ΤΟ ΛΥΚΟΣΚΥΛΟ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 30
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135

    ΤΟ ΛΥΚΟΣΚΥΛΟ

    Αυτο το σκ εφυγα να ηρεμισω. εκανα μπανιο θαλασσα κλπ. προσπαθουσα να μαι κουλ αλλα παλι ωρες ωρες με τρομαζαν πραγματα και ηχοι στον δρομο και σκιες. δεν με τρομαζουν ακριβως ειναι αλλη λεξη που θελω να χρησιμοποιησω. με ξαφνιαζουν και αμεσως μετα νιωθω στρες. επισης ο δικος μ μ ειπε πως 2 μερες στον υπνο μου παραμιλαω και του λεω κατι για ενα λυκοσκυλο

    δεν θυμαμαι τα ονειρα μου και δεν εχω βρει την συνδεση ακομα. μου ειπα οτι τον ρωταω στον υπνο μου αν κλειδωσε την πορτα και οταν μου απανταει του λεω ''για το λυκοσκυλο''

    ξαφνιαζομαι συνεχως και με εχει πιασει μανια να διαβαζω και να αποστηθιζω πραγματα που βασανιζουν το μυαλο μου. επιστημονικα και μη, κ οταν τα ξεχναω τσαντιζομαι. θυμαμαι αυτα και ξεχναω απλα πραγματα. πχ ξεχασα σε μια wc τα γυαλια ηλιου μου και σμρ το φαγητο μου για την δουλεια. αλλα δεν θυμαμαι που τα αφηνω.
    I m a Good Person With Bad Attitude

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    964
    μπροκεν νομιζω οτι εισαι υπερβολικα αγχωμενη-το λογο δε τον ξερω βεβαια-αλλα η αφηρημαδα,το παραμηλητο ειναι συμπτωματα εντονου αγχους.
    το ΄διαβαζω κ αποστηθιζω παργαματα'ειναι ψυχαναγκασμος κ εγω το παθαινω σε περιοδους εντονου αγχους.νομιζω χρειαζεσαι ξεκουραση;)

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    πως θα γινει αυτο!δεν ξερω ουτε εγω τον λογο που γινονται αυτα! μονιμως γυρνανε στο κεφαλι διαφορα και ειναι βασανιστικο. αντανακλαστικα πεταγομαι και χτυπαω......εχω μελανιες.
    I m a Good Person With Bad Attitude

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    964
    σαφως και δε ξερεις το λογο που γινονται αυτα.κ εγω σε περιοδους εντονου αγχουςκανω πραγματα χωρις να ξερω γιατι τα κανω ή δε θελω να τα κανω κ ομως το κανω.
    ατιμο υποσυνειδητο

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    κ αν ειναι το υποσεινειδητο μια μουφα που μας φυτεψαν στο κεφαλι για να μας πεισουν πως κατι τρεχει. οι ψυχολογικες μπουρδες κ αυτα. ξες τι εννοω. με φρικαρουν για να κανω κατι που δεν θελω.
    I m a Good Person With Bad Attitude

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    κ αν ειναι το υποσεινειδητο μια μουφα που μας φυτεψαν στο κεφαλι για να μας πεισουν πως κατι τρεχει. οι ψυχολογικες μπουρδες κ αυτα. ξες τι εννοω. με φρικαρουν για να κανω κατι που δεν θελω.

    Το υποσυνείδητο με την αυστηρή παραδοσιακή ψυχαναλυτική έννοια μπορεί να μην ισχύει, αλλά το ότι δεν έχουμε επίγνωση κάθε σκέψης/εικόνας που μας περνάει κάθε στιγμή από το μυαλό (παρά μόνο μέσα από τα αποτελέσματα της π.χ. στρες) είναι γεγονός. Ο καθένας μας έχει τις δικές του "ασυνείδητες ρουτίνες" στον τρόπο σκέψης, θυμικού και συμπεριφοράς και πολλές φορές μας αφήνουν το αρνητικό τους στίγμα χωρίς να το καταλαβαίνουμε εκείνη την στιγμή. Και συνήθως αν έχεις την τάση να είσαι αγχωμένος (όπως π.χ. μια ζωή εγώ λολ) μια σκέψη αρκεί για να σου φέρει άγχος και μετά το άγχος να σου φέρει περισσότερο άγχος και ξαφνικά να σκεφτείς "τι έγινε ρε παιδιά γιατί τρέμω έτσι και έχω κόμπο στον λαιμό". Απλά παίζει και αυτό. Τώρα μπορεί να είναι και κάτι άλλο όπως αυξομειώσεις στα φάρμακα η κάποιο γεγονός? Εσύ ξέρεις καλύτερα.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    roof garden
    Posts
    1,807
    παρε τα φαρμακα σου οπως λεει ο γιατρος σου.

    αμα εκανες ατασθαλιες προηγουμενως και τωρα πληρωνεις τις συνεπειες, εχε υπομονη μεχρι να σταθεροποιηθεις.

    εμενα με βοηθαει και ο διαλογισμος και τα ηρεμιστικα παραλληλα.
    Με τη δύναμη του Θεού να έχετε τα τσάκρα σας ανοιχτά, καθαρά, φωτισμένα κ δε θα πιάνει κανένα κακό.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    διαλογισμο πως εχεις υπομονη να κανεις? με εκνευριζει. εχω φρικαρει. δεν κτλβαινω πως αραζουν ολοι στην παραλια με τις ωρες απλα να καθονται. δεν μπορω να κατσω πανω απο 1 ωρα και καθομαι με το ζορι παραπανω για να μην την σπαω και στους αλλους. πως μπορουν με τα αλατια και τα νερα και τα αντιλιακα. πραγμα που κανω κ εγω, δεν το κρυβω, αλλα δεν ξερω αν με χαλαρωνει!
    I m a Good Person With Bad Attitude

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    Αυτο το σκ εφυγα να ηρεμισω. εκανα μπανιο θαλασσα κλπ. προσπαθουσα να μαι κουλ αλλα παλι ωρες ωρες με τρομαζαν πραγματα και ηχοι στον δρομο και σκιες. δεν με τρομαζουν ακριβως ειναι αλλη λεξη που θελω να χρησιμοποιησω. με ξαφνιαζουν και αμεσως μετα νιωθω στρες. επισης ο δικος μ μ ειπε πως 2 μερες στον υπνο μου παραμιλαω και του λεω κατι για ενα λυκοσκυλο

    δεν θυμαμαι τα ονειρα μου και δεν εχω βρει την συνδεση ακομα. μου ειπα οτι τον ρωταω στον υπνο μου αν κλειδωσε την πορτα και οταν μου απανταει του λεω ''για το λυκοσκυλο''

    ξαφνιαζομαι συνεχως και με εχει πιασει μανια να διαβαζω και να αποστηθιζω πραγματα που βασανιζουν το μυαλο μου. επιστημονικα και μη, κ οταν τα ξεχναω τσαντιζομαι. θυμαμαι αυτα και ξεχναω απλα πραγματα. πχ ξεχασα σε μια wc τα γυαλια ηλιου μου και σμρ το φαγητο μου για την δουλεια. αλλα δεν θυμαμαι που τα αφηνω.
    Λολ, και γω είδα όνειρο μετά από καιρό, πάλι σεξ με γυναίκες, ούτε στη φυλακή να ήμουνα.

    Υπότίθεται πως οι σχιζοφρενείς δεν βλέπουν όνειρα. Σε ανησυχεί ότι βλέπεις όνειρα η ότι μουρμουρίζεις η ότι φοβάσαι μη δεις κάποια στιγμή το αριστούργημα του κοχέν?

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    δεν ειμαι σχιζοφρενης!!!!! σχιζοφρενικομορφη εχω και ειμαι υπο θεραπεια! βλεπεις κατι αστειο?
    I m a Good Person With Bad Attitude

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    δεν ειμαι σχιζοφρενης!!!!! σχιζοφρενικομορφη εχω και ειμαι υπο θεραπεια!
    Εγώ είμαι χελώνα και είμαι υπό αγγαρεία.


    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    βλεπεις κατι αστειο?
    Δεν γελάω.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    carrot εισαι ......... η ........??? μπορεις να τα ενωσεις ξερεις . χρησιμοποιησε τα χερια σου τι τα χεις
    Last edited by BrokeN_DoLL; 09-08-2011 at 14:35.
    I m a Good Person With Bad Attitude

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    τα χω για να γραφω σε ένα φορουμ ψυχολογική υποστήριξης. πλέον κάνω σεξ με τα χέρια πίσω από το κεφάλι.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    μην ξαναγραψεις στο θεμα δεν συναναστρφομαι με homo sapiens θελω γνωμες ανθρωπων που εχουν εξελιχθει απο τα πιθηκια
    I m a Good Person With Bad Attitude

  15. #15
    καροτ ...αν για σένα είναι αστείο, για τους άλλους δεν είναι.
    Μη σου θυμίσω πως τα ίδια έκανες και με τη ρειν και αποχώρησε από το φόρουμ.
    Η μπρόκεν λέει τον πόνο της και συ ειρωνεύεσαι. Έλεος δηλαδή.
    Πως θα σου φαινόταν να στο έκαναν εσένα αυτό?

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •