ΦΟΒΑΜΑΙ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20

Thread: ΦΟΒΑΜΑΙ

  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    ε και δουλεια να βρω τι θα αλλαξει ? θα μου ρθουνε λεφτα πολλα να μπορω να κανω οτι θελω ? οχι βεβαια, δε σε φτανει ενας μισθος σημερα να πας να ζησεις μονος σου, να ανεξαρτητοποιηθεις. κι απ'το να ταλαιπωρουμαι και να τρεχω αδικα και να με κοροϊδευουν μεστη μαπα, προτιμω να πανε ολα στο διαολο. δεν εχουμε αξια εδω περα, κι οποιος εχει ψευδαισθησεις οτι αξιζει επειδη σπουδασε, ας παει στο εξωτερικο να δει τι αξιζει!
    Αμαν ρε ΚΕΝΟ με την μιζέρια σου. Ότι και να σου πούμε τίποτα δεν σου κάνει. Εσύ που είσαι αντιδραστικος όπως λες και αντι να κάθεσαι να παρατηρείς τον κόσμο γιατί δεν κάνεις κάτι? Να επιτεθεις και να κοινητοποιηθεις εναντίον της πολιτικής? Απλά κάθεσαι, κλαίγεσαι, δεν σου κάνει τίποτα και κανένας, σου φταίνε όλοι και δεν κάνεις ΤΙΠΟΤΑ... απορώ τι θες τελικά..

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    εχεις δικιο Χριστινα, με λυπαμαι κι εγω που ειμαι τοσο αντιδραστηκος, και δε γινομαι κομματι της πλεμπας. μακαρι να μπορουσα να γινω χαζος να μην σκεφτομαι, να μην προβληματιζομαι, να μη γκρινιαζω. αλλα δε μπορω γιατι δεν καλοπερναω και δεν εγινα ζομπι τελειως ακομα.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    εμυ σκεψου τα κοριτσακια σου και τι προσπαθειες εχεις κανει ως τωρα
    ειναι κριμα να πανε ολες αυτες οι προσπαθειες στραφι
    εγω με ολα αυτα που μας ειπες οτι εχεις περασει
    αν κρινω απο την αγαπη που σου εχουν οι κορες σου,καταλαβαινω οτι εισαι δυνατη που αντεξες μεχρι τωρα και που τα ανεθρεψες σωστα μεσα στα τοσα προβληματα
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    376
    Nαι κ απλά χθες βράδυ χαράκωσα τα χέρια μου,ήρθε ο μ... το πρωί κ το παιδί είχε ξυπνήσει να πάει φροντιστήριο κ τον κοίταζε, θυμήθηκε κ η μ΄΄΄΄΄΄ω η πεθερά να φέρει την Μ. Πέμπτη μαγειρίτσα στο μπούλη αλλά δε θα μου πει λέει τίποτα κ του είπα μιλάω μόνο με ψυχίατρο, ψυχολόγο κ παπά στην εξομόλογηση, θυμήθηκε κ η άλλη η μ....ω να πάρει (η κουνιάδα μου τις κόρες μου τώρα τηλ.να χαζογελάνε), οκ. εμένα τι με θέλουν όλοι; το χαζό της παρέας, ας μείνουν μόνοι, ο πάτερ με ηρέμησε το πρωί κ σα μαλακομαγνήτη που έχω ( όπως λέει ο μ......ασ μου) μου επιτεθήκανε στο συσίτιο κ τώρα πάω σε άλλη εκκλησία κ στη θεία μου να φέρω στα γουρουνάκια να φάνε, βαρέθηκα 22 χρόνια έδωσα, εμένα ποιός μου έδωσε μόνο η μάνα μου που πέθανε, πάω να φάω κ με λοξοκοιτάει γιατί μάλλον θα τον πάρουν σε μια super δουλειά που έκανε συνέντευξη κ 2 μέρες γύρισε με το τσ....ί,να μην αυτοκτονήσω στο δίπλα δέντρο θα πάω από του παππού...να φοβηθώ τι ,κοιμήθηκα;χαρακωνόμουνα,σ� �χάθηκα

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    εμυ,επαναλαμβανω:εχεις δυο υπεροχα κοριτσακια που ακομα σε χρειαζονται
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. φοβαμαι
    By d_o in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 31-10-2011, 04:18
  2. Φοβάμαι.
    By Αγάπη in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 18-12-2010, 09:59
  3. φοβαμαι
    By bell in forum Εξάρτηση από Αλκοόλ, Τζόγο
    Replies: 4
    Last Post: 10-02-2010, 22:33
  4. φοβαμαι.......
    By eftixoula in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 20-08-2008, 01:23
  5. Φοβάμαι..
    By Στέλλα in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 36
    Last Post: 27-09-2007, 13:32

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •