8elw na pe8anw...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 46
  1. #1

    8elw na pe8anw...

    den me niazei poso wraios einai o kosmos oute ti 8a xasw an pe8anw to mono pou me endiaferei einai na figo apo aftin tn kolasmeni zwi den goustarw pia na zw... eimai provlima stous allous.. genika eimai ena megalo provlima... kserw pws eimai axristi akooma kai sto na pe8anw den mporw tipota na kanw swsta...

  2. #2
    akoma kai to mnm mou pernaei aparatirito etsi 8elw na pe8anw simera xwris fasaries apla na perasw aparatiriti ginete??? makari na ginei swsta etsi opws to 8elw.. alla akoma kai afti i nuxta 8a einai mia xameni nuxta gia mena palu den 8a ta kataferw to kserw alla 8a to palepsw....

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    καλησπερα κοριτσακι μου το μυνημα σου δεν περναει απαρατηρητο
    ειμαι σιγουρη πως δεν το εχουν δει ακομα τα μελη του φορουμ
    κατ'αρχην καλως ηρθες εδω και θα σου ζητησω μια μικρη χαρη
    προφανως δεν θα ειδεςι στους ορους χρησης πως λεει να αποφευγουμε τα greeklish
    καθως ειναι δυσαναγνωστα και κουραζουν
    θελεις να μας μιλησεις λιγο για εσενα?τι ειναι αυτο που σε εχει κανει να αισθανεσαι ετσι?
    εγω πιστευω πως ισως να υπαρχει καποιος στην ζωη σου ο,που θα μπορουσε να σε βοηθησει σε αυτην την ευαλωτη κατασταση
    ποσο χρονων εισαι?
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  4. #4
    .....αν θες κάνε ένα κόπο να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες και αν θες επίσης, εξήγησε μας τι σε κάνει να νιώθεις έτσι...:)

  5. #5
    Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    80
    δικιο εχει το χρυσακι πες μας πρωτα ποιο ειναι το προβλημα σου!!!!

  6. #6
    καταρχιν εχω δισλεκσια και δεν κσερω ορ8ογραφια οποτε συγγνωμι για τα λα8οι που κανω... ειμαι 22 χρονον

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    εισαι μικρουλα!και θελεις να πεθανεις 22 χρονων κοπελα?
    μην στεναχωριεσαι για τα ορθογραφικα λαθη
    τι σου συμβαινει και νιωθεις ετσι?
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  8. #8
    δουλεβω σε σουπερ μαρκετ ωσ ταμειασ... αφτα για μενα τιποτα διλαδι συναρπαστικο ειμαι απλα ενα ατομο που περναει απαρατιριτο... εχω συνι8ισι να ειμαι παρεα με τν μονακσια δεν εχς κα8ολου φιλουσ... και δεν κσερω τν λογο κανενασ παντοσ δεν με 8ελει για παρεα...

  9. #9
    δεν κσερω αν μπορω να μιλισω γιαφτο που μου συνεβει δεν εχω το 8αροσ το εχω 8αμενο μεσα μου δεν εχω μιλισει ποτε για αφτο σε κανεναν...

  10. #10
    Quote Originally Posted by pligomeni kai asximi View Post
    δεν κσερω αν μπορω να μιλισω γιαφτο που μου συνεβει δεν εχω το 8αροσ το εχω 8αμενο μεσα μου δεν εχω μιλισει ποτε για αφτο σε κανεναν...
    ...εδώ δεν σε ξέρει κανείς και μπορείς να εκφράζεσαι ελεύθερα.
    Αν δεν μιλήσεις για ότι σε απασχολεί δεν θα μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε...:)

  11. #11
    οταν ειμουν εκτι διμοτικου ειχα ωγει στν γειτονια μου και αιπεζα με κατι παιδακια ωγεικε λοιπον ενασ γυτονασ να παικσι μαζι μασ αρχισαμε και παιζαμε κριφτο εκεινοσ μου ειπε να παμε να κριφτουμε στο σπιτι του μπικα λοιπον μαζι του στο σπιτι του και εκεινοσ αρχινε και με ακουμπουσε παντου (οι γονεισ μου δεν ιταν σπιτι μου ιταν στο σπιτι τισ κουμπαρασ τουσ) μετα αρχισε και μου εωγαζε τα ρουχα και με βιασε μου εκλισε το στομα για να μν φονακσω ετρεχε πολυ αιμα και δεν μπορουσα να κανω τιποτα για αφτο... φοωι8ικα και δεν το ειπα στουσ γονεισ μου... απο τοτε δεν το εχω πει πουθενα με ενωχλι συνεχια ομοσ και μου λεει να παω σπιτι του και οτι δεν 8α πονεσω παλυ... ντρεπομαι που το λεω εστο και ασ μν με κσερετε νιο8ο σαν πορνι... δεν μπορω να προχορισω στν ζωι μου με κραταει πισο αφτο κ αι δεν μπορω να κανω τιποτα... νομιζω ποσ αφτο ειναι ενασ καλοσ λογοσ να 8ελω να πεθανωωωω

  12. #12
    ...δεκα χρονια μετα συνεχίζει να σε ενοχλεί?

  13. #13
    δεν σταματισε ποτε να με ενωχλι παντα ειναι καπου να μου 8ιμιζει οτι υπαρχει...

  14. #14
    Quote Originally Posted by pligomeni kai asximi View Post
    δεν σταματισε ποτε να με ενωχλι παντα ειναι καπου να μου 8ιμιζει οτι υπαρχει...
    ...και γιατί δε τον έχεις καταγγείλει?

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    ...και γιατί δε τον έχεις καταγγείλει?
    την ιδια απορια εχουμε!
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •