ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ...........
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    3

    ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ...........

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ.ΕΙΜΑΙ 36 ΧΡΟΝΩΝ,ΣΕ ΕΝΑ ΓΑΜΟ 17 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ 40 ΚΥΜΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ.ΧΩΡΙΣΜΟΙ ΕΠΑΝΑΣΥΝΔΕΣΗ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΜΑΝΑ..Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΕΓΙΝΕ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ.ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΥΠΗΡΞΕ ΚΑΙ ΤΡΙΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΑΠΤΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ.ΕΦΥΓΕ ΓΙΑ 5 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΩΣΟΥΜΕ ΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΗΡΙΞΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΙΝΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ.ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΤΕ ΓΥΡΙΣΕ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ΤΟ ΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΥΤΟ.ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΔΥΟ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΟΥΤΣΑ ΣΤΡΑΒΑ ΕΙΧΕ ΔΕΙΞΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΜΕΤΑΜΕΛΕΙΑΣ ΕΙΧΕ ΜΑΖΕΥΤΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΜΕΤΑ ΞΑΝΑΡΧΙΣΑΜΕ ΤΟ ΒΙΟΛΙ ΒΙΟΛΑΚΙ.ΕΞΟΔΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΘΕ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΙΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ,ΕΚΤΑΚΤΑ ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΑ MEETING ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΚΛΠ ΚΛΠ.ΣΤΙΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΜΟΥ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ, ΟΤΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩΣΤΡΕΦΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ.(ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 38 ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΜΕΓΑΛΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΟΥ.ΕΚΑΝΕ ΑΝΟΙΚΤΗ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΚΑΡΔΙΑΣ.)ΤΟ ΔΕ ΤΡΙΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΠΑΡΕΜΕΙΝΑΝ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΛΑ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΔΩ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ.Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΛΕΩ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΗΣ?ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΕΧΩ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΠΛΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΕΦΟΣΟΝ ΕΧΟΥΝ ΚΟΙΝΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΑΡΕΥΡΙΣΚΕΤΑΙ ΚΙΑΥΤΗ ΑΡΑΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ Κ ΚΑΛΑ ΚΑΜΙΑ ΕΠΑΦΗ.ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ FACEBOOK KAI TOY EMAIL ΚΑΙ ΣΑΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ.ΤΟ ΔΕ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΝΙΜΩΣ ΑΘΟΡΥΒΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ ΣΥΝΗΘΕΙΑ..ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ Η ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΛΩΝΙΣΤΕΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΩ ΜΕ ΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΜΑΦΗΝΕΙ.ΚΑΙ ΕΝ ΠΑΣΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΑΔΙΚΙΜΕΝΗ Ή ΗΛΙΘΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΩ?ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕ ΞΕΡΩ.ΣΥΝΗΘΩΣ ΣΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΚΕΡΑΤΟ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΑΔΥΝΑΤΑ ΔΥΝΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ.ΣΕ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ.ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΕΦΑΓΑ ΕΓΩ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΚΙΑΥΤΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΣΜΑΡΑ ΤΟΥ.ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΟΤΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕ ΚΙΟΛΑΣ ΤΟ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΚΑΙ ΔΙΕΡΩΤΩΜΑΙ.ΕΓΩ ΤΟΧΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?Η ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by sweety View Post
    ..ΣΥΝΗΘΩΣ ΣΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΚΕΡΑΤΟ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΑΔΥΝΑΤΑ ΔΥΝΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ.ΣΕ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ.ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΕΦΑΓΑ ΕΓΩ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΚΙΑΥΤΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΣΜΑΡΑ ΤΟΥ.ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΟΤΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕ ΚΙΟΛΑΣ ΤΟ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΚΑΙ ΔΙΕΡΩΤΩΜΑΙ.ΕΓΩ ΤΟΧΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?Η ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ?
    Γειά σου sweety :)
    τ' αδύνατα δυνατά τα κάνει πιστεύω ο άλλος, όταν ο ίδιος δεχτεί πως ό,τι έκανε ήταν κατά κάποιο τρόπο λάθος.. Ο δικός σου δεν δείχνει να επέστρεψε στο γάμο, επειδή το θέλησε
    εκείνος και γιατί αποφάσισε να κάνει μια νέα προσπάθεια με την οικογένειά του, αλλά μάλλον επειδή εσύ τον ανάγκασες. Αν δεν τον πίεζες άραγε από μόνος του θα γύριζε;
    Άσε τη ζωή που κάνεις... και ψάξε για τη ζωή που χάνεις

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    3
    Σ΄ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ :) ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΑ ΓΥΡΙΖΕ..ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΑ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΟΙΑ ΗΤΑΝ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΜΟΥ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ?ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ.ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΧΕΙ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ.Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΠΙΣΗΣ..ΚΙΕΓΩ?ΤΙ ΚΑΝΩ?ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ?..........

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by sweety View Post
    Σ΄ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ :) ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΑ ΓΥΡΙΖΕ..ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΑ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΟΙΑ ΗΤΑΝ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΜΟΥ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ?ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ.ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΧΕΙ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ.Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΠΙΣΗΣ..ΚΙΕΓΩ?ΤΙ ΚΑΝΩ?ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ?..........
    Θ' αλλάξεις τελείως τακτική από δω και πέρα κι αντί να ασχολείσαι πια, για το τι κάνει εκείνος και με ποιούς.. θα ενδιαφέρεσαι αποκλειστικά για σένα και τα παιδάκιά σου..
    Βέβαια, συζήτησε μαζί του, ότι κι εσύ εκτός από υποχρεώσεις, έχεις και δικαιώματα, που χρειάζεται να τα σεβαστεί και ν' αναλάβει τις ευθύνες που του αναλογούν.
    Άσε τη ζωή που κάνεις... και ψάξε για τη ζωή που χάνεις

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Κάπου στην Αθήνα
    Posts
    527
    Λυπάμαι που θα σου το θέσω ωμά, αλλά ο σύζυγός σου είναι αλλού, στο μυαλό και στην ψυχή τουλάχιστον, γιατί το κορμί του το μοιράζεται κατά το δοκούν.

    Οι περισσότεροι άντρες σε παρόμοια κατάσταση βολεύονται με μιά σύζυγο νοικοκυρά και μητέρα των παιδιών τους, ενώ εκείνοι κάνουν ανενόχλητοι τη ζωή τους. Οι πιό πολλοί μάλιστα είναι πολύ καλοί απέναντι στα παιδιά τους, ώστε να "αποκοιμίζουν" τη σύζυγο, η οποία μένει στο γάμο καθησυχάζοντας τον εαυτό της οτι τουλάχιστον ο άντρας της είναι καλός πατέρας...

    Είσαι ακόμα νέα. Εχεις όλο τον καιρό μπροστά σου να ξαναφτιάξεις τη ζωή σου. Μη επενδύεις περισσότερο σε ένα καμμένο χαρτί...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,782
    Γτ τον διεκδικεις ακομη δεν καταλαβα. Για τα παιδια? Για τα λεφτα? Για το status quo? Για κατι αλλο?

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,515
    sweety, δυστυχώς θα συμφωνήσω απόλυτα με όσα έγραψε ο nick παραπάνω. Ρωτάς αν σε δουλεύει… τι να δουλέψει βρε γλυκιά μου, αφού το πράγμα είναι ολοφάνερο. Ναι, υπάρχουν άνθρωποι που με το καλό τους λέγειν, πέντε γλυκόλογα και δέκα ψεμματάρες καλύπτουν τα νώτα τους κατόπιν του κεράτου, και βολεύονται. Ο δικός σου όμως sweety, δεν κρατά ούτε τα προσχήματα… και το θέμα δεν είναι μόνο το κέρατο, είναι η παντελής αδιαφορία προς εσένα. Πώς να του δώσεις λοιπόν να καταλάβει την κλονισμένη σου εμπιστοσύνη, τη στιγμή που αυτό απλά δεν τον ενδιαφέρει?

    Κατανοώ ότι σου είναι πολύ δύσκολο να εγκαταλείψεις τις ελπίδες και τις προσπάθειες. Εδώ υπάρχουν άνθρωποι χωρίς παιδιά, χωρίς άλλες δεσμεύσεις, σε πολύ πιο σύντομες σχέσεις, που εθελοτυφλούν παρά τα άπειρα δείγματα εξευτελισμού διαρκείας που έχουν υποστεί από τον σύντροφο. Δεν βλάπτουν όμως και κανέναν άλλον με το να αυταπατώνται, παρά μόνο τον εαυτό τους. Εσύ, έχεις και παιδιά. Και μπορεί να νομίζεις ότι τα ωφελείς με το να προσπαθείς να κρατήσεις στο σπίτι το σύζυγο, στην ουσία όμως αυτό δεν ισχύει. Τα παιδιά αυτή τη στιγμή ίσως να μην μπορούν να αντιληφθούν γιατί θα ήταν καλύτερα οι γονείς να μην μένουν μαζί. Δεν έχουν την εμπειρία να αξιολογήσουν σαν σημαντικό κάτι παραπάνω από τη φυσική παρουσία των γονιών γύρω τους, σταθερά και με τρόπο που να καλύπτει τις τωρινές τους ανάγκες. Εσύ όμως ως ενήλικη, έχεις την ευθύνη και όσων διδάσκονται μέσα από αυτά που ζουν. Και το μοντέλο ζωής που τους παρέχετε, με μια κενή συζυγική σχέση, έναν σύζυγο που ξεπορτίζει ανεξέλεγκτα και μια σύζυγο που παρακαλά κι υπομένει, καταγράφεται μέσα τους κι ασκεί μακροπρόθεσμες κι υπόγειες επιρροές.

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    3
    ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ.ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΜΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ Π.Χ. ΕΓΩ, ΠΟΥ ΑΙΣΘΑΝΟΝΤΕ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΣ,ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΒΟΥΝΟ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΝ ΤΟ ΑΥΡΙΟ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ.Η ΦΟΒΙΑ ΤΟΥ ΤΙ ΘΑ ΞΗΜΕΡΩΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΩ ΕΙΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΤΕ ΑΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΝΩ ΤΟ ΠΕΡΑΣΑ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΩ.ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΛΛΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗ ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΝΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΩ.ΚΑΙ ΝΑΙ ΚΑΛΩΣ Η ΚΑΚΩΣ ΕΧΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΛΗ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ..ΤΟΥ ΕΞΗΓΗΣΑ ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΤΟ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΝ ΤΟΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑΡΧΗΣΩ ΝΑ ΚΟΙΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΕΜΕΝΑ.ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ.ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΑΝ ΤΟΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΑΡΧΗΣΕΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΟΡΟΥΣ...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,819
    Quote Originally Posted by sweety View Post
    ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ.ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΜΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ Π.Χ. ΕΓΩ, ΠΟΥ ΑΙΣΘΑΝΟΝΤΕ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΣ,ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΒΟΥΝΟ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΝ ΤΟ ΑΥΡΙΟ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ.Η ΦΟΒΙΑ ΤΟΥ ΤΙ ΘΑ ΞΗΜΕΡΩΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΩ ΕΙΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΤΕ ΑΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΝΩ ΤΟ ΠΕΡΑΣΑ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΩ.ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΛΛΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗ ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΝΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΩ.ΚΑΙ ΝΑΙ ΚΑΛΩΣ Η ΚΑΚΩΣ ΕΧΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΛΗ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ..ΤΟΥ ΕΞΗΓΗΣΑ ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΤΟ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΝ ΤΟΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑΡΧΗΣΩ ΝΑ ΚΟΙΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΕΜΕΝΑ.ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ.ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΑΝ ΤΟΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΑΡΧΗΣΕΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΟΡΟΥΣ...
    Ο ανδρας σου σουιτι μου, δεν δειχνει να γυρισε για να σωσει κανεναν γαμο.
    Αυτος που είναι ενταξει στην σχεση του, δεν εχει κλειδωμενους τους λογαριασμους του, ουτε εχει χωριστες παρεες από την γυναικα του, ουτε εχει τρυφερες σχεσεις με το κινητο του… είναι όλα κοινοχρηστα και ξεκλειδωτα, σε κοινη θεα και από τις δυο πλευρες.
    Ισως, εκμεταλλευομενος το ότι του ζητησες εσυ να επιστρεψει, σκεφτηκε να γυρισει με δικους του ορους, που δεν βλεπω να περιλαμβανουν εσενα..
    Αυτή είναι η ζωη που θελεις να ζεις??
    Στην θεση σου δεν θα του ζητουσα ποτε να γυρισει κι αν εβλεπα τετοια συμπεριφορα μετα από έναν τοσο σοβαρο κλονισμο, θα τον εδιωχνα χθες.
    Είναι φως- φαναρι το πώς σκοπευει να συνεχισει.
    Δεν πιστευω στις σχεσεις χωρις ζωντανο ερωτικο παθος, ειτε με παιδια ειτε χωρις.
    Δεν τελειωσε η ζωη σου εδώ, επειδη εχεις παιδια.
    Κανε στον εαυτο σου την χαρη και γινε η γυναικα που σου αξιζει να εισαι.
    Η γυναικα που αξιζει να εχει διπλα της έναν ανδρα που την ποθει και την λατρευει χωρις να λογαριαζει καμια άλλη (οσο και να τον παρακαλαει:)) και της το αποδεικνυει καθημερινα.
    που θελει τον χρονο του να τον περναει μαζι της και οι παρεες τους να είναι κοινες. Οχι καποιον αδιαφορο και φευγατο.
    Όταν τον βρεις, θα το καταλαβαινεις κάθε στιγμη ότι είναι ο σωστος.
    Δεν θα εχεις αποριες και αμφιβολιες, ουτε θα χρειαζεσαι ασημαντους περαστικους να σου πουν ποιος είναι ο ανθρωπος σου κι αν ειστε ευτυχισμενοι μαζι.
    Θα το ξερεις καλυτερα απ ολους, γιατι θα το ζεις.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,782
    σουιτι αν υποθεσουμε οτι δεχεται ο μαγκας και μενετε τυπικα ας πουμε για τα παιδια κλπ. Σεξ θα κανετε? δε το λεω για πλακα το ερωτημα. Γιατι εισαι 36 οχι 66.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •