Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 764
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 764 of 837 FirstFirst ... 264664714754762763764765766774814 ... LastLast
Results 11,446 to 11,460 of 12551
  1. #11446
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Καλά βρε σεις τόσο καιρό εδώ μέσα τι λέμε?

    Δεν είπαμε δεν θα ψάχνεται για συπτωματα ?

    Χριστίνα φαντάζομαι τι σκέψεις θα κάνεις αλλά βγαλτεςς από το μυαλό σου ...
    Εκανα την χαζομαρα και διάβασα πριν... Δυστηχως.. Πάει δεν αλλάζει... Δεν προκειται να ξαναγκουγλκαρω τίποτα...δεν θέλω να ξαναδιαβάσω τίποτα αγχωτικό από το ιντερνετ...

  2. #11447
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,409
    Quote Originally Posted by Χριστίνα900 View Post
    Εκανα την χαζομαρα και διάβασα πριν... Δυστηχως.. Πάει δεν αλλάζει... Δεν προκειται να ξαναγκουγλκαρω τίποτα...δεν θέλω να ξαναδιαβάσω τίποτα αγχωτικό από το ιντερνετ...
    Και πως είσαι τώρα ?
    Χειρότερα ?
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  3. #11448
    Elenia781
    Guest
    Σε καταλαβαινω,εγω ψαχνω για πολλα θεματα οχι μονο την κατασταση αυτη και ακομα δεν εχω βρει ακρη. Ολα μαζι ειναι too much

  4. #11449
    hlias1988
    Guest
    ρε παιδια ειναι φυσιολογικο να μην "αεριζομαι" δηλαδη καταλαβαινετε τι εννοω... καθολου? σπανια... μηπως ειναι απο τα φαρμακα?
    μπαινω ιντερνετ και διαβαζω και εχω πανικοβληθει...
    μην μου πειτε να παω σε γιατρο... οι δικοι μου πλεον δεν αναλαμβουν τιποτα....
    το εχω παρει αποφαση οτι ειναι να συμβει θα συμβει....

  5. #11450
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    ρε παιδια ειναι φυσιολογικο να μην "αεριζομαι" δηλαδη καταλαβαινετε τι εννοω... καθολου? σπανια... μηπως ειναι απο τα φαρμακα?
    μπαινω ιντερνετ και διαβαζω και εχω πανικοβληθει...
    μην μου πειτε να παω σε γιατρο... οι δικοι μου πλεον δεν αναλαμβουν τιποτα....
    το εχω παρει αποφαση οτι ειναι να συμβει θα συμβει....
    ΤΏΡΑ δεν είπαμε να μην ψάχνετε στο ίντερνετ? Αν ήταν αλήθεια αυτά που λέει θα είχαμε ανοίξει όλοι ιατρεία και θα βγάζαμε διαγνώσεις. .
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  6. #11451
    hlias1988
    Guest
    με εχει φαει η μοναξια.. οι δικοι στον κοσμο τους... δυναμεις για τιποτα..
    εναν υπολογιστη με μουσικη εχω και ενα ιντερνετ με γεματες πληροφοριες....!
    καηκα!

  7. #11452
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    με εχει φαει η μοναξια.. οι δικοι στον κοσμο τους... δυναμεις για τιποτα..
    εναν υπολογιστη με μουσικη εχω και ενα ιντερνετ με γεματες πληροφοριες....!
    καηκα!
    Το ίντερνετ Ηλία είναι επίσης γεμάτο ταινίες και ηλεκτρονικά βιβλία. Οι δρόμοι είναι επίσης ελεύθεροι (ακόμα) για να κάνεις μία βόλτα, και πάει λέγοντας. Αυτά που διαβάζεις στο ίντερνετ δεν βοηθάνε σε τίποτα αφού όπως είπες και εσύ ότι είναι να γίνει θα γίνει.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  8. #11453
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,409
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    με εχει φαει η μοναξια.. οι δικοι στον κοσμο τους... δυναμεις για τιποτα..
    εναν υπολογιστη με μουσικη εχω και ενα ιντερνετ με γεματες πληροφοριες....!
    καηκα!
    Ηλία ο υπολογιστής έχει και άλλες πληροφορίες ...

    Μπορείς άνετα να βρεις μια τέχνη που σου αρέσει και να βρεις βιντεάκια να παρακολουθείς πάνω σε αυτή.
    Μπορεί πάλι να ασχοληθείς με κατασκευές .....ξέρεις τι αγχολυτικο και δημιουργικό είναι όλο αυτό?

    Αν θυμάμαι καλά είπες ότι μένεις σε χωριό ...Ανετα μπορείς να ασχοληθείς με την κηπουρική.
    Να φυτεύεις λουλούδια ...να βάλεις σε ένα μέρος λίγους σπόρους από λαχανικά εποχής και να κανεις την δική σου παραγωγή...

    Δεν χρειάζονται χρήματα για όλα αυτά .Μόνο να διαβάσεις πολύ καλά στο ίντερνετ πως αναπτύσσεται το καθένα ...
    Έτσι και δημιουργικά θα περνάει η μέρα σου και το μυαλό σου θα ξεκολλήσει από όλα αυτά αλλά θα προσφέρεις και στην οικογένεια σου όλα αυτά που θα παράγεις ...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  9. #11454
    hlias1988
    Guest
    νασε καλα κοπελια.... ψαχνω να βρω ελπιδα....
    οι μερες φταινε? ειναι σε ολους ετσι? η ετσι ειναι η ζωη?
    υπηρχε παντα δυστυχια? η τωρα ειναι που ο κοσμος η εγω δεν ξερω ειναι σε απογνωση? ειναι γενικο το κακο?
    τι να πω.....

  10. #11455
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Ηλία ο υπολογιστής έχει και άλλες πληροφορίες ...

    Μπορείς άνετα να βρεις μια τέχνη που σου αρέσει και να βρεις βιντεάκια να παρακολουθείς πάνω σε αυτή.
    Μπορεί πάλι να ασχοληθείς με κατασκευές .....ξέρεις τι αγχολυτικο και δημιουργικό είναι όλο αυτό?

    Αν θυμάμαι καλά είπες ότι μένεις σε χωριό ...Ανετα μπορείς να ασχοληθείς με την κηπουρική.
    Να φυτεύεις λουλούδια ...να βάλεις σε ένα μέρος λίγους σπόρους από λαχανικά εποχής και να κανεις την δική σου παραγωγή...

    Δεν χρειάζονται χρήματα για όλα αυτά .Μόνο να διαβάσεις πολύ καλά στο ίντερνετ πως αναπτύσσεται το καθένα ...
    Έτσι και δημιουργικά θα περνάει η μέρα σου και το μυαλό σου θα ξεκολλήσει από όλα αυτά αλλά θα προσφέρεις και στην οικογένεια σου όλα αυτά που θα παράγεις ...
    ρε συ σε ευχαριστω για τις ιδεες.... δεν εχω βρει ακομα κλιση σε κατι... δεν ξερω... μου αρεσει η αστρολογια , αλλα αστρολογος δεν θελω να γινω...
    γενικα σε ολη μου την ζωη εχουν περασει ανθρωποι και ανθρωποι.. ο καθενας μου ειπε το δικο του... δεν γινετε αυτο το πραγμα..

  11. #11456
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,409
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    ρε συ σε ευχαριστω για τις ιδεες.... δεν εχω βρει ακομα κλιση σε κατι... δεν ξερω... μου αρεσει η αστρολογια , αλλα αστρολογος δεν θελω να γινω...
    γενικα σε ολη μου την ζωη εχουν περασει ανθρωποι και ανθρωποι.. ο καθενας μου ειπε το δικο του... δεν γινετε αυτο το πραγμα..
    Ηλία τι να σε κάνει η αστρολογία ....που να σε βοηθήσει να κοινωνικοποιηθείς και συνάμα να δείξεις στους δικούς σου ότι μπορείς να προσφέρεις μέσα στο σπίτι?

    Εσύ χρειάζεσαι κάτι να σε ξεκολλήσει από αυτό το δωμάτιο και την καρέκλα του υπολογιστή.
    Όσο κάθεσαι και τα ψειριζεις δεν πρόκειται να βγεις από όλο αυτό...

    Πραγματικά σκέψου σε τι σημείο έχεις φτάσει ..Να σκέφτεσαι γιατί δεν αερίζεσαι?
    Ξεκόλλα Ηλία και στο λέω για το καλό σου !

    Αν δεν δοκιμάσεις δεν θα βρεις πράγματα να κάνεις ..Καντά με το ζόρι τουλάχιστον ..σκέψου πρέπει να φάμε σε αυτό το σπίτι ..αφού δεν μπορώ να πάω στη δουλειά θα βρω ενΑ τρόπο να το κάνω από εκεί ...

    Να σε ρωτήσω κάτι ?
    έχεις σκεφτεί αύριο μεθαύριο αν οι γονείς σου δεν θα είναι δίπλα σου πως θα ζήσεις ?
    Τι θα τρως ?
    Δεν θα αναγκαστείς τότε να βγεις για δουλειά?
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  12. #11457
    hlias1988
    Guest
    εχεις δικιο τα εχω σκεφτει πολλες φορες αυτα που λες...
    αλλα μυαλο δεν βαζω... δεν ξερω που θα παει... εσυ που λες να παει? ειμαι ανικανος για το οτιδηποτε....

  13. #11458
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    εχεις δικιο τα εχω σκεφτει πολλες φορες αυτα που λες...
    αλλα μυαλο δεν βαζω... δεν ξερω που θα παει... εσυ που λες να παει? ειμαι ανικανος για το οτιδηποτε....
    Κανείς δεν είναι ανίκανος! Την θέληση πρέπει να βρεις.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  14. #11459
    hlias1988
    Guest
    αμα με εβλεπε καποιος απο ενα δωματιο η εβλεπε μεσα στο μυαλο μου θα ελεγε παει αυτος ο ανθρωπος εχει σαλταρει... που αυτο λεει η κοινωνια...
    τι να κανεις απο εδω και περα... το παρατας........

  15. #11460
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    αμα με εβλεπε καποιος απο ενα δωματιο η εβλεπε μεσα στο μυαλο μου θα ελεγε παει αυτος ο ανθρωπος εχει σαλταρει... που αυτο λεει η κοινωνια...
    τι να κανεις απο εδω και περα... το παρατας........
    Σε νοιάζει τι λέει η κοινωνία?
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •