μου λειπει
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    108

    μου λειπει

    εδω και ενα μιση χρονο εχει πε8ανει η γιαγια μου, δευτερη μανα μ 8α ελεγα.μερικα βραδυα την 8υμαμαι και κλαιω ως το πρωι.νιω8ω οτι εγω φταιω.8α μπορουσα να την κρατησω στην ζωη.δεν 8α με πειραζε να πε8ανω αφου ξερω οτι 8α τν δω.το εχω σκεφτει πολλες φορες αλλα δεν τολμαω να το κανω..μου λειπει ρε γμτ.και τι δεν 8α εδινα για να γυριζα τον χρονο πισω..ολη την ζωη μου 8α αλλαζα..

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Σιγουρα νιωθουμε απωλεια και θλιψη οταν χανουμε καποιον αλλα πρεπει να βρεις εναν τροπο να το ξεπερασεις. Η ζωη προχωρα και πρεπει και εσυ να κοιταξεις μπροστα. Μην αφηνεις πραγματα να σε κρατανε πισω, μην αφηνεις τον εαυτο σου να θλιβεται και να μιζεριαζει. Υπαρχουν πιο βαθια πραγματα που δεν μας αφηνουν να ξεπερναμε καταστασεις και πιστευω οτι δεν ειναι μονο το θεμα της απωλειας, εχεις και καποιο κομματι του εαυτου σου οπου υπολειτουργει. Πρεπει να το ψαξεις. Πηγαινε σε εναν ψυχολογο αν δεν μπορεις να το ξεπερασεις και να αντιμετωπισεις τον εαυτο σου γτ δεν εξηγειται να εισαι ετσι μετα απο εναμιση χρονο..

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    Quote Originally Posted by change View Post
    εδω και ενα μιση χρονο εχει πε8ανει η γιαγια μου, δευτερη μανα μ 8α ελεγα.μερικα βραδυα την 8υμαμαι και κλαιω ως το πρωι.νιω8ω οτι εγω φταιω.8α μπορουσα να την κρατησω στην ζωη.δεν 8α με πειραζε να πε8ανω αφου ξερω οτι 8α τν δω.το εχω σκεφτει πολλες φορες αλλα δεν τολμαω να το κανω..μου λειπει ρε γμτ.και τι δεν 8α εδινα για να γυριζα τον χρονο πισω..ολη την ζωη μου 8α αλλαζα..
    γιατι να φταις εσυ? και με ποιον τροπο θα μπορουσες να την κρατησεις στην ζωη? δεν το καταλαβαινω...

Similar Threads

  1. τι μου λείπει?????
    By dream in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 17
    Last Post: 27-06-2010, 17:08
  2. τι κανω αφου μετα απο 3 χρονια καταλαβα ποσο την πληγωσα και ποσο μου λειπει?
    By harrisxr650 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 01-01-2008, 06:01

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •