Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 756
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 756 of 837 FirstFirst ... 256656706746754755756757758766806 ... LastLast
Results 11,326 to 11,340 of 12551
  1. #11326
    hlias1988
    Guest
    εγω ενα λυκειο εχω τελειωσει... τιποτα παραπανω....γενικα οσο μεγαλωνω πιστευω οτι ειναι δυσκολη η ζωη.. ενω μικρος το εβλεπα αλλιως το πραγμα....

  2. #11327
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    εγω ενα λυκειο εχω τελειωσει... τιποτα παραπανω....γενικα οσο μεγαλωνω πιστευω οτι ειναι δυσκολη η ζωη.. ενω μικρος το εβλεπα αλλιως το πραγμα....

    Είναι δυσκολη η ζωή... Αλλά πρεπει να κάνεις πραγματα μέσα στην μερα σου διότι το μυαλό μένει απασχολημένο στην δουλειά που θα κάνεις και ξεφευγει... Πχ μπορείς να πας να κόψεις ξυλα μιας και μένεις και στην επαρχία... Μπορείς να κανεις καμια δουλειά εκει στο σπίτι... Να φτιάξεις αυτοσχέδιο χώρο για να κάνεις γυμναστική εκεί σπίτι... Να φτιάξεις με τσιμέντο δικά σου βαράκια... Καλη ιδέα είναι αυτη

  3. #11328
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by Χριστίνα900 View Post
    Είναι δυσκολη η ζωή... Αλλά πρεπει να κάνεις πραγματα μέσα στην μερα σου διότι το μυαλό μένει απασχολημένο στην δουλειά που θα κάνεις και ξεφευγει... Πχ μπορείς να πας να κόψεις ξυλα μιας και μένεις και στην επαρχία... Μπορείς να κανεις καμια δουλειά εκει στο σπίτι... Να φτιάξεις αυτοσχέδιο χώρο για να κάνεις γυμναστική εκεί σπίτι... Να φτιάξεις με τσιμέντο δικά σου βαράκια... Καλη ιδέα είναι αυτη
    χαχα! σε ευχαριστω για την εμπνευση σου... οντως κατι πρεπει να κανω....μενω συνεχεια στην αναβλητικοτητα.... δεν ξερω νιωθω οτι το εχουν πολλοι εδω μεσα..!

  4. #11329
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    χαχα! σε ευχαριστω για την εμπνευση σου... οντως κατι πρεπει να κανω....μενω συνεχεια στην αναβλητικοτητα.... δεν ξερω νιωθω οτι το εχουν πολλοι εδω μεσα..!
    Όλοι έχουμε πολλα προβληματα... Αλλά το θέμα είναι ότι άμα βρεις κάτι να κάνεις περναει η ώρα και ξεχνάς για λίγο όλα αυτά τα προβληματα...

  5. #11330
    hlias1988
    Guest
    αυτο ακριβως... σε ευχαριστω για το χρονο σου...λεω να παω για λιγο περπατημα.. εαν εισαι μεσα μετα τα λεμε!! χαρηκα!

  6. #11331
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    αυτο ακριβως... σε ευχαριστω για το χρονο σου...λεω να παω για λιγο περπατημα.. εαν εισαι μεσα μετα τα λεμε!! χαρηκα!
    Πήγαινε ναι καλά θα κάνεις... Οκ

  7. #11332
    hlias1988
    Guest
    Χριστινα ηρθα απο το περπατημα... μιση ωρα εκανα... και πεθανα...
    εχω ταξει στους δικους μου οτι φετος θα παω για ραβδο.. για ελιες.... και εδω πηγα για μιση ωρα και πεθανα... θα μπορεσω εγω να ανταπεξελθω?
    ειμαι χρονια αδρανης οσον αφορα την γυμναστικη...

  8. #11333
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,409
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Νιώθω θλίψη, μελαγχολία...
    Μεγάλη αγκαλιά από εμένα Κυκνε μου ξέρεις

    Προχθές έβλεπα τις Μελισσες και σε σκέφτηκα !
    Τι έγινε συνεχίζεις το βλέπεις?
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  9. #11334
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Τι κάνεις Αλεξία;
    Σε τρέξιμο αλλά καλά λέω. Εσύ?
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  10. #11335
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    Χριστινα ηρθα απο το περπατημα... μιση ωρα εκανα... και πεθανα...
    εχω ταξει στους δικους μου οτι φετος θα παω για ραβδο.. για ελιες.... και εδω πηγα για μιση ωρα και πεθανα... θα μπορεσω εγω να ανταπεξελθω?
    ειμαι χρονια αδρανης οσον αφορα την γυμναστικη...
    Καλα είναι μισή ώρα.. Το ιδανικό είναι μισή ώρα περπατημα 3 4 φορές την εβδομάδα.. Θα σε βοηθήσει... Πήγαινε για ελιές... Και όση δουλειά μπορείς να βγάλεις καλό θα είναι... Έστω και μια μικρή βοήθεια να προσφερεις καλα είναι...

  11. #11336
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by Χριστίνα900 View Post
    Καλα είναι μισή ώρα.. Το ιδανικό είναι μισή ώρα περπατημα 3 4 φορές την εβδομάδα.. Θα σε βοηθήσει... Πήγαινε για ελιές... Και όση δουλειά μπορείς να βγάλεις καλό θα είναι... Έστω και μια μικρή βοήθεια να προσφερεις καλα είναι...
    Σαγαπω!!! ευχαριστω για τα ενθαρυντικα λογια!!!

  12. #11337
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    Σαγαπω!!! ευχαριστω για τα ενθαρυντικα λογια!!!
    Χαίρομαι που σε βοήθησα... Ελπίζω να βρουμε όλοι μας την γαλήνη την ηρεμία που αποζητουμε

  13. #11338
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Μεγάλη αγκαλιά από εμένα Κυκνε μου ξέρεις

    Προχθές έβλεπα τις Μελισσες και σε σκέφτηκα !
    Τι έγινε συνεχίζεις το βλέπεις?
    Ξέρω Μαριλού μου, να 'σαι καλά! ♥

    Ναι, συνεχίζω αλλά αυτά που συμβαίνουν μες τη φυλακή με αναστατώνουν γιατί με χτυπάνε στο ευαίσθητο σημείο μου αν με καταλαβαίνεις... Αν συνεχίσει έτσι, θ' αλλάζω κανάλι σ' αυτές τις σκηνές...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  14. #11339
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by Χριστίνα900 View Post
    Χαίρομαι που σε βοήθησα... Ελπίζω να βρουμε όλοι μας την γαλήνη την ηρεμία που αποζητουμε
    δυσκολο πραγμα στις μερες μας η γαληνη... πρεπει να προσπαθουμε να την δημιουργουμε...πραγματικα νομιζω οτι πρεπει να το προσπαθησουμε.... ας λενε οι αλλοι οτι θελουν εμεις να προσπαθουμε να ειμαστε σε ισσοροποια με τον ευατο μας και τον κοσμο...
    ταπεινα μιλαω....!!!!

  15. #11340
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    δυσκολο πραγμα στις μερες μας η γαληνη... πρεπει να προσπαθουμε να την δημιουργουμε...πραγματικα νομιζω οτι πρεπει να το προσπαθησουμε.... ας λενε οι αλλοι οτι θελουν εμεις να προσπαθουμε να ειμαστε σε ισσοροποια με τον ευατο μας και τον κοσμο...
    ταπεινα μιλαω....!!!!
    Μακάρι μακάρι πραγματικα.. Μέσα από την προσπαθεια να βρουμε αυτή την γαληνη... Εγώ περναω δυσκολα με τις ιδεοληψίες παρολο που είχα καταφερει να τις ξεπεράσω και να μην με απασχολουν καθόλου... Τώρα έχω καινουργιες ιδεοληψίες και με στεναχωρούν αλλά κάνω υπομονή και προσπαθω να σκέφτομαι ότι μπορεί κάποια στιγμή να τις ξεπεράσω και να μην με αγχώνουν

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •