Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 333
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 333 of 837 FirstFirst ... 233283323331332333334335343383433833 ... LastLast
Results 4,981 to 4,995 of 12551
  1. #4981
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,208
    Quote Originally Posted by redrose View Post
    βαρεμαρα,δεν εχω κανεναν να βγω εξω αλλα και να ειχα παλι θα βαριομουν,μεγαλο κενο και καμια φορα ζηλια για τους αλλους που εχουν μεγαλη παρεα και εγω ειμαι κλειστος ανθρωπος και δεν εχω πολλους φιλους
    Εχεις σκεφτεί ποτέ το γεγονός μήπως εσύ περνάς καλύτερα από αυτούς που δήθεν έχουν πολλές παρέες γιατί και εγώ κάποτε είχα πολλές παρέες και περνούσα τόοοοσο βαρετά με την καθεμιανή και τον καθένα,τώρα είμαι σχεδόν μόνη μου,και γουστάρω πολύ περισσότερο.!
    Ασχολούμαι με την σταδιοδρομία της ζωής μου,τα χόμπι μου και τα περνάω μια χαρά με τον εαυτό μου.Ποτέ όμως κλεισμένος κάποιος μέσα στο σπίτι για χρόνια ολάκερα...

  2. #4982
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,208
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Τρομερά πεσμένη ψυχολογικά και σωματικά...

    Πάρε τα πάνω σου και συνέχισε...μερικές φορές και κάποια χημική βοήθεια δεν είναι τόσο κακό...βοηθάει να ανταπεξέλθουμε σε δυσκολους καιρούς ώστε να είμαστε έτοιμοι να προσαρμοστούμε σε μία πιο εύκολη κατάσταση μελλοντικά.μιλάω εμπειρικά..!

  3. #4983
    Banned
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    614
    Έχω βαρεθεί τις λυκοφιλίες...τις σιχάθηκα.

  4. #4984
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    142
    Πολύ περίεργα...Ενώ μόλις γύρισα απο έξοδο που πέρασα πολύ ωραία αισθάνομαι από τη μια όμορφα αλλά απο την άλλη στεναχωριέμαι γιατι πάλι θα ξαπλώσω μόνος μου στο
    κρεβάτι και θα σκέφτομαι 1002 χαζομάρες που θα επηράσουν τη διάθεση μου και αθα με ρίξουν κάπως ψυχολογικά!

  5. #4985
    Quote Originally Posted by Αλκμήνη View Post
    Έχω βαρεθεί τις λυκοφιλίες...τις σιχάθηκα.
    Αν αυτό που λες δεν αναφερεται σε αλλους αλλά σε σενα τότε απλά επέλεγε και παίρνε αυτό που σου συμφέρει (που θα ναι και ο λογος που κρατας την επαφη) και κατα τα λοιπα πρόσεχε τα ρουχα σου για να χεις τα μισα....
    γιάννης

  6. #4986
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,396
    Quote Originally Posted by Diana1982 View Post
    Πάρε τα πάνω σου και συνέχισε...μερικές φορές και κάποια χημική βοήθεια δεν είναι τόσο κακό...βοηθάει να ανταπεξέλθουμε σε δυσκολους καιρούς ώστε να είμαστε έτοιμοι να προσαρμοστούμε σε μία πιο εύκολη κατάσταση μελλοντικά.μιλάω εμπειρικά..!
    Δύσκολο να πάρω τα πάνω μου αλλά πρέπει να συνεχίσω έστω κι έτσι...νιώθω σαν να είμαι βυθισμένη σε μια δίνη...χημική βοήθεια παίρνω, αν δεν ήταν κι αυτό δεν ξέρω αν θα τα κατάφερνα...
    Ευχαριστώ...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  7. #4987
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Ετοιμος να κατακτησω τον κοσμο ! ναι σιγα , αν αισθανομουν ετσι , εδω θαγραφα τωρα ??

  8. #4988
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,451
    Τοσο αποκαρδιωμενη και απογοητευμενη απο τον υποτιθεμενο πατερα μου. Κανω απεριοριστη υπομονη μεχρι να βγει η αποφαση να φυγω απο εδω. Πολλες φορες σκεφτομαι οτι θα φυγω και σε θα ξαναγυρισω ποτε, ισως γιατι δε θα μου λειψει κανεις εκτος απο την μητερα μου.
    But on some summer nights, it could feel like paradise. Paradise lost.

  9. #4989
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,208
    Quote Originally Posted by howtodream8 View Post
    Τοσο αποκαρδιωμενη και απογοητευμενη απο τον υποτιθεμενο πατερα μου. Κανω απεριοριστη υπομονη μεχρι να βγει η αποφαση να φυγω απο εδω. Πολλες φορες σκεφτομαι οτι θα φυγω και σε θα ξαναγυρισω ποτε, ισως γιατι δε θα μου λειψει κανεις εκτος απο την μητερα μου.
    Γιατί τί σου κάνει ο πατέρας σου;

  10. #4990
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    617
    Quote Originally Posted by howtodream8 View Post
    Τοσο αποκαρδιωμενη και απογοητευμενη απο τον υποτιθεμενο πατερα μου. Κανω απεριοριστη υπομονη μεχρι να βγει η αποφαση να φυγω απο εδω. Πολλες φορες σκεφτομαι οτι θα φυγω και σε θα ξαναγυρισω ποτε, ισως γιατι δε θα μου λειψει κανεις εκτος απο την μητερα μου.
    howtodream ισως σε ανακουφισω αν σου πω οτι δεν εισαι η μονη που νιωθεις ασχημα εξαιτιας του πατερα σου και εμενα μου εχει κανει τη ζωη μαρτυριο και δεν εχω καμια επαφη εδω και εναμιση χρονο.. Πρεπει να προσπαθησεις να κοιταξεις τον εαυτο σου και μη σε νοιαζει καθολου για οσους σε πληγωνουν, προσπαθησε να περνας εσυ καλα! Εισαι νεα κοπελα θα φτιαξεις τη δικη σου ζωη :-) μην απογοητευεσαι!

  11. #4991
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Το καταλαβαμε οτι προχωρησες,το καταλαβαμε οτι ημασταν ενα τιποτα,το καταλαβαμε οτι ημασταν υποθεση ημερων στο να ανοιξεις φτερα..Το ξερουμε οτι δεν ξαναγυρνας και δεν το θελουμε κιολας σε καμια περιπτωση..Εκβιαστικα..Μην μας το πετας στα μουτρα καθημερινα ομως.Ειναι αχρηστη πληροφορια.

  12. #4992
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    The 36th Chamber of Shaolin
    Posts
    1,983
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    Το καταλαβαμε οτι προχωρησες,το καταλαβαμε οτι ημασταν ενα τιποτα,το καταλαβαμε οτι ημασταν υποθεση ημερων στο να ανοιξεις φτερα..Το ξερουμε οτι δεν ξαναγυρνας και δεν το θελουμε κιολας σε καμια περιπτωση..Εκβιαστικα..Μην μας το πετας στα μουτρα καθημερινα ομως.Ειναι αχρηστη πληροφορια.
    Λιγο πικρια διακρινω

  13. #4993
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1,342
    Καλα αισθανομαι σημερα...

    Ενα τηλεφωνο μπορει να σου φτιαξει τη διαθεση.... :-)

  14. #4994
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by unlucky View Post
    howtodream ισως σε ανακουφισω αν σου πω οτι δεν εισαι η μονη που νιωθεις ασχημα εξαιτιας του πατερα σου και εμενα μου εχει κανει τη ζωη μαρτυριο και δεν εχω καμια επαφη εδω και εναμιση χρονο.. Πρεπει να προσπαθησεις να κοιταξεις τον εαυτο σου και μη σε νοιαζει καθολου για οσους σε πληγωνουν, προσπαθησε να περνας εσυ καλα! Εισαι νεα κοπελα θα φτιαξεις τη δικη σου ζωη :-) μην απογοητευεσαι!

    Παιδια , σας τη δινει ο μπαμπας σας ? περιμενετε να γνωρισετε το αφεντικο σας .

  15. #4995
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Παιδια , σας τη δινει ο μπαμπας σας ? περιμενετε να γνωρισετε το αφεντικο σας .
    Καλό!! ..τότε θα πεθυμήσουν τον μπαμπά
    γιάννης

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •