αγαπητε jonh11 οντως μου εχει συμβει να δω καποιον να πω γαμησε τα και οντως να ειναι ετσι!χαχαχα!κ εχω παρα πολυ καλη διαισθηση!εχω νιωσει κ γω διαφορα πραγματα και καταλαβαινω και τι γραφεις κ τι εννοεις!!!παιδευομουν ενα χρονο και τωρα που μιλαω σε σας ειμαι πολυ καλυτερα απο πολυ κοσμο και νιωθω ευλογημενη γι αυτο!η καταθλιψη για μενα βρηκε οταν εχασα μια δουλεια που αγαπουσα,οταν αρπαξα κρυωμα που εκδηλωθηκα γυναικολογικα και εμεινα 6 μηνες ακουνητη σε ενα κρεβατι κατι που για μενα δν υπηρχε σαν αποωη καν,γιατι ειμαι πολυ δραστηρια και με ενεργεια κοπελα.....οποτε καταλαβαινεις ηρθαν πολλα μαζεμενα!απλα εχει μεινει αυτο που εχω ξαναγραψει ο φοβος του κατι θα παθω ενω ξερω επιβεβαιωμενα οτι οργανικα ειμαι μια χαρα!εχει μεινει η αισθηση του αν θα ειμαι ποτε οπως πριν ή αλλες σκεψεις!κ ισως απο αυτες τις σκεψεις εχω κ τα τραβηγματακια τις ταχυπαλμιες τα πονακια κλπ κλπ!ευχαριστω για το μνμ σου και οτι αλλο θελησεις να γραψεις απο μενα ελευθερα!παντα διαβαζω προσεκτικα ολα οσα γραφοντε!και το να μοιραζομαστε πραγματα ειναι πολυ ομορφο!