συνεχεια - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    hrakleio krhths
    Posts
    9
    ναι ποτε στη ζωη μιου δε εγραφα με παραγραφους κι ας διαμαρτυροτναν κι οι καθηγητες χεχεχε μου τη σπαει να πρεπει να σεκφτομαι ποτε πρεπει να βαλω παραγραφο δεν ιεναι πολυτ σπαστικο καλε?

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    380
    Κατερίνα κοίτα να δεις συνδέονται αυτό με τις παραγράφους και το θέμα που σε απασχολεί. (φαντάζομαι τώρα βλέμα απορίας όταν διαβάζεις ότι οι παράγραφοι έχουν σχέση με το αγόρι που θέλεις!!!!!!!!!!!!)

    Λοιπόν,αν είναι θέμα αρχής τότε πάω πάσο.
    Αν είναι θέμα αρχής το να μη γράφεις σε παραγράφους αλλά να θέλεις η γραφή σου να τελειώνει εκεί που τελειώνει η σκέψη σου, πάω πάσο
    Αν είναι θέμα αρχής για σένα (ή αλλίως θέμα αγάπης) τότε θα κάνεις τα πάντα. Και εμείς ούτε να φανταστούμε μπορούμε τι περιλαμβάνει αυτό το \"τα πάντα\"

    Αλλά,αν είναι αντίδραση τότε σκέψου καλίτερα.
    Αν είναι αντίδραση προς τους δασκάλους που σε πίεζαν ή τη μαμά σου που σου έχει σκίσει καμιά 100 φύλλα αντιγραφής ώστε τελικά να γράφεις με παραγράφους τότε ξανασκέψου το.
    Αν είναι αντίδραση γιατί διαπιστώνοντας τα λάθη σου καταλαβαίνεις ότι \"εν δικαίω\" είσαι μόνη σου και δεν θέλεις να το αποδεχτείς τότε ξανασκέψου τι ουσιαστικά θέλεις.

    Είναι θέμα αρχής (αγάπης) λοιπόν ή θέμα αντίδρασης (ή κάτι άλλο)?

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν χρειαζεται να σκεφτεσαι ποτε θα βαλεις παραγραφο απλως αφηνε καμμια γραμμη κενο...οταν πχ τελειωνει μια προταση ωστε να ειναι πιο ευαναγνωστο...να μη χανει τη γραμμη που διαβαζει και να μη κουραζει τα ματια του ο αναγνωστης.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,900
    Κατερίνα, αυτό που στα 16 είναι ωραιο , στα -αντα είναι λίγο αταίριαστο.
    Έχω μια απορία. Όταν ησασταν μαζί, τι κάνατε; (εκτος του προφανούς)

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •