προβλημααααααα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1

    προβλημααααααα

    καλησπέρα σας!έχω θέμα με τη αυτοπεποίθηση μου όταν βρίσκομαι με αρνητικούς ανθρώπους που αυτό σημαίνει είναι συγγενείς και δε μπορείς να αποφύγεις με πιάνει τρέλα δηλαδή έχω ταχυκαρδία λες και πρέπει να αποδείξω κάτι!έπεσα και σε συννυφάδα που δε με χωνεύει και τη τρώω στη μάπα κάθε μέρα.τι να κάνω?

  2. #2
    Απλά να είσαι ο εαυτός σου δεν μπορούμε να αρεσουμε σε όλους,ο μόνος που πρέπει να αποδείξουμε κάτι είναι ο εαυτός μας ότι είμαστε ικανοί να ξεπεράσουμε κάθε εμπόδιο στη ζωη

  3. #3
    εχεις δικιο!σε ευχαριστω πολυ

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    οδός φαντασία
    Posts
    1,199
    ΟΥ να μου χαθούν κ συννυφάδες κ πεθερες κ παλιόσογα χαχαχα,αστερακι εσύ ψηλά χαμηλά ποτέ κ όσο για τις ταχυκαρδίες σου είναι να μη σε πιάνουν με τέτοια διαμάντια.θα γυρίσει ο τροχος.

  5. #5
    Μην ταυτίζεις την αξία σου και την αυτοεκτίμηση σου με τη σταση των άλλων απέναντι σου, επειδή μπορει να ειναι κακοπροαίρετοι ή να σε μειωνουν επειδη σε αναγνωριζουν ως καλυτερη τους και σε ζηλευουν ή λόγω διαφορετικων χαρακτηρων να μη σε καταλαβαινουν. Άμα εξαρτησεις την αυτοεκτιμηση σου από τη σταση τους και αναλογα ανεβοκατεβαζεις τον πυχη θα σου μείνει ζημια, θα φτασεις στο σημειο να θεωρεις τον εαυτο σου άχρηστο. Να μαθεις να μην επηρεαζεσαι από την αρνητικη σταση των άλλων, να εισαι ο εαυτος σου, να κανεις το καλύτερο που μπορεις για σενα και αυτο που νοιωθεις.
    γιάννης

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •