Η δύναμη του σεξ...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 32
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,451

    Η δύναμη του σεξ...

    Σας έχει συμβεί ποτέ να κάνετε σεξ με καποιον και να νιώσετε απίστευτα δυνατά συναισθηματα εκείνη τη στιγμη?Αλλα οχι μονο σεξουαλικα,αλλα και το συναισθημα οτι θελω να βλεπω τα ματια σου καθε μερα...Ειμαι πολυ περιεργη να ακουσω τις απαντησεις σας,και απο τα δυο φυλα σαφως! :)

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Σαλόνικα
    Posts
    26
    όχι , δεν μου έχει τύχει....αλλά sounds great!!!!!!!!!!!!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    192
    καποιος εχει κ@υλες πρωι πρωι?

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by howtodream8 View Post
    Σας έχει συμβεί ποτέ να κάνετε σεξ με καποιον και να νιώσετε απίστευτα δυνατά συναισθηματα εκείνη τη στιγμη?Αλλα οχι μονο σεξουαλικα,αλλα και το συναισθημα οτι θελω να βλεπω τα ματια σου καθε μερα...Ειμαι πολυ περιεργη να ακουσω τις απαντησεις σας,και απο τα δυο φυλα σαφως! :)
    το σεξ ειναι επικοινωνια, μπορει μεσω του να εκφραστεις καλυτερα οσο αφορατα αισθηματα που νοιωθεις

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Quote Originally Posted by howtodream8 View Post
    Σας έχει συμβεί ποτέ να κάνετε σεξ με καποιον και να νιώσετε απίστευτα δυνατά συναισθηματα εκείνη τη στιγμη?Αλλα οχι μονο σεξουαλικα,αλλα και το συναισθημα οτι θελω να βλεπω τα ματια σου καθε μερα...Ειμαι πολυ περιεργη να ακουσω τις απαντησεις σας,και απο τα δυο φυλα σαφως! :)
    Μην σε ανησυχεί, είναι θέμα ορμονών που ενεργοποιούνται κατά τη διάρκεια της σεξουαλικής πράξης. Δύο μέρες κρατάει και μετά εξασθενεί, αν βέβαια δεν επαναληφθεί η σεξουαλική πράξη.
    Και προπαντός μην σε παραπλανεί.

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    δε κανω σεξ, ειμαι ασεξουαλ πλεον. και να θελω να κανω δεν υπαρχουν διαθεσιμες. αφου ολες ειναι απλησιαστες κι αδιαφορες. και στο μπουρδελο να παω τρεμω μη κολλησω κανα aids, ασε που δεν εχουμε και λεφτα για πεταμα. ειχα και μια απογοητευση τελευταια με μια 20χρονη που εκδιδοταν παρανομα. η σεξουαλικη μας ζωη στο ελλαδισταν ειναι κατεστραμμενη. οπως ειμαστε κι εμεις αλλωστε. μεχρι να αυτοκτονισω (κατι το οποιο ελπιζω να συμβει συντομα) με τον αυνανισμο θα τη βγαζω. και μου φαινεται κοροϊδια τελειως να μιλανε γι'αυτο μπροστα μου.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    ε αυτο μπορει να σε πιασει και σε αλλες στιγμες, οχι μονο πανω στο σεξ.. Τωρα αν σε πιασει πανω στο σεξ οπως λεει και η μαριαν μη δινεις πολλη βαση, ειναι γνωστο οτι ειμαστε πιο συναισθηματικες οι γυναικες αλλα αυτο δε λεει τπτ για τη σχεση τελικα.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279
    Aν μιλας για σεξ μιας βραδιας όχι.
    Και γενικα οχι, δε νιωθω τα συναισθηματα μεσω του σεξ..
    Δυσκολευομαι να πιστεψω οτι συμβαινει κατι τετοιο.. το θεωρω λιγο κατι σαν "ψευδαισθηση"

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Ειμαι σχεδον σιγουρη πως ειναι απλα παρενεργεια του σεξ.
    Δεν ειμαι τοσο σιγουρη αν συμβαινει και σε αντρες , αλλα σε εμενα τυχαινε με συντροφους για τους οποιους δεν ειχα συναισθηματα μονο κατα την διαρκεια του σεξ και μετα μου περναγε.
    Απλα να κρατιεσαι και να μην λες αυτα που σκεφτεσαι.

  10. #10
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    δε κανω σεξ, ειμαι ασεξουαλ πλεον. και να θελω να κανω δεν υπαρχουν διαθεσιμες. αφου ολες ειναι απλησιαστες κι αδιαφορες. και στο μπουρδελο να παω τρεμω μη κολλησω κανα aids, ασε που δεν εχουμε και λεφτα για πεταμα. ειχα και μια απογοητευση τελευταια με μια 20χρονη που εκδιδοταν παρανομα. η σεξουαλικη μας ζωη στο ελλαδισταν ειναι κατεστραμμενη. οπως ειμαστε κι εμεις αλλωστε. μεχρι να αυτοκτονισω (κατι το οποιο ελπιζω να συμβει συντομα) με τον αυνανισμο θα τη βγαζω. και μου φαινεται κοροϊδια τελειως να μιλανε γι'αυτο μπροστα μου.
    Είμαι καινουργιος στο forum και δεν μπορω να καταλαβω αν μιλας σοβαρα η αστειευεσαι (για το θεμα της αυτοκτονιας μιλαω)

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by Cristiano View Post
    Είμαι καινουργιος στο forum και δεν μπορω να καταλαβω αν μιλας σοβαρα η αστειευεσαι (για το θεμα της αυτοκτονιας μιλαω)
    αστειευεται σοβαρα ;)

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    388
    Υπερεκτιμημένη η δύναμη του σεξ. Είναι επειδή γοιυστάρεις πολύ έναν ΄'ανθρωπο γι'αυτό νιώθεις έτσι (αλλά έχεις και μια υπερδιέγερση). Και να πώ και κάτι ακόμα.

    Όπως και με το τσιγάρο που χρειάζονται μήνες αποχής για να καθαρίσει ο οργανισμός από πίσσα και νικοτίνη (ειδικά πίσσα) έτσι νομίζω και στο θέμα αυτό το ίδιο καλό θα κάνει, αποτοξίνωση, και για τον αυνανισμός ως ένα βαθμό. Μια φορά δεν είχα εκσπερματώσει για 3-4 μήνες (είχα αρχίσει να συνηθίζω) και άρχισαν να βγαίνουν από μόνα τους κάτι άσπρα τυράκια. Δεν ντρέπομαι να το πω. Όλοι αυτά τα λένε μεταξύ τους. Λοιπόν δοκιμάστε το και εσείς εδώ και ανταλλάξτε εντυπώσεις. σχετικό θέμα.

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by Cristiano View Post
    Είμαι καινουργιος στο forum και δεν μπορω να καταλαβω αν μιλας σοβαρα η αστειευεσαι (για το θεμα της αυτοκτονιας μιλαω)
    δεν αστειευομουν, ειναι κατι που το ειχα γραψει και πριν δυο χρονια οταν πρωτο-εγινα κι εγω μελος στο φορουμ, πως αν φτασω στα 30 και δεν εχει αλλαξει τπτ προς το καλυτερο, θα αυτοκτονισω γιατι ειναι ολα ανουσια. και η σεξουαλικη μου ζωη μοιαζει κατεστραμμενη, και δυστυχως δε μπορει να με βοηθησει ουτε ψυχολογος, να μου δωσει την αγαπη που επρεπε να εχω δεχτει απ'τις γυναικες. δε ξερω κι εγω πως τις βλεπω ερωτικα ακομα, ενω νιωθω πως μου φερθηκαν ασχημα, ισως εκει να οφειλεται και η ακραια συμπεριφορα που εχω καποιες φορες. ελπιζω να διαβαστει κι απ'τις γριουλες του φορουμ αυτο το ποστ, RockElCasbahs κλπ που δηλωνουν περηφανες που ειναι 40 και 50, εγω απ'οτι φαινεται ουτε στα 30 δε προκειται να φτασω.

  14. #14
    Εγώ έχω 2 φίλους που είναι 30 και δεν έχουν φιλήσει κοπέλα στο στόμα και όμως είναι μια χαρά σαν άτομα....κι εγώ έχω περάσει αρκετά χρονια χωρίς σχέση. Υπάρχουν και άλλα πράγματα που κάνουν τη ζωή μας ευχάριστη πέρα από τις γυναίκες και πάντα υπάρχουν και χειρότερα...Σκέψου να είχες γεννηθεί με αναπηρία ή να έμενες ανάπηρος στην πορεία...αυτοί οι άνθρωποι τι πρέπει να κάνουν δηλαδή? Εγώ την ερωτική μοναξιά έτσι την αντιμετώπιζα πάντα...σκεφτόμουν οτι υπάρχουν ανθρωποι που υποφέρουν πραγματικα και εγώ καθομαι και κλαίγομαι που δεν έχω σχέση...

    Αυτά όχι μόνο προς τον ΚΕΝΟ αλλά και προς όλους όσοι έχουν την ατυχία της ερωτικής μοναξιάς

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by Cristiano View Post
    Εγώ έχω 2 φίλους που είναι 30 και δεν έχουν φιλήσει κοπέλα στο στόμα και όμως είναι μια χαρά σαν άτομα....κι εγώ έχω περάσει αρκετά χρονια χωρίς σχέση. Υπάρχουν και άλλα πράγματα που κάνουν τη ζωή μας ευχάριστη πέρα από τις γυναίκες και πάντα υπάρχουν και χειρότερα...Σκέψου να είχες γεννηθεί με αναπηρία ή να έμενες ανάπηρος στην πορεία...αυτοί οι άνθρωποι τι πρέπει να κάνουν δηλαδή? Εγώ την ερωτική μοναξιά έτσι την αντιμετώπιζα πάντα...σκεφτόμουν οτι υπάρχουν ανθρωποι που υποφέρουν πραγματικα και εγώ καθομαι και κλαίγομαι που δεν έχω σχέση...

    Αυτά όχι μόνο προς τον ΚΕΝΟ αλλά και προς όλους όσοι έχουν την ατυχία της ερωτικής μοναξιάς
    δεν ειναι αυτο το προβλημα, εχω κανει 4-5 σχεσεις, δοξα το θεο. το προβλημα ειναι οτι ειμαι σε ηλικια που θα πρεπε να εχω πλεον κατι σταθερο κι εγω, αλλα δυστυχως δεν υπαρχει, και λογο κρισης που ολες προτιμουν αυτους που εχουν δουλεια, παρα τους ανεργους. κι ετσι αφου δεν εχουμε και δουλεια, παμε κατα διαολου για αυτοκτονια, ουτε τα βασικα δε μπορουμε να καλυψουμε, δεν υπαρχει νοημα σ'αυτο που ζουμε.

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. που να βρω δυναμη??
    By el.gre in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 01-06-2012, 02:09
  2. Η δυναμη της ιδεοληψίας!
    By God is in the rain in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 18-05-2012, 00:11
  3. Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ
    By Gypsy Cello in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 12-12-2011, 09:07
  4. η δυναμη της σκεψης μας
    By selas-selas in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 29-09-2010, 19:55
  5. Δύναμη..Δύναμη...Δύναμη
    By Thorp in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 27-02-2009, 19:57

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •