σχετικα με την "πολυτιμη" βοηθεια του φορουμ!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 35
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,756

    σχετικα με την "πολυτιμη" βοηθεια του φορουμ!!!

    ειμαι 2 κ πλεον χρονια στο φορουμ κ καθε τρεισ κ λιγο πλακωνομαστε γιατι καποιοσ λεει ψεματα καποιοσ ειναι τρολ κλπ θα ηθελα να εκλογικευσουμε τον ορο βοηθεια απο το ιντερνετ μεσω ενοσ φορουμ για τον ανεβασμενο η ανταλλαγη αποψεων αποτελει παιχνιδι ή μαχη που τρεφει τον εγωισμο του για τον πεσμενο η ανταλλαγη αυτη ειναι η ζωη του φυσικα υπαρχουν και ολα τα ενδιαμεσα σταδια αυτων που απλα παιρνανε την ωρα τουσ κ λενε 10 μαλακιεσ κ ενα σωστο που αντε τωρα να καταλαβεισ το σωστο μεσα στη μαλακια.
    αυτο που θελω να πω βλεποντασ το κυνικα πωσ βοηθασ καποιον χωρισ να κινηθεισ απο τον καναπε σου αφου το μονο που αλλαζει ειναι οι διαθεσεισ των συμμετεχοντων θελω να μου πει καποιοσ γιατι θα με τρελανεται κ δε θελω πολυ!!!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    pad χαιρομαι που σε ξαναβλεπω δεν μπαινω πλεον το χω κοψει το ιντερνετ μια ματια που εριξα για να ειμαι κ οντοπικ ειδα οτι ο ντραιβερ ειναι τρολ κ η κυκνος κ μια dissection καπως ετσι νομιζω κριμα πραγματικα για την κυκνος δεν ξερω κατα ποσο ισχυει γιατι την κοπελα την εχω δει κατα τ αλλα παντου θα δεις του κοσμου τη μαλακια πρεπει να λειτουργεις επιλεκτικα κ να φιλτραρεις, να κανεις μια διαδικασια διηθησης αλλιως δεν βγαινει αυτα αντε γατακι θα τα πουμε κ απο κοντα οταν ανεβω θεσσ.

    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση όρων χρήσης
    Last edited by Idella; 15-01-2012 at 23:36.
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,756
    λακρυ χαιρομαι που εισαι καλα θα τα πουμε απο κοντα παρε τηλ οταν μπορεσεισ

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Το φορουμ ειναι ενα μεσο επικοινωνιας. Απο κει και περα αυτο εχει μια ιδιαιτεροτητα πχ οτι λες πραγματα που δεν θα ελεγες στους κολλητους σου ή καπου αλλου και παιρνεις καποιες γνωμες και συμπαρασταση. Βλεπεις οτι υπαρχουν και αλλοι σαν και εσενα σε μια ευρυ ελληνικη κοινοτητα , που σαφως δεν ειναι κατι που μπορεις να το συναντησεις στην καθημερινοτητα σου.
    Τωρα εαν καποιοι λενε ψεμματα ή οχι εγω το μετραω , γιατι για κατι ψευτικο δεν θες να γραψεις τιποτα , ενω καλλιστα μπορεις να γραψεις για κατι που ειναι αληθινο. Οπως μετραω και το μελανι που χυνει ο καθενας. Εαν γραψεις τρεις λεξεις ολες και ολες ενω εχεις την ευφραδεια να γραψεις περισσοτερες , επειδη απλως βαριεσαι , τοτε κατα ποσο σε προβληματιζει το θεμα που ανοιξες?

    Ο καθενας φυσικα αναλογως εχει και τα κριτηρια του , δεν λεω οτι τα δικα μου ειναι απαραιτητως σωστα ή τα του αλλου ειναι υποδεεστερα απο τα δικα μου. Αλλα συνηθως "φαινεται" ποιος απανταει με καποια σοβαροτητα , ποιος κανει χαβαλε , ποιος μπαινει μονο για να τσακωθει ή για να την πει σε αλλους. Το τραγελαφικο ειναι οτι οι ιδιοι πολλες φορες δεν καταλαβαινουν οτι τους παιρνουν χαμπαρι ολοι.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,756
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Εαν γραψεις τρεις λεξεις ολες και ολες ενω εχεις την ευφραδεια να γραψεις περισσοτερες , επειδη απλως βαριεσαι , τοτε κατα ποσο σε προβληματιζει το θεμα που ανοιξες?
    αυτο που εγραψα για να το γραψω εκανα 10 λεπτα η γαμημενη ψυχωση δεν με αφηνει να εκφραστω αυτο που λεω ειναι να αποστασιοποιηθουμε συναισθηματικα απο τον καθε ενα μεχρι αυτο που λεσ να δουμε αν οντωσ αξιζει οπωσ κ στην κανονικηγ ζωη γνωριζεισ καποιον κ ξεκινασ απο το μηδεν κ τον εκτιμασ σιγα σιγα μπορει να μην τα λεω κ καλα αλλα θελω να πω κι αλλα λεω

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by pad View Post
    αυτο που εγραψα για να το γραψω εκανα 10 λεπτα η γαμημενη ψυχωση δεν με αφηνει να εκφραστω αυτο που λεω ειναι να αποστασιοποιηθουμε συναισθηματικα απο τον καθε ενα μεχρι αυτο που λεσ να δουμε αν οντωσ αξιζει οπωσ κ στην κανονικηγ ζωη γνωριζεισ καποιον κ ξεκινασ απο το μηδεν κ τον εκτιμασ σιγα σιγα μπορει να μην τα λεω κ καλα αλλα θελω να πω κι αλλα λεω
    Εσυ καλα γραφεις pad και να ξερεις οτι παντα σε διαβαζω....απλως απαντησα σαν γενικοτητα , δεν εχει παντα τοσο σημασια το μελανι οσο τα λεγομενα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Παντ η βοήθεια του φόρουμ έγκειται (τουλάχιστον όσον αφορά το δικό μου πρόβλημα, την κατάθλιψη) στην σωστή ενημερωση και καθοδήγηση από ανθρώπους ομοιοπαθεις που είναι και οι πιο κατάλληλοι για να σε πληροφορήσουν. Θα ήταν σωτήριο για μένα, να έμπαινα σ' ένα τέτοιο φόρουμ στην αρχή της κατάθλιψης που δεν ήξερα τι να κάνω και ντρεπόμουν καθώς νόμιζα πως ήμουν η μοναδική στον κόσμο που είχα κατάθλιψη και θεωρούσα ταμπου τον ψυχολόγο..Πραγματικά ντρεπόμουν πολύ και όταν μπήκα εδώ μέσα ένιωσα μια μικρή ανακούφιση, βλέποντας ότι υπάρχουν και άλλοι φρικαρισμένοι :p Φυσικά όμως, ουσιαστική βοήθεια παρέχεται μόνο από τους ειδικούς ψυχικής υγείας και είναι αυτονόητο ότι το φόρουμ λειτουργεί σαν ένα μέσο ενημέρωσης.



    Όσον αφορά τα τρολ, τις ψευτιές και τις αντιπαραθέσεις, μεταξύ ομοιοπαθών τις βρίσκω το λιγότερο αξιοθρήνητες, γι' αυτό και μείωσα την συχνότητα της συμμετοχής μου. Σημασία δεν έχει μόνο το τι μπορεί σου προσφέρει ένα μέσο αλλά και πως το χρησιμοποιείς και αυτό είναι ευθύνη του καθενός.
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    τι βοηθεια περιμενεις ακριβως να παρεις απο ενα φορουμ ?

    εγω πχ βλεπω σαν βοηθεια τις περισσοτερες αποψεις απο αλλους σε ενα θεμα που μπορει να με απασχολει. οχι κοπη πεηστ αναλυσεις με επιστημονικους ορους και ουτε μαλακιες φυσικα, αλλα συμβουλες κι αποψεις απο οσα ζησαν ή ζουνε και λειτουργουν και ειναι χρησιμα. ή μπορει να ειναι και περισσοτερες αποψεις πανω σε ενα οποιοδηποτε αλλο θεμα γενικα. ακομα και το να πει καποιος οτι δεν αντεχει, και τι κανει γι'αυτο, βοηθεια μπορει να προσφερει σε μια φαση που θα ειμαι κι εγω ετσι. το εκανε στο παρελθον η carrie και η RainAndWind κι αλλοι κατα καιρους και ευχαριστω γιαυτο. πιο συχνα ομως συνηθιζω να ακουω προσβολες ή βρισιδια, λες και κανουμε διαγωνισμο ποιος θα υπερισχυσει εναντιον του αλλου, πολλες φορες γραφωντας και ψεμματα δηθεν οτι ζουν τη τελεια ζωη. αν ζουνε οντως τη τελεια ζωη δεν εχουν λογο να μπαινουν εδω μεσα. εγω το λεω δυνατα οτι ειμαι αντικοινωνικος λοιπον και η ζωη μου ειναι σκατα, και δε ντρεπομαι γι'αυτο!

    το μεγαλυτερο προβλημα που ευθυνεται για τους καβγαδες πιστευω ειναι οτι υπαρχει μεγαλη διαφορα ηλικιας μεταξυ μας και πολυς ελευθερος χρονος. αλλιως πχ βλεπει το φορουμ μια 40χρονη και 50χρονη, κι αλλιως το 20χρονο ή το 30χρονο. οταν λοιπον μπαινει ενα 20χρονο να γραψει το προβλημα του, που δεν εχει ζησει ΤΙΠΟΤΑ ακομα, και αντιμετωπιζει ειρωνια απ'την ξερολα 50χρονη, σε φαση να τον κοροϊδευει με εντελως ανωριμο τροπο, τοτε λογικο δεν ειναι να αρχισει να μην την παιρνει σοβαρα, και να χασει τον οποιο σεβασμο ? αν και εγω προσωπικα δεν εχω πλεον τετοιου ειδους προβληματα και προσπαθω να τα εχω καλα με ολους, οι καινουργιοι που γραφονται δε περιμενουν σιγουρα τετοια αντιμετωπιση σε φορουμ ψυχολογιας και οι μεγαλυτεροι θα πρεπε να συμπεριφερονται με περισσοτερη κατανοηση. και ναι σε φορουμ ψυχολογιας υποτιθεται μπορεις να γραψεις ελευθερα για οτι σε απασχολει, αφου υποτιθεται τα παντα σε επηρεαζουν.

    απο εκει και περα, θα πρεπει να καταλαβεις πως σε ολα τα φορουμς πλεον γινεται ενας χαμος, γιατι ειναι και η περιοδος δυσκολη, ο κοσμος δεν εχει λεφτα να βγει, ειναι απελπισμενος και μενει σπιτι του, κι ετσι ξεσπαει στο διαδικτυο λες και ειναι καφενειο (ή και αρενα). ειμαι γραμμενος σε αλλα 3-4 και παντου η ιδια κατασταση οταν υπαρχουν πολλα μελη, καποιοι τρολλαρουν λεγωντας απιστευτα τυπου "ααα βοηθεια μου τη πεσαν εξωγηινοι", καποιοι σπαμαρουν με 15 βιντεακια ανα σελιδα, καποιοι ποσταρουν οτιναναι αναλογα πως νιωθουν αυθορμητα (κι εγω σ'αυτους πιστευω ανηκω), καποιοι το παιζουν υπερανω παριστανωντας κατι αλλο ή διατηρωντας σοβαρο προφιλ κ.α. απ'ολα εχει ο μπαξες διαλεξε και παρε ποιους θες να διαβασεις.

    κανεις δε σου ζηταει να δωσεις σημασια, ποσο μαλλον να γινεις φιλος με ολους.

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Some hours away from totally wreck down everything and everybody
    Posts
    916
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    pad χαιρομαι που σε ξαναβλεπω δεν μπαινω πλεον το χω κοψει το ιντερνετ μια ματια που εριξα για να ειμαι κ οντοπικ ειδα οτι ο ντραιβερ ειναι τρολ κ η κυκνος κ μια dissection καπως ετσι νομιζω κριμα πραγματικα για την κυκνος δεν ξερω κατα ποσο ισχυει γιατι την κοπελα την εχω δει ειναι γραμματεας στη σχολη μου κατα τ αλλα παντου θα δεις του κοσμου τη μαλακια πρεπει να λειτουργεις επιλεκτικα κ να φιλτραρεις, να κανεις μια διαδικασια διηθησης αλλιως δεν βγαινει αυτα αντε γατακι θα τα πουμε κ απο κοντα οταν ανεβω θεσσ.
    η ντισσεκτιον είναι πραγματική...και έχει πραγματικά προβλήματα...οπότε πρόσεξε τα λόγια σου!....

    ''κι εσύ τέκνον βρούτε'' ντλοπή σου!!! εγώ για σένα τα έβαλα με το μισό φόρουμ..............για σένα θα ερχόμουνα σαλόνικα.....υπέμενα τον αγοροκοριτσίστικο χαρακτήρα σου....κι εσύ τολμάς και με αποκαλείς ΤΡΟΛΛ?????? ΑΧΑΡΙΣΤΗ....(και αλλητισσα)

    http://www.youtube.com/watch?v=0mxa9ksNb7c

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,756
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    απο εκει και περα, θα πρεπει να καταλαβεις πως σε ολα τα φορουμς πλεον γινεται ενας χαμος, γιατι ειναι και η περιοδος δυσκολη, ο κοσμος δεν εχει λεφτα να βγει, ειναι απελπισμενος και μενει σπιτι του, κι ετσι ξεσπαει στο διαδικτυο λες και ειναι καφενειο (ή και αρενα). ειμαι γραμμενος σε αλλα 3-4 και παντου η ιδια κατασταση οταν υπαρχουν πολλα μελη, καποιοι τρολλαρουν λεγωντας απιστευτα τυπου "ααα βοηθεια μου τη πεσαν εξωγηινοι", καποιοι σπαμαρουν με 15 βιντεακια ανα σελιδα, καποιοι ποσταρουν οτιναναι αναλογα πως νιωθουν αυθορμητα (κι εγω σ'αυτους πιστευω ανηκω), καποιοι το παιζουν υπερανω παριστανωντας κατι αλλο ή διατηρωντας σοβαρο προφιλ κ.α. απ'ολα εχει ο μπαξες διαλεξε και παρε ποιους θες να διαβασεις.

    κανεις δε σου ζηταει να δωσεις σημασια, ποσο μαλλον να γινεις φιλος με ολους.
    ειν;αι γενικο το κακο δηλαδη;ρε παιδι μοθ αυτο που θελω να πω ειναι για τι βοηθεια μιλαμε αφου κανενασ δε σηκωνεται απο την καρεκλα να βοηθησει οποτε κλαιν μαιν

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Some hours away from totally wreck down everything and everybody
    Posts
    916
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    pad χαιρομαι που σε ξαναβλεπω δεν μπαινω πλεον το χω κοψει το ιντερνετ μια ματια που εριξα για να ειμαι κ οντοπικ ειδα οτι ο ντραιβερ ειναι τρολ κ η κυκνος κ μια dissection καπως ετσι νομιζω κριμα πραγματικα για την κυκνος δεν ξερω κατα ποσο ισχυει γιατι την κοπελα την εχω δει ειναι γραμματεας στη σχολη μου κατα τ αλλα παντου θα δεις του κοσμου τη μαλακια πρεπει να λειτουργεις επιλεκτικα κ να φιλτραρεις, να κανεις μια διαδικασια διηθησης αλλιως δεν βγαινει αυτα αντε γατακι θα τα πουμε κ απο κοντα οταν ανεβω θεσσ.
    http://www.e-psychology.gr/forum/sea...earchid=879669

    δηλ απο ότι κατάλαβα είμαι τόσο μεγάλο τρόλ...που έγραψα 22 θέματα, 4 στο σχόλια, 3 στο ψυχώσεις, 4 χιουμοριστικά στο γενικά, και 11 σοβαρά-σοβαρά στο γενικά, μεγάλης έκτασης που μου πήρε το καθένα για να το γράψω απο 1 έως 2+30 ώρες κατά μέσο όρο.....ναι, είμαι το SUPER-TROL.......κι όλα αυτά μέσα σε 1 μήνα.... είμαι τόσο καθίκι τρόλ που δεν σεβάστηκα την -πρώην- καταθλιπτική τζίπσυ

    http://www.e-psychology.gr/forum/sho...E%B1-flame-war

    και

    http://www.e-psychology.gr/forum/sho...AC%CE%BD%CF%89

    αλλά είμαι καλό τρόλ αφού τάχτηκα με το μέρος των υπόλοιπων μελών απέναντι στο επίσης τρόλ ντισσέκτιον που σημειωτέον δεν έχει κανένα πρόβλημα με ναρκωτικά, κατάθλιψη, αυπνίες, αυτοκτονικό ιδεασμό....

    http://www.e-psychology.gr/forum/sea...earchid=879677

    και

    http://www.e-psychology.gr/forum/sho...84%CE%BF%CF%82

    και

    http://www.e-psychology.gr/forum/sho...91%CE%9A%CE%91

    αλλά είμαι κακό τρόλ γιατί τόλμησα εγώ να τα βάλω με την αφεντιά τόσων και τόσων σωστών, δίκαιων, και απροστάτευτων μελών που εγώ ξεκίνησα πρώτος την φασαρία....

    http://www.e-psychology.gr/forum/sho...AC%CE%BD%CF%89

    και

    http://www.e-psychology.gr/forum/sho...E%B1-flame-war

    και...

    α δεν έχω άλλα, εντάξει...

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Some hours away from totally wreck down everything and everybody
    Posts
    916
    Ξωτικο εδω:

    καλο μου αστραποπελεκι με μυαλο ακονισμενου ξουραφιου, σε παρακαλω, αν θελεις τη διαγραφη μελων, στειλε μηνυμα στον αντμιν, ΜΟΝΟ εκεινος μπορει να το πραξει. Με επιχειρηματα, ολα κομπλε.
    Σου εχω πει, προσπαθα πληζ να μην διαγραφονται μηνυματα σου, δεν μου αρεσει να βλεπω πρασιναδες. ΠΛηζ...Εχεις χαρη και στυλ, πληζ...
    Last edited by Ξωτικό; 15-01-2012 at 17:15.

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Some hours away from totally wreck down everything and everybody
    Posts
    916
    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    Όσον αφορά τα τρολ, τις ψευτιές και τις αντιπαραθέσεις, μεταξύ ομοιοπαθών τις βρίσκω το λιγότερο αξιοθρήνητες, γι' αυτό και μείωσα την συχνότητα της συμμετοχής μου. Σημασία δεν έχει μόνο το τι μπορεί σου προσφέρει ένα μέσο αλλά και πως το χρησιμοποιείς και αυτό είναι ευθύνη του καθενός.
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    τι βοηθεια περιμενεις ακριβως να παρεις απο ενα φορουμ ?
    απο εκει και περα, θα πρεπει να καταλαβεις πως σε ολα τα φορουμς πλεον γινεται ενας χαμος, γιατι ειναι και η περιοδος δυσκολη, ο κοσμος δεν εχει λεφτα να βγει, ειναι απελπισμενος και μενει σπιτι του, κι ετσι ξεσπαει στο διαδικτυο λες και ειναι καφενειο (ή και αρενα). ειμαι γραμμενος σε αλλα 3-4 και παντου η ιδια κατασταση οταν υπαρχουν πολλα μελη, καποιοι τρολλαρουν λεγωντας απιστευτα τυπου "ααα βοηθεια μου τη πεσαν εξωγηινοι", καποιοι σπαμαρουν με 15 βιντεακια ανα σελιδα, καποιοι ποσταρουν οτιναναι αναλογα πως νιωθουν αυθορμητα (κι εγω σ'αυτους πιστευω ανηκω), καποιοι το παιζουν υπερανω παριστανωντας κατι αλλο ή διατηρωντας σοβαρο προφιλ κ.α. απ'ολα εχει ο μπαξες διαλεξε και παρε ποιους θες να διαβασεις.

    κανεις δε σου ζηταει να δωσεις σημασια, ποσο μαλλον να γινεις φιλος με ολους.
    Quote Originally Posted by pad View Post
    ειν;αι γενικο το κακο δηλαδη;ρε παιδι μοθ αυτο που θελω να πω ειναι για τι βοηθεια μιλαμε αφου κανενασ δε σηκωνεται απο την καρεκλα να βοηθησει οποτε κλαιν μαιν

    όταν εγώ πρότεινα στα σοβαρά έναν τρόπο ρύθμισης του φαινομένου τρόλ και flame war, τότε κάποιοι με ειρωνέυτηκαν στα σοβαρά, και κάποιοι μου επιτέθηκαν στα σοβαρά.....

    http://www.e-psychology.gr/forum/sho...E%B1-flame-war

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    376
    Νόμιζα ότι ήμουν μόνη,τώρα σας νιώθω κ αισθάνομαι πως με νιώθεται,λυπάμαι που ο κόσμος δεν αποδέχεται οποιαδήποτε διαφορετικότητα και όλα τέλεια να μου πάνε ορκίζομαι μαζί σας θα μείνω μαζί σας,χαίρομαι για την πρωτοβουλία σας αυτή

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by pad View Post
    ειν;αι γενικο το κακο δηλαδη;ρε παιδι μοθ αυτο που θελω να πω ειναι για τι βοηθεια μιλαμε αφου κανενασ δε σηκωνεται απο την καρεκλα να βοηθησει οποτε κλαιν μαιν
    γινε λιγο πιο ρεαλιστης μαν. για να σηκωθει καποιος απ'τη καρεκλα του και να νοιαστει πραγματικα, πρεπει να του εισαι γνωστος. κι οχι μονο γνωστος αλλα και αγαπητος! γιατι το να πεις ξερω εξω τον ταδε αλλα δεν τον συμπαθω, δε σημαινει οτι θα τρεξεις οταν χρειαστει κατι. οποτε οπως καταλαβανουμε και λογο του οτι δε ζουμε ολοι στην ιδια περιοχη, αλλα και λογο του οτι δε ταιριαζουμε, ειναι λιγακι δυσκολο να βοηθησουμε εξω.

    γιαυτο εγω προσπαθω να κρατω μια αποσταση απο τους "γνωστους" αγνωστους του φορουμ. και παρολο που προσπαθω να κρατω αποσταση, ορισμενοι ή καλυτερα ορισμενες, φτασαν να με κουτσομπολευουν και εξω μεταξυ τους, λες και με γνωριζουν προσωπικα. καταλαβαινω να το κανουν εδω μεσα γιατι ολοι κρινουν ευκολα επειδη ειμαστε απλα nicknames, εκει εξω ομως οταν δεν εχουν και τον αλλον μπροστα τους να απαντησει, πως μπορουν να το κανουν ?

    τεσπα εγω παντως δεν ειμαι ανθρωπος της παρεας και το ξεκαθαριζω αυτο. εχω μισανθρωπικες τασεις, και δεν αντεχομαι. οσοι με γνωρισαν πραγματικα το ειδαν, και φροντισαν να εξαφανιστουν απ'το φορουμ. οποτε καλο το παραμυθι που λεμε ολοι εδω, σημασια εχει εκει εξω τι ζουμε και τι κανουμε. εαν καποιος λοιπον δε μπορει να μου φανει χρησιμος εξω, τοτε δε χρειαζεται να ασχολουμαι μαζι του κι εδω (εκτος αν προσφερει τροφη για σκεψη γραφωντας καμια αξιολογη αποψη οπως ειπα).

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. \"ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ\" & \"ΑΓΧΟΣ\".ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΘΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΟΛΟΥΣ!!!
    By beba in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 07-03-2018, 21:01
  2. Ποιά διαφορά υπάρχει ανάμεσα στη φράση "κάνω έρωτα " και "κάνω σεξ" ή δεν υπάρχει?
    By liberchild in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 55
    Last Post: 25-12-2011, 13:44
  3. συγκρουση "θελω"-"φοβαμαι"
    By lightaura in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 16-01-2011, 04:35
  4. \"Έρωτας\" με προβλήματα υγείας!, ...τότε χωρισμός \"κάνει καλό\", όχι σε μένα πάντως...
    By BlueNote in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 14-08-2006, 11:54

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •