ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ SOS ΚΑΤΙ ΓΥΦΤΙΣΣΕΣ ΜΕ ΞΕΓΕΛΑΣΑΝΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΗΡΑΝΕ 2000 ΕΥΡΩ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 37
  1. #1
    favvel
    Guest

    ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ SOS ΚΑΤΙ ΓΥΦΤΙΣΣΕΣ ΜΕ ΞΕΓΕΛΑΣΑΝΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΗΡΑΝΕ 2000 ΕΥΡΩ

    παιδια δεν ειμαι καλα δεν ειμαι καλα δεν ειμαι καλα ειμαι ηλιθια 1.000.000 φορες.γιατι ειμαι τοσο θυμα??
    εν τω μεταξυ περα απο το γεγονος οτι τα καταφερνω παντα και γινομαι ρεζιλι στον κοσμο αφου με βλεπανε με αυτες εκει να τριγυρναω κι εγω καθολου δεν το ηθελα.ααααα
    φφ.μα τι το ηθελα κι εμπλεξα?θα μου εβγαζε λεει το κακο.
    μα αφου εγω υποτιθεται εχω γινει καλα απο περυσι.επρεπε να το σκεφτω και αυτο.
    αλλα μεσα μου πιστευα πως ακομα αυτος εκει που ημουνα κολημενη για πολυ καιρο και ηταν η αιτια που επεσα ψυχολογικα πιστευα οτι αυτος με ειχε μαγεψει και ακομα δεν ειχε περασει η επιρροη του απο πανω μου.γι'αυτο εκατσα σε αυτην εκει.
    και εκανα εκει και ο,τι ευχες ηθελα για να μου συμβουνε.
    και μου εκανε εκει κατι μαγικα κατι περιεργα που ουτε καταλαβαινα πώς τα εκανε και μου ελεγε να πηγαινω στην τρα πεζα να βγαζω τα χρηματα.
    εγινε σε 2 μερες το σκηνικο γιατι δεν καταφερα στη μια μερα να τα βγαλω ολα τα χρηματα.
    παιδια το αποτελεσμα ειναι οτι στο τελος μου τα εξαφανισε τα χρηματα και μου ειπε οτι θα παω σπιτι μου να τα βρω κι εκει δεν την πιστεψα ενω ολον τον προηγουμενο καιρο την πιστευα.
    μετα μου ειπε πηγαινε στην εκκλησια να τα βρεις.το αλλαξε.ενω μου ειπε στην αρχη πηγαινε σπιτι σου και θα τα βρεις εκει τα χρηματα μετα μου ειπε πηγαινε στην εκκλησια πιο πανω και μου το ειπε για να απομακρυνθω και για αν εξαφανιστει αυτη.

    φφ και αρχισα εγω να περπαταω.εκκλησια δεν ειδα.και αυτη ειχε γινει καπνος.

    παιδια δεν ειμαι καλα.τι θα πω στους γονεις μου??αποκλειεται να με εμπιστευτουνε ξανα.και θα σταματησουν να μου βαζουνε.
    δεν ειμαι καλα.θα το σκεφτομαι συνεχεια αυτο τωρα δεν μπορω να ησυχασω.πώς καταφερα και το εκανα??

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Salonica
    Posts
    772
    Σου είπαν να τις δώσεις λεφτά κ το έκανες?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    201
    για να καταλαβω, όλα τα λεφτα τους έδωσες? για τι ποσό μιλάμε?
    [B][SIZE=6][COLOR="#000080"]Έχουμε 2 επιλογές: Να οργανώσουμε νέο έδαφος ή να αφήσουμε τα αγριόχορτα να μεγαλώσουν[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=5][/SIZE]

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Salonica
    Posts
    772
    μα καλά σου είπαν γυφτισες να τις δώσεις 2.000 και τα έδωσες? τι να σου πεί κανεις δλδ?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    201
    συγνώμη δεν είδα το 2000!!!!!!!!!! πόσο χρονων είσαι?
    [B][SIZE=6][COLOR="#000080"]Έχουμε 2 επιλογές: Να οργανώσουμε νέο έδαφος ή να αφήσουμε τα αγριόχορτα να μεγαλώσουν[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=5][/SIZE]

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    OMG τελικα στο βγαλαν το κακο?
    I m a Good Person With Bad Attitude

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    OMG τελικα στο βγαλαν το κακο?
    Ειλικρινα τωρα...πιστευεις σε τετοιου ειδους "πρακτικες"??
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

  8. #8
    favvel
    Guest
    δε μου ειπαν δωσ'μου τα λεφτα και θα σου βγαλω το κακο ρε παιδια.εε δεν ξερω πώς εγιναν τα πραγματα.ετσι βιαστικα ολα.εκανε και τα μαγικα της αυτη ούτε που την καταλαβαινα πώς τα εκανε γρηγορα.ειχε μια χαρτοπετσετα εβαζε μεσα τα χρηματα μετα την ανοιγε και ειχανε χαθει.μετα εβαζε κατι κοσμημτα που που ειχε ζητησει να φερω τα εβαζε κι αυτα μεσα στη χαρτοπετσετα μου ελεγε να φυσηξω και μετα φτερα κανανε κι αυτα κατι σκουλαρικια ειχα παει και πανε κι αυτα της μητερας μου.ευτυχως εμενα δε μου αρεσαν.και ευτυχως που δε βρηκα αυτα τα κοσμηματα τους σταυρους που φυλαει και τα κραταει τα βαπτιστικα μας γιατι κατι τετοια μου ειχε ζητησει να φερω αλυσιδες και σταυρους.(23 ειμαι)φφ.καποια στιγμη εβγαλε μεσα απο τη μπλουζα μου ενα μουτζωμενο χερι οτι και καλα με ειχανε μουτζωσει.αλλα πώς τα εκανε ολα γρηγορα.
    φφ εγω ειμαι πολυ ατομο της λογικης αλλα υποχωρω πολυ ευκολα αμα καποιος με πλησιασει και μου κανει τετοια περιεργα που δεν καταλαβαινω πώς τα κανει.
    ταχυδακτυλουργικα πρεπει να εκανε τελικα αυτη αλλα δεν το καταλαβαινα εκεινη την ωρα.

    γιατι να σας πω γιατι πιαστηκα κοροιδο φφφ γιατι μου μιλαγε και γρηγορα.κανε αυτο κανε εκεινο,πες αυτο,γρηγορα και δεν μου αφηνε χρονο να σκεφτω.
    θελω χρονο εγω.και εχω προβλημα.δλδ αμα με πιεσει καποιος υποχωρω στην πιεση.αλλα βλεπω ακομα κανω τα ιδια λαθη.και δε με εμπιστευονταν οι γονεις μου βεβαια γι'αυτο παλια δε με εφηναν να βγω απο το σπιτι.αλλα να.παλι εγινε το κακο.τι θα γινει.

    εν τω μεταξυ μιλαω τοσην ωρα αλλα ειναι ολα τοσο μπερδεμενα μεσα μου.
    στενοχωρηθηκα πολυ.
    στενοχωρηθηκα και που εχασα τοσα χρηματα ετσι τζαμπα σε μια στιγμη,
    και που πιαστηκα κοροιδο και βλεπω οτι ακομα κανω τα ιδια και που εγινα ρεζιλι στον κοσμο.
    πώς θα το ξεπερασω τωρα?
    με εχουν εξανακοροιδεψει ρε παιδια και θα με κοροιδευει ο κοσμος.

    τωρα πηρα τηλ.σε μια δουλεια.αντε πώ να με παρουνε κι εκει.
    εχουνε δηλωσει κι αλλοι.απο τυχη θα με παρουνε αμα ειναι.πώς θα με παρουε θελω τοσο πολυ να με παρουνε να συμπληρωσω το ποσο.
    αντε τωρα να πω και στους γονεις οτι θα αφησω τη σχολη για αυτο το εξαμηνο για να παω για δουλεια.
    παει πισω παλι ο καιρος.
    πραγματικα ειμαι μουτζωμενη
    οχι απο κανεναν.εγω μουτζωνομαι μονη μου.αυτομουτζωνομαι.
    δεν καταλαβαινω.δεν μπορω με τπτ να ηρεμησω τωρα τι να κανω

    σας τα ειπα μπερδεμενα.δεν ξερω αν εχετε βγαλει νοημα.απλα εχω ενα κεφαλι χωρις ταξη.

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    57
    μην ανησηχεις δεν χαθηκε ο κοσμος. οι γονείς σου πιστεύω οτι θα καταλαβουν οτι ήταν μια απερισκεψια της ηλικίας. στο κατω κατω δεν τα εφαγες στη κοκα'ι'νη

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ρε συ πας καλα? τι της λες????????? 2000 ευρω της πηρε και δεν εγινε και τπτ? για αλλους 4 μηνων μισθος!!!! ρε κοπελα μου τι ταχυδακτιλουργικα εκανε ακριβως? σε εκλεψε στεγνα! ουτε ο κοπερφιλντ στα 5 του τετοιο μαγικο! καλα δεν πηγες να τις βρεις? δεν ηταν κανεις μαζι σου??? τι σε ειχε πιασει? και ξαναπηγες την 2η μερα
    I m a Good Person With Bad Attitude

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    57
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    ρε συ πας καλα? τι της λες????????? 2000 ευρω της πηρε και δεν εγινε και τπτ? για αλλους 4 μηνων μισθος!!!! ρε κοπελα μου τι ταχυδακτιλουργικα εκανε ακριβως? σε εκλεψε στεγνα! ουτε ο κοπερφιλντ στα 5 του τετοιο μαγικο! καλα δεν πηγες να τις βρεις? δεν ηταν κανεις μαζι σου??? τι σε ειχε πιασει? και ξαναπηγες την 2η μερα
    δεν μπορείς να καταλαβεις το οτι εγινε εγινε και δεν υπαρχει λόγος να φορτώνεις ενοχες τη κοπέλα απο τη στιγμη που κατάλαβε το λαθος της. το παθημα να γίνει μαθημα αυτό εχει σημασία και ο καθε γονιός το ξέρει αυτο. Στο κάτω κατω δικα της λεφτα ηταν και οτι γουσταρε τα έκανε και σε κανένα δεν πεφτει λογος.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    μου πεφτει λογος γιατι μπηκε κ το γραψε και ζηταει βοηθεια!
    I m a Good Person With Bad Attitude

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αιτωλ
    Posts
    1,390
    Kαλα κανεις που μας το γραφεις εδω , ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΠΗΓΕς ΝΑ ΤΟ ΠΕΙς ???? (δεν ειναι αναγκη να το πεις αμεσως στους γονεις σου , οταν καλμαρεις καπως ).
    Που την συναντησες τη γυφτισα ?
    Πηγες εσυ κ τη βρηκες ?
    η ηταν περαστικη;
    μπηκε στο σπιτι σου ;
    κοιταξες αν λοιπουν κι αλλα πραγματα ;
    Κλεβουν κ με την μεθοδο της απασχολησης , μια σε απασχολει κ η αλλη απ το παραθυρο σε 'ξεφορτωνει'....
    Χαλαρωσε τωρα , μην στενοχωριεσαι , να ηρεμησεις για να δεις αν μπορεις να κανεις κατι...
    Πρωτα αστυνομια ,δωσε καταθεση και θα σε κατευθυνουν αυτοι...
    Πηρες το μαθημα σου απ την μαγγισα ,, το κανουν ανεκαθεν οι γυφτισες επρεπε να σε πιο ενημερωμενη ,,τωρα εισαι !
    σου ευχομαι να τους πιασουνε !
    ΥΓ Τα μαγια σου λυθηκανε τουλαχιστον ? Νοιωθεις μηπως το κακο ματι να απομακρυνθηκε ??

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    path το ρωτησα κ εγω αλλα και να λυθηκανε επρεπε να της ειχαν κανει εκπτωση
    I m a Good Person With Bad Attitude

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΝΑΞΟΣ
    Posts
    1,499
    Quote Originally Posted by favvel View Post
    δε μου ειπαν δωσ'μου τα λεφτα και θα σου βγαλω το κακο ρε παιδια.εε δεν ξερω πώς εγιναν τα πραγματα.ετσι βιαστικα ολα.εκανε και τα μαγικα της αυτη ούτε που την καταλαβαινα πώς τα εκανε γρηγορα.ειχε μια χαρτοπετσετα εβαζε μεσα τα χρηματα μετα την ανοιγε και ειχανε χαθει.μετα εβαζε κατι κοσμημτα που που ειχε ζητησει να φερω τα εβαζε κι αυτα μεσα στη χαρτοπετσετα μου ελεγε να φυσηξω και μετα φτερα κανανε κι αυτα κατι σκουλαρικια ειχα παει και πανε κι αυτα της μητερας μου.ευτυχως εμενα δε μου αρεσαν.και ευτυχως που δε βρηκα αυτα τα κοσμηματα τους σταυρους που φυλαει και τα κραταει τα βαπτιστικα μας γιατι κατι τετοια μου ειχε ζητησει να φερω αλυσιδες και σταυρους.(23 ειμαι)φφ.καποια στιγμη εβγαλε μεσα απο τη μπλουζα μου ενα μουτζωμενο χερι οτι και καλα με ειχανε μουτζωσει.αλλα πώς τα εκανε ολα γρηγορα.
    φφ εγω ειμαι πολυ ατομο της λογικης αλλα υποχωρω πολυ ευκολα αμα καποιος με πλησιασει και μου κανει τετοια περιεργα που δεν καταλαβαινω πώς τα κανει.
    ταχυδακτυλουργικα πρεπει να εκανε τελικα αυτη αλλα δεν το καταλαβαινα εκεινη την ωρα.

    γιατι να σας πω γιατι πιαστηκα κοροιδο φφφ γιατι μου μιλαγε και γρηγορα.κανε αυτο κανε εκεινο,πες αυτο,γρηγορα και δεν μου αφηνε χρονο να σκεφτω.
    θελω χρονο εγω.και εχω προβλημα.δλδ αμα με πιεσει καποιος υποχωρω στην πιεση.αλλα βλεπω ακομα κανω τα ιδια λαθη.και δε με εμπιστευονταν οι γονεις μου βεβαια γι'αυτο παλια δε με εφηναν να βγω απο το σπιτι.αλλα να.παλι εγινε το κακο.τι θα γινει.

    εν τω μεταξυ μιλαω τοσην ωρα αλλα ειναι ολα τοσο μπερδεμενα μεσα μου.
    στενοχωρηθηκα πολυ.
    στενοχωρηθηκα και που εχασα τοσα χρηματα ετσι τζαμπα σε μια στιγμη,
    και που πιαστηκα κοροιδο και βλεπω οτι ακομα κανω τα ιδια και που εγινα ρεζιλι στον κοσμο.
    πώς θα το ξεπερασω τωρα?
    με εχουν εξανακοροιδεψει ρε παιδια και θα με κοροιδευει ο κοσμος.

    τωρα πηρα τηλ.σε μια δουλεια.αντε πώ να με παρουνε κι εκει.
    εχουνε δηλωσει κι αλλοι.απο τυχη θα με παρουνε αμα ειναι.πώς θα με παρουε θελω τοσο πολυ να με παρουνε να συμπληρωσω το ποσο.
    αντε τωρα να πω και στους γονεις οτι θα αφησω τη σχολη για αυτο το εξαμηνο για να παω για δουλεια.
    παει πισω παλι ο καιρος.
    πραγματικα ειμαι μουτζωμενη
    οχι απο κανεναν.εγω μουτζωνομαι μονη μου.αυτομουτζωνομαι.
    δεν καταλαβαινω.δεν μπορω με τπτ να ηρεμησω τωρα τι να κανω

    σας τα ειπα μπερδεμενα.δεν ξερω αν εχετε βγαλει νοημα.απλα εχω ενα κεφαλι χωρις ταξη.

    Δεν είσαι ηλίθια, την ίδια ακριβώς τακτική έκαναν και στη θεία μου μέσα σε νοσοκομείο που νοσηλεύοταν η μητέρα της και της πήραν με αυτο τον τρόπο 700 ευρώ για να βγάλουν τον καρκίνο από πάνω της. Δεν έχουν το Θεό τους μερικές... :\ κι εγώ δεν έχω καταλάβει πως και τι το κάνουν όποτε τις έβλεπα στην αθήνα ή στη θεσσαλονίκη που έμενα τις απέφευγα ότι κι αν έλεγαν γιατί ξέρουν κόλπα. Τώρα μαγεία λέγεται ταχυδακτυλουργικά λέγεται? ότι κι αν είναι δεν είναι για καλό...
    [COLOR="#800080"][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][B]Honey, nobody ever gonna love you
    The way I try to do.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. ΠΑΙΔΙΑ ΛΙΓΗ ΒΟΗΘΕΙΑ...
    By Nantina in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 16
    Last Post: 14-09-2011, 23:24
  2. ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΙΔΙΑ
    By seleios in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 23
    Last Post: 29-11-2010, 22:14
  3. Παιδιά - Βοήθεια
    By DiRom in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 26
    Last Post: 14-08-2010, 17:57
  4. Ρε παιδιά βοήθεια!
    By kapatosg in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 420
    Last Post: 25-04-2009, 17:54
  5. παιδια βοηθεια
    By boubourina in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 04-02-2009, 13:15

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •