ΔΕΝ ΜΠΟΡΏ ΆΛΛΟ...ΒΟΉΘΕΙΑ! - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 91
  1. #16
    Banned
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    70
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    αυτή είναι η δική σου άποψη όμως.....η δική μου είναι διαφορετική...;)
    για αυτό είμαστε εδώ γλυκα.. για να ανταλλάσουμε απόψεις..ΉΡΕΜΑ ΠΡΆΓΜΑΤΑ.. ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Αθήνα (δυστυχώς...)
    Posts
    394
    Εγώ θα έλεγα να χαλαρώσεις και να το απολαύσεις.... σεξ είναι... δεν είναι έγκλημα... μόνο να προσέχεις το AIDS και τις ανεπιθύμητες εγκυμοσύνες..

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Athens
    Posts
    507
    @matina

    Aν το βλέπεις ως κάτι που χρίζει βοήθειας και το αντιμετωπίζεις ως πρόβλημα, το μόνο που θα καταφέρεις είναι να γεμίσεις περισσότερο άγχος και τελικά να μην απολαμβάνεις τις στγμές σου.

    Μην ακούς τις παρθενόπες του φόρουμ και ζήσε την ζωή σου ως νέος άνθρωπος που αγαπά και χαίρεται τη ζωή.

    Η υπέρμετρη ερωτική επιθυμία σου, μπορεί να είναι απλά η ανισορροπία που υπήρχε τόσα χρόνια μεταξύ φαντασιώσεών σου και πράξης. Με τον καιρό, και εφόσον επέλθει η αρμονία ανάμεσα σε επιθυμώ και κάνω, θα ισορροπήσεις.

    Προς το παρόν, βρες έναν πιτσιρικά που επίσης έχει μεγάλη σεξουαλική δίψα και ζήστο. Χωρίς ενοχές, χωρίς προβληματισμούς και χωρίς να βλέπεις την σαρκική απόλαυση ως ένα ταμπου.

    Και μακριά από "συμβουλές", από μέλη που φέρουν την σκέψη της Λουκά (!!)

    Υ.Γ. Αφιέρωσε κάποιες στιγμές της σκέψης σου, ώστε να "δεις" αν αυτή η ανάγκη σου υπάρχει, επειδή με αυτή προσπαθείς να αποφύγεις άλλου είδους συναισθήματα τα οποία συνήθως είναι δυσάρεστα. Αλλά αυτό προυποθέτει μια "συζήτηση/ματιά" με το και στο ασυνείδητό σου.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,647
    Quote Originally Posted by matina24 View Post
    Δν μπορώ να σταματήσω να σκέφτομαι ότι έχει να κάνει με το σεξ...όταν λέω δν μπορώ... Το εννοω...ΔΝ ΜΠΟΡΏ! Είναι η πρώτη μου σκέψη το πρωί και η 6952η πριν πέσω για ύπνο...δν είναι ότι μου λείπει σαν πράξη.. Αντιθέτως είχα αυτό το καλοκαίρι αρκετό.. Χωρίς να βρίσκομαι σε κάποια σχέση...αλλά δν μου είναι αρκετό... Δν έχω σταματμο! ΊΣΩς ΕΊΜΑΙ SEXMANIAC,ΊΣΩς ΈΧΩ ΠΛΈΟΝ ΕΜΜΟΝΉ ΜΕ ΑΥΤΌ ΤΟ ΘΈΜΑ,ΊΣΩς ΈΧΩ ΑΤΈΛΕΙΩΤΕς ΚΑΥΛΕΣ ΛΌΓΩ ΗΛΙΚΊΑς..(17) .. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΥΠΆΡΧΕΙ ΤΊΠΟΤΑ ΑΝΤΊΚΑΥΛΟΤΙΚΟ?:-P
    matina
    μπαινοντας στο φορουμ, δεν διαβασες οτι η κατωτερη αποδεκτη ηλικια ειναι τα 18?
    δεν μπορεις να εισαι σε αυτο το φορουμ.
    για το προβλημα που αναφερεις, συζητα το με τους γονεις σου και ζητα να απευθυνθειτε σε εναν ψυχολογο

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΝΑΞΟΣ
    Posts
    1,499
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    αυτή είναι η δική σου άποψη όμως.....η δική μου είναι διαφορετική...;)

    Καταλαβαίνω.. xD
    [COLOR="#800080"][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][B]Honey, nobody ever gonna love you
    The way I try to do.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  6. #21
    Banned
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    70
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    matina
    μπαινοντας στο φορουμ, δεν διαβασες οτι η κατωτερη αποδεκτη ηλικια ειναι τα 18?
    δεν μπορεις να εισαι σε αυτο το φορουμ.
    για το προβλημα που αναφερεις, συζητα το με τους γονεις σου και ζητα να απευθυνθειτε σε εναν ψυχολογο
    αλήθεια δν μπορώ να γράφω?:-P και το θέμα εφηβεία ? Αλήθεια τώρα έχω δει πολλά παιδιά και μικρότερα απο εμένα

  7. #22
    Banned
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    70
    Quote Originally Posted by IRENEMARINA View Post
    Εγώ θα έλεγα να χαλαρώσεις και να το απολαύσεις.... σεξ είναι... δεν είναι έγκλημα... μόνο να προσέχεις το AIDS και τις ανεπιθύμητες εγκυμοσύνες..
    ευχαριστω για την απάντηση..

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΝΑΞΟΣ
    Posts
    1,499
    Quote Originally Posted by Seduction View Post
    @matina

    Aν το βλέπεις ως κάτι που χρίζει βοήθειας και το αντιμετωπίζεις ως πρόβλημα, το μόνο που θα καταφέρεις είναι να γεμίσεις περισσότερο άγχος και τελικά να μην απολαμβάνεις τις στγμές σου.

    Μην ακούς τις παρθενόπες του φόρουμ και ζήσε την ζωή σου ως νέος άνθρωπος που αγαπά και χαίρεται τη ζωή.

    Η υπέρμετρη ερωτική επιθυμία σου, μπορεί να είναι απλά η ανισορροπία που υπήρχε τόσα χρόνια μεταξύ φαντασιώσεών σου και πράξης. Με τον καιρό, και εφόσον επέλθει η αρμονία ανάμεσα σε επιθυμώ και κάνω, θα ισορροπήσεις.

    Προς το παρόν, βρες έναν πιτσιρικά που επίσης έχει μεγάλη σεξουαλική δίψα και ζήστο. Χωρίς ενοχές, χωρίς προβληματισμούς και χωρίς να βλέπεις την σαρκική απόλαυση ως ένα ταμπου.

    Και μακριά από "συμβουλές", από μέλη που φέρουν την σκέψη της Λουκά (!!)

    Υ.Γ. Αφιέρωσε κάποιες στιγμές της σκέψης σου, ώστε να "δεις" αν αυτή η ανάγκη σου υπάρχει, επειδή με αυτή προσπαθείς να αποφύγεις άλλου είδους συναισθήματα τα οποία συνήθως είναι δυσάρεστα. Αλλά αυτό προυποθέτει μια "συζήτηση/ματιά" με το και στο ασυνείδητό σου.

    Βρε seduction... Για ποια χρόνια φαντασιώσεων μιλάς? το κοριτσάκι μικρούλι είναι ακόμα στην ανάπτυξη!
    [COLOR="#800080"][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][B]Honey, nobody ever gonna love you
    The way I try to do.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,647
    Quote Originally Posted by matina24 View Post
    αλήθεια δν μπορώ να γράφω?:-P και το θέμα εφηβεία ? Αλήθεια τώρα έχω δει πολλά παιδιά και μικρότερα απο εμένα
    το θεμα εφηβεια ειναι για ενηλικες που θελουν να συζητησουν για την εφηβεια.
    εδω δεν συμμετεχουν ανηλικοι κι αν τυχον ειδες καποτε καποιον, απλα διεφυγε αποτ ην διαχειριση. σιγουρα θα τον δουν και θα διαγραφει

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Ειναι λογικο οταν εισαι νεα στο ειδος να νιωθεις ακομη πιο εντονη σεξουαλικοτητα.. οποτε απολαυσε το αλλα με προσοχη! Οντως σε 2 μηνες πολλα μπορουν να εξελιχθουν... Να περνας ομορφα αυτο εχει σημασια και να μην αγχωνεσαι!

  11. #26
    Banned
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Athens
    Posts
    507
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    matina
    μπαινοντας στο φορουμ, δεν διαβασες οτι η κατωτερη αποδεκτη ηλικια ειναι τα 18?
    δεν μπορεις να εισαι σε αυτο το φορουμ.
    για το προβλημα που αναφερεις, συζητα το με τους γονεις σου και ζητα να απευθυνθειτε σε εναν ψυχολογο
    Tι είδους ΦΑΣΙΣΜΟΣ είναι αυτός;!!!!!!!! 17 ετών, νέος άνθρωπος να μην μπορεί να συζητήσει τους προβληματισμούς του σε ένα φόρουμ; Δλδ αν είναι 17 και 12 μήνες παρά μια ημέρα, θεωρείται ότι δεν μπορεί να έχει συμμετοχή και μετά από 25 ώρες μπορεί; Πόσο ακόμα συντηρητισμό θα συναντήσουμε!

    Εξάλλου τα φόρουμς, έχουν και την κατηγορία COPPA Users. Mπορεί δλδ να είναι χρήστης COPPA. (Από 13 ετών +)

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    κεντρο
    Posts
    743
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    απλα διεφυγε αποτ ην διαχειριση. σιγουρα θα τον δουν και θα διαγραφει
    εχει το φορουμ διαχειρηση?δεν το ηξερα!!!!!!
    κατι γκομενακια απο την ουκρανια βλεπω στα δεξια μου!!!!

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    Quote Originally Posted by Seduction View Post
    Tι είδους ΦΑΣΙΣΜΟΣ είναι αυτός;!!!!!!!! 17 ετών, νέος άνθρωπος να μην μπορεί να συζητήσει τους προβληματισμούς του σε ένα φόρουμ; Δλδ αν είναι 17 και 12 μήνες παρά μια ημέρα, θεωρείται ότι δεν μπορεί να έχει συμμετοχή και μετά από 25 ώρες μπορεί; Πόσο ακόμα συντηρητισμό θα συναντήσουμε!

    Εξάλλου τα φόρουμς, έχουν και την κατηγορία COPPA Users. Mπορεί δλδ να είναι χρήστης COPPA. (Από 13 ετών +)
    ειναι κανονας του φορουμ. κανε ενσταση να αλλαξει, κι εγω εχω κανει προταση να μπαναρονται οι πεφτουλες.

  14. #29
    Banned
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    70
    Quote Originally Posted by λιλιουμ View Post
    ειναι κανονας του φορουμ. κανε ενσταση να αλλαξει, κι εγω εχω κανει προταση να μπαναρονται οι πεφτουλες.
    χαχα μου αρέσεις... σύμφωνω .. θα εισηγηθω να διαγράφει το προφίλ μου

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    687
    Ματινακι ζησε την ζωή σου κορίτσι μου. Βρες κάποιον νεαρό, να περνατε καλα. Και να προσεχεις! Κυκλοφορουν πολλοι πεινασμενοι!!!

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΜΠΑΧΑΛΟ....
    By Rigi in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 4
    Last Post: 01-03-2011, 17:02
  2. ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ
    By lilium in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 14
    Last Post: 24-11-2010, 23:58
  3. ΟΙΚΟΓ.ΚΑΤΑΠΙΕΣΗ!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ
    By ekimi in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 09-06-2010, 00:20
  4. Δεν μπορώ άλλο
    By whitecandle in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 08-11-2009, 10:40
  5. sos δεν μπορω αλλο!!!!!!!
    By zouzounitsaaa in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 02-02-2008, 21:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •