δεν μπορω να ξεκολλησωωωωω
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    264

    δεν μπορω να ξεκολλησωωωωω

    εχει κολλησει το μυαλο μου ρε παιδια δεν μπορω να ξεκολλησω...απο τη μια σκεφτομαι πρεπει να ξεκολλησω απο την αλλη μπαινω σε εναν φαυλο κυκλο και δεν μπορω να ξεκολλησω...εχω σκαλωσει μαζι του..εχω γραψει και προηγουμενα ποστ γι αυτον...για οσους δεν εχουν διαβασει,περιληπτικα απο τον μαιο εχω γνωρισει ενα παιδι μεσω νετ,αρχικα ηταν μονο για σεξ,μετα με πρωτοβουλια δικη του η σχεση μας εγινε πιο δεμενη απο την αποψη οτι βρισκομασταν για καφε,για ποτο,μιλουσαμε ατελειωτες ωρες μεσω νετ.σε καποια φαση του λεω οτι νιω8ω πραγματα για κεινον και οτι δεν μπορω να το δω χαλαρα...μ λεει οτι του αρεσω σαν εμφανιση και γενικα αλλα δεν ειναι σε φαση για σχεση.του λεω οκ.απο κει και επειταα δεν του ξαναμιλησα ποτε πρωτη μεσω νετ.αυτος εκανε ολες τις κινησεις συνεχεια αυτος μου μιλαγε,μου εστελνε γλυκουτσικα τραγουδακια μου ελεγε να βρε8ουμε για καφε οτι του λειπω και επιδιωκε κα8ημερινη επικοινωνια....με τα πολλα βρισκομαστε τις προαλλες παμε για καφε και μετα το κανουμε με αποτελεσμα να διαιωνιζεται παλι η ολη κατασταση.παλι να μιλαμε με δικη του πρωτοβουλια,μεχρι που σημερα που ημουνα πολυ ψυχρη απεναντι του...μου μιλουσε κ του αποαντουσα εντελως κοφτα,και στο τελος δεν του εδωσα καμια απαντηση.και δεν μου ξαναμιλησε.ηταν κ ημουν μεσα ολη μερα και τιποτααααααααααααα:( δεν μπορω να χασω εντελως την επαφη μαζι του,τον 8ελω μου δινει χαρα..δεν 8ελω να ακουσω απαντησεις του στυλ ψαξε να βρεις αλλου το νοημα της ζωης σου,μιας και ξερω οτι γενιικα εχω μια περιορισμενη κα8ημερινοτητα αλλα και οταν δεν ειναι ετσι,οταν εχω πραγματα να κανω το μυαλο μου ειναι σ ΑΥΤΟΝ.δεν 8α ξεχασω ποσο ζωντανη ενιω8α τις προαλλες που ημουν μαζι του,η ποσο ζωντανη νιω8ω οταν μιλαμε..και ποσο νεκρη και χαλια νιω8ω τωρα.υπαρχει περιπτωση να τον κερδισω η ειναι καμμενο χαρι :confused: κ αν ναι πως:confused

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,782
    Βασικα το προβλημα ποιο ειναι? οτι δε σου μιλαει σημερα στο ιντερνετ? E αφου ειδε οτι τον εκοβες λογικο ειναι. Εφοσον γουσταρεις και σου γεμιζει τη ζωη κλπ γτ να διακοψεις?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,856
    Quote Originally Posted by melina20 View Post
    .......και στο τελος δεν του εδωσα καμια απαντηση.και δεν μου ξαναμιλησε.ηταν κ ημουν μεσα ολη μερα και τιποτααααααααααααα:( δεν μπορω να χασω εντελως την επαφη μαζι του,τον 8ελω μου δινει χαρα..δεν 8ελω να ακουσω απαντησεις του στυλ ψαξε να βρεις αλλου το νοημα της ζωης σου,μιας και ξερω οτι γενιικα εχω μια περιορισμενη κα8ημερινοτητα αλλα και οταν δεν ειναι ετσι,οταν εχω πραγματα να κανω το μυαλο μου ειναι σ ΑΥΤΟΝ.δεν 8α ξεχασω ποσο ζωντανη ενιω8α τις προαλλες που ημουν μαζι του,η ποσο ζωντανη νιω8ω οταν μιλαμε..και ποσο νεκρη και χαλια νιω8ω τωρα.υπαρχει περιπτωση να τον κερδισω η ειναι καμμενο χαρι :confused: κ αν ναι πως:confused
    ολα αυτα γινονται γιατι δεν υπαρχει αλλο ερωτικο ενδιαφερον στην ζωη σου. αποκλειουμε προς το παρον το ενδεχομενο να εισαι μαζοχα, γιατι δεν μας συμφερει :P
    η συμβουλη μου ειναι να σταματησεις να σερνεσαι στο ιντερνετ με τον τροπο που περιγραφεις, δλδ ολη μερα ονλαιν μηπως και σου μιλήσει και στην συνεχεια, συζητησεις της φθορας, σαν φιλαρακια.... προκαλεις ετσι στον εαυτο σου ψυχολογια loser και δειχνεις και σε εκεινον που ηδη του ειπες για τα αισθηματα σου, οτι εισαι απελπισμενη.
    αφου δεν θελεις να κοψεις, να επικοινωνεις μονο για να κανονιζεις συναντησεις. κανε εσυ καποια προταση. αν την δεχτει εχει καλως, διασκεδασε το οσο μπορεις. αν αρνηθει μερικες φορες, πιστευω οτι το χαστουκι θα σε ξεκουνησει και θα πας σε κατι αλλο.
    κοψε το σουρσιμοοοοοοοο, ειναι τελειως pathetic..

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    264
    kerasi,διοτι βλεπω οτι με παει πισω πολυ και μου τη σπαει που εξαρταται απο αυτον η ψυχολογια μ.δεν τον 8ελω μ αυτους τους ορους 8ελω να ειμαι μαζι του.....
    remedy,αυτο το pathetic που λες μου τη δινει υπερβολικα και εμενα....παραααα πολυυυυυυυυυυυ.το 8εμα δεν ειναι να το διασκεδασω διοτι δεν μπορω να το διασκεδασω...δεν μπορω να το δω χαλαρα τα βλεπω ολα με μια προοπτικη μαζι του.επισης δεν ειναι το 8εμα οτι δεν υπαρχει αλλο ερωτικο ενδιαφερον στη ζωη μου.βγαινω τωρα μ ενα παιδι,και γενικα τις εχω τις κατακτησεις μου αλλα τιποτα δεν με γεμιζει.το μυαλο μου εχει κολλησει σ αυτον.με κανεναν δεν νιω8ω οπως οταν ειμαι μαζι του....μα με κανεναν.και αυτο δεν αλλαζει.το 8εμα ειναι υπαρχει περιπτωση να το δει αυτος διαφορετικα:confused: κ αν ναι τι μπορω να κανω εγω:confused:

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,856
    Quote Originally Posted by melina20 View Post
    kerasi,διοτι βλεπω οτι με παει πισω πολυ και μου τη σπαει που εξαρταται απο αυτον η ψυχολογια μ.δεν τον 8ελω μ αυτους τους ορους 8ελω να ειμαι μαζι του.....
    remedy,αυτο το pathetic που λες μου τη δινει υπερβολικα και εμενα....παραααα πολυυυυυυυυυυυ.το 8εμα δεν ειναι να το διασκεδασω διοτι δεν μπορω να το διασκεδασω...δεν μπορω να το δω χαλαρα τα βλεπω ολα με μια προοπτικη μαζι του.επισης δεν ειναι το 8εμα οτι δεν υπαρχει αλλο ερωτικο ενδιαφερον στη ζωη μου.βγαινω τωρα μ ενα παιδι,και γενικα τις εχω τις κατακτησεις μου αλλα τιποτα δεν με γεμιζει.το μυαλο μου εχει κολλησει σ αυτον.με κανεναν δεν νιω8ω οπως οταν ειμαι μαζι του....μα με κανεναν.και αυτο δεν αλλαζει.το 8εμα ειναι υπαρχει περιπτωση να το δει αυτος διαφορετικα:confused: κ αν ναι τι μπορω να κανω εγω:confused:
    κανεις δεν ξερει αν υπαρχει περιπτωση να το δει διαφορετικα. θεωρητικα, υπαρχει.
    Αν λεει αληθεια και απλα θελει να ζει ελευθερα χωρις δεσμευσεις και επιπλεον δεν ειναι ερωτευμενος με καποια αλλη, ναι υπαρχει.
    τις περισσοτερες φορες ομως το "δεν ειμαι ετοιμος για σχεση" ειναι μια δικαιολογια για να μην πει ο αλλος οτι δεν σε θελει αρκετα ωστε να δεσμευτει μαζι σου.
    εσυ ομως εχεις ηδη διαπιστωσει οτι υποφερεις ετσι και δεν περνας καλα ουτε καν με τις συναντησεις οταν μετα αναλογιζεσαι οτι δεν ειναι δικος σου και δεν μπορεις να τον εχεις ελευθερα οποτε θελεις.
    τι θα κανεις λοιπον? θα συνεχισεις να υποφερεις μηπως και αλλαξει γνωμη? για ποσο?
    οσο για το τι μπορεις να κανεις, να σου πω τι δεν πρεπει να κανεις για να μην τον διωξεις μακρυτερα. μην γινεσαι δεδομενη, μην του θυμιζεις την αδυναμια που του εχεις, μην εισαι συνεχως παρουσα, ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΜΗΝ αρχισεις να τον κυνηγας, να προσπαθεις να εμφανιζεσαι μπροστα του η να χωνεσαι σε παρεες του, εκτος του οτι θα φυγει μακρυτερα, θα γινεις ο περιγελως της παρεας του.... ειναι ψευδαισθηση οτι καποιος δεν μας παιρνει τηλεφωνο επειδη δεν μας βλεπει αρκετα.... ακριβως αντιθετα λειτουργει το πραγμα. αν θελει, ξερει καλα που να μας βρει, δεν ειναι κουλος. με το να εισαι πανταχου παρουσα, απλα του δειχνεις απελπισια (BIG NO)
    επισης, μην γινεις φιλαρακι του απο την αναγκη σου να εισαι κοντα του η την σκεψη σου μηπως του γινεις αναγκαια. θα καταληξετε να σου λεει τα γκομενικα του με αλλες κι εσυ να υποφερεις.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,782
    Απ οτι καταλαβα διατυπωνεις 2 προβληματα. Το ενα ειναι οτι εισαι προσκολημμενη πανω του και εξαρτασαι πολυ απο αυτον. Το αλλο οτι σε θελει μονο για πριονισμα και οχι για σχεση. Καλα τα χω καταλαβει ως εδω?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    264
    καλησπερα παιδια και παλι...
    remedy..δεν τα κανω ολα αυτα εξαλλου δεν εχουμε και κοινες παρεεσ οποτε δεν μου δινεται η δυνατοτητα.το παιζω σκληρη,σαν να μην συμβαινει τιποτα,αυτος συνεχεια προσπα8ει να με προσεγγισει..ποναω που φερομαι ετσι αλλα ειμαι κ εγωιστακι ρε γαμωτο...ειναι σαν να 8ελω να του πω 8ελω να ειμαι μαζι σου,οποια εκδοχη μπορει να εχει αυτο και απο την αλλη σκεφτομαι οτι αρκετα τον βολεψαααα και με πιανει ο εγωισμος.να σημειωσω οτι ειναι η πρωτη φορα που εκφραστηκα μετα απο πολλα χρονια του ειπα οτι νιω8ω πραγματα γιια κεινον και δεν τον 8εωρω ρε γαμωτο τοσο μαλακα να με εκμεταλλευεται για ενα απλο μαμησι..ειναι και πολυ ωραιο παιδι,και γενικα εχει ολες τις προδιαγραφες για να βρει κατι αλλοο.και αυτο με προβληματιζει..γιατι επιμενει τοσο πολυ μαζι μου:confused: να σημειωσω οτι απο τη στιγμη που του εκφραστηκα και μετα,επι 2 μηνες μου μιλουσε ακαταπαυστα στο ιντερνετ,συνεχεια αυτος πρωτος χωρις να αναφερει τιποτα για σεξ.εγω ημουνα κοφτη και γενικα λακωνικη,και δεν του εδινε περαιτερω πατηματα.επισης μου ειχε προτεινει να βρε8ουμε 3 φορεσ για καφε και για ψωνια αλλα απο ασυνεννοησια και λογω συν8ηκων δεν ετυχε.εεε μετα ξανααρχισε τα σεξουαλικα και εγω φοβουμενη οτι 8α τον χασω εντελως βρε8ηκαμε και εγινε οτι εγινε...και απο τοτε παλι αυτος μου μιλαει συνεχεια πρωτος.δεν μπορω να ξεκολλησω....και νιω8ω τοσο ωραια οταν μιλαμε η οταν ειμαι μαζι του,γελαω περναω καλα,και στο σεξ δεν το συζητω .... αλλα δεν 8ελω μονο αυτο...
    kerasi.σωστα τα καταλαβες ακριβως αυτα ειναι τα προβληματα...και ενα τριτο πως μπορω να τον κανω να με δει διαφορετικα:confused: ειλικρινα μετα απο πολυ καιρο νιω8ω ετσι...δοκιμασα να του εκφραστω επιασε απο την αποψη οτι σταματησε να μου λεει για σεξ και συνεχισε να δειχνει ενδιαφερον.δοκιμασα να το παιξω απομακρη παλι δειχνει ενδιαφερον αλλα πλεον μου λεει κυριως μονο για σεξ αλλα ξερει πως τα 8ετει ποτε δεν ειναι χυμα και ωμος....τι να κανωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :(

Similar Threads

  1. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ
    By mariapap in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 6
    Last Post: 12-03-2012, 23:59
  2. πώς μπορώ να διαγραφτώ από εδώ?
    By Φελίσιτι in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 15
    Last Post: 19-09-2011, 16:58
  3. ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΟΡΙΜΑΣΩ ΣΤΑ 30 ??
    By anagennisi2010 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 22-10-2010, 23:27
  4. Μπορώ να αλλάξω?
    By Χάιντι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 19
    Last Post: 05-08-2010, 10:17
  5. Δεν μπορω να φαω
    By danah in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 7
    Last Post: 02-04-2008, 18:55

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •