βοηθια..τα εμπλεξα λιγο
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 12 of 12
  1. #1

    βοηθια..τα εμπλεξα λιγο

    Γεια σας παιδια..Εχω ενα θεματακι εδω και λιγο καιρο..πριν ενα μηνα οταν ξεκινισανε τα φροντιστιρια ειρθαν δυο καινουργιες στο τμημα και απο την πρωτη μερα με την μια την φλερταρα..αλλα φιλικο φλερτ οχι κατι σοβαρο...και ποτε δεν ενιωσα κατι..Οι δυο τους ειναι κολητες απο οτι ξερω.. Αυτη που φλερταρα(φιλικα παντα )δεν το σινεχισα απλα μιλαγαμε...εδικσε λιγα σημαδια..και καλα γελακια και τετια..(λιγα οχι πολλα).ετιχε να κατσουμε μαζι και γενικα μιλαγαμε για διαφορα...Ομος το τελευταιο μαθιμα ετιχε να κατσει διπλα μου η κολητη της... Μιλισαμε λιγο(τυπικα)..και γενικα στο μαθιμα κατι προσπαθουσε να κανι η απλα ετιχε.. Συνολικα θα γιρισε να με κοταξη 6-7 φορες την ωρα του μαθηματος(χωρις να της μιλισω)..η τραβουσε το short της κατω και με εβλεπε(διακριτικα)...προς το τελος του μαθιματος τιν μια κσαπλονε στην καρεκλα(και ετσι εγω ειχα θεα στο υπεροχο κορμι της..μετα απο λιγο κατι επιανε στην κοιλια της...ητανε σκουλαρικι(ο.ο.ο.ο) την ρωτισα αν εχει σκουλαρικι και μου λει νε...και μου χαμογελασε(διακριτικα)(τωρ� � για να μου το διξη το επιανε η οντος την ενοχλουσε?)..μπορω να πω οτι την ερωτευτικα..τρελα..την επομενη μερα στο σχολιο ετιχε να κατσω στον υπολογιστη και τις βρικα στο φβ..τις εστιλα και στις δυο ετιμα φιλ.. Αυτη που φλερταρα αρχκα δεκτικε ενω η αλλη οχι..6 ωρες μετα που τις εστιλα κσανακαθισα στον υπολογιστη και εσβισα το ετιμα..εισος να το αποριπσε γτ δεν καταλαβε..ισως δεν ετιχε να το δει..ισως απλα δεν θελη..τεσπα...το θεμα ειναι αν οντος η φιλη τις μιλισε σε αυτην για μενα..αν οντος μιλισε νομιζω την πατισα γτ θα ειναι δυσκολο να πρωχορισουμε(υποθετικα μιλαω)..παιδια θελω συμβουλες για το πως θα την πλησιασω σωστα γτ ειμαι αρχαριος διοτι νε μεν ειχα ευκαιριεσ με διαφορες δεξ προχορισα γτ ειμαι του στηλ αν αγαπισω προχοραω κλπ...ουτε να φιλαω δεν κσερω αλλα δεν με ανχονη αυτο..το θεμα ειναι πως το πρχοραω..επισης ειμαστε συνομιλικη στα 17..θελω να προχωρισω ...σκεφτομαι να της ζητησω αν βγουμε..ισως ειναι γρηγορα?
    ευχαριστω προκαταβολικα

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by panos.cy.gr View Post
    Γεια σας παιδια..Εχω ενα θεματακι εδω και λιγο καιρο..πριν ενα μηνα οταν ξεκινισανε τα φροντιστιρια ειρθαν δυο καινουργιες στο τμημα και απο την πρωτη μερα με την μια την φλερταρα..αλλα φιλικο φλερτ οχι κατι σοβαρο...και ποτε δεν ενιωσα κατι..Οι δυο τους ειναι κολητες απο οτι ξερω.. Αυτη που φλερταρα(φιλικα παντα )δεν το σινεχισα απλα μιλαγαμε...εδικσε λιγα σημαδια..και καλα γελακια και τετια..(λιγα οχι πολλα).ετιχε να κατσουμε μαζι και γενικα μιλαγαμε για διαφορα...Ομος το τελευταιο μαθιμα ετιχε να κατσει διπλα μου η κολητη της... Μιλισαμε λιγο(τυπικα)..και γενικα στο μαθιμα κατι προσπαθουσε να κανι η απλα ετιχε.. Συνολικα θα γιρισε να με κοταξη 6-7 φορες την ωρα του μαθηματος(χωρις να της μιλισω)..η τραβουσε το short της κατω και με εβλεπε(διακριτικα)...προς το τελος του μαθιματος τιν μια κσαπλονε στην καρεκλα(και ετσι εγω ειχα θεα στο υπεροχο κορμι της..μετα απο λιγο κατι επιανε στην κοιλια της...ητανε σκουλαρικι(ο.ο.ο.ο) την ρωτισα αν εχει σκουλαρικι και μου λει νε...και μου χαμογελασε(διακριτικα)(τωρ� � για να μου το διξη το επιανε η οντος την ενοχλουσε?)..μπορω να πω οτι την ερωτευτικα..τρελα..την επομενη μερα στο σχολιο ετιχε να κατσω στον υπολογιστη και τις βρικα στο φβ..τις εστιλα και στις δυο ετιμα φιλ.. Αυτη που φλερταρα αρχκα δεκτικε ενω η αλλη οχι..6 ωρες μετα που τις εστιλα κσανακαθισα στον υπολογιστη και εσβισα το ετιμα..εισος να το αποριπσε γτ δεν καταλαβε..ισως δεν ετιχε να το δει..ισως απλα δεν θελη..τεσπα...το θεμα ειναι αν οντος η φιλη τις μιλισε σε αυτην για μενα..αν οντος μιλισε νομιζω την πατισα γτ θα ειναι δυσκολο να πρωχορισουμε(υποθετικα μιλαω)..παιδια θελω συμβουλες για το πως θα την πλησιασω σωστα γτ ειμαι αρχαριος διοτι νε μεν ειχα ευκαιριεσ με διαφορες δεξ προχορισα γτ ειμαι του στηλ αν αγαπισω προχοραω κλπ...ουτε να φιλαω δεν κσερω αλλα δεν με ανχονη αυτο..το θεμα ειναι πως το πρχοραω..επισης ειμαστε συνομιλικη στα 17..θελω να προχωρισω ...σκεφτομαι να της ζητησω αν βγουμε..ισως ειναι γρηγορα?
    ευχαριστω προκαταβολικα
    το οτι ξαπωνε για να τη βλεπεις αυτο δε λεει πολα πολες το κανουν για να τις κοιτανε

  3. #3
    ...πανο, ξεκίνα αποφευγοντας τα γραπτά μνμ και γενικότερα τις συνομιλίες όπου πρέπει να γράφεις ; )

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,451
    Δε συγκεντρωνεσαι καλυτερα στο μαθημα, μπας και δεις ασπρη μερα;
    But on some summer nights, it could feel like paradise. Paradise lost.

  5. #5
    Member
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    athens
    Posts
    87
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    ...πανο, ξεκίνα αποφευγοντας τα γραπτά μνμ και γενικότερα τις συνομιλίες όπου πρέπει να γράφεις ; )
    xaxaxaxaxa

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    115
    γεια σου Πανο!!!
    καλυτερα κατασταλαξε για το ποια κοπελα σε ενδιαφερει πρωτα και μετα σιγα σιγα προχωρα..!!!καλα το εκανες και εστειλες αιτηματα φιλιας,σημμαθητες ειστε,δεν εκανες και κατι κακο!!!προσπαθησε να μην μπεις στην παγιδα να περιμενεις οποια σου κατσει,διαλεξε αυτο που σου τεριαζει και σιγα σιγα κανε τα βηματα σου!!!καλη επιτυχια...:)

  7. #7
    Πρωτων για να ζητισω βοηθια σημενη ειμαι ετιμος να διαβαζω και να εχω σχεση ταυτοχρονα...δευτερον ευχαριστω αυτους που απαντισαν στο θεμα....και τριτων..παιδια σκεφτωμαι να της ζυτισω να βγουμε και δεν ξερω..ειναι λιγο νωρις νομιζω ..ισως κομπλαρει...αν μπορετε πες τε μου τι να κανω..ευχαριστω

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    115
    καλε μου πανο σημασια εχει τι νιωθεις εσυ και πως βλεπεις να πηγαινει το πραγμα συμφωνα με τα γεγονοτα!!!οσον αφορα το κοριτσι,βλεπεις και πραττεις οταν εχεις αποδειξεις και οχι ενδειξεις για το αν κομπλαρει,τελικα κατασταλαξες ποιο κοριτσι σε ενδιαφερει?εσυ τι πιστευεις?ειναι νωρις για ραντεβου?γιατι δεν της λες να βγειτε με φιλους, παρεα πρωτα?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    φιλε μου πρεπει να επικεντρωθεις μονο σε μια κοπελα κ προσπαθησε να της μιλησεις η να την πλησιασετε μαζι με τους φιλους σου για να σε βοηθησουνε

  10. #10
    Ευχαριστω για τις απαντησης..Παιδια εγω την διαλεξα αυτην που θελω και ειναι το κοριτσι με το σκουλαρικι που ελεγα ...δεν εχουμε κοινη παρεα ρε παιδες....η μονη κοινη παρεα ειναι η φιλη της που γυντε αυτο ο θεμα εξετια της...

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,782
    Πες της να διαβασετε μαζι ορθογραφια γτ θελεις βοηθεια....

  12. #12
    Βαλε και κανενα τονο ....νομιζεις οτι σκαμπαζης απο ορθογραφια..εγω ειμαι απο κινιτο και δεν εχω τονους...στην πραγματικοτιτα ισος ειμαι καλυτερος στην ορθογραφια απο εσενα...ξερολα...αν θες εξιπναδες ελα real life...καθεσε πισο απο μια οθονη και το πεζεις καμποσος

Similar Threads

  1. Λιγο απο ολα?
    By oduss in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 7
    Last Post: 14-11-2012, 23:53
  2. Έμπλεξα άσχημα!
    By grigoriskal in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 13
    Last Post: 10-04-2012, 02:13
  3. ΛΙΓΟ HELP ΠΑΙΔΙΑ..
    By Molostroi in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 14-06-2011, 10:47
  4. Έμπλεξα με 3 φίλες
    By markos987 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 30-03-2011, 15:01
  5. ε μα ασ γελασουμε και λιγο...!!!!!!
    By Adzik in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 3
    Last Post: 13-02-2008, 21:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •