δεν ερεθιζομαι
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    3

    δεν ερεθιζομαι

    καλησπερα και χρονια πολλα...
    ειμαι 39 ετων παντρεμενος με μια πολυ ομορφη και καυτη γυναικα. ειμαστε πολλα χρονια μαζι και ξερουμε πολυ καλα ο ενας τον αλλον. στα 13 χρονια που ειμαστε μαζι ποτε δεν υπηρξε το παραμικρο σεξουαλικο προβλημα ουτε απο εμενα ουτε απο αυτην.
    ακομα και τωρα πριν ερθει στο δωματιο, ειμαι καγκελο, ακομα και οταν τελειωσουμε και παω στο ντους ακομα ειμαι καγκελο για κανα τεταρτο...

    περα απο αυτα οφειλω να πω οτι δεν ειμαι σωστος απενταντι της, λαθος η σωστο ετσι λειτουργω. το θεμα ειναι σε οτι κανω εχω διαπιστωσει οτι δεν με ερεθιζει τπτ αλλο περαν τη γυναικα μου...
    πιο παλια ηταν καποια πραγματα που μ ερεθιζαν. δεν με ερεθιζουν ουτε αυτα.
    μπορει να κατσω να δω μια ταινια σεξ την καλυτερη μου ταινια ας πουμε και να ειμαι μαλακος...
    και μολις δω 2-3 γυμνες φωτο εν ωρα πραξης με τη γυναικα μου γινομαι καγκελο...

    τι μπορει να συμβαινει? υπαρχει περιπτωση να βρω καποια λυση?

    ευχαριστω για το χρονο σας

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    πραγματικα δεν καταλαβενω πιο ειναι το προβλημα σου αφου το ιδιο ακριβως πραγμα συνεβει κ σε μενα αφου δε βλεπω να λειτουργει με αλλες εκτος απο τη κοπελα μου γιατι ειναι προβλημα? το σωμα απλα ακολουθει το πνευμα αν εισαι δυσκολος σαν ανθρωπος κ το σωμα κανει το ιδιο αρα δε μου φαινετε κ τοσο περιεργο μαλον θα σε ελεγα υπερβολικο τωρα το γιατι ισως βρεις την απαντηση σε αυτο το βιντεο http://www.youtube.com/watch?v=iWDOosfdRjw :D

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    3
    χαχαχαχαχα σαυρες μου φαινοντε ειδικα οι ξανθιες...

    ρε φιλε κατανοω τι μου λες. αλλα δεν ημουν ετσι...
    ειναι πραγματα που μ αρεσουν. τουλαχιστον στο μυαλο μου...
    να οι καυτες ξανθιες στο βιντεο που στειλες δεν μου λενε η κανουν απολυτως τπτ

    καποιοι μου παν στα 40 θα βαλεις γυαλια καποια στιγμη....
    αλλα οχι και να μην ερεθιζομαι με τιποτα

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    το πιο πιθανο ειναι να εισαι πλεονεκτης δε ξερω αν εχεις προσεξει η πλεονεξια μπορει να μετατραπει σε μαζοχισμο οταν αυτο που θες σου λιπει εγω ακομα να βρω απαντηση αν ειμαι φοβερα πλεονεκτης η φοβερα μαζοχας θελω κατι πολυ κ οταν δε το εχω μου βγαινει μαζοχισμος

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    3
    ξερω γω τι να πω ρε συ... εχουμε σαλταρει γμτ...
    και αμα ειμαι πλεονεκτης τι σημαινει δλδ?

    απαντηση ψαχνω να βρω...
    ξερω δεν ειναι ευκολο..
    που θα παει...

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    μια φραση λεει οταν δοθεις απολυτα σε ενα πραγμα η θα στα δωσει ολα η θα σε τελειωσει..
    αφου αυτο θα μπορουσε να λεει
    κορμι θανατηφορο
    οταν δε σε εχω αρρωσταινω κ θα με παρει ασθενοφορο :D:D

  7. #7
    Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Athens
    Posts
    53
    Κοιτα.. Αλλοι αγχωνονται που δεν τους σηκωνεται με τη γυναικα τους παρα μονο με αλλες, εσυ αγχωνεσαι που σου σηκωνεται με τη γυναικα σου και οχι με αλλες... Αφου δεν προκειται να πας με αλλες ετσι κι αλλιως γιατι εχεις ορκιστει αιωνια πιστη και αγαπη στη γυναικα σου τι σε νοιαζει??

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Κοιτα.. Αλλοι αγχωνονται που δεν τους σηκωνεται με τη γυναικα τους παρα μονο με αλλες, εσυ αγχωνεσαι που σου σηκωνεται με τη γυναικα σου και οχι με αλλες... Αφου δεν προκειται να πας με αλλες ετσι κι αλλιως γιατι εχεις ορκιστει αιωνια πιστη και αγαπη στη γυναικα σου τι σε νοιαζει??
    γιατι τον κανει οτι θελει ετσι για αυτο το λεει

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •