ΠΑΡΑΙΣΘΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΝΤΟΝΟ ΣΤΡΕΣ?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    166

    ΠΑΡΑΙΣΘΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΝΤΟΝΟ ΣΤΡΕΣ?

    Εχει ακουσει ποτε κανεις για παραισθησεις-ψευδεσθησεις, ηπιας μορφης ομως κυριως σε επιπεδο αντιληψης πραγματων απο οτι διαβασα, λογω του εντονου στρες και αγχους (και φυσικα μιλαω για αγχωδεις διαταραχες,οχι το φυσιολογικο αγχος). Το διαβασα σε ενα αρθρο οτι μπορει να συμβει. Εχει κανεις καμια αναλογη εμπειρια η εχει διαβασει κατι πανω σε αυτο?

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    14
    geia...den nomizw...na ginetai afto na exeis dil paraisthiseis...isws kapoia psevdaisthisi mikri mporei na exeis oti dil den anikeis ston xwro kai oti exeis lathos antilipsi twn pragmatwn...paraisthiseis nomizw oti einai too much...exeis poly agxos?pathaineis paniko?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    166
    Δικο μου λαθος.... Οχι παραισθησεις, ψευδεσθησεις σωστα με διορθωσες. Εγω προσωπικα καποιες φορες λογω εντονου αγχους εχω καποιες απο αυτες τις ψευδεσθησεις, λαθος αντιληψη των πραγματων και οτι δεν ενηκω στο χωρο κ τετοια. Ζωη αν διαβασεις τα θεματα \"Αδικαιολογητος φοβος\" και \"Αγχος,κρισεις πανικου, καταθλιψη πως τα εζησα και πως τα ξεπερασα\" θα δεις καποια που εχω γραψει. Σου εστειλε και Θ2Θ αν εθς να τα πουμε απο εκει γιατι αυτα που νιωθεις τα εχω νιωσει στο φουλ παλιοτερα στα 14 μου και αρκετες φορες και τωρα. Σε καταλαβαινω και ξερω ποσο πολυ ενοχλητικα ειναι....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •