IT 'S NEVER TOO LATE..... ( TON ΘΕΛΩ ΠΙΣΩ...)
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 51
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796

    IT 'S NEVER TOO LATE..... ( TON ΘΕΛΩ ΠΙΣΩ...)

    Γεια σας τι κανετε ευχομαι να εισαστε καλα...
    Ειχα μια υπεροχη σχεση 3 χρονια με εναν υπεροχο ανθρωπο κ την κατεστρεψα απο μονη μου με δικη μου βλακεια, το σκυλομετανιωσα κ εξακολουθω να ειμαι ερωτευμενη μαζι του, σε ολες τις διακοπες τον σκεφτομαι κι ας ειμαι μακρια του κ κανω αλλα πραγματα κ μαλλον εχει τελειωσει η σχεση μας, αλλα θελω πολυ να κανω μια προσπαθεια επανασυνδεσης, αλλα δεν ξερω πως να το χειριστω γιατι μεγαλο μεριδιο ευθυνης το φερω εγω κ πρεπει να κανω μαλλον πολυ προσεκτικους χειρισμους για να μην κανω τα ιδια λαθη...
    Σημερα ειναι τα γενεθλια του πρωην μου κ ολο το βραδυ δεν εκλεισα ματι απο το κλαμα, ημουν χαλια κ ηπια μισο μπουκαλι κρασι κ ξεσπασα λιγακι στην αδερφη μου, δεν μπορουσα να σταματησω να τον σκεφτομαι, αποφασισα μετα με δικη της παροτρυνση να τον στειλω ενα μηνυμα το πρωι για "χρονια πολλα" κ μου απαντησε οτι ευχαριστει, ειναι καλα κτλ, αλλα για το θεμα της σχεσης ουτε κουβεντα, φυσικα κι εγω δεν εκανα καμια νυξη..
    Με το Νικο ημαστε μαζι απο το λυκειο οταν ημουν τελευταια χρονια, απο τοτε με ξερει κ εχουμε περασει παρα πολυ ομορφες στιγμες κ ειναι καταπληκτικος ανθρωπος, με εχει στηριξει αφανταστα σε πολυ δυσκολες στιμγες κ φασεις της ζωης μου οταν ολοι οι αλλοι με ειχαν παρατησει, βεβαια τσακωνομασταν ειδικα τον τελευταιο καιρο πριν χωρισουμε γιατι εμενα με επιανε το κοντο του κ το μακρυ μου κ τραβουσαμε το σκοινι στα ακρα... Το τελειωτικο breakdown ηταν να με χωρισει δια τηλεφωνου οταν τον ειπα κατενθουσιασμενη σε αλλοπροσαλη κατασταση οτι εκανα one-night stand με εναν τυπο που δεν τον ηξερα, κ εκει ηταν που αρχικα δεν με ενοιαξε γιατι πηγαινα με οποιον να ναι, αλλα με κανεναν δεν συνεχιστηκε κατι, κ με εναν αλλον ηταν μια απλη καψουρα που περασε γρηγορα.. εχει περασει ενας μηνας κ δεν εχω παψει να τον σκεφτομαι κ πιστευω ειμαι ερωτευμενη αλλα κ απ την αλλη δεν εκανα καμια κινηση ουτε εγω ουτε αυτος...
    Το θεμα ειναι οτι θελω να του δειξω οτι εχω μετανιωσει κ διατιθεμαι να κανω νεα αρχη, αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα μπορεσει να μου εχει ξανα εμπιστοσυνη, αλλα ειλικρινα δεν παλευεται αυτο που νιωθω ουτε κ μπορω να φανταστω αυτος τι μπορει να σκεφτεται..
    Θυμωνω με τον εαυτο μου γιατι ειχα μια υπεροχη σχεση κ την τιναξα στον αερα...
    Κι αν μετανιωσεις?? Κι αν ζητησεις συγγνωμη?? Κι αν αληθινα αγαπας?? Κ εισαι διατεθειμενη να δωσεις κ την ζωη σου γι αυτον?? Κι αυτος δεν σε πιστευει?? Τι κανεις αμα δεν σε πιστευει??
    Δεν ξερω τι εκβαση θα εχει, αλλα νιωθω ηδη πολυ χαλια.................:(
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    Δεν καταλαβα, τον ειχες απατησει μια φορα ή αρκετες φορες; Δεν ειναι τοσο οτι τη μια φορα μπορει και να την συγχωρουν καποιοι πιο ευκολα, οσο το οτι μπορει κανεις να υποθεσει οτι αν το εκανες συστηματικα, τοτε μαλλον θα το ξανακανεις και στο μελλον. Μπορει να οφειλεται και σε καποια κριση μανιας προφανως ή σε καποια διαταραχη προσωπικοτητας οπως οριακη, γιατι δε μπορω να φανταστω πως αλλιως καποια παιρνει το γκομενο της ενθουσιασμενη τηλεφωνο να του πει οτι το εκανε με εναν αγνωστο. Εσυ εισαι σιγουρη για τον εαυτο σου οτι δεν θα το ξαναεκανες; Εισαι διατεθειμενη να μην πινεις και να μην παιρνεις ναρκωτικα, οπως και να ακολουθεις πιστα τη φαρμακευτικη σου αγωγη και να κανεις ψυχοθεραπεια, ωστε να ελαχιστοποιησεις τις πιθανοτητες ξαφνικων ξεσπασματων και απωλειας ελεγχου συμπεριφορας;; Συμπερασματικα, εγω πιστευω οτι πρεπει να κοιταξεις τον εαυτο σου, ωστε στο μελλον, ειτε με τον Νικο ειτε με καποιον αλλο, να μπορεις να εισαι ενταξει μεσα στη σχεση, και να μην φτανεις να λες οτι θα γινεις αντισεξουαλ!! Αυτο δεν θα το ευχομουν ουτε στο χειροτερο μου εχθρο!! Ισως πρεπει να μεινεις λιγο μονη σου, και να συνειδητοποιησεις οτι σεξ ειναι ωραιο να κανει καποια κοπελα με αυτον τον οποιο αγαπα η ειναι ερωτευμενη, μεσα σε μια σχεση με αμοιβαια κατανοηση και σεβασμο. Γιατι αν δε μπορεις να χειριστεις τις φρι σχεσεις και τα one night stands, καλυτερα μην τα κανεις καθολου, ουτως η αλλως το σεξ γινεται καλυτερο σε μια μονιμη σχεση..

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    φυσικα κ το σεξ ειναι καλυτερο μεσα σε μονιμη κ σταθερη σχεση, κ ειμαι υπερ της μονιμης κ σταθερης σχεσης περισοοτερο παρα του πηδηματος της μιας νυχτας,, ημουν σε μανια οταν τα εκανα τα one-night αλλα ηταν σεξ σκετο δλδ μονο ικανοποιηση κ παλι τι ικανοποιηση, σαν χαζοχαρουμενο εκανα κ το παρατραβηξα, δεν υπηρχε θελω να πω συναισθημα, με αυτονα μονο ειχα συναισθημα οταν το εκανα.. αυτοι ηταν περαστικοι κ περασαν, στο καλο κ να μας γραφουν, με αυτον δεν ειναι οτι μονο θελω για σεξ, μαζι του το τελευταιο που με νοιαζει ειναι το σεξ ειλικρινα, αλλα πραγματα παιζουν ρολο, ειχαμε τσακωθει αρκετες φορες για τις εκρηξεις μου κ για διαφορους λογους, αλλα αυτο ηταν το αποκορυφωμα κ ντρεπομαι καθε φορα που θυμαμαι τη φαση που ημουν κ του το λεγα, πλεον ειμαι απαθης απενατι στο σεξ. ασχετα που με τα κωλοχαπια δεν νιωθω κ πολλα, πλεον παιζει το συναισθημα μεγαλυτερο ρολο, τον πιο καταλυτικο πιστευω...
    αλλα δεν ξερω πως πρεπει να το χειριστω ωστε να μην φανει κ οτι κανω κατι επιτηδευμενα η δινω μια υποσχεση κ κολλαω εκει, θελω να του το ζητησω με πιο αλλιως τροπο, δεν ξερω πως να το εξηγησω, κ απο την αλλη αγχωνομαι γιατι μου απαντησε μια χαρα αλλα στο θεμα της σχεσης τιποτα, μουγκα εγω μουγκα αυτος, κ δεν ξερω τι εχει στο μυαλο του η τι θα μου πει αμα του τα πω αυτα που γραφω κ εδω περα, θελω να τον πω για εκεινο το one-night stand ποια ηταν η πραγματικοτητα (βασικα την ξερει) αλλα κι απ την αλλη λεω να μην επαναφερω κατι παρελθοντικο στο προσκηνιο κ παλι αρχισουμε τα βρισιδια, θελω με καποιο τροπο να του δειξω οτι εχω μετανιωσει κ θελω να κανω μια νεα αρχη κ οντως ετσι ειναι, εδω κ ενα μηνα παρ ολα αυτα που εγιναν κ περασαν ευτυχως δεν εχω σταματησει να τον σκεφτομαι, κ ηταν κ 3 χρονια γαμωτο, δεν ητανε καψουρα ενος καλοκαιριου η της σχολης να πω οκ περασε, κ θυμωνω γιατι "ειχα τον παραδεισο κ το μαθα οταν τον εχασα" οπως λεει κι ενα τραγουδι, κ κλαιω συνεχεια, εχω γινει χαλια, κ εχω τυψεις κ νιωθω ασχημα...
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Earth
    Posts
    489
    Το "IT 'S NEVER TOO LATE....." θέλει ερωτηματικό... :-D Το αυτό που λέει η λίλιουμ, με μια τόσο ασταθή συμπεριφορά δεν μπορείς να ζητάς σταθερή σχέση. Πριν ξεφτιλιστείς (τρόπους του λέγειν αλλά με τόσα παραστρατήματα..) για να τα ξαναβρείτε μήπως πρέπει να ξεκαθαρίσεις με το παρελθόν σου; Και να μην τα βρείτε δηλαδή ψυχολογικά και εξαρτησιογόνα είναι κακός συνδυασμός, δεν ξέρεις που αρχίζει το ένα και που τελειώνει το άλλο. Μήπως όλα τα δεινά σου ξεκινούν από εκεί;

    Θα μπορούσες να εξωτερικεύσεις το παραπάνω κείμενο ενώπιόν του; (όχι από το τηλέφωνο).

    ΥΓ: Πως γίνεται ρε γαμώτο όταν οι γυναίκες απατούν να βρίσκονται σε μια emotionally vulnerable κατάσταση ενώ οι αντρές απλά να πίνουν! lol
    ""Ο μοναδικός σκοπός του e-psychology είναι να προσφέρει έναν χώρο όπου όλοι θα μπορούν να ανταλλάξουν [B]ιδέες[/B] και [B]εμπειρίες[/B] και να συζητήσουν θέματα της Ψυχικής Υγείας.""

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    http://www.youtube.com/watch?v=SUMcA--ejOc

    Time, it needs time
    To win back your love again.
    I will be there, I will be there.

    Love, only love
    Can bring back your love someday.
    I will be there, I will be there.

    Fight, babe, I'll fight
    To win back your love again.
    I will be there, I will be there.

    Love, only love
    Can break down the walls someday.
    I will be there, I will be there.

    If we'd go again
    All the way from the start,
    I would try to change
    The things that killed our love.

    Your pride has build a wall, so strong
    That I can't get through.
    Is there really no chance
    To start once again?
    I'm loving you.

    Try, baby try
    To trust in my love again.
    I will be there, I will be there.

    Love, your love
    Just shouldn't be thrown away.
    I will be there, I will be there.

    If we'd go again
    All the way from the start,
    I would try to change
    The things that killed our love.

    Your pride has build a wall, so strong
    That I can't get through.
    Is there really no chance
    To start once again?

    If we'd go again
    All the way from the start,
    I would try to change
    The things that killed our love.

    Yes I've hurt your pride, and I know
    What you've been through.
    You should give me a chance
    This can't be the end.

    I'm still loving you.
    I'm still loving you,
    I need your love.
    I'm still loving you.
    Still loving you, baby...


    θα ειμαι εδω για οσο χρειαστει, ας εισαι εσυ καλα, αυτο ειναι που με νοιαζει προπαντων, μακαρι να γυριζα το χρονο πισω κ να αλλαζα τα πραγματα που σκοτωσαν την αγαπη μας κ τη σχεση μας, δεν θελω να ποναω αλλα ισως πρεπει, θελω να ειμαι διπλα σου.....
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    militon μηπως καλυτερα να απομακρυνθω κ οσο κι αν ποναω να μην δωσω συνεχεια?? αλλα ποναω γαμωτο κ τον θελω, τι κι αν εκανα ολα οσα εκανα που δεν ειναι κ λιγα, αλλα δεν θελω να τα σκεφτομαι κ θελω να γυρισω σελιδα, αλλα η οπτικη που εθεσες δεν την ειχα σκεφτει, δλδ μηπως του εκανα κ κακο?? αλλα απο την αλλη πιστευω ειχε αισθηματα για μενα οσο ημασταν μαζι, τωρα δεν ξερω τι νιωθει κ αμα νιωθει κ αμα εχει αλλη, που το απευχομαι, ειλικρινα αυτη τη στιγμη ειμαι μες στα κλαματα θελω να του πω ποσο ποναω, αλλα κι αμα δεν θελει θα δειξω κατανοηση, κ να μην νιωθει αυτος εγω δε θα παψω ποτε να τον αγαπαω κ να τον εκτιμω σαν ανθρωπο, δεν μπορω να ξεχασω ολα οσα ζησαμε μαζι, δεν γινεται αυτο....

    τι εννοεις οχι απο το τηλ?? με e-mail ας πουμε?? δεν ξερω αμα θα μπορουσα να το κανω, με βαζει σε διλλημα τωρα αυτο...
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    ενας μηνας ειναι υπερβολικα λιγο για μενα. εγω προσωπικα χαραμισα 7 ολοκληρα χρονια, αγαπωντας καποια που εχασα το 2004. φυσικα εκανα κι αλλες σχεσεις απο τοτε, αλλα καμια δε κρατησε τοσο, και ηταν λες και δε μπορεσα να τη ξεπερασω ποτε. πλεον εχει τελειωσει οριστικα το θεμα, οταν της εξομολογηθηκα οτι την αγαπαω ακομα και θα θελα να ξαναειμαστε μαζι μου απαντησε οτι ειναι απλα ενας πληγωμενος εγωισμος επειδη με χωρισε. εγω ουτε την ειχα κερατωσει, ουτε τπτ τετοιο, απλα την εχεσα οταν ειχε ερθει Ελλαδα να μου γνωρισει τη μανα της. αυτο δε μπορεσε να το ξεπερασει, ενιωθε λες και τη προδοσα, ε και τελειωσαμε εκει. ειναι πραγματικα κριμα οταν μενουμε ακομα με το συναισθημα ενω το αλλο ατομο μας εχει ξεγραψει. σαν να κολλαμε στο παρελθον και οσα ζησαμε μαζι του, και να μην εχει δωθει το τελος. θα σου προτεινα να προχωρησεις παρακατω και να βρεις καποιον καλυτερο, αλλα δε ξερω ποσο δυσκολο ειναι να ξεκολλησεις καθοτι ειναι φρεσκο, αλλα διαθετεις κι εσυ κερατακια λογο ζωδιου και καταλαβαινω πως οταν κολλαμε εμεις κολλαμε πραγματικα...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    γαμω το ζωδιο μου μεσα ειναι ανω κατω οι ταυροι...

    πολλα ισως γινανε κ απο εγωισμο, η καποιες φορες δεν ειχαμε τις αποστασεις κ τις τακτικες που επρεπε, γινοταν κ εκεινος χειριστικος κ μου την εσπαγε πχ με λεγε να παιρνω τα χαπια μου θαρρεις κ ειμαι κανα 5χρονο κ ξενερωνα η μου ελεγε να πηγαινω καθε μερα στα μαθηματα στη σχολη θαρρεις κ ειναι μπαμπας μου ενω αυτος στη δικια του παταει μια φορα το μηνα κ οποτε του σηκωθει, εχουμε βρηστει κ ασχημα, αλλα δεν θελω να μενω εκει, θελω να κανω μια επαναπροσεγγιση αλλα δεν ξερω πως, επειδη την μεγαλυτερη ευθυνη για τον χωρισμο εγω την εχω, κ μου ειχε πει παλιοτερα οτι με συγχωρει κ με αγαπαει, αλλα ειναι λιγο επιφυλακτικος στο θεμα της εμπιστοσυνης κατι τετοιο...
    πιστευω 3 χρονια κ τοσα που ζησαμε κ οι ωραιες στιγμες υπερτερουσαν συγκριτικα των αλλων δεν μπορουνε να πανε στο ντουκου γαμωτο, δεν μπορει να τελειωσε, αδυνατω να το πιστεψω, αλλα απ την αλλη με νοιαζει προπαντων να ειναι αυτος καλα κ ο,τι θελει ας κανει στην τελικη, αλλα δεν μπορω να μην εχω αισθηματα για εναν ανθρωπο που μου προσφερε τοσα κ εγω τι εκανα? τον πληγωσα κ τιναξα τη σχεση στον αερα, δεν μπορω να το σκεφτω γαμωτο....
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Earth
    Posts
    489
    "Κακό", πολύ βαρύγδουπο! Σίγουρα τον πλήγωσες αλλά αυτά έχουν οι σχέσεις, πάντως για μένα θα είχες το ακαταλόγιστο. Απλά άλλο mail άλλο τηλέφωνο και άλλο face to face! Πως να στο πω, μεταφορικά πέσε στα γονατά του μετά από αυτό! Δεν είναι να πεις μια παρεξήγηση είναι μια ολοδική σου μλκια (ή μήπως όχι;). Αν έχει φτιάξει την ζωή του δεν νομίζω να έχει νόημα όλο αυτό.

    ΚΕΝΟ rules! 7 χρόνια! Έρωτα μου αγιάτρευτε!
    ""Ο μοναδικός σκοπός του e-psychology είναι να προσφέρει έναν χώρο όπου όλοι θα μπορούν να ανταλλάξουν [B]ιδέες[/B] και [B]εμπειρίες[/B] και να συζητήσουν θέματα της Ψυχικής Υγείας.""

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by Militon View Post
    ΚΕΝΟ rules! 7 χρόνια! Έρωτα μου αγιάτρευτε!
    γαμησε τα φιλε, ετσι κολλανε οι ταυροι. ξερεις τι ειναι να τα εχεις εδω με αλλη, να τα χετε κανονικα και με το νομο, να τη γαμας, και να σκεφτεσαι αυτη που εχασες ? και με τη παραμικρη σημασια που σου δινει, να τρεχεις απο πισω της σαν σκυλακι παλι και να παρατας τη καινουργια. ασε δε θελω να το συζηταω καθολου αυτο το θεμα. ευτυχως που τη ξεπερασα τη μαλακισμενη, γιατι θα φτανα μεχρι και να τη σκοτωσω!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    24,135
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    ...
    Με το Νικο ημαστε μαζι απο το λυκειο οταν ημουν τελευταια χρονια, απο τοτε με ξερει κ εχουμε περασει παρα πολυ ομορφες στιγμες κ ειναι καταπληκτικος ανθρωπος, με εχει στηριξει αφανταστα σε πολυ δυσκολες στιμγες κ φασεις της ζωης μου οταν ολοι οι αλλοι με ειχαν παρατησει, βεβαια τσακωνομασταν ειδικα τον τελευταιο καιρο πριν χωρισουμε γιατι εμενα με επιανε το κοντο του κ το μακρυ μου κ τραβουσαμε το σκοινι στα ακρα... Το τελειωτικο breakdown ηταν να με χωρισει δια τηλεφωνου οταν τον ειπα κατενθουσιασμενη σε αλλοπροσαλη κατασταση οτι εκανα one-night stand με εναν τυπο που δεν τον ηξερα, κ εκει ηταν που αρχικα δεν με ενοιαξε γιατι πηγαινα με οποιον να ναι, αλλα με κανεναν δεν συνεχιστηκε κατι, κ με εναν αλλον ηταν μια απλη καψουρα που περασε γρηγορα.. εχει περασει ενας μηνας κ δεν εχω παψει να τον σκεφτομαι κ πιστευω ειμαι ερωτευμενη αλλα κ απ την αλλη δεν εκανα καμια κινηση ουτε εγω ουτε αυτος...
    Το θεμα ειναι οτι θελω να του δειξω οτι εχω μετανιωσει κ διατιθεμαι να κανω νεα αρχη, αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα μπορεσει να μου εχει ξανα εμπιστοσυνη, αλλα ειλικρινα δεν παλευεται αυτο που νιωθω ουτε κ μπορω να φανταστω αυτος τι μπορει να σκεφτεται..
    Θυμωνω με τον εαυτο μου γιατι ειχα μια υπεροχη σχεση κ την τιναξα στον αερα...
    Κι αν μετανιωσεις?? Κι αν ζητησεις συγγνωμη?? Κι αν αληθινα αγαπας?? Κ εισαι διατεθειμενη να δωσεις κ την ζωη σου γι αυτον?? Κι αυτος δεν σε πιστευει?? Τι κανεις αμα δεν σε πιστευει??
    Δεν ξερω τι εκβαση θα εχει, αλλα νιωθω ηδη πολυ χαλια.................:(
    εισαι σιγουρη οτι ειναι μια πραγματικη επιθυμια να εισαι με αυτον και μονο μ αυτον και δεν ειναι η αισθηση μοναξιας επειδη τωρα εισαι χωρις σχεση?
    μας λες οτι με κανεναν δεν εγινε κατι με καποια διαρκεια.
    μηπως αν ειχε κατσει σχεση με αλλον, δεν θα σκεφτοσουν ποτε την επανασυδνεση?

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    ΡΕΜΕΝΤΥ ! σορυ , αλλα εισαι λαθος , μαλον δεν καταλαβες η μπορει λογο προχειροτητας ,η κοπελα ΑΓΑΠΑ πραγματικα ! τον δικο της ,και εχει μετανιωσει για οτι εκανε , νιωθει ,εχει αισθηματα ερωτα για τον ανθρωπο της ,ας την παροτρυνουμε να ξανα κανει προσπαθεια . Η κοπελα ειναι αρκετα εμφανισιμη και καθε μερα μπορει να βρει καποιον αφου οι προσφορες προς αυτην ειναι αρκετες! αυτο που λες μπορει να συμβει σε καποια κοπελιτσα που δεν ειναι ομορφουλα και καπως ειναι πιο δυσκολο να εχει αγορι.

    Φιλη μου ΛΑΚΡΥΜΟΣΑ! βρες τον και πες του οτι νιωθεις ! μιλα του με την ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ ! με λογια ψυχης ! και πιστευω θα ξανα ειστε μαζι οπως παλαια!! εστο κανε προσπαθεια ! ποτε στον ερωτα δεν πρεπει να κολαμε και να ειμαστε φοβισμενοι!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    24,135
    γιωργο
    μιας και δεν εισαι 20 χρονων, σιγουρα το ξερεις και θα μου επιτρεψεις να στο θυμισω απλα, οχι να στο κανω γνωστο :
    ειναι αλλο να βρεις ανδρες η γυναικες (αναλογα τι εισαι) για να κανεις σεξ, κι αλλο να κανεις μια σχεση.
    οταν θελει καποιος να κανει σχεση αξιολογει κι αλλα πραγματα που μπορει να του κανουν η να μην του κανουν στον αλλο , περα απο την ομορφια (που φυσικα ειναι προσον!)
    ετσι , μπορει να προεκυψαν πολλα κρεβατια για την λακρι οπως και για τις περισσοτερες διαθεσιμες για σεξ γυναικες, αλλα να μην προεκυψε σχεση.
    κι ισως μετα απο αυτο , η λακρι εκτιμησε περισσοτερο την παλια της σχεση.
    αλλα ετσι κι αλλιως αυτο ειναι απλα μια δικη μου υποθεση.
    δεν ειναι απαραιτητο να ισχυει κιολας!

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Χαιρομαι πολυ για εσενα! ειλικρινα ΡΕΜΕΝΤΥ! Αποψε εκανες το πρωτο μεγαλο βημα ! παραδεκτικες οτι μπορει να μην ισχυει αυτο που λες ,οτι ειναι δικια σου αποψη! μπραβο ! αυριο μεθαυριο κανε προσπαθεια για το αλλο μεγαλο και δυσκολο βημα την παραδοχη του λαθος σε καποια στιγμη σε αυτα που γραφεις! μπορεις μην μασας !¨)

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    24,135
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    Χαιρομαι πολυ για εσενα! ειλικρινα ΡΕΜΕΝΤΥ! Αποψε εκανες το πρωτο μεγαλο βημα ! παραδεκτικες οτι μπορει να μην ισχυει αυτο που λες ,οτι ειναι δικια σου αποψη! μπραβο ! αυριο μεθαυριο κανε προσπαθεια για το αλλο μεγαλο και δυσκολο βημα την παραδοχη του λαθος σε καποια στιγμη σε αυτα που γραφεις! μπορεις μην μασας !¨)
    χαχαχα :)
    αν νομιζες μεχρι τωρα, οτι θεωρω αυτα που λεω, συμπαντικες αληθειες, απλα εκανες λαθος :)
    ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΛΑΩ, ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΟΣ ΑΛΛΟΥ!
    οπως φανταζομαι και ολοι εδω μεσα.
    γιατι? εσυ εχεις την εντυπωση οτι μιλας εξ ονοματος καποιας μεριδας ανθρωπων?

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ταξιδι πισω στο χρονο!!!
    By deleted-member30-03 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 36
    Last Post: 29-10-2011, 22:59
  2. ενα βημα μπροστα, δυο βηματα πισω
    By todestrieb in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 16
    Last Post: 10-04-2011, 23:17
  3. θέλω την ζωή μου πίσω..
    By apostoloss in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 38
    Last Post: 16-02-2011, 17:17
  4. ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ...ΠΑΛΙ
    By stefanos_la_del_barrio in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 08-10-2010, 16:03
  5. Σκέφτομαι να γυρίσω πίσω
    By aimilia in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 07-02-2009, 13:04

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •