Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 603
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 603 of 837 FirstFirst ... 103503553593601602603604605613653703 ... LastLast
Results 9,031 to 9,045 of 12551
  1. #9031
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Η οικογενεια μου και αν με αγαπαει. Η μανα μου ειναι η χειροτερη. Και να θελω να ξαναγυρισω εκει δεν θα περναω καλα. Κανεις δεν με αγαπαει.

  2. #9032
    Banned
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    350
    ναι ειναι ενας τελειωςδιαφορετικος κοσμος, ετσι δεν ειναι?και πρεπει να μπεις κι εσυ μεσα σε αυτον τον κοσμο αναγκαστικα, αφου εισαι σπιτι τους... τωρα μενεις μονη σου?μπορεις να διατηρησεις μια σχεση εκ του ασφαλους, δηλαδη απο το τηλεφωνο και με σπανιες επισκεψεις...να παιρνεις την αγαπη τους αλλα νσ μην παραγνωριστειτε. εχειςβαγορι?φιλους?

  3. #9033
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Δεν υπαρχει αγαπη.........δεν θελω να πω τιποτα αλλο....σ'ευχαριστω για τη βοηθεια. Ειμαι πολυ πικραμενη.

  4. #9034
    Banned
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    350
    τιποτα, ευχομαι να νιωσεις καλυτερα. να πηγαινεις εκει που νιωθεις καλα εστω και μονη σου. ο εαυτος μας πρεπει να ειναι ο καλυτερος μας φιλος

  5. #9035
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Σε ευχαριστω πολυ, ευχομαι τα καλυτερα και για σενα, να εισαι παντα καλα.

  6. #9036
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,589
    Χάλια...είναι μερικές μέρες που ξεκινάν άσχημα και συνήθως συνεχίζουν έτσι...και δεν ξέρω από που να ξεκινήσω για να τις βελτιώσω, νιώθω τόσο μπερδεμένη...και τρέμουν τα χέρια μου και φοβάμαι...δεν θέλω να μείνω μόνη...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  7. #9037
    Banned
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    350
    κι εγω. νιωθω αδικημενη. δεν ανταμειυονται οι προσπαθειες μου. δεν αναγνωριζεται το αποτελεσμα της δουλειας μου.. κανω υπερπροσπαθειαμε μετρια αποτελεσματα. δε με συμπαθουν οι περισσοτεροι, δεν μπορω να κανω ευκολα φιλους. αλλα αυτο δε με ενοχλει τοσο οσο το οτι στη δουλεια μου νιωθω αποτυχημενη. προσπαθω να εντοπισω τι κανω λαθος, ισως το οτι ειμαι αποτομη ειναι ενα ελλατωμα αλλα κατα τ αλλαδινω τονκαλυτερο μου εαυτο. προετοιμαζομαι παρα πολυ και δεν τεμπελιαζω. νηπωε τελικα διαλεξαλαθος επαγγελμα? σκεφτομαι μηπως αλλαξω τελειως καριερα και ανοιξω κανεναμαγαζακι

  8. #9038
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Κοριτσια, ολα θα πανε καλα αρκει να βαλουμε κι εμεις το χερακι μας λιγο..........δεν ειναι ωραια η ζωη, εμεις μπορουμε να την κανουμε!

  9. #9039
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,589
    Νιώθω μοναξιά...

    Όλοι λείπουν και μια φίλη που την πήρα τηλέφωνο δεν απάντησε...κι ήθελα να της μιλήσω τώρα που είμαι μόνη μου στο σπίτι και δεν περνάει η ώρα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  10. #9040
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Καλησπερα κυκνε...γιατι νιωθεις μοναξια; Ελα εδω να μιλησουμε....

  11. #9041
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,589
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Καλησπερα κυκνε...γιατι νιωθεις μοναξια; Ελα εδω να μιλησουμε....
    Γεια σου λουλούδι, τώρα ξαναμπήκα κι είδα την απάντηση σου...Κοιμήθηκα το μεσημέρι...έλειπαν όλοι από το σπίτι μωρέ το πρωί και δεν ένιωθα καλά, είναι κι οι καταραμένες ορμόνες που με κάνουν πιο ευαίσθητη κάθε φορά που αδιαθετώ...ουφ! Ώρες ώρες μου έρχεται να ζητήσω από την γυναικολόγο μου χάπια για να σταματήσει γιατί με δυσκολεύουν πολύ αυτές οι μεταβολές διάθεσης...

    Δεν σου είπα, πήγα τελικά σινεμά σε μία από τις ταινίες που ήθελα να δω προχθές...ωραία ήταν Θα βάλω και σε λίγο να δω dvd...

    Εσύ τι κάνεις;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  12. #9042
    Banned
    Join Date
    May 2017
    Posts
    1,020
    Νιώθω γεμάτος ενέργεια και αυτοπεποίθηση, παρ'όλο που μου προέκυψε μια πολύ μεγάλη δυσκολία χθες και προσπαθώ να βρω μια λύση για ένα θέμα. Γι'αυτό παράτησα λίγο την σκέψη μου και βγήκα με τα φιλαράκια για ποτάκι και γύρισα στο σπίτι 7 το πρωί, όμως και πάλι πρέπει να βρεθεί μια λύση, στο θέμα που με βασανίζει. Προέκυψε ξαφνικά και στάθηκε σαν ένα μεγάλο εμπόδιο, ευτυχώς δεν αναφέρομαι για θέμα υγείας, αλλά για κάτι άλλο. Η αλήθεια είναι, ότι με "γονάτισε" λίγο, αυτό που με απασχολεί, αλλά θα βρεθεί μια λύση, παρ'όλο που νιώθω στεναχώρια γι'αυτό. Είμαι αισιόδοξος, ότι θα βρεθεί κάτι καλύτερο, από το προηγούμενο. Αποτυπώνω κάποιες σκέψεις μου, που δεν χρειάζεται να αναφερθώ, στο θέμα πιο συγκεκριμένα...

  13. #9043
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Γεια σου λουλούδι, τώρα ξαναμπήκα κι είδα την απάντηση σου...Κοιμήθηκα το μεσημέρι...έλειπαν όλοι από το σπίτι μωρέ το πρωί και δεν ένιωθα καλά, είναι κι οι καταραμένες ορμόνες που με κάνουν πιο ευαίσθητη κάθε φορά που αδιαθετώ...ουφ! Ώρες ώρες μου έρχεται να ζητήσω από την γυναικολόγο μου χάπια για να σταματήσει γιατί με δυσκολεύουν πολύ αυτές οι μεταβολές διάθεσης...

    Δεν σου είπα, πήγα τελικά σινεμά σε μία από τις ταινίες που ήθελα να δω προχθές...ωραία ήταν Θα βάλω και σε λίγο να δω dvd...

    Εσύ τι κάνεις;
    Καλησπερα κυκνε. Τωρα ειδα το μηνυμα σου. Εμενα με πονουσε η καρδια μου πριν, ξερω θα χαρουν πολλοι αλλα τους γραφω στα αρχ... μου. Και να πεθανω δεν θα τους παρω μαζι μου. Ειμαι στα ορια μου εδω και πολλα χρονια, απορω πως αντεχω

  14. #9044
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,589
    Νιώθω ότι δεν τα καταφέρνω καλά στη ζωή μου...με νικάει ο φόβος κι η θλίψη και νιώθω απογοήτευση που δεν μπορώ να κάνω ότι πρέπει...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  15. #9045
    Banned
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    350
    νιωθω αδικημενη, πληγωμενη, ανασφαλης. εξουθενωμενη. η ψυχοθεραπεια συνεχιζεταθ, οπως και η αγωγη. ελπιζω...

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •