήσει να σε μεταπείσει ή να σου βάλει τη σκέψη να δώσεις παράταση. Αυτό να προσέξεις πάνω απ όλα!! Εδώ θα φανεί αν όντως είσαι αποφασισμένη και δυνατή!!!
    Και εννοείται η συνέχεια είναι να μην του απαντάς το τηλέφωνο, να διαγράφεις τα μηνύματα χωρίς να τα διαβάσεις, όσο καιρό κι αν πάρει αυτό, κι όσο επίμονος κι αν είναι.
    Μη ρισκάρεις την ευτυχία σου που πολλοί θα ζήλευαν για κάποιον που δε γουστάρεις.
    γιάννης

  2. #32
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    16
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Ναι να του τα πεις.....αλλά να μην μπείτε σε συζήτηση. Αυτό θα επιδιώξει να κάνει μόλις του πεις τετοια. Και ξέρει ότι είσαι ευάλωτη και παρασύρεσαι στις ωραίες του συζητήσεις. Και εκεί θα προσπαθήσει να σε μεταπείσει ή να σου βάλει τη σκέψη να δώσεις παράταση. Αυτό να προσέξεις πάνω απ όλα!! Εδώ θα φανεί αν όντως είσαι αποφασισμένη και δυνατή!!!
    Και εννοείται η συνέχεια είναι να μην του απαντάς το τηλέφωνο, να διαγράφεις τα μηνύματα χωρίς να τα διαβάσεις, όσο καιρό κι αν πάρει αυτό, κι όσο επίμονος κι αν είναι.
    Μη ρισκάρεις την ευτυχία σου που πολλοί θα ζήλευαν για κάποιον που δε γουστάρεις.
    Ναι αυτό θα κάνω συζήτηση δεν πρόκειτε να πιάσω και ούτε πρόκειτε να κάτσω να ακούσω τίποτα που έχει να μου πει. Εννοειτε μετά δεν θα του απαντώ και ξέρεις γιατί ήδη νιώθω πιο ήρεμη απο χτες που δεν του μίλησα έχω χαλαρώσει και έχω ηρεμήσει είμαι πολύ καλύτερα και θέλω να παραμείνω έτσι όπως είμαι

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    175
    Quote Originally Posted by imagine View Post
    Φρικουμπίκε, παραβλέπω τα νηπιακά σχόλιά σου σου περί τηλεσειρών και περιοδικών που στόχο έχουν να με κατηγοριοποιήσουν, και δε μ αφορούν, και προχωρώ στην ουσία.

    Δεν θέλω να σε κατηγοριοποιήσω , δεν κρίνω τους ανθρώπους , οι ανθρωποι μεταβάλλονται μέσα απο καταστάσεις , κρίνω τις πράξεις και τις ιδέες .Μια απο αυτές είναι και η δική σου .Αν δεν αντέχεις στον αντίλογο φτιάξε ένα δικό σου σάιτ που θα διατυμπανίζει τις προσωπικές αντιλήψεις σου . Το φόρουμ περιλαμβάνει και ντιμπέιτ.

    Φυσικά το ιδανικό είναι γάμος με πίστη, έρωτα παντοτινό και όλ αυτά τα όμορφα.. είμαι όμως ρεαλίστρια. HELLO! Στην πραγματική ζωή οι παντρεμένοι άνθρωποι (άντρες και γυναίκες) αντιμετωπίζουν κρίσεις (πχ ηλικίας), ανασφάλειες (αρέσω?), ρουτίνα (δν θα κάνω σεξ με άλλον ποτέ στη ζωή μου?), ξαφνικούς έρωτες και πολλά πολλά άλλα. Η σωματική απιστία δεν είναι κάτι τόσο τραγικό φίλε μου, συγκεκριμένα οταν δεν είναι επαναλαμβανόμενη. Φυσικά δν θα ήθελα για σύντροφό μου κάποιον που να τον βρίσκω διαρκώς σε ξένα κρεββάτια, αλλά αν μια φορά για διάφορους λόγους με απάτησε και δεν του άρεσε κιόλας ε τότε ναι μου είναι ΑΔΙΑΦΟΡΟ!!

    Απο πότε η αληθοφάνεια του καθενός καθίσταται ως ρεαλισμός ;;;; HELLOO TOO !! Αυτό και αν είναι εφηβική αντίληψη , οτι όλος ο κόσμος περιστρέφεται σε απόψεις παρόμοιες με τις δικές σου. Δεν είναι όλος ο κόσμος η 5-10 φίλες σου που μπορεί να συμφωνούν στα λεγόμενα σου , που και πάλι αμφιβάλω αν συνφωνούν όλες . Κανείς δεν μίλησε για αιώνιο έρωτα , αμα διάβαζες πιο προσεχτικά το μύνημα μου θα καταλάβαινες τι θέλω να πω.
    Οι ανασφάλειες που λες είναι δεδομένο οτι θα προκύψουν , αλλά εκεί φαίνεται ο χαρακτήρας του καθενός , και πόσο ποιοτική σχέση έχει αναπτυξει ένα ζευγάρι μέσα στον γάμο . Επίσης βάση των όσα λές , αμα καποια στιγμή ο άντρας σου ξεφουρνίσει οτι σε κεράτωσε αλλά μετανιωσε έσυ θα το αποδεχτείς στωικά .Ο.Κ ισως και να λές την αλήθεια , αλλά η μάνγκο πόσο προθυμη είναι να κάνει κάτι αντίστοιχο στον σύζηγο της ;;; Η μήπως εδώ μπαίνουμε στην λόγικη οτι καλύτερα να μην ανακοινωθεί ποτέ γιατί δεν υπάρχει λόγος ;;; Γιατί , αμα είναι τόσο κοινή , αποδεκτή αλλά και ''σύνχρονη'' αλήθεια των ''πολιτισμένων'' ανθρώπων οτι αυτά συμβαίνουν στον καθένα στις μέρες μας αρκεί να μην κολλάει σε καταστάσεις , τότε δεν έχει τίποτα να φοβηθεί αν του το αποκαλύψει . Η κανω λάθος ;;;;;;; ΕΕΕ ;;;
    Ελπίζω να καταλαβαίνεις την σαθρώτητα των λεγομενων σου .Αυτοαναιρείσαι στα επίμαχα σημεία , και κυρίως σε αυτό της κοινής αποδοχής , που είναι το σημαντικότερο για την επαλήθευση μιας κοινής γνώμης ''ρεαλιστικής'' όπως θες να λές.


    Και γιατί παρακαλώ poor guy? Επειδή του πηδήξανε τη γυναίκα κ δν το ξέρει?? Έλεος! αντιλήψεις επαρχιώτικες δεκαετίας '50... εκτός αν είσαι πολύ μικρός οπότε οκ, έχεις εξιδανικευμένη εικόνα των σχέσεων :) Γω πάντως μια χαρά τον βρίσκω, σούπερ :)

    Εστώ...., προτιμώ την ταμπέλα του αναχρονιστικού επαρχιώτη εφόσον πρέπει να μου αποδοθεί κάποια (είχα την εντύπωση οτι είσαι ενάντια στην κατηγοριοποίηση, εξ ιδίων κρίνεις τα αλλότροια) , παρά αυτήν του σούπερ κερατά !!! Εγώ με αυτές τις αξίες μεγάλωσα , τις επαλήθευσα και δεν θέλω να τις καταρρίψω για κάνεναν λόγο . Ασε που ποτέ δεν θεώρησα τον εαυτό μου ''πρωτευουσιάνο'' το είχα πάντα συνδεδεμένο στον νού μου κάπως με την βρωμιά , σε όλα τα επίπεδα . Οχι οτι δεν συμβαίνουν τέτοια περιστατικά στην επαρχία , παντού υπάρχουν , αλλά η ωραιοποίηση τους είναι κατι εντελώς το διαφορετικό . Αυτά. No hard feelings !;)
    Υπόψιν , ποτέ δεν είπα οτι υπάρχουν ασυνχώρητες πράξεις , αλλά μου την βίδωσε η ελαφρότητα που δίνεται στα γεγονότα και η επιμμονή στην αυτοδικαίωση με το φτηνό δικαιολογητικό οτι ειμαστε ανθρώποι και κάνουμε λάθη . Τα λάθη γίνονται συνήθως απο κάτι που δεν γνωρίζουμε . Σε αυτήν την περίπτωση δεν υπάρχει κανείς που να μην ξέρει το λάθος απο το σωστό . Οπότε δεν λογίζεται σαν απλό λάθος , όσα ''βαφτίσια'' και αν θέλετε να του κάνετε στην ''κολυμπήθρα'' της εξιλέωσης .

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Quote Originally Posted by O Frikoubikos View Post
    Υπόψιν , ποτέ δεν είπα οτι υπάρχουν ασυνχώρητες πράξεις , αλλά μου την βίδωσε η ελαφρότητα που δίνεται στα γεγονότα και η επιμμονή στην αυτοδικαίωση με το φτηνό δικαιολογητικό οτι ειμαστε ανθρώποι και κάνουμε λάθη . Τα λάθη γίνονται συνήθως απο κάτι που δεν γνωρίζουμε . Σε αυτήν την περίπτωση δεν υπάρχει κανείς που να μην ξέρει το λάθος απο το σωστό . Οπότε δεν λογίζεται σαν απλό λάθος , όσα ''βαφτίσια'' και αν θέλετε να του κάνετε στην ''κολυμπήθρα'' της εξιλέωσης .
    Frikoubiko πόοοοοσο συμφωνώ μαζί σου! Χαίρομαι που υπάρχουν άνθρωποι σαν εσένα..!Συμφωνώ σε όοοολο το μνμ που έχεις γράψει..δεν ξέρω γτ δεν το πήρε όλο

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,026
    Ουφ, πάμε πάλι.... οι απόψεις όλου του κόσμου είναι σεβαστές, γω εξέφρασα τη δικιά μου, η mango αν θέλει την κρατάει αν όχι την πετάει. Για την άποψή μου λοιπόν δέχτηκα τη γλυκύτατη έκφραση " ΤΙ Μ@Λ@ΚΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΕΕΕΣΣΣΣ ????" και υπαινιγμούς ότι η μόρφωσή μου είναι επιπέδου cosmopolitan. Αυτό ρίχνει το επίπεδο της συζήτησης, σόρρυ, αλλά δν είμαι συνηθισμένη σε τέτοιου τύπου διαλόγους.

    Επί του θέματος, θεωρώ πως η κατάσταση που βιώνει η mango είναι πολύ συνηθισμένη κ αντί να τη λιθοβολούμε και να τη γεμίζουμε ενοχές καλύτερα θα ήταν να την βοηθήσουμε να προσπεράσει το συμβάν και να την ενθαρρυνουμε να αποκαταστήσει τη συζυγική της σχέση χωρίς να νιώθει μονίμως απο δω και μπρος "η άπιστη" που κατέστησε τον άντρα της "κερατά". Αυτό για μένα είναι το ζητούμενο, όχι να ψάχνω ενόχους.

    Συμφωνώ ότι το καλύτερο θα ήταν να το συζητήσει με τον άντρα της αλλά , κακά τα ψέματα, δε νομίζω πως θα το δεχτεί καλά. Η πλειονότητα των Ελλήνων έχει χοντρό θέμα με το κέρατο.


    Παίρνω λοιπόν τον cosmopolitanοθρεμμένο εαυτό μου (!!! lol -ήμαρτον!!! ) και τις καφετζοπούλειες απόψεις μου περί πίστης και πάω να βρω τα παιδιά μου για 5 μερούλες διακοπές...


    Δεν ήταν να είχα καφετζοπούλειες απόψεις και περί δανείων και επιχειρήσεων?.... ούτε μια ακάλυπτη δεν αφήνω γμτ!!!

    no hard feelings, of course :)

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    175
    Quote Originally Posted by Christina82 View Post
    Frikoubiko πόοοοοσο συμφωνώ μαζί σου! Χαίρομαι που υπάρχουν άνθρωποι σαν εσένα..!Συμφωνώ σε όοοολο το μνμ που έχεις γράψει..δεν ξέρω γτ δεν το πήρε όλο
    Χρίστίνα , κάποτε σου είχα ρίξει σπόντα για αντίληψη εποχής του 50' , και τώρα ήρθε η σειρά μου να φάω και εγώ μια . λολ

    Θα σου πρότεινα την δημιουργία κλάμπ ομοιδεατών , αλλά θα κινδυνεύουμε με την κατηγορία σύστασης συμμορίας έτσι όπως πάει το πράμα . :rolleyes:

    Thanks για το σχόλιο σου.

    Δυστηχώς δεν μπορώ να ασχοληθώ άλλο με το θρεντ γιατί φεύγω ταξίδι , θα σας πρήξω το συκώτι όταν επιστρέψω.

    Υ.Γ ιματζιν δεν είπα κάτι για την μορφωση σου . κοσμοπολιταν μπορεί να διαβάζει και μια εισαγγελέας παρα αρείο πάγο , αυτο δεν λέει κάτι . Κανείς δεν μπορεί να αρνηθεί όμως οτι έχει επηρρεαστεί η αντίληψη μας απο τα ''συνχρονα'' πρώτυπα , ανεξάρτητα επιπέδου εκπαίδευσης . Εκεί εστιάζω συνήθως .

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    χαχαχαχα! ναι όντως Φρικουβικε ήρθε η σειρά σου! :P Άντε καλό ταξίδι και περιμένω να μας τα πρήξεις όπως επίσης και την δημιουργία κλάμπ/συμμορίας! ;)

  8. #38
    Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    66
    Φρικουμπικος,εγώ προσωπικά συμφωνώ μαζί σου,αλλά σε βρίσκω λίγο απόλυτο.Η αλήθεια βρίσκετε κάπου στη μέση. Στη ζωή συμβαίνουν πολλά πράγματα. ξέρεις γιατί οι γυναίκες,μεγαλώνοντας,αλλα ζουν την αποψή τους για απιστία? Δλδ ένα κορίτσι να σου πει *δεν συγχωρω!*. μια ώριμη γυναίκα,που είναι πολλά χρόνια σε γάμο,δεν θα'ναι τόσο απόλυτη. Γιατί είναι πιο σοφή. γιατί καταλαβαίνει πλέον ότι δεν είναι ποτέ όλα ρόδινα σε εναν γάμο-ακόμα και στον καλύτερο-και δεν αξιζει να χαλαει το γάμο της επιδη ο άντρας της παρασυρθηκε και πήγε με άλλη (επαναλαμβάνω,δεν μιλάω για παράλληλες σχέσεις ή όταν ο άλλος το ξανακανει).

  9. #39
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    16
    Καλημέρα σας!

    Εγώ είμαι πολύ καλά μέρα με την μέρα που δεν του μιλάω και δεν με αγχώνει είμαι σούπερ. Δεν μου πέρασε στιγμή από το μυαλό να τον πάρω τηλέφωνο και ευτυχώς δεν πήρε ούτε εκείνος. Είμαι σίγουρη όμως ότι θα με πάρει από βδομάδας που θα καταλάβει ότι είμαι αποφασισμένη να τελειώσω την ιστορία αυτή αλλά δεν πρόκειτε να του δώσω ούτε 5 λεπτά από τον χρόνο μου ειδικά τώρα που έμεινα λίγες μέρες και χαλάρωσα και είμαι ψυχολογικά καλύτερα!
    Ή θα με πάρει το Σάββατο που θα βγει για Bachelor για τον κουμπάρο του που θα παντρευτεί γιατί με πίεζε από παλιά ότι θα πάνε και να κανονισω και εγώ να πάω και να βρεθούμε στο τέλος! Φυσικά το είχα αρνηθεί από την αρχή αλλά αυτός ήταν σίγουρος ότι με την πίεση του θα με επειθέ οπόταν η θα πάρει από αύριο ή θα πάρει Δευτέρα για να δουμε εκτος και αν το κατάλαβε που χλωμό το βλέπω.
    Ρε παιδια μην καταδικάζετε κανένα αμα σας τύχει δεν ξέρετε ποτέ πως θα αντιδράσετε. Εγώ ήμουν κάθετη με αυτά τα θέματα και πάντα έλεγα οτι είναι αδικαιολόγητος οποιοσδήποτε κάνει απιστία και δεν έχει συγχώρεση και τέτοια. Μιλάμε ήμουν πολύ κάθετη σε αυτό το θέμα! Τώρα που μου έτυχε εμένα όμως το σκέφτομαι διαφορετικά δεν ξέρεις πως θα σου έρθει και καταλαβαίνω ότι ευκολα ο καθένας μπορεί να παρασυρθεί και δεν πρέπει να είμαστε κάθετοι σε τέτοια θέματα αλλά να προσπαθούμε να κατανοούμε λίγο την κατάσταση.
    Μωρέ ποιος τα λέει αυτά ??? Εγω ?????? Μα είναι δυνατόν.... ??? Εγώ που ήμουν κάθετη σε αυτά τα θέματα που δεν είχε τρόπο να δεχτώ τέτοιες καταστάσεις ????

  10. #40
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    16
    Πανω που έλεγα πότε θα πιάσει. Μολις μου έστειλε 2 μηνύματα να τον πάρω τηλέφωνο και με πήρε και 2 τηλεφωνήματα. Τα οποία και δεν απάντησα. Εστειλα μόνο ένα μήνυμα και του είπα τελειωσαμε τι θες τώρα ? Δεν απαντα και ξαναπαίρνει τηλεφωνο. Του απαντώ και του λέω τι είπαμε τελειώσαμε σε παρακαλώ μην με ενοχλάς. Και μου λέει δεν αντεχω ήθελα να σου μιλησώ. Εσυ δεν νιώθεις κάτι για μένα ? Ηθελα να μάθω 2 μέρες τώρα που δεν μιλήσαμε αν σε πείραξε και πώς ένιωσες ! Ρε παιδια δεν πάει καλά ο ανθρωπος του τα ξεκαθαρισα πριν καλά και τώρα με ρωράει αυτό ! Εγω του είπα οχι δεν ενιωσα να μου λείπεις το αντίθετο ξαλάφρωσα ηρέμησα και είμαι πολύ χαρούμενη που βγήκε από την ζωή μου! Μολις του τα ειπα αυτά έτσι ωμά μου λέει οκ τότε καλύτερα να σταματήσουμε για πάντα ! :rolleyes: Καλά του λέω πριν δύο μέρες δεν σου είπα και εγώ ότι σταματαμε για πάντα ? Μου λέει δεν σε πίστεψα και είπα αμα σου λείψω για λίγο θα αναθεωρήσεις την απόφαση σου ! Οχι του λέω είναι τελειωτική ! Οκ μου είπε γεια και κλείσαμε !!! ;) :D Αντε ελπίζω να μην με ξαναπάρει Τι λέτε πως χειρίστηκα την κατάσταση ? Τα πήγα καλά ???

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    Quote Originally Posted by mango View Post
    Καλημέρα σας!

    .......Ρε παιδια μην καταδικάζετε κανένα αμα σας τύχει δεν ξέρετε ποτέ πως θα αντιδράσετε. Εγώ ήμουν κάθετη με αυτά τα θέματα και πάντα έλεγα οτι είναι αδικαιολόγητος οποιοσδήποτε κάνει απιστία και δεν έχει συγχώρεση και τέτοια. Μιλάμε ήμουν πολύ κάθετη σε αυτό το θέμα! Τώρα που μου έτυχε εμένα όμως το σκέφτομαι διαφορετικά δεν ξέρεις πως θα σου έρθει και καταλαβαίνω ότι ευκολα ο καθένας μπορεί να παρασυρθεί και δεν πρέπει να είμαστε κάθετοι σε τέτοια θέματα αλλά να προσπαθούμε να κατανοούμε λίγο την κατάσταση.
    Μωρέ ποιος τα λέει αυτά ??? Εγω ?????? Μα είναι δυνατόν.... ??? Εγώ που ήμουν κάθετη σε αυτά τα θέματα που δεν είχε τρόπο να δεχτώ τέτοιες καταστάσεις ????
    εγω ποτε δεν σταθηκα στο να καταδικασω την απιστια σου, αυτη καθαυτη.
    το προβλημα με σενα ειναι οτι ενω δεν παραδεχεσαι την απιστια μεσα στον γαμο
    ετρεξες με την πρωτη ευκαιρια που ΣΟΥ ΕΤΥΧΕ, και το τονιζω αυτο, χωρις καν να σου αρεσει ο ανδρας αυτος, χωρις να περνας καλα μαζι του, χωρις να σου αρεσει ουτε το σεξ!!
    ειμαι σιγουρη οτι αν σου ΤΥΧΑΙΝΕ κανενας ωραιος γκομενος και ηταν καλο και το σεξ, θα ειχες κλεφτει μαζι του....
    οπως επισης ειμαι σιγουρη οτι στον γαμο σου εισαι απλα βολεμενη και φοβασαι μην χασεις την ασφαλεια αυτη, αλλα δεν παει καθολου καλα, ουτε ο γαμος σου, ουτε η σχεση σου με τον ανδρα σου.

  12. #42
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    16
    επειδη τον αγαπώ και αγαπώ και την οικογένεια μου για αυτο δεν θέλω να χάσω τίποτα από αυτά. Αν δεν τον αγαπούσα ισως να συνέχιζα με τον άλλο δεν ξέρω.

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    Quote Originally Posted by mango View Post
    επειδη τον αγαπώ και αγαπώ και την οικογένεια μου για αυτο δεν θέλω να χάσω τίποτα από αυτά. Αν δεν τον αγαπούσα ισως να συνέχιζα με τον άλλο δεν ξέρω.
    δλδ, αν δεν τον αγαπουσες, θα συνεχιζες με καποιον που δεν γουσταρεις καν>?
    μα διαβαζεις καθολου αυτα που γραφεις?
    κι αν γνωρισεις καποιον που να γουσταρεις δλδ, τι θα γινει?

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Μια χαρά του τα πες και έδειξες αποφασιστική! Μπράβο! Έτσι θα έκανα και εγώ.Ας ελπίσουμε τωρα πια να μην ξαναπαρει τηλ...

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    χμ Ρεμεντυ σωστα τα λες!

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. κουράστηκα !!!!
    By kamelia in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 1
    Last Post: 29-01-2011, 21:45
  2. ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ.
    By odyseas in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 71
    Last Post: 29-09-2010, 18:37
  3. ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ.
    By Anael in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 12
    Last Post: 27-04-2010, 13:08
  4. ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ..
    By CHRPAP in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 11
    Last Post: 03-08-2008, 18:58
  5. Κουράστηκα
    By Sofia in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 22
    Last Post: 24-12-2006, 11:37

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •