Τελικα λιγο απ ολα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    125

    Τελικα λιγο απ ολα

    Σε καθε θεμα που διαβαζω εδω καπου βρισκω και τον εαυτο μου... Τι κολληματα τρωω και γω που και που...Απο το AIDS, περασα στον καρκινο στον εγκεφαλο μετα στον καρκινο του δερματος, μετα στο προβλημα καρδιας. Καποτε νομιζα οτι δεν με συμπαθει κανεις, αργοτερα νομιζα οτι εχω ομοφιλοφιλικες τασεις. Για μεγαλο χρονικο διαστημα νομιζα οτι αμα με δει γυφτισσα βλεπει στα ματια μου οτι θα πεθανω συντομα και θελει να μου το πει.Τα ρουχα στην ντουλαπα μου θα επρεπε να ηταν ολα τοσο τελεια τακοποιημενα, Οταν εβλεπα κατι βρωμικο πολυ η κατι που θα μπορουσε να εχει μικροβια μ επιανε φαγουρα μεχρι που ματωνα τα χερια και τα ποδια μου. . Μολις δω ποντικι νομιζω οτι θα παθω λεπτοσπειρωση, μολις με ακουμπησει μεταλλικο αντικειμενο που βρισκετε εξω τρεχω και κανω αντιτετανικο... Γενικα απο μικρο παιδι συνεχεια κατι φοβαμαι, και οταν δεν φοβαμαι ...φοβαμαι γιατι δεν φοβαμαι....
    [B]μπορει να ειμαι διχασμενη προσωπικοτητα αλλα τουλαχιστον εχουμε ο ενας τον αλλον[/B]

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Καταλαβαινω το αγχος σου κ τις εμμονες αλλα περα απο το να πας σε γιατρο (αμα δεν πας ηδη) δεν εχω κατι αλλο να σου πω..
    Επισης μην ψαχνεις για ασθενειες στο ιντερνετ! Αμα αγχωνεσαι μην εχεις κατι κανε μια επισκεψη live σε κανονικο γιατρο κ ασε τον Dr.Google!!
    Καλα εδω μεσα θα διαβασεις διαφορες περιπτωσεις, μην ταυτιζεσαι!
    Επισης ρε συ εισαι παραπληροφορημενη, αμα ακουμπησεις μεταλλικο ΔΕΝ παθαινεις τετανο! Ειναι σπανιο βασικα να παθεις τετανο μιας κ εμβολιαζονται ολα τα παιδακια αλλα κ στο βιβλιαριο σου γραφει ποτε πρεπει να κανεις τις επαναληπτικες δοσεις ουσα ενηλικη πλεον! ΜΟΝΟ αμα δεν εχεις κανει για χροονια αντιτετανικο κ σε τρυπησει ΣΚΟΥΡΙΑΣΜΕΝΟ αντικειμενο, μονο τοτε!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    peiraias
    Posts
    259
    Νιωσε μια μερα λιγο αυτοκτονικη,δηλαδη πες,σημερα θα ακουμπησω κατι που θεωρω βρωμικο,εστω και ας παθω κατι.Ακουμπα ενα σκουριασμενο μεταλλο,περνα διπλα απο γεματους καδους.Σκεψου το αυτο λιγο.
    After the apocalypse they took your mind Abusing science deaf dumb and blind

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    125
    Καλησπερα, οπως εχω πε και σε αλλα θεματα παλαιοτερα μενω σε επαρχια εχουμε μονο 3 ψυχολογους 30χιλ μακρια απο δω που μενω και περισυ που επιχειρησα επιτελους να παω σε εναν ηθελε 70 ευρω τα 45 λεπτα... ειναι απαρεδεκτο να μην πληρωνουν τα ασφαλιστικα ταμεια ψυχολογο αλλα μονο ψυχιατρο. Ασθενιες στο ιντερνετ εχω ορκιστει να μην ξαναψαξω απο τοτε που πεσαν σ ενα σημειο τα μαλλια του γιου μου και ειδα και ετρεχα το μωρο να του κανω εξετασεις για ζαχαρο 3 χρονων παιδι.... Αυτοκτονικη δεν μπορω να νιωσω μια μερα γιατι θα ειμαι τρελαμμενη αλλες 100 χα χα εκτος κι αν αυτοκτονησω στ αληθια. Αυτος ο ψυχολογος που πηγα εδω στην πρωτη συνεδρια μου ειπε οτι πασχω απο αγχωδη διαταραχη με ιδιεψυχαναγκασμο αλλα θεωρησα οτι ειναι υπερβολικος για τον ΙΔΨ... απο τοτε εχω και την ντουλαπα μου ανω κατω και προσπαθω να μην με νοιαζει. Οι μεγαλυτεροι φοβοι μου ειναι το αεροπλανο και ο υπερηχος... την ωρα που ο γιατρος βλεπει την οθονη και μπορει να δει κατι σοβαρο.... παναγια μου
    [B]μπορει να ειμαι διχασμενη προσωπικοτητα αλλα τουλαχιστον εχουμε ο ενας τον αλλον[/B]

Similar Threads

  1. Κοιταξτε και λιγο απο εδωωωω.....
    By Vagelis306 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 14-09-2013, 22:11
  2. ΛΙΓΟ HELP ΠΑΙΔΙΑ..
    By Molostroi in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 14-06-2011, 10:47
  3. Παιδια λιγο την προσοχη σας...
    By Roberto in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 18-10-2010, 23:19
  4. Λίγο μετά την ψύχωση
    By vince in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 6
    Last Post: 28-12-2009, 01:08
  5. ε μα ασ γελασουμε και λιγο...!!!!!!
    By Adzik in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 3
    Last Post: 13-02-2008, 21:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •