δεν θέλω να τους είμαι ορατή - Page 7
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 91 to 100 of 100
  1. #91
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Καιτυ, μετα τα ειρωνικα σχολια σου ειλικριναι δεν αισθανομαι και υποχρεωμενος να σου απαντησω, αλλα επειδη δεν σκυλιαζω θα το κανω. Επειδη πηρες προσωπικα θεση στην συζητηση, σου υπεδειξα πως και εσυ ειχες δυσκολιες κοινωνικοποιησης. Δεν το εκανα για να σε θιξω αλλα για να σε βοηθησω να καταλαβεις το λαθος σουΤο οποιο και στις 2 περιπτωσεις ειναι πως δεν καταφερατε να εξασφαλησετε Κοινωνικους συμμαχους για να αντιμετωπισετε τα προβληματα σας καλυτερα, και αντι να δεχθητε το λαθος σας ρηχνετε ολο το φταιξημο στους υπολοιπους για να μην δυσκολευτητε λιγο δουλευοντας τον χαρακτηρα σας. Κοριτσια δεν θα παθετε τπτ αν ειστε λιγο πιο ευχαριστες. Δεν ειναι αναγκη να ειρωνευεστε τον συνομιλητη σας και να κανετε πως δεν καταλβαινετε οταν δεν στεκει η "λογικη" σας. Εδω ειμαστε να βοηθηομαστε και να βοηθαμε. Αλλα αυτο γινεται μονο μεσω του διαλογου που σαμποταρετε τοσο ανευθυνα. Πραγματικα μου χαλασε την διαθεση η συμπεριφορα σας, αλλα δεν ειναι κατι που δεν μπορω να ελεγξω...

  2. #92
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    nantiaki μπες στα προσωπικα μηνυματα θελω να σου πω

  3. #93
    Member
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Καπου στον κοσμο των ονειρων..
    Posts
    41
    Καταρχην κυριοι χρηστες εδω ειμαστε για να λυσουμε ενα προβλημα..μην δημιουργουμε καυγαδες..
    Θα σου μιλησω εκ πειρας και ως ομοιοπαθης..
    Και εγω ημουν θυμα βιασμου το καλοκαιρι του 2009...
    Εκλαψα πονεσα κλειστηκα στον εαυτο μου εμεινα μονη..
    Ζω σε χωριο και παρολο που δεν εκανα καμια νομικη κινηση πιστευα πως ολοι το καταλαβαινουν στα ματια μου κ με κοιταζουν καπως...
    Νομιζω πως η καλυτερη λυση ειναι να τα βρεις πρωτα με τον εαυτο σου..ζητα συγγνωμη απο σενα κ δειξε σεβασμο στην ψυχη σου..δεν αξιζεις τετοιο μαρτυριο.Ξερω πως νοιωθεις..Δειξε δυναμηκοτητα..ακομα και στα χυδαια πειραγματα απλα αγνπησε τους..κ αν φτασουν στο απροχωρητο παρε επι τοπου την στυνομια..
    Και επιτελους κανε μια φιλη..μια πραγματικη κ ειλικρινη φιλια..σε αγνωστα μερη ποτε μην τριγυρνας μονη...πρωτα ομως να στηριχτεις καλα στα ποδια σου...
    Και τελος..μην αφησεις κανεναν μ@λακα να σε προσβαλλει..καλυτερα να μην μιλησεις καν για το παρελθον σου..γιατι εγω που μιλησα ειχα κ το τιμημα..στον καθε τσακωμο ******* με ανεβαζε ******* με κατεβαζε..μεχρι που στο τελος ακουσα κ οτι μονο ο βιαστης μου ειχε καταλαβει την πραγματικη μου αξια κ με μεταχειριστηκε οπως επρεπε...

  4. #94
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    dr.collector σκοπος ειναι να λυσουμε το προβλημα.αν προσεξες τα παραπανω ειναι εκτος του θεματος γιατι καποιος αποφασισε να τραβηξει την προσοχη με ασυναρτησιες αερολογιες και χαρακτηρισμους.το θεμα δε θιχτηκε καθολου ,το μονο που εκανε ειναι να βαζει ταμπελες.ελεος!ελπιζω να βοηθησεις την κοπελα να ακουσει και κατι σωστο απο εσενα γιατι μερικοι ειναι εκτος ,γενικα και μονο δε βοηθανε

  5. #95
    Member
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Καπου στον κοσμο των ονειρων..
    Posts
    41
    καλυτερα kaity μου να θεμα σας να σταματησει εδω..οποιος και να εφταιξε οτι και να εγινε..το κοριτσι ειναι εξαιρετικα πιεσμενο αυτην την στιγμη και θελει υποστηριξη

  6. #96
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    σωστα,για αυτο ακριβως το λεω ,επειδη ειναι πιεσμενη να μην αναλωνεται σε αυτα .

  7. #97
    Member
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Καπου στον κοσμο των ονειρων..
    Posts
    41
    ωραια..χαιρομαι που συννενοουμαστε

  8. #98
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    307
    Dream collector... Σε ευχαριστώ... Θα προσπαθήσω πραγματικά... Αν και δεν την παλεύω ούτε έχω από πουθενά βοήθεια.. μόνο αυτά που μου είπες εσύ και η καίτη...θα τα καταφέρω..θα προσπαθήσω...

  9. #99
    Member
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Καπου στον κοσμο των ονειρων..
    Posts
    41
    κοριτσι μου τα εζησα και τα λεω..να κανεις οσα σου ειπα κ θα νοιωθεις καλυτερα..πιστεψε με

  10. #100
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    ----------

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567

Similar Threads

  1. ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ SKINNY
    By BrokeN_DoLL in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 54
    Last Post: 15-11-2011, 18:22
  2. ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΤΥΣΩ!!
    By αλίκη! in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 54
    Last Post: 21-08-2011, 21:15
  3. ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΠΛΑΪ ΤΟΥ
    By firefly in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 5
    Last Post: 19-07-2009, 10:30
  4. ΒΟΗΘΕΙΑ...ΤΟΥΣ ΘΕΛΩ ΟΛΟΥΣ!!!
    By Hornywife43 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 33
    Last Post: 30-09-2008, 12:46
  5. Replies: 14
    Last Post: 10-08-2008, 22:38

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •