Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 800
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 800 of 837 FirstFirst ... 300700750790798799800801802810 ... LastLast
Results 11,986 to 12,000 of 12551
  1. #11986
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Προς theslaya500!
    Φιλτατη ,αναφορικα με το μηνυμα που λογοκριθει εχω να παραδεχτω οτι παραβηκα τους κανονες του φορουμ σχετικα με το να σου λεω ποια φαρμακα να παρεις κι δοσολογιες αυτων, δεν επιτρεπεται και ησαν λαθος μου .Ζητω ΣΥΓΝΩΜΗ και δεν δικαιολογουμαι απλα πανω στην ορεξη μου να βοηθησω το ξεχασα τελειως ! σε συνδιασμο με το οτι μερικοι γιατροι συνταγογραφουν οτι να ειναι με εκαναν να μην σκεφτω , αντι να σου ελεγα να το ξανα πεις στο γιατρο σου ειπα εγω τι να κανεις, μπορει οι γνωσεις μου στην ψυχειατρικη και στην φαρμακολογια αυτης να ειναι πολλες και ικανοτατες αλλα δεν μπορω μεα απο ενα φορουμ ,μεσα απο μηνυματα να λεω τετοια πραματα.Συγνωμη και παλυς.

  2. #11987
    ναι ναι ρε ολα κομπλε μην αγχωνεσαι, παρασυρθηκες λιγο δεν πειραζει! αγορακι ειμαι btw χαχα

  3. #11988
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Μερικές φορές νιώθω ότι όσα έχω και με κρατάνε ζωντανή δεν μου φτάνουν για να συνεχίσω όσο κι αν τ' αγαπάω... Μερικές φορές σκέφτομαι ότι δεν θέλω να ζω άλλο με τη θλίψη που νιώθω...

    Μην τρομάξει κανείς, δεν σκέφτομαι να μου κάνω κακό απλώς εκφράζω κάποιες ακίνδυνες σκέψεις... Είναι απλά σκέψεις κι εκεί θα παραμείνουν... Το διευκρινίζω για να μην έχουμε παρεξηγήσεις...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  4. #11989
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,400
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Μερικές φορές νιώθω ότι όσα έχω και με κρατάνε ζωντανή δεν μου φτάνουν για να συνεχίσω όσο κι αν τ' αγαπάω... Μερικές φορές σκέφτομαι ότι δεν θέλω να ζω άλλο με τη θλίψη που νιώθω...

    Μην τρομάξει κανείς, δεν σκέφτομαι να μου κάνω κακό απλώς εκφράζω κάποιες ακίνδυνες σκέψεις... Είναι απλά σκέψεις κι εκεί θα παραμείνουν... Το διευκρινίζω για να μην έχουμε παρεξηγήσεις...
    Καλημέρα κυκνε μου!

    Όλοι μας έχουμε και τις καλές μας μέρες και τις άσχημες .Αυτές που μας κάνουν να νιώθουμε δυνατοί και αυτές που μας βυθίζουν στην θλίψη μας και το αίσθημα του ανεκπλήρωτου ...

    Δεν είσαι μόνη σου να το ξέρεις .Όταν απλά έρχονται αυτές οι μέρες προσπάθησε να κάνεις πράγματα να ξεφεύγει το μυαλό .Μην αφήνει αυτές τις σκέψεις να ριζώνουν εκεί μέσα .

    Πάνε μια βόλτα ,αν στο επιτρέπει ο καιρός ,άκουσε μουσικουλα ,μαγείρεψε ,παίξε εκεί και με τα γατουλινια σου και αυτές θα φύγουν όπως ήρθαν !

    Να μας βάζεις πιο συχνά τραγουδάκια ,ξέρεις οι επιλογές σου μπορεί να είναι μελανχολικες αλλά είναι πολύ ωραίες και μας θυμίζουν κομμάτια που τα έχουμε ξεχάσει...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  5. #11990
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Καλημέρα κυκνε μου!

    Όλοι μας έχουμε και τις καλές μας μέρες και τις άσχημες .Αυτές που μας κάνουν να νιώθουμε δυνατοί και αυτές που μας βυθίζουν στην θλίψη μας και το αίσθημα του ανεκπλήρωτου ...

    Δεν είσαι μόνη σου να το ξέρεις .Όταν απλά έρχονται αυτές οι μέρες προσπάθησε να κάνεις πράγματα να ξεφεύγει το μυαλό .Μην αφήνει αυτές τις σκέψεις να ριζώνουν εκεί μέσα .

    Πάνε μια βόλτα ,αν στο επιτρέπει ο καιρός ,άκουσε μουσικουλα ,μαγείρεψε ,παίξε εκεί και με τα γατουλινια σου και αυτές θα φύγουν όπως ήρθαν !

    Να μας βάζεις πιο συχνά τραγουδάκια ,ξέρεις οι επιλογές σου μπορεί να είναι μελανχολικες αλλά είναι πολύ ωραίες και μας θυμίζουν κομμάτια που τα έχουμε ξεχάσει...
    Καλημέρα Μαριλού!

    Έχεις δίκιο, αυτή είναι μια άσχημη μέρα αλλά όπως λέει κι η Scarlett O' Hara "tomorrow is another day" (ελπίζω να έχεις δει το "Όσα παίρνει ο άνεμος"...

    Θα πήγαινα βόλτα αλλά βρέχει και συμβάλλει κι αυτό στην κακή μου διάθεση, η βροχή με μελαγχολεί... Θα βάλω πάλι μουσική, συνήθως με κάνει να νιώθω καλύτερα...

    Εντάξει, αφού σας αρέσουν θα βάζω συχνότερα
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  6. #11991
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,400
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Καλημέρα Μαριλού!

    Έχεις δίκιο, αυτή είναι μια άσχημη μέρα αλλά όπως λέει κι η Scarlett O' Hara "tomorrow is another day" (ελπίζω να έχεις δει το "Όσα παίρνει ο άνεμος"...

    Θα πήγαινα βόλτα αλλά βρέχει και συμβάλλει κι αυτό στην κακή μου διάθεση, η βροχή με μελαγχολεί... Θα βάλω πάλι μουσική, συνήθως με κάνει να νιώθω καλύτερα...

    Εντάξει, αφού σας αρέσουν θα βάζω συχνότερα
    Τι ρωτάς τώρα ,εγώ και να μην την έχω δει τέτοια ταινια
    Και σε εμάς βρέχει αλλά εμένα είναι το καλύτερο μου όταν είμαι σπίτι πολύ μου αρέσει μαγείρεμα ,ταινιουλα ηρεμία και ξεκούραση !
    Λίγα και καλά που λένε για να γεμίσουμε μπαταρίες για την εβδομάδα που έρχεται!

    Είδα προχθές το τραγούδι της Νανάς Μούσχουρη και λέω που το θυμήθηκες και το ξεθαψες!!!
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  7. #11992
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Τι ρωτάς τώρα ,εγώ και να μην την έχω δει τέτοια ταινια
    Και σε εμάς βρέχει αλλά εμένα είναι το καλύτερο μου όταν είμαι σπίτι πολύ μου αρέσει μαγείρεμα ,ταινιουλα ηρεμία και ξεκούραση !
    Λίγα και καλά που λένε για να γεμίσουμε μπαταρίες για την εβδομάδα που έρχεται!

    Είδα προχθές το τραγούδι της Νανάς Μούσχουρη και λέω που το θυμήθηκες και το ξεθαψες!!!
    Μπα, εμένα δεν μου αρέσει καθόλου αν κι αναγκάστηκα να βγω νωρίτερα για να πάρω κάτι...

    Το τραγούδι το ξέθαψα γιατί πάλι έβρεχε και το θυμήθηκα Μας έχει μουλιάσει πια αυτές τις μέρες...

    Α, ξέχασα... Ασχολήθηκα και με τα γατιά, τα τάισα και τώρα κοιμούνται χορτάτα... ♥
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  8. #11993
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,400
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Μπα, εμένα δεν μου αρέσει καθόλου αν κι αναγκάστηκα να βγω νωρίτερα για να πάρω κάτι...

    Το τραγούδι το ξέθαψα γιατί πάλι έβρεχε και το θυμήθηκα Μας έχει μουλιάσει πια αυτές τις μέρες...

    Α, ξέχασα... Ασχολήθηκα και με τα γατιά, τα τάισα και τώρα κοιμούνται χορτάτα... ♥
    Άσε έχει ο καιρός γενικά και αυτός τα ψυχολογικά του ..δεν έχω ξαναδεί τέτοιες θερμοκρασίες Ιανουάριο μήνα πραγματικά ...

    Σήμερα στο φεις μου βγάζει συνεχώς δημοσιεύσεις παλιες από φίλους τι χιόνι είχαμε άλλες χρονιές τέτοια εποχή ..ειδικά πριν τρία η τέσσερα χρόνια με την περιβόητη Αριάδνη ..ούτε έξω από την πόρτα δεν μπορούσαμε να βγούμε και φέτος μέχρι προχθές με αμανικα γυρνούσαμε ...

    Μπράβο καλή μανούλα!Αν δεις εκείνο το γατάκι που σου είχα δείξει πως έγινε ,σκέτη μπαλιτσα είναι !!!
    Σου είπα δεν είμαι πολύ της γάτας αλλά αυτό πραγματικά είναι μια γλύκα και.δεν φεύγει από κοντά μου όταν πάω στην δουλειά!!!
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  9. #11994
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Άσε έχει ο καιρός γενικά και αυτός τα ψυχολογικά του ..δεν έχω ξαναδεί τέτοιες θερμοκρασίες Ιανουάριο μήνα πραγματικά ...

    Σήμερα στο φεις μου βγάζει συνεχώς δημοσιεύσεις παλιες από φίλους τι χιόνι είχαμε άλλες χρονιές τέτοια εποχή ..ειδικά πριν τρία η τέσσερα χρόνια με την περιβόητη Αριάδνη ..ούτε έξω από την πόρτα δεν μπορούσαμε να βγούμε και φέτος μέχρι προχθές με αμανικα γυρνούσαμε ...

    Μπράβο καλή μανούλα!Αν δεις εκείνο το γατάκι που σου είχα δείξει πως έγινε ,σκέτη μπαλιτσα είναι !!!
    Σου είπα δεν είμαι πολύ της γάτας αλλά αυτό πραγματικά είναι μια γλύκα και.δεν φεύγει από κοντά μου όταν πάω στην δουλειά!!!
    Τι ωραία! ♥ Το σκυλάκι σας τι κάνει;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  10. #11995
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,400
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Τι ωραία! ♥ Το σκυλάκι σας τι κάνει;
    Μια χαρά είναι μεγαλώνει και μας τρελενει ακόμα περισσότερο !!!!
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  11. #11996
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Καλημέρα σε όσους έχουν ξυπνήσει νωρίς σαν κι εμένα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  12. #11997
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Καλημερα, εχω ξυπνησει πανω απο ωρα παρολο που δεν κοιμηθηκα νωρις. Πινω καφε, καπνιζω και χαζευω υπολογιστη. Μια χαρα
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  13. #11998
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Καλημερα, εχω ξυπνησει πανω απο ωρα παρολο που δεν κοιμηθηκα νωρις. Πινω καφε, καπνιζω και χαζευω υπολογιστη. Μια χαρα
    Κι εγώ το ίδιο αλλά εγώ κοιμήθηκα νωρίς, γύρω στις 22:00 χθες... Κι εγώ πίνω καφέ και χαζεύω στον υπολογιστή μέχρι να ξυπνήσουν οι γονείς μου να πιούμε και μαζί καφέ... Αλλά δεν καπνίζω γενικά...

    Το μόνο που με χαλάει είναι ότι βρέχει πάλι, τρίτη μέρα στη σειρά... Νισάφι πια!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  14. #11999
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Καλημέρα.
    Εγώ πάντα ξυπνάω νωρίς, ακόμα κι αν έχω κοιμηθεί 2 ώρες.
    Δεν είμαι πολύ του ύπνου γενικά.

  15. #12000
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Καλημέρα.
    Εγώ πάντα ξυπνάω νωρίς, ακόμα κι αν έχω κοιμηθεί 2 ώρες.
    Δεν είμαι πολύ του ύπνου γενικά.
    Καλημέρα Σόνια!

    Και μπορείς να βγάλεις τη μέρα με τόσο λίγο ύπνο; Εγώ θα κοιμόμουν όρθια, υπήρξε περίοδος που κοιμόμουν λίγες ώρες και δυσκολευόμουν...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •