γνωμες για σωστο χειρισμο!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

View Poll Results: καταφερατε κατι που θελατε πολυ

Voters
8. You may not vote on this poll
  • ναι

    2 25.00%
  • οχι

    6 75.00%
Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    2

    Question γνωμες για σωστο χειρισμο!

    χαίρετε!!! με λενε λιλι και νεα στπαρεα σας....θαυμαζω πολυ την ψυχολογια ως επιστημη..χαρη στις λυσεις που με βοηθα να βρισκω στα προβληματα μου ...αλλα και την ικανοτητα που παρεχει να καταλαβαινεις το ιδιο τον ευατο σου αλλα και τους γυρω σου...! Λοιπον ομορφη παρεα ειμαι σε μια μπερδεμενη κατασταση που δεν ξερω πως να τν χειριστω θελω την γνωμη σας.Ειμαι πιτσιρικα μολις 18. Εδω και 2 μιση μηνες αρχησα να βλεπω διαφορετικα εναν συμμαθητη μ που τον ειχα στην αφανεια... εχουμε υποτιθεται φιλικες σχεσεις , του εχω δειξει το ενδιαφερον μ για κεινο πραγμα π το συνηθιζω αλλα παντα ενοχικα γιατι νιωθω εκτεθιμενη γιατι θεωρω οτι το παιρνουν πανω τους και το παιζουν γοηδες.Και οντως ετσι εγινε το εχει παρει επανω του και εκει που ειμασταν ωραια και καλα τρ απομακρυνθηκε και ειναι πολυ επιθετικος μαζι μ ... καποια στιγμη ειχε δειξει και αυτος ενα ψιλο ενδιαφερον αλλα δεν μπορω να πω οτι ηταν ξεκαθαρο.Δεν ξαταλαβαινω που οφειλεται τοση κοντρα , εμεις δεν ειμασταν ετσι .Η κολλητη μ λεει οτι ουτε αυτος ξερει πως να με χειριστει και κραταει αυτη την αμυντικη σταση γιατι σαν ανθρωπος ειν τσαχπινα και τσαουκα :cool:

    Τον θελω πολυ δεν ξερω τι να κανω..πως να τον προσεγγισω τελως παντων.το χω βαλει στοιχημα με τον ευατο μ ,γιατι ποτε δεν ειχα κατι που εγω ηθελα ,δν το καταφερα μεχρι τωρα και θελω πραγματικα

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    και αφου εισστε φιλοι γτ δεν του ζητας μια εξηγηση για την συμπεριφορα του και να τα βρειτε σαν ενηλικες

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    2
    μα δεν μου δινει περιθωρια να το κανω, οταν λεω ειμασταν φιλοι οχι φοβερα πραγματα .... τωρα οταν με βλεπει ολο κατι λεει να με κοντραρει η καθεται μουγκα ....εχω πεσει πολυ ψυχολογικα δεν καταλαβαινω και δεν μπορω να διαχειριστω σωστα την κατασταση :(

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    903
    Εγώ λέω πες του το στα ίσια. Ξέρεις, μ'αρέσεις. Απλά.

    Το πολύ πολύ να φας πόρτα. Δεν είναι τρομερό. Ή μπορεί κα να μην φας...

    Ρίσκαρε!!!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    204
    ρισκαρε το!! καμια φορα οταν γουσταρουμε καποια δε θελουμε να το δειξουμε και μπορει να ψαχνουμε αφορμεσ να ειμαστε σε μια διαρκη κοντρα με αυτη..... trust me!! και ρισκαρε το δεν εχεισ να χασεισ τπτ απολυτωσ......μονο να κερδισεισ.....και η απαντηση μου στη ψηφοφορια που εβαλεσ ειναι οχι .....ετσι σ λεω πωσ ενα ακομη κινητρο ειναι και αυτο γτ και συ να μν καταφερεισ κατι που θεσ ... πολυ???

    αντε περιμενουμε νεα σου..!!!;)

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by confuse View Post
    ρισκαρε το!! καμια φορα οταν γουσταρουμε καποια δε θελουμε να το δειξουμε και μπορει να ψαχνουμε αφορμεσ να ειμαστε σε μια διαρκη κοντρα με αυτη..... trust me!! και ρισκαρε το δεν εχεισ να χασεισ τπτ απολυτωσ......μονο να κερδισεισ.....και η απαντηση μου στη ψηφοφορια που εβαλεσ ειναι οχι .....ετσι σ λεω πωσ ενα ακομη κινητρο ειναι και αυτο γτ και συ να μν καταφερεισ κατι που θεσ ... πολυ???

    αντε περιμενουμε νεα σου..!!!;)
    χαχα το περίμενα ότι θ' απαντούσες εδώ confuse! :D
    Μιλάει η πρόσφατη εμπειρία ε; συμφωνώ μαζί σου απόλυτα!!
    lilik, ακριβώς! Απ' το ρίσκο αυτό μόνο κερδισμένη θα βγεις! μην φοβάσαι να εκτίθεσαι!!
    Κι αν δεν κατάφερες κάτι που θες πολύ έως τώρα, νάσαι σίγουρη ότι θα το καταφέρεις!
    Και ναι περιμένουμε νέα σου!!
    Άσε τη ζωή που κάνεις... και ψάξε για τη ζωή που χάνεις

Similar Threads

  1. ΣΩΣΤΟ Η ΛΑΘΟΣ?
    By ροβη in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 25
    Last Post: 07-01-2012, 09:16
  2. σωστο η λαθος?
    By arge in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 13-12-2011, 10:36
  3. ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΟΥ?ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΣΩΣΤΟ?
    By liodaraki_23 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 20
    Last Post: 03-06-2011, 14:40
  4. Γνώμες
    By vince in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 10
    Last Post: 07-10-2007, 08:34
  5. πως να χειριστώ το χειρισμό? ( απο τους άλλους )
    By libertine in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 14-01-2006, 20:23

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •