Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 711
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 711 of 837 FirstFirst ... 211611661701709710711712713721761811 ... LastLast
Results 10,651 to 10,665 of 12551
  1. #10651
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Χαχαχα...εεε οχι ρε παιδια...εγω προτιμω κρεπα αλλα παει κι αυτηηη...κλεισανεε κι ηταν πολυ καλη...ολα οδηγουν στην διαιτα παιδι μου,χαχα
    Γιατί δεν φτιάχνεις κρέπα μόνη σου?
    Απλά προσπαθώ να σε γλυτώσω από την δίαιτα χαχαχα
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  2. #10652
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Γιατί δεν φτιάχνεις κρέπα μόνη σου?
    Απλά προσπαθώ να σε γλυτώσω από την δίαιτα χαχαχα
    Αχαχα...φιλη φιδηηηη...πως να την φτιαξω μονη μου καλεε;;;απαπα...για τετοια ειμαι...;;;Θα φαω κορνφλεικς με σοκολατα σημερα κ γιαουρτι.Τωρα χλαπακιαζω σαλαμακι...το σαλαμι ως τωρα η μονη ατασθαλια μου...προχθες κρατηθηκα,χθες εκλεισε η κρεπερι...αστα...το συμπαν θελει να αδυνατισωωω...περπατησα μια ωρα σημερα και εκανα προβολες...ποτε θα πιασω το στρωμα κ τα βαρακια δεν ξερω...αν συνεχισει ο καλος καιρος θα εχω διαθεση...ειδομεν

  3. #10653
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Αχαχα...φιλη φιδηηηη...πως να την φτιαξω μονη μου καλεε;;;απαπα...για τετοια ειμαι...;;;Θα φαω κορνφλεικς με σοκολατα σημερα κ γιαουρτι.Τωρα χλαπακιαζω σαλαμακι...το σαλαμι ως τωρα η μονη ατασθαλια μου...προχθες κρατηθηκα,χθες εκλεισε η κρεπερι...αστα...το συμπαν θελει να αδυνατισωωω...περπατησα μια ωρα σημερα και εκανα προβολες...ποτε θα πιασω το στρωμα κ τα βαρακια δεν ξερω...αν συνεχισει ο καλος καιρος θα εχω διαθεση...ειδομεν
    Αα εγώ φτιάχνω τις κρέπες μόνη μου..Και γενικά στο φαγητό του δίνω και καταλαβαίνει..
    Αλλά τελευταία έχω γίνει καλό κορίτσι.. Και τα φάρμακα τα παίρνω σωστά, και το στρώμα και τα βαρακια τα συναντάω κάθε μέρα χαχαχα
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  4. #10654
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Αα εγώ φτιάχνω τις κρέπες μόνη μου..Και γενικά στο φαγητό του δίνω και καταλαβαίνει..
    Αλλά τελευταία έχω γίνει καλό κορίτσι.. Και τα φάρμακα τα παίρνω σωστά, και το στρώμα και τα βαρακια τα συναντάω κάθε μέρα χαχαχα
    Μπραβο το κοριτσι μου...ναι κι εγω σιγα σιγα θα το παρω αποφαση να αρχισω.Ο καλος καιρος παντως με εμπνεει για γυμναστικη.Ας νιωσουμε λιγο ανοιξη...εμ τωρα το πιασα...οταν λες τα συναντας εννοεις τα κοιτας κ σε κοιτανε...;;χαχαχα

  5. #10655
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Μπραβο το κοριτσι μου...ναι κι εγω σιγα σιγα θα το παρω αποφαση να αρχισω.Ο καλος καιρος παντως με εμπνεει για γυμναστικη.Ας νιωσουμε λιγο ανοιξη...εμ τωρα το πιασα...οταν λες τα συναντας εννοεις τα κοιτας κ σε κοιτανε...;;χαχαχα
    Χαχαχα όχι..Τα ακουμπάω και με ακουμπάνε

    Όσο για τον καιρό, εγώ προτιμώ τον χειμώνα..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  6. #10656
    ntinti
    Guest
    Λοιπον γραφω εδω για τελευταια φορα για το γνωστο θεμα....

    Ανοίγοντας τα μηνύματα μου βρήκα αρκετά ,δεν το περίμενα η αλήθεια είναι ....

    Ευχαριστώ παρά πολύ για τα λόγια σας ,ευτυχώς κάποιοι κατάλαβαν ότι αυτό που έγινε δεν έγινε με δόλο ....
    Έγινε όμως και δεν μπορώ να το πάρω πίσω ....θα προσπαθησω ομως να το διορθωσω.....
    Τουλάχιστον κάποιοι έστω και μέσα από εδώ κατάλαβαν ποια ειμαι !

    Τώρα έρχομαι και στους άλλους που ούτε με ξέρουν ούτε τους ξέρω και βρήκαν ευκαιρία να ρίξουν την χολή τους...
    Ένα θα σας πω δεν με αγκιζεται καν ,τζάμπα κάθεστε και ξοδεύεται την ώρα σας γράφοντας μου ότι σας κατεβάσει το μυαλουδακι σας.....

    Το πως αισθάνομαι εγώ είναι δικό μου λογαριασμός και είμαι υπόλογη μόνο εκεί που θέλω.....
    Το ότι έχετε μια γνώμη δεν παει να πει ότι και η σωστή .....
    Σας το ζητάω πολύ ευγενικά μην το συνεχίσετε άλλο ....

    Καλή και ήρεμη συνέχεια!!!

  7. #10657
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,552
    Με πονάει πολύ η μέση και το πόδι μου Δεν σηκώνομαι για κανέναν λόγο αν δεν περάσει... Μου ρίχνει και την ψυχολογία...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  8. #10658
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Με πονάει πολύ η μέση και το πόδι μου Δεν σηκώνομαι για κανέναν λόγο αν δεν περάσει... Μου ρίχνει και την ψυχολογία...
    Καλημέρα Κυκνε
    Τι έχει η μέση σου?
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  9. #10659
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,552
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Καλημέρα Κυκνε
    Τι έχει η μέση σου?
    Καλημέρα Αλεξία, τι κάνεις;

    Έχω ένα ορθοπεδικό πρόβλημα που μου προκαλεί πόνο και το αντιμετωπίζω με ενέσεις κορτιζόνης και αντιφλεγμονώδη... Μάλλον ήρθε η ώρα για μια ακόμα ένεση αν κρίνω από την ένταση του πόνου...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  10. #10660
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Καλημέρα Αλεξία, τι κάνεις;

    Έχω ένα ορθοπεδικό πρόβλημα που μου προκαλεί πόνο και το αντιμετωπίζω με ενέσεις κορτιζόνης και αντιφλεγμονώδη... Μάλλον ήρθε η ώρα για μια ακόμα ένεση αν κρίνω από την ένταση του πόνου...
    Εγώ αυπνη (πάλι) αλλά είμαι καλά..
    Κατάλαβα..Πρέπει να πονάει πολύ..Εύχομαι να σου περάσει χωρίς να χρειαστεί ένεση..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  11. #10661
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,552
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Εγώ αυπνη (πάλι) αλλά είμαι καλά..
    Κατάλαβα..Πρέπει να πονάει πολύ..Εύχομαι να σου περάσει χωρίς να χρειαστεί ένεση..
    Σ' ευχαριστώ! ♥
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  12. #10662
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Θα φαω κορνφλεικς με σοκολατα σημερα κ γιαουρτι.Τωρα χλαπακιαζω σαλαμακι...
    Αλεξιααα δες τι γραφει εδω η εγκληματιας του αλλαντικου δικαιουυυυ


    δεν υπαρχει σεβασμος σημερον.
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  13. #10663
    Quote Originally Posted by oboro View Post
    Αλεξιααα δες τι γραφει εδω η εγκληματιας του αλλαντικου δικαιουυυυ


    δεν υπαρχει σεβασμος σημερον.
    Αχαχαχα...αλλαντικο δικαιοοο...μ αρεσε

  14. #10664
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by oboro View Post
    Αλεξιααα δες τι γραφει εδω η εγκληματιας του αλλαντικου δικαιουυυυ


    δεν υπαρχει σεβασμος σημερον.
    Χαχαχα
    Εγώ σήμερα έκανα την αμαρτία μου..Έφαγα σουβλάκια επιτέλους..Μετά από ένα μήνα
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  15. #10665
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Χαχαχα
    Εγώ σήμερα έκανα την αμαρτία μου..Έφαγα σουβλάκια επιτέλους..Μετά από ένα μήνα
    Δε μπορω να σκεφτω τα σουβλακια τωρα...πινω καφε...ξυπνησα με μια ωραια διαθεσηωτυπου βαριεμαι να παω δουλειααααα...θελω το κρεβατακι μουυυυυ

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •