ΤΙ ΜΕ ΕΛΕΓΧΕΙ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 29
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135

    ΤΙ ΜΕ ΕΛΕΓΧΕΙ

    καλημερα.

    σημερα ηθελα να ανοιξω 2 θεματα. αυτο το ανοιγω τωρα το αλλο δεν ξερω αν θα το ανοιξω. τεσπα, πηγα σκ στους γονεις μ στο εξοχικο και εγινα κωλος. με επιασαν τρελλα ψυχολογικα και ξεσπασματα νευρων. με αφορμη κατι, ομως τα ξεσπασματα ηταν εντονα δλδ εκει που μιλουσα στο τηλ χτυπαγα με τα χερια μου τον τοιχο οταν ηθελα να ανοιξω το φως η οταν ηθελα να κλεισω το τηλ αντι να το κλεισω το πεταγα στο πατωμα με δυναμη στιγμιαια. τα νευρα μου εχουν δικια τους βουληση δλδ αντιδρω υπερβολικα με μανια εδω και 2 μερες. δεν ελεγχω τις νευρικες μ απολυξεις. σημερα μεσα σε ολα αυτα νιωθω απιστευτη ναυτια

    ειναι τοσο πολυ εντονη η ενταση που νιωθω που με πιανει κομπος στο λαιμο και τρεχουν τα ματια μου ασυναισθητα. επισης εχω πλακωμα στο στερνο και οι κινησεις μου ειναι μηχανικες. δλδ οταν μ πουνε κατι πχ να τους φερω το ψωμι στο τραπεζι το πιανω και το πεταω με δυναμη αντι να το ακουμπησω. δεν ελεγχομαι. και σημερα δουλευω και φοβαμαι και πηρα ολα μ τα φαρμακα απ το πρωι ομως με πιανει υπνηλια και δεν ξερω αν θα μπορω να ανταπεξελθω μεχρι τις 7 που σχολαω.

    οι γονεις μ μου αρχισανε οτι πηγα εκει για να τους δω κ αντ αυτου εγω τους μαυριζω μονιμως και οτι τα χω βαλει μαζι τους. δεν κτλβαινουν πως δεν τα χω βαλει με κανεναν απλα ειμαι ανθρωπος και δικαιουμαι να χω τις μαυρες μου. δλδ να θελω να κλειστω στο δωματιο μου και να ξαλαφρωσω κλαιγοντας χωρις να με ζαλιζουν νομιζοντας πως τα χω βαλει μαζι τους! ομως δεν εχω χωρο και υποφερω!

    αποτελεσμα οι ναυτιες τωρα και τα αντανακλαστικα μου να γινονται ακομα πιο αποτομα. φοβαμαι πολυ γιατι πρεπει να μετακινουμαι με συγκοινωνια και οταν καποιος διπλα μ κανει καποια κινηση να πατησει το κουμπι της στασης η να πιασει την τσαντα του τσιτωνω σαν να θελει να με χτυπισει και αυτοματα τιναζω το χερι μου σαν να προφυλαχτω. καταλαβαινετε τι εννοω? σαν να με τρομαζουν οι κινησεις. και οι ηχοι μου φερνουν ταχυπαλμια.

    δεν μπορω ομως να αφησω την δουλεια μ και να φυγω εχω μπολικη. τι αλλο πια να κανω.

    αμα χτυπησω καποιον χωρις να θελω? εννοω πως περνανε διπλα μου ενω ειμαι στον δικο μ κοσμο οταν περπαταω και εκει που σαν να χω πεσει σε ονειρο οπου ειμαι μονο εγω, πετιεται καποιος διπλα η μπροστα μου ειτε ανθρωπος ειτε σκυλος και με τρομαζει και πεταγομαι. σαν δλδ να περπατας μονος σου την νυχτα και να σου κλεινει απο πισω σου καποιος τα ματια. δεν ξερω αν ειναι πραγματικοτητα η οχι. δλδ κανω τις κινησεις μου και δεν κοιταω να δω αν με βλεπουν παραξενα. τι να κανω?
    I m a Good Person With Bad Attitude

  2. #2
    ...πρέπει να έγινε κάτι πολύ σοβαρό για να ξεκινήσει όλη αυτή ενταση, η φρίκη και η στεναχώρια που κατέληξε σήμερα εδώ..
    Μήπως να ξεκινήσουμε από την πηγή του κακου?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    η πηγη του κακου διαφερει συμφωνα με τον καθενα :p
    I m a Good Person With Bad Attitude

  4. #4
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    η πηγη του κακου διαφερει συμφωνα με τον καθενα :p
    αστα αυτά σκουλίκι και πες τι έγινε για να ακούσεις και το κατάλληλο κράξιμο, (ελπίζω να έχει ξυπνήσει η ρεμ).

  5. #5
    προσπάθησε να βάλεις στη σκέψη σου ευχάριστες σκέψεις που σε ηρεμούν. όσο δύσκολο κι αν σου φαντάζει κάντο!
    βιώνεις μια έντονη κατάσταση σκέψης εκτός κι αν σου συνέβηκε κάτι σοβαρό αυτές τις μέρες που σε κανε τοσο χάλια.
    γιάννης

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ΟΧΙ ΟΧΙ την Rem please! θα μαι καλο παιδι και θα τρωω ολο το φαγητο μου!
    I m a Good Person With Bad Attitude

  7. #7
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    ΟΧΙ ΟΧΙ την Rem please! θα μαι καλο παιδι και θα τρωω ολο το φαγητο μου!
    ωραία τώρα ήρθαμε σε συννενόηση.
    Παρόλα αυτά θα ήθελα πάρα πολύ να συζητήσουμε τι ήταν αυτό που σου έχει @@σει την ψυχολογία από χτες....:)

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,635
    εγω δεν εχω καταλαβει, αφου σε χαλαει, γιατι πρεπει να πηγαινεις στο εξοχικο.
    κατσε στ αυγα σου και πηγαινε σε κοντινες παραλιες με τον φιλο σου, οποτε μπορειτε.
    κι εμεις εχουμε εξοχικο. 250μ , πανω στο κυμα.
    κι εχω φαει το μισο μου καλοκαιρι στην πολη, ενω εχω πολυ χρονο.
    λες να μην μ αρεσει η θαλασσα?
    απλα δεν κανω καλη παρεα με την μαμα.
    απ το να παω και να συγχιστω και να την στεναχωρεσω κι αυτη, καθομαι σπιτι μου και θα φυγω οταν μπορεσει ο φιλος μου.
    απλα πραγματα...

  9. #9
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εγω δεν εχω καταλαβει, αφου σε χαλαει, γιατι πρεπει να πηγαινεις στο εξοχικο.
    κατσε στ αυγα σου και πηγαινε σε κοντινες παραλιες με τον φιλο σου, οποτε μπορειτε.
    κι εμεις εχουμε εξοχικο. 250μ , πανω στο κυμα.
    κι εχω φαει το μισο μου καλοκαιρι στην πολη, ενω εχω πολυ χρονο.
    λες να μην μ αρεσει η θαλασσα?
    απλα δεν κανω καλη παρεα με την μαμα.
    απ το να παω και να συγχιστω και να την στεναχωρεσω κι αυτη, καθομαι σπιτι μου και θα φυγω οταν μπορεσει ο φιλος μου.
    απλα πραγματα...
    χμ...το θέμα είναι πως δεν τη χάλασε το εξοχικό, αλλά δεν μπορώ να πω παραπάνω γιατί βρίζει και άσχημα παναθεμά την....:ρ

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,635
    την χαλασε η επικοινωνια της με τους γονεις.
    εκτος αν δεν καταλαβα κατι καλα

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    Ρε συ περιμενουν πως και πως να με δουνε και πηγα εκει και κατι με χαλασε που ακουσα η που εγινε και ειχα τις μαυρες μου και οταν ειμαι ετσι μπορω να υποκριθω μπροστα σε αλλους αλλα μεσα στο σπιτι μου ρε πουστη μ θελω να μαι οπως ειμαι! και εκεινοι αρχιζουν τα δικα τους! αμα δεν πηγαινω κιολας θα το επιβεβαιωσουνε! δεν φταινε αυτοι για τπτ αλλα μ την δινει να ακουω συνεχως οταν εχω κατι οτι το κανω για να τους σπαω τα νευρα και οτι πως τυχαινει να τα παθαινω οταν παω εκει για 2 μερες και οτι δεν μπορω να τους μαυριζω και οτι εχουν κ αλλα προβληματα! ε εχουν αλλο ενα προβλημα, εμενα! πως να το κανουμε δλδ! ειναι μπρος γκρεμος και πισω ρεμα! δεν εχει να κανει με αυτους! ειναι ελεηνη η κατασταση! και εδω οταν ειμαι ειναι συνεχεια ο δικος μ μαζι μου. θελω να ηρεμισω πια απο ολους! εχω συνεχως ατομα γυρω μου και εχω κλαταρει! ειναι απ τα πιο απαισια καλοκαιρια της ζωης μου! παω εκει να χαλαρωσω μαλακιζονται ολοι οι φιλοι μ εκει που κατ αναγκη βγαινω επειδη δν υπαρχουν αλλοι και ειμαστε μια κλικα απο παλια και νιωθω ειληρινα ΕΕΕΤΗ φωτος μπροστα τους! ολο γελανε με σαχλες και ειναι τοσο αργοσχολοι που σπανε τα νευρα μου. τα παιδια 22-23 χρονων πλεον ειναι πανηλιθια χωρις ιχνος υποχρεωσεων και βασανισμων! τρωνε λεφτα γονιων σπουδαζοντας και κοπροσκυλιαζοντας σαν ζωα! μου την δινουν και δεν ξερουν απολυτως τπτ για αλλα θεματα περα μανικιουρ πεντικιουρ και περα απο γκομενικα! δεν υπαρχει ανθρωπος του επιπεδου μου ελεος δλδ!

    να παω λεω παραλια μονη μ τσουπ οποτε παω καθε σκ βγαζει φουρτουνες και αεριδες λες και ειμαι μυκονο και ουτε ενα μπανιο να μην μπορω να κανω!
    I m a Good Person With Bad Attitude

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Πάντως έχω προσέξει ότι τα θρεντ της broken doll είναι τα πιο χαρούμενα στις ψυχώσεις λολ. Δεν ξέρω απλά είναι απόλαυση να τα διαβάσεις με όλο αυτό το στιλ της ατίθασης βραζιλιάνας "aparecida-η αγριόγατα".

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    χαρουμενα?! χαχαχαχαχχα οσο κ αν προσπαθω δεν βγαινει η σκατοπικρια μου δλδ ε :(
    I m a Good Person With Bad Attitude

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    χαρουμενα?! χαχαχαχαχχα οσο κ αν προσπαθω δεν βγαινει η σκατοπικρια μου δλδ ε :(



    E, δεν μπορείς να πεις, για ψυχώσεις δεν είναι και τα πιο τραγικά λολ. :p

    Καταλαβαίνω ότι περνάς ξεσπάσματα, άγχη και αυτοκαταστροφικά και τέτοια αλλά νομίζω ότι κατα βάθος είσαι θετικός και δυναμικός άνθρωπος (και με χιουμορ) οπότε αναγκαστικά βγαίνει και αυτό. Όσο και να προσπαθείς να είσαι dark :p

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    πως δεν ειναι τραγικα για μενα ειναι τραγικα που βασανιζομαι και πετιεμαι! δλδ τραγικο ειναι ποιο? πες μ ενα παραδειγμα. ο αλλος εχει φοβια στις αραχνες και στα μικροβια αλλα δν το βρισκω τραγικο εγω

    φαντασου τωρα να σαι στην θεση μου. μου την δινει να με υποτιμανε!
    I m a Good Person With Bad Attitude

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •