Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 310
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 310 of 837 FirstFirst ... 210260300308309310311312320360410810 ... LastLast
Results 4,636 to 4,650 of 12551
  1. #4636
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    193
    απογοήτευση
    κουράστηκα να φοβάμαι
    κουράστηκα να ελπίζω
    κουράστηκα το έξω
    κουράστηκα το μέσα
    κουράστηκα τους ανθρώπους
    κουράστηκα να συμβιβάζομαι
    κουράστηκα την κριτική
    κουράστηκα τα βαριά λόγια
    κουράστηκα τις μετριότητες
    κουράστηκα να αδικώ και να αδικούμαι
    κουράστηκα να σκέφτομαι
    Stand and fight, live by your heart.
    Always one more try
    I'm not afraid to die.
    Stand and fight ,say what you feel.
    Born with a heart of steel

  2. #4637
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    πωπω κουραση , μονο που το διαβασα κουραστηκα κ εγω! Ηow , ξυπνα , πρεπει να ταισεις τον σκυλο . ΠΕΙΝΑΕΙ .
    σου ειπα χθες οτι ειμαιο vagpap . Tωρα θα μου πεις καλημερα ?

  3. #4638
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Quote Originally Posted by giannis94 View Post
    ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΑΣΕΙ .ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΚΟΤΩΘΗΚΕ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΤΟ ΣΚΑΣΕΙ .ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΠΟΥ ΚΙ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ -ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΚΑΛΥΝΤΙΚΑ ΚΑΙ ΦΡΕΝΤΟΥΤΣΙΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΕΥΑΝ -..ΑΦΕΘΗΚΑΝ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ .ΑΥΤΟΣ ΕΚΡΑΤΗΘΕΙ ΩΣ ΥΠΟΤΡΟΠΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΕ ΜΑΓΚΙΕΣ .ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ? ΕΝΑ ΑΤΥΧΗΜΑ ΗΤΑΝ .ΑΝΤΕ ΜΗΝ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ...ΦΥΣΙΟΓΝΩΜΙΚΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ...ΦΑΤΣΑ ΚΑΙ ΚΟΨΙΜΟ ΝΤΑΗ ΜΕ ΑΥΤΟΠΕΠΕΟΙΘΗΣΗ ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΙΚΡΥΣΜΑ .ΜΙΑ ΦΟΥΣΚΑ ΠΟΥ ΥΠΟΤΙΜΑΕΙ ΤΗΝ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΥΓΕΙ ΣΤΗΝ ΒΙΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ .Ο ΥΠΟΚΙΝΗΤΗΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΝΟΜΙΑ


    αυτα παθαινουν οι χαζομαγκες
    Σωστά, ας τους σκοτώσουμε λοιπόν όλους τους "χαζομάγκες" και νταήδες. Αλλά μετά να σκοτώσουμε και όσους γράφουν μαλακίες, τι λες;

  4. #4639
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Ti λες ρε συ Γιαννη94 , φυσιογνωμικα κ μονο , το παιδι μονο τσαμπουκας δεν ητο . Δυστυχως , στην σημερινη κοινωνια , καλο ειναι να σε φοβουνται , οπως εμενα , που ειμαι κ μυωδης κ γνωριζω κ πυγμαχια . Αν ημουν στο λεωφορειο , θαχα τραβηξει ενα ζευγαρι γροθιες στον ελεγκτη , θαχα βουτηξει κ το παιδι κ θα την ειχα κοπανησει . Βεβαια σε τυπους σαν κ εμενα , ο αλλος το σκεφτεται δυο φορες πριν με προκαλεσει . Κ δεν γουσταρω χρυσαυγιτες . Ειμαι κ 52 . Κ φιλειρηνικος ειμαι , αλλα γυμναζομαι απο το 1987 . Δεν φτανει που υπερφορολογουμεθα , θαχουμε κ μερικους μλκς ελεγκτες .
    Last edited by Macgyver; 17-08-2013 at 15:03.

  5. #4640
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,451
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    πωπω κουραση , μονο που το διαβασα κουραστηκα κ εγω! Ηow , ξυπνα , πρεπει να ταισεις τον σκυλο . ΠΕΙΝΑΕΙ .
    σου ειπα χθες οτι ειμαιο vagpap . Tωρα θα μου πεις καλημερα ?
    Καλησπερα βρε Βαγγελη παραπονιαρη!!!!! Καλησπερα!!

    Και σε ολα τα αλανια μας εδω!!
    But on some summer nights, it could feel like paradise. Paradise lost.

  6. #4641
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by howtodream8 View Post
    Καλησπερα βρε Βαγγελη παραπονιαρη!!!!! Καλησπερα!!

    Και σε ολα τα αλανια μας εδω!!
    How , σευχαριστω κ ανταποδιδω . ΑΓΓΕΛΟ με λενε .

  7. #4642
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    How , ευχαριστω κ ανταποδιδω . ΑΓΓΕΛΟΣ ειναι τονομα μου . Παραπονιαρης λες ε ?

    κατι συμβαινει κ πολλες φορες δημοσιευονται δυο φορες τα ποστ μου .

  8. #4643
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    εγω γιαννη δε θα σχολιασω τις αποψεις σου, ουτε θα σε βρισω, απλα θα σου δειξω το λαθος.
    Quote Originally Posted by giannis94 View Post
    Η αλήθεια είναι οτι οι ελεγκτές είναι ελαστικοί και έχω δεί αρκετές περιπτώσεις τοξικομανών, επαιτών και διάφορων άλλων που οι ελεγκτές δε τους λένε τίποτα.
    οι ελεγκτες στη χαλλλαρη Σαλονικα δεν εχουν σχεση με αυτους στο φουρνο της Αθηνας. οι ανθρωποι εδω ειναι μονιμως στη τσιτα, συνεχεια στα ακρα, σε επιφυλακη μη τους επιτεθει καποιος. ο ελεγκτης λοιπον αυτος προφανως δε σηκωνε τσαμπουκαδες απο τον 19χρονο, και τον πεταξε εξω απ'το λεωφορειο. αν ηταν κανας τοξικομανης ή αλλος επαιτης δε νομιζω να τον εβλεπε σαν απειλη, μαλλον θα τον λυποταν. δυστυχως εχουν τη ταση να φερονται σαν μπατσοι που κουμανταρουν το λεωφορειο που μπαινουν, αυτοι και οι οδηγοι, ξεχνωντας οτι ο κοσμος φορολογειται και για τα ΜΜΜ.

  9. #4644
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by giannis94 View Post
    Η αλήθεια είναι οτι οι ελεγκτές είναι ελαστικοί και έχω δεί αρκετές περιπτώσεις τοξικομανών, επαιτών και διάφορων άλλων που οι ελεγκτές δε τους λένε τίποτα. είναι διαφορετικό το να σου λέει ένας άνθρωπος καλοντυμένος, 19 χρονών, με το μάγουλο φράπα και την κοιλιά μέχρι απέναντι οτι δεν έχει εισιτήριο και οτι είναι άνεργος με μαγκιά, πονηριά και τσαμπουκά ενω πρίν 10 λεπτά έχει πληρώσει τον καφέ 3.50 ευρώ με τη γκόμενα μαζί και ίσως και τον καφέ της γκόμενας. Αυτή ακριβώς η συμπεριφορά του βλαχοκουτοπόνηρου ελληναρά μας έφτασε εδω που είμαστε και πιο συγκεκριμένα έκανε ελλειματικά τα ΜΜΜ και τώρα πληρώνουμε 1.40 το εισιτήριο

    Πάντως είχε λεφτά να τρώει burgers και να τα καίει στα clubs
    που το ιδες αυτο οτι ειναι ελαστικοι δε μπωρω να καταλαβω εγω ξερω ενα ελεγκτη με ενα μαλλι φουντοτο που μονο ξυλο που δεν ειναι ετοιμος να παιξει αν δει καπιον χωρις εισητηριο

  10. #4645
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    157
    Πεσμενη και με θυμο
    trying to find a balance

  11. #4646
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    24
    Αγχωμένη με ενα πλάκωμα στο στήθος βαρύ και ασήκωτο, θέλω να βγώ μια βόλτα με καναν ανθρωπο αλλά δεν υπάρχει κανείς....
    Γιατί να μην υπάρχει ενα στέκι που να συναντιούνται ολοι οι μοναχικοί ανθρωποι που δε μπορούν να βρούν μια παρέα να πάνε για εναν καφέ? Γιατί να υπάρχουν καφενεία μόνο για αντρες και οχι και για γυναίκες το στανιό μου?

  12. #4647
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Ti λες ρε συ Γιαννη94 , φυσιογνωμικα κ μονο , το παιδι μονο τσαμπουκας δεν ητο . Δυστυχως , στην σημερινη κοινωνια , καλο ειναι να σε φοβουνται , οπως εμενα , που ειμαι κ μυωδης κ γνωριζω κ πυγμαχια . Αν ημουν στο λεωφορειο , θαχα τραβηξει ενα ζευγαρι γροθιες στον ελεγκτη , θαχα βουτηξει κ το παιδι κ θα την ειχα κοπανησει . Βεβαια σε τυπους σαν κ εμενα , ο αλλος το σκεφτεται δυο φορες πριν με προκαλεσει . Κ δεν γουσταρω χρυσαυγιτες . Ειμαι κ 52 . Κ φιλειρηνικος ειμαι , αλλα γυμναζομαι απο το 1987 . Δεν φτανει που υπερφορολογουμεθα , θαχουμε κ μερικους μλκς ελεγκτες .
    Bαγγελη μου καλε..Αν ξαναδιαβασω για τα μπρατσα σου και τα λεφτα σου θα αναγκαστω να φαρμακωθω..Φιλικα παντα αγαπημενε!!Το εμπεδωσαμε!!Εισαι φραγκατος με μπρατσα να ουμε..Λυπησου μας..Και εγω ειμαι Θεογκομεναρα αλλα ετσι δεν κανω..Λιγη μετριοφροσυνη βρε!

  13. #4648
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    Bαγγελη μου καλε..Αν ξαναδιαβασω για τα μπρατσα σου και τα λεφτα σου θα αναγκαστω να φαρμακωθω..Φιλικα παντα αγαπημενε!!Το εμπεδωσαμε!!Εισαι φραγκατος με μπρατσα να ουμε..Λυπησου μας..Και εγω ειμαι Θεογκομεναρα αλλα ετσι δεν κανω..Λιγη μετριοφροσυνη βρε!
    θεογκομεναρα? αυτογραφα δινεις?

  14. #4649
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    θεογκομεναρα? αυτογραφα δινεις?
    Εσενα θα σου υπογραψω στα οπισθια σου..Στησου χαχα!

  15. #4650
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    Bαγγελη μου καλε..Αν ξαναδιαβασω για τα μπρατσα σου και τα λεφτα σου θα αναγκαστω να φαρμακωθω..Φιλικα παντα αγαπημενε!!Το εμπεδωσαμε!!Εισαι φραγκατος με μπρατσα να ουμε..Λυπησου μας..Και εγω ειμαι Θεογκομεναρα αλλα ετσι δεν κανω..Λιγη μετριοφροσυνη βρε!
    μια ρηση λεει ' η μετριοφροσυνη ειναι η χειροτερη μορφη επαρσης ' τι εννοει ? οτι δεν υπαρχουν ανθρωποι μετριοφρονες , κ αυτοι που ειναι , ειναι ' δηθεν' , ολοι εχουμε την ματαιοδοξια μας για κατι , αλλος για το μυαλο του , αλλος για το σωμα του ,αλλος για την δουλεια του , αλλος για την μορφωση του κτλκτλ . Σε ερευνα που εγινε σε 4000 Αθηναιους , αν θεωρουν τον εαυτο τους εξυπνο , το 82% απαντησε ναι . Η πραγματικοτης συμφωνα με κοινωνιολογικη μελετη , 10%εξυπνοι , 70% μετριοι , 20% βλακες ( βασει ΙQ ) Ποσοι απο μας θεωρουν αραγε τον εαυτο τους εξυπνο ?
    Last edited by Macgyver; 20-08-2013 at 10:08.

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •