Μια έτσι..Μια αλλιώς.. τι να κάνω για να μην μου φέρεται έτσι..??? - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 48
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,663
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Δε νομιζω οτι ερωτευομαστε τον εαυτο μας. Θα ταν πολυ βαρετο.
    Κρίνοντας από τον ναρκισσισμό σου ... θα διαφωνήσω.

  2. #32
    Δεν νομίζω ότι ισχύει μόνο στη φυσική αυτο..... Πέρα απο αυτα σημερα αποφάσισε να ερθει σπίτι μου και απο ότι κατάλαβα ετοιμάζει κάτι.... Θα δείξει η βραδιά τι θα γινει... Αλλα νομίζω ότι ήμουν και εγω λίγο υπερβολική με όλο τι θεματακι!!!!

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,782
    Εχεις δικιο ραφαηλια, ισχυει και στη χημεια και απ οτι φαινεται η ερωτικη χημεια προκειται να απογειωθει σημερα το βραδυ...!!!
    Με την ευχη μου...

  4. #34
    Απογειωθηκεεεε.... Ευτυχώς όλα καλα!!! Απλα πρέπει ν κανω υπομονη και όλα καλα.... Σας ευχαριστω πολυ!!! Και κάτι αΚομα πιο ευχάριστο μου έκανε δώρο ενα δαχτυλίδι γιατι τη Δευτέρα κλείνουμε 16 μήνες και μου είπε ότι μολις απολυθεί θέλει να λογοδωστουμε.......... :) και στα δικά σας λοιπόν!!!

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,782
    Σοβαρευουν τα πραγματα.....

  6. #36
    Σοβαρευουν ναι... Αλλα πανικοβληθηκα λιγάκι .... Δεν ξέρω αν θέλω να μπω σε όλο αυτο τωρα...

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,782
    Θα μας τρελανεις, πουθενα δε σε πιανουμε...τοσο καιρο μας λες οτι καποιες φορες δε δινει σημασια, τωρα που το προχωραει σου κακοφαινεται...! Μηπως το αγαπημενο σου στρουμφακι ειναι ο γκρινιαρης???:p Εδω αλλες κανουνε κρα να πεσει δαχτυλιδι...

  8. #38
    Όχι ρε παιδι μου το θέλω απλα αγχωθηκα κάπως... Οπως λες είδες τι έλεγα προχτές και τωρα μου ήρθε η γκουμουτσα και τα έπαιξα... Δεν γκρινιαζω απλα προβληματιστηκα - αγχωθηκα!!

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,782
    Ελα τυχερουλα, τραβατε με κι ας κλαιω εισαι...το παλικαρι εχει σοβαρο σκοπο, ειναι και δουλευταρικο, μια χαρα αρχηγοπουλα σας βλεπω...!
    Εχεις χρονο να προβληματιστεις οσο θελεις μεχρι να παρει τη ροζαλια...

  10. #40
    Χαχαχαχα... Ωραία τα λες έλα να τα ζήσεις κιόλας!!!!! Ξαφνικά παρασοβαρεψε όμως το δουλευταρικο ...

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,782
    2 κομβικες ερωτησεις πριν το τελος, που μπορειτε να μενετε? και η πεθερουλα τι γνωμη εχει για την αφεντια σου???...

  12. #42
    Χμμμμ ... Στο μέρος που βρίσκομαι το σπίτι ειναι η προίκα του άντρα....αλλα εγω δεν θέλω γιατι ντρέπομαι!!! Του είπα ότι αν ειναι να βρούμε κάποιο άλλο σπίτι γιατι πρέπει κι εγω να είμαι κοντά στη σχολη μου.... Η πεθερά ειναι πολυ καλη... Με λεει αδυναμία της!!! Με τον πεθερο δεν έχουμε πολλα πολλα γιατι ειναι απο μόνος του κλειστός χαρακτήρας... Το παλικάρι θα έχει θέμα με τον πατέρα μου γιατι δεν παιζει να το δεχτεί να μείνω εδω μόνιμα και ασε που το όνομα του ούτε να το πει... Για τον πατέρα μου ειναι ο "άλλος"-"ακατανομαστος"-"μπαμιας"....

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,782
    Γιατι ραφαηλια δε τον θελει ο πατερας σου?

  14. #44
    Γιατι είμαι η μικρότερη της οικογένειας και η αδυναμία του και ξέρει ότι αν σοβαρεψουν τα πραγματα θα μείνω εδω μόνιμα και δεν λεει να το δεχτεί ότι μπορει να είμαι μακριά τους....

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,782
    Ε τοτε δεν θελει κανεναν, δεν ειναι οτι δε θελει τον συγκεκριμενο.

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. δεν αντεχω να ζω ετσι
    By wishes in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 06-01-2013, 22:33
  2. Δεν ημουν ετσι εγω
    By haiii in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 22-03-2012, 20:11
  3. πως τα εκανα ετσι?
    By marina7 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 20-09-2011, 15:24
  4. πως τα έχω κάνει έτσι..
    By marianna in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 37
    Last Post: 23-03-2008, 22:52
  5. έτσι για να το μοιραστώ
    By fly in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 26-11-2007, 18:52

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •