αφιερωμενο στους φονιαδες της ζωης μου!!!!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 10 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 142
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135

    αφιερωμενο στους φονιαδες της ζωης μου!!!!!!

    καλησπερα, πιο πολλοι ξερετε για το παθος που χω σχετικα με τους συρειακους δολοφονους. ειναι κατι που το διαβαζω το βλεπω το ακουω και το ψαχνω. δεν υπαρχει μερα που να μην το χω σκεφτει η να μην εχω διαβασει απ τα βιβλια μου. κατα ενα περιεργο διεστραμενο τροπο με χαλαρωνει τι να πω...

    το θεμα ειναι οτι οι δικοι μ κ ιδιαιτερα ο πατερας μου, με αποθαρυνει και με περιγελαει διαρκως για αυτη μου την ψυχωση γιατι λεει πως ειναι αφυσικο βιτσιο και οτι πρεπει να διαβαζω ο,τι κ οι αλλοι μορφωμενοι ανθρωποι κ πως πρεπει να ανοιγω εφημεριδες κ τετοια. δεν λεω με απασχολουν κ θεματα του τοπου αλλα δεν μπορω και να κανω και κατι γι αυτα!!!! με εκνευριζει οταν θελω να μοιραστω με καποιον καποια πραματα κ με περιγελανε και ειδηκα οι ιδιοι μ οι γονεις.

    πριν 2 βδομ περιπου ημουν διακοπες εξωτερικο με ενα γκρουπ κ καθομασταν ενα βραδυ πιναμε κοκτειλ κ δν θυμαμαι πως αρχισε αλλα αρχισα να λεω για αυτα (οχι κατι αισχρο η σιχαμερο απαραιτητα) και με κοιταγανε σαν χανοι οι μισοι, οι αλλοι μισοι χαζογελαγανε και καναν αστεια και 2-3 με ακουγαν με ενδιαφερον ρωτωντας. (τυχαινει οι 2 αυτοι να ταν αστυνομικοι αλλα δν ξερω αν παιζει ρολο). δεν με ενδιεφερε κανενας μορφασμος, απλα απαντουσα σε οσους με ρωτουσαν και εξηγουσα τα πιστευω και τις θεωριες μου. εκεινη την ωρα μια γκομενα απ το τραπεζι αρχισε να λεει πικροχολα και ηλιθια αστεια εις βαρς μου χωρις να με ξερει κ απο χτες περα εκεινων των ημερων στην χωρα, πραγμα το οποιο με εκνευρισε αλλα απαντουσα συγκρατημενα αλλα συνεχιζε να μου πεταει σχολια του στυλ ''πω πω πρεπει να προσεχει ο δικος σου οταν κοιμαστε μαζι' ''αμα σε δω εφημεριδα θα ξερω τον λογο'' ''στο πορτοφολι σου εχεις φωτο του αντεροβγαλτη?'' ''ασχολησου με κανα κομμωτηριο'' κ τετοια προσβλητικα. ισως να ταν κ το ηλιθιο χιουμορ της αλλα δεν με νοιαζει εγω τα παιρνα στα σοβαρα σαν να μου βριζανε την μανα γτ δεν ανεχομαι να κοροιδευουνε δουλεια μια ζωης!

    ο δικος μ λοιπον εκει που ημουν ετοιμη να αρπαχτω με αυτην με σκουνταει κ μ λεει στο αυτι να το κοψω και πως δεν τους ενδιαφερουν αυτα που λεω! με πιανουν τα νταουλια κ με αυτον τον βλακα που θα μ πει κιολας και τι θα πω και πως θα το πω λες και ειμαι 5 χρονων! οποιος ελει ακουει οποιος θελει οχι το πα εξ αρχης!

    μετα στο αεροπλανο ειχα και διαβαζα το βιβλιο μ και ερχεται ο ενας αστυνομικος που ειναι πολυ καλο παιδι κ με ρωτησε τι βιβλιο ειναι αυτο κ μ πε να του προτεινω μερικα, σκαει μυτη εκει που μιλουσαμε ο αδερφος εκεινης της σκροφας και μ αρπαζει το βιβλιο και γελοντας το δειχνει στην αδερφη του και καναν τον σταυρο τους κοροιδευτικα .......... εβραζα μες στο ζουμι μου αλλα ειμασταν κ σε αεροπλανο...

    εν πασει περιπτωση, ωρες ωρες εχω την εντυπωση πως οι αλλοι με βλεπουν σαν ηλιθιο φρικιο κ ο πατερας μ σαν ατομο χωρις iq και ενδιαφερντα. μακαρι να κτλαβαινε ποσο ενδιαφερον εχω. σκεφτομαι συνεχεια αυτες τις μερες ολους αυτους τους δολοφονους - τις ζωες τους - τις κινησεις τους - τα παιδικα τους χρονια. δεν μπορω να ηρεμισω και τους σκεφτομαι συνεχεια. αμα το πω στον γιατρο θα χω μπλεξιματα?
    I m a Good Person With Bad Attitude

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,640
    ντολι
    τα ενδιαφεροντα σου, ειναι προσωπικο σου θεμα και δεν αφορα κανεναν να στα διαλεξει η να τα κρινει.
    ΑΛΛΑ
    ξερεις πολυ καλα, οτι το ενδιαφερον σου για το συγκεκριμενο θεμα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ.
    αυτο εξακολουθει να μην ειναι θεμα των αλλων, αλλα δικο σου και θα ηταν πιστευω καλο για σενα να ξεμπλεξεις το κομματι εκεινο που ενδιαφερεται για αυτο το θεμα λογω τραυματικου παρελθοντος, απο αυτο που πραγματικα το θεωρει ενδιαφερον.

    για την παρεα που μας ελεγες παντως, εχω να σου πω το εξης:
    οπως εσενα σου ειναι ενδιαφερον αυτο, σε καποιους μπορει να ειναι ΠΟΛΥ αδιαφορο εως και αποκρουστικο.

    για φαντασου καποιος να αρχιζε να αναλυει στατικη επιλυση μεταλλικων φορεων μεσα στην παρεα κιε συ να χασμουριοσουν! δεν θα σκεφτοσουν: "μα καλα, αφου βλεπει οτι δεν μας ενδιαφερει, αλλη δουλεια δεν ειχε"?

    βρεθηκαν ομως οπως ειδες 1- 2 που το βρηκαν κι εκεινοι ενδιαφερον.
    θα μπορουσες βλεποντας οτι δεν ενδιαφερει την παρεα, να το μαζεψεις λιγο, να μιλησεις οσο πιο περιληπτικα μπορεις δηλαδη και να φροντισεις να συνεχισεις την συζητηση με εκεινους που ενδιαφερονταν, λιγο παραπερα η καποια αλλη ωρα.

    ο φιλος σου μπορει να σε στεναχωρησε, αλλα πηγε να σε προστατεψει απο το να γινεις βαρετη στην παρεα, δεν το κανε για κακο και βεβαια ηταν προστατευτικο/πατερναλιστικο και θα μπορουσε να μην το κανει, γιατι σαν μεγαλο κοριτσι, ξερεις αν θες η οχι να σταματησεις να μιλας.

    η κοπελια, φυσικα ηταν προσβλητικη, ισως νομισε οτι βρισκεις αστεια την αντιδραση της, η ισως ενοχληθηκε απο την τοση επιμονη σου στο θεμα.
    Last edited by Remedy; 05-09-2011 at 15:41.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    δεν εχει να κανει με το παρελθον μου! και ολοι οι αλλοι απο φορουμς που συζητω δεν ειχαν παρελθον. το ειχα απο παλια το ενδιαφερον! ναι βρισκω πολλα βαρετα σε οσα λενε αλλα εχω και κατι που λεγεται ''σεβασμος προς τον ομιλητη!''
    I m a Good Person With Bad Attitude

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,640
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    δεν εχει να κανει με το παρελθον μου! και ολοι οι αλλοι απο φορουμς που συζητω δεν ειχαν παρελθον. το ειχα απο παλια το ενδιαφερον! ναι βρισκω πολλα βαρετα σε οσα λενε αλλα εχω και κατι που λεγεται ''σεβασμος προς τον ομιλητη!''
    στο θεμα του σεβασμου, εχεις απολυτα δικιο, στο ειπα ηδη ξεκαθαρα οτι η κοπελια ηταν προσβλητικη.
    αλλα δεν ξερω και το επιπεδο της... εσυ την ηξερες? ηταν παρεα σου? εξω κυκλοφορει καθε καρυδιας καρυδι..

    πως το εννοεις οτι ειχες αυτο το ενδιαφερον απο πιο παλια?
    απο 10 χρονων δηλαδη????

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Άκου Μπρόκεν Ντολ, πολλοί άνθρωποι έχουν εξεζητημένα ενδιαφέροντα, αυτό δεν τους κατατάσει απαραίτητα στην κατηγορία των "ανώμαλων", με το ίδιο σκεπτικό όλοι οι ιατροδικαστές και οι εγκληματολόγοι είναι άρρωστοι.


    Εγώ προσωπικά το εκλαμβάνω ως μια έντονη περιέργεια να μάθουμε τι κρύβεται πίσω από τις ακραίες συμπεριφορές των ανθρώπων. Η περιέγεια είναι ένστικτο και τα ζώα το έχουν. (αλλά δυστυχώς μερικοί άνθρωποι όχι λολ)


    Ενδιαφέρον για την ανθρώπινη ψυχολογία είναι εν τέλει κι' αυτό. Ωστόσο αν βλέπεις ότι το παρακάνεις, κάνε μια κουβέντα με τον ψυχολόγο σου. Δεν είναι κακό. Εσύ πως το βλέπεις;
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    gypsy εγω συμφωνω με σενα και να προσθεσω πως ειναι ''δουλειες'' που καποιος πρεπει να τις κανει! δεν μ κανει σωστο να υποτιμαμε τον καθενα! ρεμ οχι δεν την ηξερα φυσικα ηταν απλα στο γκρουπ!!μιλαμε για πολυ ζωον. ναι σχεδον απο το δημοτικο διαβαζα και εβλεπα ταινιες με τετοια. θυμασαι τα ''μεγαλα βιβλια του θανατου?'' ηταν εικονογραφημενα
    I m a Good Person With Bad Attitude

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    397
    Ρε συ ντολ, είναι λίγο περίεργο το θέμα όμως... Εμένα θα μου ήταν πολύ δυσάρεστο να ανοίξει κάποιος κουβέντα γι'αυτό... οπότε ναι μεν ευγενικά, αλλά θα έδειχνα πως θέλω να αλλάξει θέμα... Αυτό σου φαίνεται περίεργο; Δεν είναι δηλαδή ακριβώς όπως το θέμα που ανέφερε η ρεμ, που μπορεί απλά να γίνει βαρετό. Για κάποιους μπορεί να είναι επώδυνο, το έχεις σκεφτεί ποτέ; Και του άλλου δικαίωμα είναι...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    Quote Originally Posted by streidi View Post
    Ρε συ ντολ, είναι λίγο περίεργο το θέμα όμως... Εμένα θα μου ήταν πολύ δυσάρεστο να ανοίξει κάποιος κουβέντα γι'αυτό... οπότε ναι μεν ευγενικά, αλλά θα έδειχνα πως θέλω να αλλάξει θέμα... Αυτό σου φαίνεται περίεργο; Δεν είναι δηλαδή ακριβώς όπως το θέμα που ανέφερε η ρεμ, που μπορεί απλά να γίνει βαρετό. Για κάποιους μπορεί να είναι επώδυνο, το έχεις σκεφτεί ποτέ; Και του άλλου δικαίωμα είναι...
    ναι αλλα συνεχιζαν να ρωτανε............. αυτο τι ειναι? τροφη για δουλεμα πανω σε κατι που φοβουνται και ειναι τοσο κοτες ωστε να το περιγελασουν? ως γνωστον ο ανθρωπος βγαζει ανεκδοτα απο την φρικη. ειναι αμυντικος μηχανισμος
    I m a Good Person With Bad Attitude

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    397
    Δείχνει ότι αυτοί που ρωτούσαν είχαν ενδιαφέρον! Εγώ λέω για τους άλλους που χαζογελούσαν κτλ, για να έχεις υπόψη σου ότι όταν θέτεις ένα τέτοιο θέμα που δεν είναι και το πιο... εύπεπτο του κόσμου, για κάποιους είναι δυσάρεστο ίσως και μπορεί να αντιδράσουν απρόβλεπτα. Το θέμα του θανάτου γενικά, εδώ που τα λέμε, πόσο μάλλον του βίαιου θανάτου!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Παρεπιπτόντως, έχω ακούσει (μπορεί να το έχω ξαναπει κιόλας) ότι στο 70% των φόνων ευθύνεται το θύμα. Άμα σε φτάσει ο άλλος στ' άκρα...
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    Broken_DoLL,δε βρισκω κακο/αρρωστο/ανωμαλο να εχεις τετοιου ειδους ενδιαφεροντα! Κι εμενα αποτελει ενα μερος απο τα ενδιαφεροντα μου αυτο αλλα απο καθαρα επιστημονικης μελετης και διερευνισης! Μηπως σε 'σενα κρυβει μια προσπαθεια μιμητισμου/θαυμασμου?
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    καλησπερα, πιο πολλοι ξερετε για το παθος που χω σχετικα με τους συρειακους δολοφονους. ειναι κατι που το διαβαζω το βλεπω το ακουω και το ψαχνω. δεν υπαρχει μερα που να μην το χω σκεφτει η να μην εχω διαβασει απ τα βιβλια μου. κατα ενα περιεργο διεστραμενο τροπο με χαλαρωνει τι να πω...

    το θεμα ειναι οτι οι δικοι μ κ ιδιαιτερα ο πατερας μου, με αποθαρυνει και με περιγελαει διαρκως για αυτη μου την ψυχωση γιατι λεει πως ειναι αφυσικο βιτσιο και οτι πρεπει να διαβαζω ο,τι κ οι αλλοι μορφωμενοι ανθρωποι κ πως πρεπει να ανοιγω εφημεριδες κ τετοια. δεν λεω με απασχολουν κ θεματα του τοπου αλλα δεν μπορω και να κανω και κατι γι αυτα!!!! με εκνευριζει οταν θελω να μοιραστω με καποιον καποια πραματα κ με περιγελανε και ειδηκα οι ιδιοι μ οι γονεις.

    πριν 2 βδομ περιπου ημουν διακοπες εξωτερικο με ενα γκρουπ κ καθομασταν ενα βραδυ πιναμε κοκτειλ κ δν θυμαμαι πως αρχισε αλλα αρχισα να λεω για αυτα (οχι κατι αισχρο η σιχαμερο απαραιτητα) και με κοιταγανε σαν χανοι οι μισοι, οι αλλοι μισοι χαζογελαγανε και καναν αστεια και 2-3 με ακουγαν με ενδιαφερον ρωτωντας. (τυχαινει οι 2 αυτοι να ταν αστυνομικοι αλλα δν ξερω αν παιζει ρολο). δεν με ενδιεφερε κανενας μορφασμος, απλα απαντουσα σε οσους με ρωτουσαν και εξηγουσα τα πιστευω και τις θεωριες μου. εκεινη την ωρα μια γκομενα απ το τραπεζι αρχισε να λεει πικροχολα και ηλιθια αστεια εις βαρς μου χωρις να με ξερει κ απο χτες περα εκεινων των ημερων στην χωρα, πραγμα το οποιο με εκνευρισε αλλα απαντουσα συγκρατημενα αλλα συνεχιζε να μου πεταει σχολια του στυλ ''πω πω πρεπει να προσεχει ο δικος σου οταν κοιμαστε μαζι' ''αμα σε δω εφημεριδα θα ξερω τον λογο'' ''στο πορτοφολι σου εχεις φωτο του αντεροβγαλτη?'' ''ασχολησου με κανα κομμωτηριο'' κ τετοια προσβλητικα. ισως να ταν κ το ηλιθιο χιουμορ της αλλα δεν με νοιαζει εγω τα παιρνα στα σοβαρα σαν να μου βριζανε την μανα γτ δεν ανεχομαι να κοροιδευουνε δουλεια μια ζωης!

    ο δικος μ λοιπον εκει που ημουν ετοιμη να αρπαχτω με αυτην με σκουνταει κ μ λεει στο αυτι να το κοψω και πως δεν τους ενδιαφερουν αυτα που λεω! με πιανουν τα νταουλια κ με αυτον τον βλακα που θα μ πει κιολας και τι θα πω και πως θα το πω λες και ειμαι 5 χρονων! οποιος ελει ακουει οποιος θελει οχι το πα εξ αρχης!

    μετα στο αεροπλανο ειχα και διαβαζα το βιβλιο μ και ερχεται ο ενας αστυνομικος που ειναι πολυ καλο παιδι κ με ρωτησε τι βιβλιο ειναι αυτο κ μ πε να του προτεινω μερικα, σκαει μυτη εκει που μιλουσαμε ο αδερφος εκεινης της σκροφας και μ αρπαζει το βιβλιο και γελοντας το δειχνει στην αδερφη του και καναν τον σταυρο τους κοροιδευτικα .......... εβραζα μες στο ζουμι μου αλλα ειμασταν κ σε αεροπλανο...

    εν πασει περιπτωση, ωρες ωρες εχω την εντυπωση πως οι αλλοι με βλεπουν σαν ηλιθιο φρικιο κ ο πατερας μ σαν ατομο χωρις iq και ενδιαφερντα. μακαρι να κτλαβαινε ποσο ενδιαφερον εχω. σκεφτομαι συνεχεια αυτες τις μερες ολους αυτους τους δολοφονους - τις ζωες τους - τις κινησεις τους - τα παιδικα τους χρονια. δεν μπορω να ηρεμισω και τους σκεφτομαι συνεχεια. αμα το πω στον γιατρο θα χω μπλεξιματα?
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

    Η συμπαθεια σου για τους μανιακους δολοφονους ειναι εγκυκλοπαιδικη? σαν δημοσιογραφου ασ πουμε? η τους βλεπεις με συμπαθεια? μη το παρεις πως στη λεω ,γουστο σου , απλα ρωταω .
    Η αποψη σου για την θανατικη ποινη που τους δικαζουν ειναι καλη η οχι? Θα εχεις διαβασει οτι στην αμερικη τελευταια χρονια τους εκτελουν με ενεση η με τροπους που δεν τυρανιουντε ,ομως υπαρχουν οργανωσεις που ζηταν να υπαρχει σε ολες τις πολητιες η ηλεκτρικη καρεκλα με τροπο που να κανει γυρο το 1 λεπτο! μεχρι να ξεψυχησουν ! δλδη αργα και βασανιστικα ! αφου οπως λενε η ηλεκτρικη καρεκλα ποναει παρα πολυ μεχρι να πεθανεις , ισως αυτο αρμοζει σε αυτους τους δολοφονους αφου ειναι οτι πιο περιττο και σιχαμερο μπορει να βγαλει η φυση !! ισως τους αξιζει ακομα πιο βασανιστικος τροπος , να πονανε για μια βδομαδα ! αλλα εδω ειναι ευρωπη και ειμαστε πιο πολυτισμενοι ανθρωποι , και προσωπικα συμφωνω με το ευρωπαικο δικαιο αν και αυτα τα ατομα δεν θα τα λυποταν κανεις ουτε η μανα τους αν τους καναμε κατι τετοιο οι υπολοιποι φυσιολογικοι ανθρωποι !

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,640
    Quote Originally Posted by streidi View Post
    Δείχνει ότι αυτοί που ρωτούσαν είχαν ενδιαφέρον! Εγώ λέω για τους άλλους που χαζογελούσαν κτλ, για να έχεις υπόψη σου ότι όταν θέτεις ένα τέτοιο θέμα που δεν είναι και το πιο... εύπεπτο του κόσμου, για κάποιους είναι δυσάρεστο ίσως και μπορεί να αντιδράσουν απρόβλεπτα. Το θέμα του θανάτου γενικά, εδώ που τα λέμε, πόσο μάλλον του βίαιου θανάτου!
    εχεις πολυ δικιο στειδι.
    προσωπικα το θεωρω βια εναντιον μου να αρχισει καποιος να μου μιλαει για βιαιους θανατους και ειδικοτερα με λεπτομερειες...
    κι εκτος απο βιαιο το θεωρω πολυ αγενες.
    μπαινεις δλδ χωρις ισως να το εχεις σκεφτει στην ιδιωτικη σφαιρα του αλλου, χωρις να σου εχει δωσει το δικαιωμα η οικειοτητα σας.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Μας περιγραφεις μια ιστορια. Αλλα δεν ειμασταν εκει. Παραδειγματος χαριν μπορει να μιλαγες σαν να σε ειχε συνεπαρει εντελως το θεμα και στους αλλους να φανηκε ιδαιτερα περιεργο.
    Σιγουρα ομως επρεπε να κρατησουν ενα επιπεδο και να αφησουν τα καεντρεχη σχολια στην ακρη. Μερικοι ισως απλα να δοκιμασαν να κανουν και χιουμορ...γιατι ισως ανατριχιασαν...δεν ειναι απλο θεμα συζητησης και οταν μιλαμε για τετοια θεματα μπαινουν μηχανισμοι αμυνας μπροστα , οπως το χιουμορ
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    oχι οπως ειπα και αρχικα δεν ειπα χυδαιοτητες η φρικες. ελεγα αποψεις και μαλιστα απο επιστημονικη ανθρωπολογιας μερια!!!! επισης οταν ειπα πως ρωταγανε εννοουσα εκεινους που κοροιδευανε, εκεινοι ρωταγανε

    αμα ημουν μιμητης δεν θα χα φτασει ελευθερη στην ελλαδα στα 25 μου
    I m a Good Person With Bad Attitude

Page 1 of 10 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. αφιερωμενο φιλαρακια μ <3
    By CharmedOne in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 0
    Last Post: 23-08-2011, 15:59
  2. ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΕ ΣΑΣ
    By stefanos_la_del_barrio in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 7
    Last Post: 14-04-2011, 23:27
  3. ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΕ ΕΣΑΣ μια καταθεση ψυχης
    By PENAKI1986 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 05-03-2011, 19:07
  4. Replies: 31
    Last Post: 03-12-2010, 19:31
  5. αφιερωμενο
    By sunset in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 15-09-2009, 16:37

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •