με ενοχλει ο πρωην μου - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 37 of 37
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,798
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    καταρχην το τι ξεπερασα κ τι δε ξεπερασα δε θα στο αποδειξω σε εσενα επισης οταν προτομπηκα στο φορουμ επιδη ειμουν σε αρκετα ασχημη κατασταση αν ειπα αυτη τη λεξη (που κ παλι δε νομιζω) θα εκανα προφανος καπιο συντακτικο λαθος λογο της φορτισης που ειχα εκεινη τη στιγμη κ ετσι λοιπον μερικοι βρηκαν το πατημα που τοσο πολυ εψαχναν για να βγαλουν τα κομπλεξ που ειχαν μεσα τους τοσο καιρο. αν λειπον σε ενα φορουμ υποστηριξης καπιοι ετοιμαζονται να διξουν τα κομπλεξ τους να τα δειξουν σε ενα τοιχο
    εγω δεν ζητησα να μου αποδειξεις τιποτε, αλεξανδρε, εσυ με ρωτησες αν ξερω ποιος εισαι και τι εχεις επιτυχει...
    ε, οχι, δεν ξερω. απο που να ξερω? σε ξερω κι απο αλλου?

    χαιρομαι που το ξεκαθαριζεις πλεον οτι δεν εισαι ψυχολογος, καλα θα ηταν να το διορθωνες επιτοπου αν ηταν λαθος γιατι σε ρωτησαν τοτε και δεν το ξεκαθαρισες.
    αλλα καλλιο αργα παρα ποτε.

    δεν συμφωνουν ολοι με την δικη σου αποψη περι ψυχολογων. να σεβεσαι και τις αποψεις των αλλων..

    στα υπολοιπα συμφωνω
    καλη σου μερα:o

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    επισης το τι εκανα κ τι δεν εκανα με τη κοπελα μου αυτο ειναι δικος μου λογαριασμος αυτη ζητησε τη βοηθεια μου κ ηταν δικαιομα της οπως κ εγω οταν ειχα προτομπει στο φορουμ ειχα ζητησει τη βοηθεια καπιον ατομων που εμπαιναν εδω κ το ριξαμε στις αναλυσεις σχετικα με τη ψυχολογια μου

    https://www.youtube.com/watch?v=-BQXmPEl_RE

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,798
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    επισης το τι εκανα κ τι δεν εκανα με τη κοπελα μου αυτο ειναι δικος μου λογαριασμος αυτη ζητησε τη βοηθεια μου κ ηταν δικαιομα της οπως κ εγω οταν ειχα προτομπει στο φορουμ ειχα ζητησει τη βοηθεια καπιον ατομων που εμπαιναν εδω κ το ριξαμε στις αναλυσεις σχετικα με τη ψυχολογια μου

    https://www.youtube.com/watch?v=-BQXmPEl_RE
    φυσικα και ειναι δικος σου λογαριασμος (εφοσον δεν λες κατι επικινδυνο).
    εγω δεν σου ειπα κατι για οσα ειπες στην κοπελα. εσυ ενοχληθηκες που της προτεινα ψυχολογο και φωναζες και τελικα βλεπει ΗΔΗ γιατρο και ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ! ΜΠΡΑΒΟ ΤΗΣ!

  4. #34
    Junior Member
    Join Date
    May 2014
    Posts
    11
    [QUOTE=giannis1990;484191]αυτα λεω εγω
    1)αν δεν εισαι με καποιον και σε πλησιασε γιατι να μην το προσπαθησεις εφοσον ειναι καλος?
    2)ομως αυτος δεν ειναι και τοσο καλος,και με τον τροπο που σε πλησιασε,αλλη θα ειχε στειλει το θεμα σε αλλο επιπεδο αφου χρησιμοποιησε βια!
    3)και δε μπορω να καταλαβω την σταση των υπολοιπων,σε χτυπουσεμεσα στο μαγαζι και οι αλλοι κοιτουσαν? ποσο εχει χαλασει ο κοσμος


    Μολις τον σταματησαν μου ειπαν οτι φταιω που ζητησα τις αναλογες ευθυνες για την εκτρωση. Και πως κατι γυναικουλες σαν εμενα κανουν την κοινωνια μας ετσι οτι ειμαι ξεφτυλισμενη να χαθω απο μπροστα τους και μαγκια του που μου τα εκανε ολα αυτα. Αλλα ας μην τα συζηταμε. Εδω η κολλητη μου ηταν διπλα και με κοιτουσε απλα. Με χτυπουσε στην κοιλια 2 μερες μετα την επεμβαση, αιμοραγουσα και ηταν ολοι αναισθητοι. Ανευθυνκι ανθρωποι, αποδεδειγμενα πλεον ανουσιοι τους οποιους απομακρυνα.!

  5. #35
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εγω θα ελεγα οτι αυτος που χρειαζετε γιατρο πανω απο ολα ειναι ο πατερας σου που σε εδερνε οσο για αυτον που εμπλεξες δε θα τον χαρακτηρισω γιατι θα γινω πολυ κακος το θεμα ειναι παντως οτι εχεις αντιλιφθει οτι πρεπει να σταματησεις να κολλας σε ατομα που μιαζουν η σου θυμιζουν το πατερα σου? (πολες φορες δε το συνιδιτοποιεις ειναι πολυ συχνο αυτο )αν το καταλαβεις αυτο εισαι πολυ κοντα στη λυση

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    253
    [QUOTE=xionoujak;484211]
    Quote Originally Posted by giannis1990 View Post
    αυτα λεω εγω
    1)αν δεν εισαι με καποιον και σε πλησιασε γιατι να μην το προσπαθησεις εφοσον ειναι καλος?
    2)ομως αυτος δεν ειναι και τοσο καλος,και με τον τροπο που σε πλησιασε,αλλη θα ειχε στειλει το θεμα σε αλλο επιπεδο αφου χρησιμοποιησε βια!
    3)και δε μπορω να καταλαβω την σταση των υπολοιπων,σε χτυπουσεμεσα στο μαγαζι και οι αλλοι κοιτουσαν? ποσο εχει χαλασει ο κοσμος


    Μολις τον σταματησαν μου ειπαν οτι φταιω που ζητησα τις αναλογες ευθυνες για την εκτρωση. Και πως κατι γυναικουλες σαν εμενα κανουν την κοινωνια μας ετσι οτι ειμαι ξεφτυλισμενη να χαθω απο μπροστα τους και μαγκια του που μου τα εκανε ολα αυτα. Αλλα ας μην τα συζηταμε. Εδω η κολλητη μου ηταν διπλα και με κοιτουσε απλα. Με χτυπουσε στην κοιλια 2 μερες μετα την επεμβαση, αιμοραγουσα και ηταν ολοι αναισθητοι. Ανευθυνκι ανθρωποι, αποδεδειγμενα πλεον ανουσιοι τους οποιους απομακρυνα.!
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    εγω θα ελεγα οτι αυτος που χρειαζετε γιατρο πανω απο ολα ειναι ο πατερας σου που σε εδερνε οσο για αυτον που εμπλεξες δε θα τον χαρακτηρισω γιατι θα γινω πολυ κακος το θεμα ειναι παντως οτι εχεις αντιλιφθει οτι πρεπει να σταματησεις να κολλας σε ατομα που μιαζουν η σου θυμιζουν το πατερα σου? (πολες φορες δε το συνιδιτοποιεις ειναι πολυ συχνο αυτο )αν το καταλαβεις αυτο εισαι πολυ κοντα στη λυση
    κλασσικο αυτο που λες αλεξανδρε και πολυ σωστο..πηγαινουμε και κολλαμε με ατομα που μοιαζουν στις μητερες αμς για εμας τους ανδρεςκαι στους πατεραδες για τις γυναικες,αλλα αν δεν ηταν καλο προτυπο εχεις θεμα..

  7. #37
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,545
    Καλημέρα...
    Πρόσφατα (1 χρόνο πριν περιπου),έγινε ένα έγκλημα.Με μια κοπέλα 23 χρονών νεκρή,από ξύλο του ''δικού'' της!Μετά το έγκλημα αυτό,αποκαλύφθηκε οτι ο δράστης είχε παράλληλη σχέση με την αδερφή της ,η οποία ήταν και παντρεμένη!
    Εκεί που θέλω να καταλήξω,είναι ότι ποτέ δεν ξέρεις πότε θα γίνει το κακό και τι μπορεί να υπάρχει ή τι θα γίνει στη συνέχεια!Σε χτυπάνε και κάθεσαι?Είναι δυνατόν?Σε χτυπούσε,αιμοραγούσες και κάθοσουν.Δείξε λίγο αξιοπρέπεια!Κανονικα ούτε να τον δεις δεν θα έπρεπε να θέλεις!
    Μας πως τα κάνετε αυτά τα πράγματα ρε κορίτσια?Σοβαρά τώρα!Κοίταξε τη ζωή σου,συμβουλέψου έναν δικηγόρο και τέλος!

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. σεξ με πρώην
    By mina@@ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 16-12-2012, 14:24
  2. Replies: 2
    Last Post: 16-04-2012, 14:33
  3. πρωην
    By αν? in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 98
    Last Post: 22-02-2011, 01:13
  4. για την πρωην μου
    By ανεμος in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 0
    Last Post: 18-02-2011, 02:51
  5. Με ενοχλεί το βλέμμα των άλλων
    By mstrouf in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 28
    Last Post: 22-05-2008, 01:32

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •