Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 806
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 806 of 837 FirstFirst ... 306706756796804805806807808816 ... LastLast
Results 12,076 to 12,090 of 12551
  1. #12076
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Είσαι λάθος....Στη κοινωνία που ζούμε το θεωρούν ως ένα επάγγελμα που εξασφαλίζει ένα μισθό σταθερό, αρκεί να πιάσεις τα μόρια που χρειάζεται. Δεν είναι έτσι,ότι έχουν κόμπλεξ, μην τα ισοπεδώνουμε όλα... Το σόι της πρώην μου το μισό της είναι πρωην και νυν αστυνομικοί και κάποιοι διευθυντές παραλίγο θα γινόταν και η ίδια αλλά δεν ήθελε (δεν έπασχε από διπολική όταν της είπανε να την βάλουν στο σώμα) αν εξαίρεσεις στα 7 άτομα τους 2 οι άλλοι είναι μια χαρά. Ο ένας από αυτούς που είναι μια χαρά και μάλιστα είναι στα ΜΑΤ έχει κράξει τον άλλον που είναι ακροδεξιό φασιστόμουτρο και του έχει πει πως από κάτι ουγκανούς σαν και σένα μας έχει βγει το όνομα μπροστά μου κιόλας!
    Αυτο λεω. Είναι θέμα χαρακτήρα πιο πολύ. Και εγώ τόσους ξέρω και είναι μια χαρά άνθρωποι. Αλλά υπάρχουν και οι περιπτώσεις που είπα. Οι οποίοι πιστεύω σε όποιο επάγγελμα και να ήταν, θα ήταν το ίδιο αγενείς.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  2. #12077
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,409
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    πιστευω οτι για να γινεις αστυνομικος ( οχι τροχονομος ) , πρεπει ναχεις ενα κομπλεξακι, ουτε θελω να καταληξουμε με τους νοσηρους ναζιστες βεβαια , αλλα ουτε με αυτους τους εξουσιοφρενεις ......
    Μην στεναχωριέσαι Μακ οι κομπλεξικοι κυκλοφορούν ανάμεσα μας ...

    Αν εσύ όλα αυτά τα παιδιά που παλεύουν να μεινουν Ελλάδα και επιλέγουν να ρίξουν τρελλο διάβασμα για να καταφέρουν να γίνουν αστυνομικοί τα λες κομπλεξικια δεν έχω να πω κάτι άλλο ....

    Μόνο κομπλεξικοι δεν είναι αλλά τα έχουμε ισοπεδώσει όλα ...

    Τα κομπλεξικια άτομα τα βλεπειις πως ενεργούν πάρε παράδειγμα το σημερινό επεισόδιο ....
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  3. #12078
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Μην στεναχωριέσαι Μακ οι κομπλεξικοι κυκλοφορούν ανάμεσα μας ...
    ...
    αυτο ειναι αληθεια .......

  4. #12079
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Αυτο λεω. Είναι θέμα χαρακτήρα πιο πολύ. Και εγώ τόσους ξέρω και είναι μια χαρά άνθρωποι. Αλλά υπάρχουν και οι περιπτώσεις που είπα. Οι οποίοι πιστεύω σε όποιο επάγγελμα και να ήταν, θα ήταν το ίδιο αγενείς.
    Ναι μωρέ δεν είδες την κοπέλα που χάρισε την κλήση στον άλλον, αν είχε κόμπλεξ πχ αυτή θα τον έγραφε θα του την έλεγε, θα, θα, θα, αλλά μάλλον είδε τα τάπερ και την έπιασε το μητρικό ένστικτο.... Αντε τώρα να έπεφτε στον δικό σου, αυτός θα του έπαιρνε και τα τάπερ....

  5. #12080
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Αυτο λεω. Είναι θέμα χαρακτήρα πιο πολύ. Και εγώ τόσους ξέρω και είναι μια χαρά άνθρωποι. Αλλά υπάρχουν και οι περιπτώσεις που είπα. Οι οποίοι πιστεύω σε όποιο επάγγελμα και να ήταν, θα ήταν το ίδιο αγενείς.
    κι εγω πιστευω οτι ειναι θεμα χαρακτηρα .....................

  6. #12081
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Είσαι λάθος....Στη κοινωνία που ζούμε το θεωρούν ως ένα επάγγελμα που εξασφαλίζει ένα μισθό σταθερό, αρκεί να πιάσεις τα μόρια που χρειάζεται. Δεν είναι έτσι,ότι έχουν κόμπλεξ, μην τα ισοπεδώνουμε όλα... Το σόι της πρώην μου το μισό της είναι πρωην και νυν αστυνομικοί και κάποιοι διευθυντές παραλίγο θα γινόταν και η ίδια αλλά δεν ήθελε (δεν έπασχε από διπολική όταν της είπανε να την βάλουν στο σώμα) αν εξαίρεσεις στα 7 άτομα τους 2 οι άλλοι είναι μια χαρά. Ο ένας από αυτούς που είναι μια χαρά και μάλιστα είναι στα ΜΑΤ έχει κράξει τον άλλον που είναι ακροδεξιό φασιστόμουτρο και του έχει πει πως από κάτι ουγκανούς σαν και σένα μας έχει βγει το όνομα μπροστά μου κιόλας!
    αναφερομαι σε παλαιοτερες εποχες , τωρα δεν ξερω πως ειναι.....εχω πλεον αποσυρθει απ την κυκλοφορια , λογω κτθλψης .....

  7. #12082
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Ναι μωρέ δεν είδες την κοπέλα που χάρισε την κλήση στον άλλον, αν είχε κόμπλεξ πχ αυτή θα τον έγραφε θα του την έλεγε, θα, θα, θα, αλλά μάλλον είδε τα τάπερ και την έπιασε το μητρικό ένστικτο.... Αντε τώρα να έπεφτε στον δικό σου, αυτός θα του έπαιρνε και τα τάπερ....
    Εννοείται υπάρχουν και καλοί γι αυτό είπα είναι θέμα χαρακτήρα. Πριν κάτι μέρες πάλι μας σταμάτησαν και μας λέει ο ένας Που πάτε?
    Λέμε Στο πάρκο Καισαριανής.
    Και λέει Έλα ρε παιδιά, για πάρκα είμαστε τώρα? Και μετά έπιασε τη κουβέντα με την κόρη μου του τύπου τι τάξη πας κτλ. Και μας λέει καλά να περάσετε. Αυτό. Ούτε ειρωνείες ούτε τίποτα. Θα μπορούσε να μας βάλει πρόστιμο σίγουρα γιατί την βόλτα μπορούσαμε να την κάνουμε χωρίς να βγούμε εκτός δήμου.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  8. #12083
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,409
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Και για να σου το πω διαφορετικά Μαριλου να το καταλάβεις, αν για παράδειγμα στην αστυνομία είχαμε μόνο γυναίκες κάνεναν άντρα που θα ερχόντουσαν ευγενικά και θα σεβόντουσαν αυτά που πρέπει να σεβαστούν δεν θα γινόταν τίποτα ή αν τυχόν κάποιος παρόλο που φέρθηκε όπως έπρεπε τον γαμούσε στο ξύλο γιατί της το έπαιξε βαρύ πεπόνι ενώ εκείνη σεβάστηκε κάθε του δικαίωμα θα ήμουν μαζί της και θα της έλεγα ριξτου και άλλο...
    Το καταλαβαίνεις αυτό που σου λέω;

    Δηλαδή τι μπορείς να πει καποιος για αυτή την κοπέλα που θα δείτε στο βίντεο;

    Μπορεί να πει κάποιος κάτι κακό για αυτή την κοπέλα; Δείτε το βίντεο από το 03:22 και μετά


    Να σου πω κάτι mind εγώ στεναχωρήθηκα τώρα, αλήθεια, και ξέρεις γιατί?

    Γιατί ο ανεγκεφαλος ανέβασε αυτό το βίντεο και μπορεί να το δει ο κάθε κακοπροεραιτος που έχει αποθημενα και να το δείξει στην υπηρεσία της και να βρεθεί εκτεθημενη η κοπέλα ..
    Βλέπεις την κίνηση που κάνει πριν του πει φεύγεις βιαστικά?

    Αν τον έγραφε δεν θα την έκανε κακό άνθρωπο ,θα το έκανε γιατί αυτή την εντολή είχε και δεν μπορούσε να κανει αλλιώς δυστηχως ....

    Παιδιά δεν είναι αστεία αυτά τα βίντεο ..πραγματικά αυτό θέλω να πω ..
    Καλυστα μπορεί να χάσει την δουλειά της με αυτό που έκανε και να σου πω και κάτι εγώ προσωπικά δεν με νοιάζει κάποιος που είναι παράνομος να φάει κλήση και να πει ότι θέλει ...

    εγώ και εσύ γιατί είμαστε τυπικοί και αυτοί όχι?
    Όταν έχεις άδικο θα την φας ,αυτή είναι η δουλειά της ..

    Πιστεύω να καταλαβαίνεις και εγώ πλέον τι θέλω να πω ...
    Εύχομαι να κατέβει γρήγορα αυτό το βίντεο ειλικρινά ..
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  9. #12084
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Να σου πω κάτι mind εγώ στεναχωρήθηκα τώρα, αλήθεια, και ξέρεις γιατί?

    Γιατί ο ανεγκεφαλος ανέβασε αυτό το βίντεο και μπορεί να το δει ο κάθε κακοπροεραιτος που έχει αποθημενα και να το δείξει στην υπηρεσία της και να βρεθεί εκτεθημενη η κοπέλα ..
    Βλέπεις την κίνηση που κάνει πριν του πει φεύγεις βιαστικά?

    Αν τον έγραφε δεν θα την έκανε κακό άνθρωπο ,θα το έκανε γιατί αυτή την εντολή είχε και δεν μπορούσε να κανει αλλιώς δυστηχως ....

    Παιδιά δεν είναι αστεία αυτά τα βίντεο ..πραγματικά αυτό θέλω να πω ..
    Καλυστα μπορεί να χάσει την δουλειά της με αυτό που έκανε και να σου πω και κάτι εγώ προσωπικά δεν με νοιάζει κάποιος που είναι παράνομος να φάει κλήση και να πει ότι θέλει ...

    εγώ και εσύ γιατί είμαστε τυπικοί και αυτοί όχι?
    Όταν έχεις άδικο θα την φας ,αυτή είναι η δουλειά της ..

    Πιστεύω να καταλαβαίνεις και εγώ πλέον τι θέλω να πω ...
    Εύχομαι να κατέβει γρήγορα αυτό το βίντεο ειλικρινά ..
    Eγώ το είδα τυχαία όταν το πρωτοανέβασε που ο βλάκας είχε βάλει και την ημερομηνια και αφού έφαγε κραξιμο την εβγαλε. Την δουλειά της δεν θα την χάσει, αν φάει θα φάει επίπληξη και φυσικά δεν πρόκειται να χαριστεί ξανά ποτέ μα ποτε σε κανέναν ούτε στο ελάχιστο. Σε πιάνει για δακτύλιο, θα σε γράφει για δακτύλιο γιατί κάποιος βλάκας ανέβασε αυτό. Εν τω μεταξύ αν το παρατηρήσεις καλά, θα δεις πως του λέει με τρόπο φυγε γρήγορα παρακαλώ γιατί από πίσω είναι ο αστυνόμος Β και φοβάται μην καταλάβει τι έγινε. Και αυτός την αλήθεια είπε ξέρεις για αυτό του την χάρισε. Απλώς έκανε ανοησία που το ανέβασε....

  10. #12085
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,409
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Eγώ το είδα τυχαία όταν το πρωτοανέβασε που ο βλάκας είχε βάλει και την ημερομηνια και αφού έφαγε κραξιμο την εβγαλε. Την δουλειά της δεν θα την χάσει, αν φάει θα φάει επίπληξη και φυσικά δεν πρόκειται να χαριστεί ξανά ποτέ μα ποτε σε κανέναν ούτε στο ελάχιστο. Σε πιάνει για δακτύλιο, θα σε γράφει για δακτύλιο γιατί κάποιος βλάκας ανέβασε αυτό. Εν τω μεταξύ αν το παρατηρήσεις καλά, θα δεις πως του λέει με τρόπο φυγε γρήγορα παρακαλώ γιατί από πίσω είναι ο αστυνόμος Β και φοβάται μην καταλάβει τι έγινε. Και αυτός την αλήθεια είπε ξέρεις για αυτό του την χάρισε. Απλώς έκανε ανοησία που το ανέβασε....
    Αυτό λέω και ελπίζω να είναι δόκιμος ακόμα ή τουλάχιστον να είναι νέα στην υπηρεσία η κοπέλα γιατί σου λέω αν ένα γεγονός πάρει δημοσιότητα είναι υποχρεωμένος μετά ο διοικητής της να ακολουθήσει ότι λέει η νομοθεσία, δεν μπορούν να κάνουν διαφορετικά και αυτοί εντολές ανωτερων ακολουθούν και παίζεται το δικό τους κεφάλι μετά ...

    Ας ελπίσουμε να μην έπαθε τίποτα γιατί κρίμα από κάτι τέτοιους να πηγαίνουν χαμένες θυσιες τόσων χρόνων ..

    Πάλι καλά την γλύτωσε και ο πεζός στις διαβάσεις και δεν τον κλαδέψε και αυτών τον άνθρωπο ..Ειλικρινά τι μυαλά κουβαλάνε...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  11. #12086
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Τώρα θέλω να σου πω και κάτι ακομα. Παλιά όταν είχα μία μηχανή όποτε με έβλεπε Ζητάς στο δρόμο ήθελε ντε και καλά να με κυνηγήσει γιατί είχα κρυμένη την πινακίδα και ενώ ήξερε πως αφενός ρε φίλε παιδί θα είναι που για να έχει κρυμένη την πινακίδα πάει να πει πως θα το φτάσει μέχρι τέλους για να καταφέρει να σου ξεφύγει, που πας με μία μηχανή 750 κυβικών που ζυγίζει 350 κιλά; Αφού ποτέ δεν θα τον πιάσεις έχει δίχρονο που πιάνει 205 χιλιόμετρα για πλάκα σε 10 δευτερόλεπτα, είναι ποτέ δυνατόν να σου σταματήσει και να σου πει κανε μου έλεγχο όταν ξέρει πως θα του κάνεις κατάσχεση τη μηχανή; Αν ήθελε να σταματήσει θα είχε την πινακίδα κανονικά και όχι κρυμένη και πάλι δεν θα σταματήσει γιατί σε φοβάται και για να μην του πας στο σπίτι του την κρύβει τελείως και τελειώνει η ιστορία. Δηλαδή η όλη ιστορία είναι να βάλεις τον πιτσιρικά να σε πάει από Δάφνη πχ μέχρι Λιμανάκια ή όσο αντέξεις, περνώντας πχ και 4 κόκκινα στη διαδρομή.... Γιατί; Για να δεις πόσο πιλότος είναι; πόσο διατεθειμένος είναι να παίξει τη ζωή του κορώνα-γράμματα στα 18 του; Πιάσε ρε μαλακα ζητά κανά εγκληματία, βρήκες τώρα να κυνηγήσεις τον πιτσιρικά, ε κυνήγα τι να σου πω, αφού τόσο σου κόβει κυνήγα....

  12. #12087
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Τώρα θέλω να σου πω και κάτι ακομα. Παλιά όταν είχα μία μηχανή όποτε με έβλεπε Ζητάς στο δρόμο ήθελε ντε και καλά να με κυνηγήσει γιατί είχα κρυμένη την πινακίδα και ενώ ήξερε πως αφενός ρε φίλε παιδί θα είναι που για να έχει κρυμένη την πινακίδα πάει να πει πως θα το φτάσει μέχρι τέλους για να καταφέρει να σου ξεφύγει, που πας με μία μηχανή 750 κυβικών που ζυγίζει 350 κιλά; Αφού ποτέ δεν θα τον πιάσεις έχει δίχρονο που πιάνει 205 χιλιόμετρα για πλάκα σε 10 δευτερόλεπτα, είναι ποτέ δυνατόν να σου σταματήσει και να σου πει κανε μου έλεγχο όταν ξέρει πως θα του κάνεις κατάσχεση τη μηχανή; Αν ήθελε να σταματήσει θα είχε την πινακίδα κανονικά και όχι κρυμένη και πάλι δεν θα σταματήσει γιατί σε φοβάται και για να μην του πας στο σπίτι του την κρύβει τελείως και τελειώνει η ιστορία. Δηλαδή η όλη ιστορία είναι να βάλεις τον πιτσιρικά να σε πάει από Δάφνη πχ μέχρι Λιμανάκια ή όσο αντέξεις, περνώντας πχ και 4 κόκκινα στη διαδρομή.... Γιατί; Για να δεις πόσο πιλότος είναι; πόσο διατεθειμένος είναι να παίξει τη ζωή του κορώνα-γράμματα στα 18 του; Πιάσε ρε μαλακα ζητά κανά εγκληματία, βρήκες τώρα να κυνηγήσεις τον πιτσιρικά, ε κυνήγα τι να σου πω, αφού τόσο σου κόβει κυνήγα....
    Εντάξει υπάρχουν και χειρότερα Mind πίστεψέ με. Δεν λέω άλλα γιατί θα γελάσει όλο το φόρουμ μέχρι αύριο
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  13. #12088
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,409
    Είπαμε υπάρχουν και οι εξαιρεσεις όπως άλλωστε σε όλα τα επαγγέλματα ...ετσι και στους αστυνομικούς ,στους λιμενικούς και γενικά σε όποιον φοράει στολή και νομίζει ότι μπορεί να κάνει κατάχρηση εξουσίας και όχι απλώς το καθήκον του ...


    Αλεξία πες ρε συ ,είναι όντως ανέκδοτο η περίπτωση σου και θέλω όμως να παραδεχτείς ότι του το έκανες επίτηδες
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  14. #12089
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Είπαμε υπάρχουν και οι εξαιρεσεις όπως άλλωστε σε όλα τα επαγγέλματα ...ετσι και στους αστυνομικούς ,στους λιμενικούς και γενικά σε όποιον φοράει στολή και νομίζει ότι μπορεί να κάνει κατάχρηση εξουσίας και όχι απλώς το καθήκον του ...


    Αλεξία πες ρε συ ,είναι όντως ανέκδοτο η περίπτωση σου και θέλω όμως να παραδεχτείς ότι του το έκανες επίτηδες
    Πέρσι είχα βγει με την φίλη μου στις απόκριες και με τα παιδιά μας. Βγήκαμε με το δικό μου αυτοκίνητο. Ο γιος της όταν τους άφησα σπίτι ξέχασε στο παρ μπριζ μου το πιστόλι του (είχε ντυθεί πειρατής, δεν ξέρω γιατί είχε πάρει και πιστόλι, δεν ξέρω πώς βρέθηκε στο παρ μπριζ αφού τα παιδιά κάθονταν πίσω, ούτε το πρόσεξα). Και το βράδυ που θα πήγαινε δουλειά ο άντρας μου παίρνει το αυτοκίνητο μου γιατί είχε το δικό του στο συνεργείο. Δεν ήμασταν και καλά τότε, ούτε το συζητήσαμε.

    Τον σταματάνε στο δρόμο η αστυνομία ωραία και καλά. Με το που ανοίγει το τζάμι αρχίζουν και τον σημαδευουν με όπλο φωνάζοντας "έχει όπλο! Έχει όπλο! Βγες από το αυτοκίνητο με αργές κινήσεις! Ψηλά τα χέρια! Να βλέπω τα χέρια σου! "



    Αυτος τα χάνει. Λέει Τι έγινε τώρα, έχω όπλο και δεν το ξέρω?

    Βγαίνει σιγά σιγά. Τον πιάνουν να του βάλουν χειροπέδες, τα παίρνει στο κρανίο, λέει Ρε πάτε καλά, τι κάνετε?

    Τον πιάνουν με τη βία, τον ξαπλωνουν κάτω μπρούμυτα, του βάζουν χειροπέδες..

    Με τα πολλά, κατάλαβαν ότι είναι ψεύτικο το όπλο στο παρ μπριζ, μαθαίνουν για ποιον δουλεύει και του ζήτησαν 1000 συγνώμη.

    Εντάξει, εγώ ακόμα γελάω. Εν τω μεταξύ το όπλο εντελώς παιχνίδι, με αυτό το πορτοκαλί κομμάτι στην κάννη

    Υ.Γ Με την φάση που περνούσαμε τότε θα μπορούσα να το κάνω επίτηδες αλλά όχι. Δεν έχω ιδέα πώς έγινε ειλικρινά.

  15. #12090
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Είπαμε υπάρχουν και οι εξαιρεσεις όπως άλλωστε σε όλα τα επαγγέλματα ...ετσι και στους αστυνομικούς ,στους λιμενικούς και γενικά σε όποιον φοράει στολή και νομίζει ότι μπορεί να κάνει κατάχρηση εξουσίας και όχι απλώς το καθήκον του ...


    Αλεξία πες ρε συ ,είναι όντως ανέκδοτο η περίπτωση σου και θέλω όμως να παραδεχτείς ότι του το έκανες επίτηδες
    Eξαίρεση είναι όταν ο ένας στους 10 ζητάδες σε κυνηγάει, όχι όταν κάθε φορά που σε βλέπει ζητάς να ανοίγει το φάρο και μερικές φορές να κάνει επιτόπου κιόλας στην παραλιακή για να σε πάρει στο κυνήγι. Κοίτα αυτοί τα παλιά χρόνια (για αυτό και δεν μπορούσαν γυναίκες να γίνουν ζητάδες παλιά) έπρεπε να κάνουν κάτι πολύ δύσκολο. Επρεπε να μπούνε στην Κηφισίας στο αντίθετο ρεύμα το οποίο ήταν σκληρή δοκιμασία, για να βγούνε στους δρόμους, τους καταλάβαινα αν και 18 χρονών, αλλά αφού είμαι 18 χρονών παιδί υπάρχει περίπτωση να πήγαινα σε καφετέρια με τα πόδια και να έλεγα α οι κακούργοι με σταματήσανε και μου πήρανε την νεράιδα μου; Ποτέ 100 φορές να πεθάνω προσπαθώντας να μην συμβεί αυτό. Αν δεν το καταλαβαίνετε ζητάδες μου εσείς, που καθε φορά που βλεπατε ένα nsr το παίρνατε για να τσιτώσετε ένα πιτσιρικά, τι να πω... ειλικρινα...

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •