Οταν σου πανε ολα σ...α τι κανεις.....?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20
  1. #1

    Οταν σου πανε ολα σ...α τι κανεις.....?

    Οταν ολα σου πανε σ...ατι κανεις? ε? Οταν ολοι περιμενουν απο σενα να εισαι γεματη κατανοηση κ το μεγαλο κοροιδο που θα σκυψει το κεφαλι κ θα παιρνουν αυτοι αποφασεις για να παιρναν αυτοι καλα κ για σενα χ......αν τι κανεις? Ε....ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΠΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Η ΓΕΜΑΤΗ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΗΛΙΘΙΑ!!!!! Κ μολις πατησα κ εγω ποδι αμεσως εγινα η κακια που δεν περιμεναν απο μενα αυτη την συμπεριφορα ...δεν ηταν ο τροπος μου σωστος!!!Χ Ε Σ Τ Η Κ Α!!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    Περιμένεις η κάνεις κάτι. Αν είναι να βλεπεις την κατανόηση ως κάτι που πρέπει να έχεις καλύτερα να μην έχεις καμία κατανόηση για κανένα.
    Last edited by carrot; 24-07-2011 at 00:35.

  3. #3
    Πολυ σχετικο το σχολιο σου....να σαι καλα............

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    132
    πεσμενη αν εγινες κακια στα @@ η γνωμη τους.

  5. #5
    Κ στου ανιψιου μου μια κ δεν εχω γιο... δεν ειναι ομως ετσι...εχω κουραστει...ειμαι λιγο πριν την καταθλιψη....δεν τολμαω να μιλησω κ βαζω τα κλαματα με το παραμικρο..... ποσες αντοχες μπορει να εχει ενας ανθρωπος???? Δεν ξερω πια αν ειμαι στα ορια μου 'η αν τα εχω ξεπερασει......

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    132
    γραψε τους κανονικα οσους σε πληγωνουν χωρις ελεος και δειξετο τους κιολας οτι τους εχει γραμμενους

  7. #7
    Ωραιο ακουγεται αλλα καθολου πρακτικο..... γιατι αυτοι ειναι οι γονεις.... τ ατομο που εχουμε για να τους φροντιζει το οποιο συμπαθω ιδιαιτερα κ γι αυτο με πειραξε η συμπεριφορα κ εξεραγει κ εγω κ εγινα....''κακια'' απο καλη........ ο τροπος που μιλησα λεει δεν ηταν καλος...δεν το περιμενε απο μενα...κλπ κλπ κλπ..αλλα φτανει..ΔΕΝ θ αφησω πια να με πατησει ΚΑΝΕΝΑΣ κ αν αυτο το πληρωσω μενοντας παλι μονο να φροντιζω τους γονεις ΑΣ μεινω......τοσα χρονια μονη ετρεχα.......

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    132
    εαν ειναι οι γονεις τοτε αλλαζει....:P

  9. #9
    Ετσι ακριβως.......... :(

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    αστα να πανε καταρχην ζουμε σε ατομικιστικη κοινωνια οποτε παρτο χαμπαρι ο καθενας την παρτι του σκεφτεται αλλωστε οταν εσυ πονας εγω θα στεναχωρηθω αλλα δεν θα το καταλαβω οσο εσυ ουτε η ιδια σου η μανα δεν θα το καταλαβει οσο εσυ..οποτε γραψτους ολους στα παλια σου τα παπουτσια και χρησιμοποιησε τους οποτε σε βολευει..προσφατα ο γιατρος που παω μου πε κατι καλο αμα κανεις καλο μην περιμενεις να δεις καλο και φιλιες δεν υπαρχουν οι φιλοι ειναι να πιεις ενα καφε να περασει η ωρα..ποσο μαλλον οι ερωτικες σχεσεις που ναι για καλυψη αναγκων κ αυτες η εργασιακες σχεσεις, εγω δεν βγαζω ακρη αφου νομιζω εχω γινει αντιπαθητικη προσπαθω να κανω οτι χεστηκα

  11. #11
    Δεν θελω να γινω ατομιστρια......δεν ημουν ποτε ετσι....δεν ξερω αν ειναι ομως αυτο το καλυτερο για την ψυχικη μας υγεια...φιλια πιστευω οτι υπαρχει...αλλα δυσκολο να την βρεις κ να την διατηρισεις....Κ οχι..οι φιλοι οταν ειναι πραγματικα φιλοι δεν ειναι μονο για ενα καφε...ειναι για να σου συμπαραστεκονται στ ασχημα(οπως εκανε μια δικια μου φιλη....) αλλα ΚΥΡΙΩΣ να χαιρονται με την ΧΑΡΑ σου....Εγω χαρα εχω να δω χρονια...... Εγω χαιρομουν με την χαρα των αλλων....αλλα δεν μπορω πια....το εχω χασει.......θελω να ΧΑΡΩ για μενα.....

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    Quote Originally Posted by πιεσμενη View Post
    Πολυ σχετικο το σχολιο σου....να σαι καλα............
    Το δι-όρθωσα :)

  13. #13
    Quote Originally Posted by carrot View Post
    Περιμένεις η κάνεις κάτι. Αν είναι να βλεπεις την κατανόηση ως κάτι που πρέπει να έχεις καλύτερα να μην έχεις καμία κατανόηση για κανένα.
    Σωστο κ αυτο...... Αν κ αυτο που θελω ειναι να φυγω.....να παω αλλου.....!! :)

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    δε θα αλλαξει κατι πιεσμενη! κ αλλου να πας, παλι τα ιδια προβληματα θα εχεις! εχεις κανει ψυχοθεραπεια ποτε?
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

  15. #15
    Οχι...μπορω να πω οτι κανω εγω ψυχοθεραπεια σε αλλους...κ ενας λογος ισως που εχω φτασει στα ορια μου να ειναι αυτος.......οτι μαζευω αρνητικη ενεργεια απο πολλους εδω κ πολυ καιρο.... Το εχω σκεφθει αμετρητες φορες αλλα δυστυχως τα οικονομικα μου δεν μου το επιτρεπουν....χρεωμενη εως τον λαιμο βλεπεις....

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤΑ ΔΙΑΟΛΟΥ!!!
    By Παστελι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 19
    Last Post: 30-08-2016, 10:40
  2. όταν μιλάει το ποτό...ή όταν γίνεσαι ρεζίλι...
    By νιφάδα in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 50
    Last Post: 30-11-2012, 17:55
  3. ολα καλά θα πανε
    By lilium in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 08-09-2010, 21:07
  4. ΠΑΝΕ ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΣΧΟΛΕΙΟ ...;
    By Thessalo in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 40
    Last Post: 08-07-2008, 23:33
  5. Ένα παιχνίδι (όταν δεν έχει τι να κάνει κανείς...:)
    By vince in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 4
    Last Post: 13-10-2007, 05:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •