Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 710
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 710 of 837 FirstFirst ... 210610660700708709710711712720760810 ... LastLast
Results 10,636 to 10,650 of 12551
  1. #10636
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Το ξέρω... Σκεφτόμουν ότι ίσως μια λύση είναι να τα γράψω σε χαρτί και να του δώσω να τα διαβάσει ώστε να γίνει το πρώτο βήμα αφού μου είναι τόσο δύσκολο να τα ξεστομίσω...
    Κάνε το έτσι αν σου είναι πιο εύκολο..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  2. #10637
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Πηγαινει με το φορητο διπλα στον ρουτερ και μου ριχνει τη συνδεση!

  3. #10638
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Ειναι απιστευτο το ενστικτο που εχει! Επιλεγει την πιο καιρια στιγμη για να κανει την επιθεση της. Ηρθε οταν ανοιξαμε για μια στιγμη καμερες και εριξε το ιντερνετ.

  4. #10639
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Tο αλαθητο ενστικτο της μανας μου μπορει κανεις να το εξηγησει; Δεν της εφτανε που "με επιασε στα πρασα" και εγινε ο χαμος, επεστρεψε για δευτερο γυρο, και εκανε παρεμβολες στο wifi.

  5. #10640
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Τι να κανω με αυτη τη γυναικα; Ειναι σαν το ζομπι που χτυπαει το κεφαλι του στη τζαμαρια μεχρι να σπασει η τζαμαρια ή το κεφαλι. Κλειδαρια δεν εχουν εδω οι πορτες. Πως να τη σταματησω; Θελει να κανει τη μεγαλυτερη δυνατη ζημια. Ο πατερας μου την κυνηγουσε με το τσεκουρι και αυτη ουρλιαζε και εκτονωνοταν. Της αρεσουν αυτες οι καταστασεις γιατι εκτονωνεται.

  6. #10641
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Εχει μαθει τις ωρες, καθεται ησυχη ολη μερα, ξεγελιεμαι, και την καταλληλη στιγμη κανει τη φασαρια της. Περιμενει υπομονετικα για να χτυπησει. Μισος αιωνας η ιδια ιστορια,. Δεν αλλαξε τιποτα. Μονο γερασα και μια μερα διαφορετικη δεν ειδα

  7. #10642
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Δεν της φτανει που μου εκλεψε μια ολοκληρη ζωη. Σου λεει και μια ωρα να εχεις, θα στην κλεψω κι αυτη!

  8. #10643
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Ζει για να κανει το κακο. Αυτη ειναι η τροφη της.

  9. #10644
    Παιδια σημερα εδω ηταν σαν καλοκαιρι.Περπατησα δουλεια κ το ευχαριστηθηκα.Εχω γινει σαν γιουβαρλακι.Αντε να το παρω αποφαση ξεκινησω γυμναστικουλα παλι.Θα βαλω πολλα πλυντηρια σημερα με τετοιο ηλιο.

  10. #10645
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Παιδια σημερα εδω ηταν σαν καλοκαιρι.Περπατησα δουλεια κ το ευχαριστηθηκα.Εχω γινει σαν γιουβαρλακι.Αντε να το παρω αποφαση ξεκινησω γυμναστικουλα παλι.Θα βαλω πολλα πλυντηρια σημερα με τετοιο ηλιο.
    γιατι επρεπε να εμφανισεις τη λεξη "γιουβαρλακι" στην οθονη μου γιατιιιιι

    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  11. #10646
    Quote Originally Posted by oboro View Post
    γιατι επρεπε να εμφανισεις τη λεξη "γιουβαρλακι" στην οθονη μου γιατιιιιι

    Αχαχαχα...εεε αφου στρουμπουλεψα...παντως χρονια εχω να φαωωω...δεν εχει εκει που εισαι κανενα με μαγειρευτα take away?εδω εχει αρκετα...εν τω μεταξυ χθες ημουν ετοιμη για γουρουνια το βραδυ αλλα εκλεισε η κρεπερι...χαχαχα

  12. #10647
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Παιδια σημερα εδω ηταν σαν καλοκαιρι.Περπατησα δουλεια κ το ευχαριστηθηκα.Εχω γινει σαν γιουβαρλακι.Αντε να το παρω αποφαση ξεκινησω γυμναστικουλα παλι.Θα βαλω πολλα πλυντηρια σημερα με τετοιο ηλιο.
    Εδώ είχε μαυρίλα συννεφιά..Τώρα άνοιξε ο καιρός αλλά έχει έναν αέρα που σε παίρνει και σε σηκώνει..
    Υ.Γ. γι αυτό που είπες για γουβαρλακι ένα έχω να πω: είσαι αδίστακτη
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  13. #10648
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Με πονάνε πολύ τα πόδια μου λες και περπάτησα χιλιόμετρα ενώ κινήθηκα μόνο στη γειτονιά μου...
    Θα μας ρημάξει αυτή η κλεισούρα στο τέλος που δεν έχουμε που να πάμε...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  14. #10649
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Εδώ είχε μαυρίλα συννεφιά..Τώρα άνοιξε ο καιρός αλλά έχει έναν αέρα που σε παίρνει και σε σηκώνει..
    Υ.Γ. γι αυτό που είπες για γουβαρλακι ένα έχω να πω: είσαι αδίστακτη
    Χαχαχα...εεε οχι ρε παιδια...εγω προτιμω κρεπα αλλα παει κι αυτηηη...κλεισανεε κι ηταν πολυ καλη...ολα οδηγουν στην διαιτα παιδι μου,χαχα

  15. #10650
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Χαλια εκανα trigger τις εμμονές μου και έπαθα relapse έχω πάρει ζαναξ και ακόμα, μεσα μου βράζω ολοκληρος

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •