ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΤΥΣΩ!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 55
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    105

    ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΤΥΣΩ!!

    ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ? ΕΓΩ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΕΙΜΑΙ ΦΟΒΕΡΑ ΠΑΡΑΝΟΙΚΗ ΣΗΜΕΡΑ! ΕΧΩ ΑΝΤΕΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΩ ΝΑ ΤΑ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΟΛΑ!!ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΛΟΓΙΚΗ ,ΝΑ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΛΑ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΔΩ Κ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ.ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΥ ΒΑΔΙΖΩ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ,ΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ,Κ.Τ.Λ..ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ,ΚΥΡΙΩΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΥΠΟΥΛΑ ΝΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΖΟΥΝ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ,ΕΣΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΥ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΠΑΡΑΝΟΙΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΤΥΣΩ,ΝΑ ΤΟΥΣ ΞΕΦΤΙΛΙΣΩ ,ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ.ΕΣΤΩ ΝΑ ΕΚΤΟΝΩΘΩ,ΝΑ ΔΕΙΞΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΑΝΩΤΕΡΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΝΕΧΟΜΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΩ..ΑΠΛΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ,ΟΠΩΣ ΣΗΜΕΡΑ,ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ..

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    κι εγω θελω να πνιξω τους παντες με μια τεραστια ΧΛΕΠΑ !

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    105
    ειναι η αντιδραση μας,ειναι λογικο..απλα δεν ξερω πως πρεπει να φερθω !εχω βαρεθει να το παιζω καλη,ανωτερη και λογικη!ειμαι ανθρωπος,εχω αισθηματα και θετικα και αρνητικα και δεν μπορω να βλεπω αυτα τα ατομα να συνεχιζουν σαν να μη συμβαινει τπτ(εστω ετσι δειχνουν)κι εγω να παλευω να ξεπερασω αυτα που μου εχουν κανει!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Earth
    Posts
    489
    Δεν είδα δα και φοβερό να φτύσεις κάποιον :D

    Το θέμα είναι, αν όντως, για τα "δεινά" μας ευθύνονται όλοι οι άλλοι εκτός από εμάς... Εσένα Αλίκη, ποιο είναι το πρόβλημά σου;
    ""Ο μοναδικός σκοπός του e-psychology είναι να προσφέρει έναν χώρο όπου όλοι θα μπορούν να ανταλλάξουν [B]ιδέες[/B] και [B]εμπειρίες[/B] και να συζητήσουν θέματα της Ψυχικής Υγείας.""

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by αλίκη! View Post
    ειναι η αντιδραση μας,ειναι λογικο..απλα δεν ξερω πως πρεπει να φερθω !εχω βαρεθει να το παιζω καλη,ανωτερη και λογικη!ειμαι ανθρωπος,εχω αισθηματα και θετικα και αρνητικα και δεν μπορω να βλεπω αυτα τα ατομα να συνεχιζουν σαν να μη συμβαινει τπτ(εστω ετσι δειχνουν)κι εγω να παλευω να ξεπερασω αυτα που μου εχουν κανει!
    φτυνε παντου και συνεχεια, καποια στιγμη θα αηδιασουν και θα φυγουν, κι ετσι δε θα χρειαζεται να το παιζεις λογικη και ανωτερη...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΝΑΞΟΣ
    Posts
    1,499
    Γεια σου αλίκη , γιατί δεν δοκιμάζεις απλά να τους βγάλεις από τη ζωή σου? :\
    [COLOR="#800080"][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][B]Honey, nobody ever gonna love you
    The way I try to do.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  7. #7
    Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    99
    Σε καταλαβαινω απολυτα!κ εγω τα σκεφτομαι καμια φορα και ειλικρινα εκνευριζομαι με τον εαυτο μου που δεν εχω εκδικηθει ουτε εναν απ αυτους.θα θελα εστω μια φορα να πληρωσει καποιος αλλα απο μενα οχι να το βρει ταχα μου απο το θεο.ή εστω να ριξω καμια σφαλιαρα για να δειξω οτι δεν ειμαι η ηλιθια που τα δεχεται ολα.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    niahworld
    Posts
    731
    Ki εγω σας καταλαβαινω παιδια,και συχνα με πιανουν και μενα αυτα,αλλα εχω την εντυπωση οτι κανουμε κακο μονο στον εαυτο μας ετσι.
    Πιστευω οτι οτι μαλακια κανει ο καθενας απο καπου θα τη βρει..ή θελω να πιστευω ετσι..
    Το θεμα ειναι η ψυχικη μας ηρεμια,κι αν χρειαστει απο εδω και περα να φτυσουμε καποιον σκαρτο που μας βλαπτει να γινεται αμεσα αυτο πλεον..κι οχι να το σηκωνουμε τα επομενα χρονια της ζωης μας επειδη δεν αντιδρασαμε τοτε..απο εκει και περα ας παει το παρελθον να π****τει.Πρεπει να προχωρησουμε..Ας ξεκολλησουμε λοιπον..
    Και κατι σημαντικοτατο..ατομα τετοια που μας πανε πισω φευγουν αμεσα απ τη ζωη μας...Δεν ειμαστε υποχρεωμενες να ανεχομαστε κανενα μαλακα που θα μας δημιουργει ψυχολογικα προβληματα κι ο ιδιος θα τη βγαζει λαδι..Επιλεγουμε ανθρωπους λοιπον στο εξης..

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    105
    κατανοω οτι ειναι κ θεμα δικο μου αν με επηρεαζουν η οχι..αλλα ποσο απλο ειναι να προχωρησεις οταν τους βλεπεις να συνεχιζουν τη ζωη τους απλα ,ομορφα κ ωραια?σας ειπα ,δεν ειμαι ατομο που μ εχει παρει απο κατω αλλα καποια περιστατικα που ειτε συμβαινουν μπροστα μου,πχ να τους συναντησω τυχαια η να μαθω νεα τους ,με αναστατωνουν!!και για σημερα αφορμη σταθηκε τετοιο σκηνικο.προσπαθω να πειθω τον εαυτο μου να το ξεχασω αλλα δεν ειναι παντα εφικτο.απλα θελω να μου προτειενει καποιος τι να κανω,πως να φερθω οταν βγαινω εκτος εαυτου κ θελω να τους παρω τηλ να τους ξεφτιλισω!!βασικα δεν τους παρεξηγω και πολυ γιατι ξερω οτι εχουν απειροελαχιστο μυαλο και για αυτο δεν καταλαβαινουν τι εχει γινει..απλα εγω παλευω να σταθω στα ποδια μου μετα απο ενα χωρισμο αθλιο .κ λεω αθλιο γιατι μετα απο αποκαλυψεις τριτων προσωπων εμαθα για μια παραλληλη σχεση που ειχε ο δικος μου με μια κοπελα.ειμαι σιγουρη πως ηταν στημενο απο αυτη για να μας χωρισει γιατι προφανως την πληγωσε ,οπως κι εμενα βεβαια..αυτος δεν θελησε καν να το συζητησει,απλα εξαφανιστηκε !!και μετα βλεπω αυτα τα ατομα ,αυτον ,αυτη και τους ρουφιανους να διασκεδαζουν ,να κανουν καινουριες σχεσεις κι εγω να μην ειμαι σε θεση να γνωριζω καν τι ειχε συμβει στην ιδια μου τη ζωη!!!

  10. #10
    Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    99
    απειροελαχιστο μυαλο;συμφωνω ομως ειχαν αρκετο μυαλο να σε πληγωσουν κ μια χαρα περνανε.η δικη μου γνωμη ειναι οτι κανε οτι σου ρθει στο μυαλο εκεινη την ωρα.μην το καταπιεσεις κ ψαξεις εναν τροπο για να μην κανεις κακια.κανεις δεν θα το εκτιμησει κ θα σου μεινει απωθημενο.θες να τους ξεφτυλισεις;καντο!θες να τους χωρισεις; καντο!θες να δουνε οτι περνας καλυτερα;καντο!κανε οτι νομιζεις εκεινη τη στιγμη.και οποιος και να σε κρινει σαν κακια η κατινα πες ειμαι κ μπραβο μου.κ εμενα ετσι μου λεγανε καποιες φιλες μου οτι θα μαι κατινα αμα κανω κατι τετοιο κ τους ακουσα κ το χω μετανιωσει.κ αυτες οι φιλες μου τα λουστηκανε μετα κ ειμαι σιγουρη πως θα κανανε χειροτερα

  11. #11
    Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    99
    καλυτερα να βγεις εκτος εαυτου παρα να καταπιεσεις εσυ τον εγωισμο σου κ να σε πατανε ολοι εκει που εισαι αδυναμη.αυτο εχω καταλαβει στη ζωη μου.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΝΑΞΟΣ
    Posts
    1,499
    Καλά αν μου επιτρέπετε, χμμ αν αποφασίσεις να το κάνεις αυτό να είσαι και προετοιμασμένη κατάλληλα. :)
    [COLOR="#800080"][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][B]Honey, nobody ever gonna love you
    The way I try to do.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  13. #13
    Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    99
    εννοειτε!θελει δυναμη να το κανεις.αλλα απο την αλλη ποσο ποιο ασχημα να νιωσεις;καμια φορα ζηλευω αυτους με το απειροελαχιστο μυαλο κ τις μηδαμηνες τυψεις για την αναισθησια που εχουν να σε πληγωνουν.μακαρι να μουν σαν κ αυτους να μην νοιαζομαι για κανεναν.γιατι να κανουμε παντα κακο στον εαυτο μας καταπιεζοντας μας κ κρατωντας μεσα μας τα αρνητικα συναισθηματα με αποτελεσμα να νιωθουμε οτι πνηγομαστε καθε φορα που τα σκεφτομαστε.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Πουθενά
    Posts
    325
    Ναι ξέρω τα περνούσα και εγω αυτά παλιά. Μέχρι που είχα ακούσει την χρυσή συμβουλή οτι όλα είναι μια ρόδα και κάποια στιγμή ολοι θα πέσουν στην ανάγκη σου και είναι στο χέρι σου το πως θα αντιδράσεις? Και ξέρεις κάτι?! Έτσι έγινε. Και τότε μπορούσα να αντιδράσω οπως ακριβώς εγώ ήθελα να τους κοπανάω πράγματα απο το παρελθόν που μου έκαναν και με πλήγωσαν (Σαν φυσιολογικός σκορπιός με ωροσκόπο σκορπιό) Και αυτοί απλα έμειναν σαν ξυλάκια. Και ήταν υπέροχο. Γιατί ακόμα πιο υπέροχο ήταν οτι θύμωναν και έφευγαν απο εμένα. Και ήταν πραγματικά τέλειο γιατί ξέρεις κάτι? Έφευγαν τα σκουπίδια απο την ζωή μου. Ίσως τώρα είναι κάπου χαμένοι και με θάβουν. Αλλα εγω είμαι καλά.
    Ναί είμαι καλάααααααα!
    there's too much blood in my caffeine system

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Πουθενά
    Posts
    325
    Έχω καταλάβει οτι τα περισσότερα άτομα που μας πληγώνουν είναι άτομα που δεν έχουν ιδέα τι σκατά είναι.
    Αυτογνωσία μηδέν.
    Τρόποι μηδέν.
    Δεν έχουν πληγωθεί ποτέ στην ζωή τους και πληγώνουν τους άλλους μέχρι να φάνε ενα γερό χαστούκι και να μπούν στην θέση τους.
    Η αν φάνε το χαστούκι θα συνεχίζουν άκομα πιο πολύ με φόρα??
    Ιδού η απορία.
    there's too much blood in my caffeine system

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. το 6 χρονο κοριτσακι που τουσ συγκινει ολουσ..
    By Adzik in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 06-11-2011, 04:18
  2. το αφιερώνω σε όλους τους διπολικούς...
    By arktos in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 23-11-2009, 01:13
  3. Για ΟΛΟΥΣ τους διπολικούς!!!
    By Happyman in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 18
    Last Post: 20-02-2009, 00:12
  4. ΒΟΗΘΕΙΑ...ΤΟΥΣ ΘΕΛΩ ΟΛΟΥΣ!!!
    By Hornywife43 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 33
    Last Post: 30-09-2008, 12:46
  5. Προς όλους τους καπνιστές του site
    By kokkinoskoufitsa2 in forum Άλλες Εξαρτήσεις
    Replies: 37
    Last Post: 18-09-2006, 23:54

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •