ΞΑΝΑ ΜΑΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΚ*Τ*.................
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 108
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796

    ΞΑΝΑ ΜΑΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΚ*Τ*.................

    Εκανα Κυριακη τριπακι κ επαθα μινι μανιακο επειδοσιο, σε σημειο που ηταν τοσο εντονο που μονο που δεν γκρεμισα το σπιτι, επαγα ακομη κ τα δικα μου αγαπημενα πραγματα κ ουρλιαζα ατο μπαλκονι, βγηκα εξω κ οταν γυρισα μου την ειχανε στημενη κ ηρθε ενας μπατσος κ μου μιλουσε γλυκα κ ηρεμα κ τοι ειμαι ομορφη κοπελα κ δεν μου τα αξιζουν ολα αυτα να τα παθαινω κ μου ειπε αν δεν συμμορφωθω κ παω σε γιατρο να παρω χαπια, μετα θα παω σταυρουπολη, κ ρωτουσε μετα κρυφα κατι κ την αδερφη μου, ποιος ξερει τι, κ τεσπα πηγα συνοδεια στον γιατρο που σας ελεγα κ ηταν πολυ καλος μαζι μου γιατι εγω εβαλα τα κλαμματα, κ μου δωσε ομως πολλα χαπια, μου δωσε να παιρνω αμπιλιφαι 10, λαμικταλ, ταβορ, ζαναξ, κ στιλνοξ αμα χρειαστει..

    Τα πηρα απο χτες κ ειμαι αργοκιμητη σαν ζομπι, που αργοκινητη.. τελικα αμα εχεις διπολικη κ κοψεις χαπια παθαινεις υποτροπη σταντε παραγειγμα lacrymosa κ πολλι αλλοι δεν συνιστω σε κανεναν να το επιχειρησει............................ .......................
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    αχ βρε λακριμοζα
    εχεις καποια νευρακια παπαρανω απο το συνιθισμενο και τα χαπακια βοηθουν στο να κατευνασουν λιγο αυτα τα νευρα...
    προφανως ακομα δεν μπορεις να τα ελεγξεις μονη σου...
    οποτε γιατι να μη τα δεχτεις σαν κατι καλο για σενα και τα πολεμας τοσο πολυ;
    οτι μας κανει καλο δεν το πολεμαμε,ετσι δεν ειναι;
    περαστικα λοιπον απο μενα...και βλεπουμε μπροστα θετικα

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    σ ευχαρισω εμπνευστη, ισως ειναι ετσι οπως τα λες, βαλε κ την βλακεια κ τον αυθορμητησμο της ηλικιας κ βγαζει το αποτελεσμα, μα ρε συ μου εδωσε παρα πολλα κ εχω εξωπυραμιδικα συμτωματα κ δυσκολευοναι να γραψω αυτα που γραφω βγαζουν νοημα πειτε μου please παιρνω 5 ειδων χαπια, παει το μυαλο.........................
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    μια χαρα νοημα βγαζουν...
    απλα ηρεμησε λιγακι για να μπορεις να σκεφτεις σωστα,και σιγα σιγα θα σου μειωσουν την αγωγη...
    ολα γινονται για να ηρεμησεις λιγακι,τι λες μπορεις να προσπαθησεις να μενεις ηρεμη;

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    λακρυ πρεπει να φροντισεις λιγο τον εαυτο σου κ να συμμαζευτεις. εχεις μια σοβαρη ασθενεια, δε σε παιρνει για μπαφακια. ουτε να κοβεις τα χαπια καθε τρεις κ λιγο. ουτε να κανεις αυτη την ακραια διατροφη που σε αφησε 45 κιλα!

    εισαι καπου στα 20 αν δεν κανω λαθος? ενταξει τα λυκειακα χρονια τα εζησες υποθετω! καιρος να αρχισεις να ωριμαζεις!

    νομιζω οτι αν την παρεις καποια στιγμη την ασθενεια σοβαρα, θα βρεις τροπους να τη διαχειριστεις με επιτυχια. θα βρεις κ φαρμακα να σου πανε, αν κανεις κ ψυχοθεραπεια μπορεις να χτισεις κ πιο αρμονικη σχεση με το σωμα σου κ να ξεπερασεις κ την ανορεξια, αν βρεις τροπους στη ζωη σου να παιρνεις ουσιαστικη χαρα δε θα χεις αναγκη κ τα μπαφακια!

    νομιζω οτι εισαι πολυ εξυπνη κοπελα κ συμπεθαστατη! αλλα ενταξει, πρεπει να το δεις λιγο σοβαρα το θεμα. η διπολικη εχει μαλλον καλη εξελιξη με φαρμακοθεραπεια κ προσοχη. πολλοι διπολικοι ειναι λειτουργικοτατοι. ετσι νομιζω τουλαχιστον. ελπιζω να μην κανω λαθος.
    Last edited by Lou!; 13-07-2011 at 13:56.
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    964
    Κ εγω πιστευω οτι αν τηρεις τη φαρμακευτικη αγωγη σε συνδιασμο με ψυχοθεραπεια θα χεις μια φυσιολογικη ζωη χωρις υποτροπες ή τελοσπαντων δε θα τις προκαλεις εσυ με τη μ αυτα που κανεις.ειναι δυσκολο ναι,καταλαβαινω κ τις παρενεργεις απ τα φαρμακα κ εγω ζαλαδα εχω και τρεμω αλλα τι να κανουμε αφου μας ετυχε πρεπει να το αντιμετωπισουμε.
    κανε λιγακι υπομονη μεχρι να συνηθισεις τα φαρμακα κ θα δεις που θα σαι καλυτερα

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    niahworld
    Posts
    731
    Οταν λες εκανα τριπακι τι εννοεις?Κυριολεκτικά ή μεταφορικά?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Athens
    Posts
    1,453
    οποιος παιρνει παραισθησιογονες ουσιες (οπως το τριπακι ),εχει πολλες πιθανοτητες να παρουσιαση διαταραχη.
    ποσο μαλλον εσυ κοριτσι μου που εχεις διπολικη διαταραχη και συν τοις αλλοις ειχες διακοψει την φαρμακευτικη σου αγωγη.

    to sum up----> κομμενες οι ουσιες και ακολουθουμε πιστα την φαρμακευτικη μας αγωγη.
    τα παθηματα ειναι για να μας γινονται μαθηματα!
    εισαι ομορφη κοπελα Λακρυ , πανεξυπνη, καλος ανθρωπος και πανω στα νιατα σου.
    η φυση σε εχει προικισει με ολα τα παραπανω προσοντα.
    κριμα δεν ειναι καλη μου να "τα πετας στα σκουπιδια"?

    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    τελικα αμα εχεις διπολικη κ κοψεις χαπια παθαινεις υποτροπη σταντε παραγειγμα lacrymosa κ πολλι αλλοι δεν συνιστω σε κανεναν να το επιχειρησει............................ .......................
    το βασικοτερο ειναι να μην το ξαναεπιχειρησεις εσυ!


    φιλακια και περαστικα γλυκια μου

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    που το βρηκες το τρυπακι και ποσο το πηρες. και πως ηταν εξωτερικα αυτο που πηρες. τι γευση ειχε και πως το καταναλωσες
    I m a Good Person With Bad Attitude

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    269
    περαστικα λακρυ μου!θα περασει!
    το ξερεις καλυτερα απο ολους,αλλα να προσεχεις και μην ξανακανεις παλι τα ιδια γιατι καταπονεις τον εαυτο σου και ειναι κριμα να περνας ολα αυτα ενω ειναι στο χερι σου να εισαι μια χαρα!
    φιλακια!
    Last edited by ΜΑΡΙΑ.Α; 13-07-2011 at 16:26.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    254
    Λακρουλα μου, πως εισαι ρε???

    Δωσε σημεια ζωης!!!ΜΗν ξανακοψεις τα χαπια σε παρακαλω!!! Και ολα θα πανε καλα μην ανησυχεις!!!!!!!!!!!!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    [QUOTE=Lou!;266236]λακρυ πρεπει να φροντισεις λιγο τον εαυτο σου κ να συμμαζευτεις. εχεις μια σοβαρη ασθενεια, δε σε παιρνει για μπαφακια. ουτε να κοβεις τα χαπια καθε τρεις κ λιγο. ουτε να κανεις αυτη την ακραια διατροφη που σε αφησε 45 κιλα!

    εισαι καπου στα 20 αν δεν κανω λαθος? ενταξει τα λυκειακα χρονια τα εζησες υποθετω! καιρος να αρχισεις να ωριμαζεις!

    νομιζω οτι αν την παρεις καποια στιγμη την ασθενεια σοβαρα, θα βρεις τροπους να τη διαχειριστεις με επιτυχια. θα βρεις κ φαρμακα να σου πανε, αν κανεις κ ψυχοθεραπεια μπορεις να χτισεις κ πιο αρμονικη σχεση με το σωμα σου κ να ξεπερασεις κ την ανορεξια, αν βρεις τροπους στη ζωη σου να παιρνεις ουσιαστικη χαρα δε θα χεις αναγκη κ τα μπαφακια!

    νομιζω οτι εισαι πολυ εξυπνη κοπελα κ συμπεθαστατη! αλλα ενταξει, πρεπει να το δεις λιγο σοβαρα το θεμα. η διπολικη εχει μαλλον καλη εξελιξη με φαρμακοθεραπεια κ προσοχη. πολλοι διπολικοι ειναι λειτουργικοτατοι. ετσι νομιζω τουλαχιστον. ελπιζω να μην κανω λαθος.[/QUOTE/]

    Ρε συ Λου εκει ακριβως θελω να γυρισω, δεν λεω τα εζησα κ τα λυκειακα τα χρονια αλλα μονο κνοντας μπαφο κ υπακουωντας τις ενολες των αλλων, γι αυτο μου βγαινει αυτη η εηταση κ δεν ξερω πρατματικα τι θελω, το οτι ειμαι ομορφη κ εξυπνη μου το χουν πει πολλοι αλλα εχω ακουσει κ το αλλο "οτι η πολλη η εξυπναδαοδηγαει στη βλακεια " σορρυ για τα ορθογραφικα ειμαι τερμα ζαντα δεν βλεπω μπροστα νου αυτη τη στιγμη
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by gingertania1985 View Post
    Λακρουλα μου, πως εισαι ρε???

    Δωσε σημεια ζωης!!!ΜΗν ξανακοψεις τα χαπια σε παρακαλω!!! Και ολα θα πανε καλα μην ανησυχεις!!!!!!!!!!!!
    Εδω ειμαι Τανια !!! Κακο σκυλι ψοφο δεν εχει που λενε !! Κατι τετοιο χεχεχ !!! Δεν θα τα ξαξανοψω ρε συ 5 διαφορετικα μου δωσε ο μαλακας κ ειμαι σαν τζανκι δεν μπορω ουτε θαλασσα να παω ,αλλα σκεφτομαι κ αλλα λεω κ αλλα κανω...δεν παλευομαι αλλο, μομο να πεθανω να ησυχασω....
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    που το βρηκες το τρυπακι και ποσο το πηρες. και πως ηταν εξωτερικα αυτο που πηρες. τι γευση ειχε και πως το καταναλωσες
    lsd εννοω απλα το γραψα ετσι κατ ευφημισμον... μου δωσαν φιλοι μου σε στυποχαρτο ητανε αλλα παιζει να ειχα και bad trip μετα ακουγα να με βριζουν κ βαραγα ημουν σε εξαλλη κατασταση κ φεραν τους μπατσους ...επι 12 ωρες ημουν σε αυτο το χαλι......
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    254
    Κι εγω χαλια ειμαι μην ανησυχεις σε σκεφτομαι και ειμαι διπλα σου γλυκια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Page 1 of 8 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Εχω παντρευτεί τη μάνα μου
    By Betty- in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 31
    Last Post: 05-02-2011, 23:56
  2. ΒΑΡΕΘΗΚΑ.ΑΠΛΑ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΑ ΙΔΙΑ Κ ΤΑ ΙΔΙΑ
    By JenM in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 25-11-2010, 21:42
  3. ΜΑΝΑ
    By narnia in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 1
    Last Post: 09-05-2010, 01:00
  4. Μανα
    By melene in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 358
    Last Post: 09-03-2010, 20:59
  5. ΞΑΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ
    By nirida in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 07-08-2008, 14:11

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •