απροσάρμοστη συμπεριφορά
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 94
  1. #1
    Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    45

    απροσάρμοστη συμπεριφορά

    Καλημέρα σε όλους,
    είπα να αναφέρω και εγω μια κατάσταση που βίωσα πρόσφατα μιας και δε μπορώ να βγάλω άκρη μόνη μου!;)

    Λοιπον γνώρισα ενα παλικκάρι με τον οποιο εχουμε αρκετα μεγαλη διαφορα,τον περναω 8 χρονια,αυτος 22 και εγω 30.
    Αυτος λοιπον ήθελε πολυ να με γνωρισει,αν και εγω κολλουσα στη διαφορα ηλικιας.Ερχεται ενα βραδυ με βρισκει σε μια εκδηλωση στην οποια ηταν η παρεα μου και η οικογενεια μου.απιστευτα ευγενικος και τρυφερος εκατσε διπλα μου,μου φροντισε το χερι μου που ειχα ενα μικρο ατυχημα και καθε μερα επιεδιωκε να με δει,η αληθεια ειναι πως ηταν αρκετα διαχτυτικος κατι που με πιεζε σε καποιες φασεις μιας και εγω σεξουαλικα δε λειτουργω με τη μια...

    Αυτος περα απο την εντονη σεξουαλικοτητα που εδειχνε,εδειχνε και ενα νοιαξιμο που δεν εχω ξαναβιωσει,πχ ενα βραδυ εκλαιγα και ηρθε και σκαρφαλωσε σπιτι μου για να σιγουρευτει οτι ειμαι καλα , παντα ηθελε να με φερει σπιτι εκεινος,και γενικα ηταν πολυ προστατευτικος.
    Οσο αναφορα το σεξ του ζητησα χρονο λοιπον και οτι ειμαι στη φαση που θελω απλα να βγαινουμε,και στην αρχη αντεδρασε-σα να πληγωθηκε μιας και μου λεει εκει που παω να νιωσω πραγματα με κοβεις αλλα μετα μου ειπε οτι επειδη του αρεσω σα κοπελα εμφανισιακα και σα συμπεριφορα να βαλω τα ορια μου.

    Αυτος μου ζητουσε να μου μαγειρεψει να φαμε και διαφορα τετοια αλλα εγω κρατουσα αποστασεις,ενα βραδυ λοιπον μου ανακοινωσε πως αποφασισε να βαλει και αυτος τα ορια του,πως δε θελει να συναντηθουμε το βραδυ και ηταν πολυ αποτομος,με παιρνει πισω μετανιωμενος και μου λεει οτι θα ειμαι με τους φιλους μου εξω να περασω αν θελω..εμενα με στενοχωρεσε ομως και δε πηγα...την επομενη μου ζητησε να παμε θαλασσα και εγω του ειπα πως ειμαι πειραγμενη μαζι του...
    πηγα τον βρηκα και αρχισε τις θεωριες οτι ειναι χιπυς,οτι δε κολλαμε,οτι υπαρχει χαος μεταξυ μας,οτι τον πιεζω,και μετα ηθελε να μου γνωρισεις φιλους του,τους γνωρισα και καθως βλεπαμε μια ταινια εγω επρεπε να φυγω,αυτος θυμωσε παρα πολυ,μου ειπε οτι δε τον σεβομαι,οτι δε θελει να το συνεχισουμε μου μιλησε πολυ σκληρα και δε με ξαναπηρε.

    εγω επειδη γνωριζω οτι ειχε μπαμπα στρατιωτικο και οτι τον εχει απορριψει και γενικοτερα εχει περασει παρα πολλα,δε του κρατησα κακια και του εστειλα χτες και του λεω πως αν με χρειαστει σε οτιδηποτε να μη διστασει να με καλεσει...δεν απαντησε...
    και δε μπορω να καταλαβω το γιατι...μηπως μπορειτε εσεις?

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αστατος μια ζεστη κ μια κρυο σα το καιρο. λεει κ ξελεει.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,782
    To παιδι θελει να φαει!....Αφου τον κοβεις συνεχεις ποσο να σε περιμενει???

  4. #4
    Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    45
    κερασι δε νομιζω οτι το θεμα του ειναι το σεξ..εντοπιζω πολλα προβληματα στη συμπεριφορα του...
    δεν ειναι τοσο απλο...

  5. #5
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Αστο κοπελια μην τσιμπας..Ειναι ξεκαθαρο οτι ο πρωταρχικος του στοχος μαζι σου ηταν το σεξ.

  6. #6
    Σαχαλαμαρας μου φαινεται,χεστον.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,782
    Quote Originally Posted by hurtchild View Post
    κερασι δε νομιζω οτι το θεμα του ειναι το σεξ..εντοπιζω πολλα προβληματα στη συμπεριφορα του...
    δεν ειναι τοσο απλο...
    Κοιτα δεν εννοω οτι θελει μονο σεξ, αλλα σε φλερταρε ενα ικανο διαστημα, κανει τοσα βηματα, τοσες κινησεις κλπ, ποσο πρεπει να περιμενει? ο ερωτας ειναι και σε σωματικο επιπεδο, δεν ειναι σαν φιλοι να κανουμε παρεουλα. Εσυ γτ δεν εισαι ετοιμη για σεξ? Το παιρνει οτι δε τον θελεις.

  8. #8
    Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    45
    γιατι κερασι τον ξερω 5-6 μερες...

  9. #9
    Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    45
    μνημονιο σαφως ηθελε και σεξ αλλα δε νομιζω οτι ηθελε μονο αυτο...απο την αρχη ηταν πολυ ζεστος..μου κρατουσε το χερι εξω και τετοια ενω εγω δεν ηθελα...
    εδειχνε πως με γουσταρει πολυ...αλλα οταν του ειπα οτι εγω δε θελω σχεση ακομα και οτι θελω να τον γνωρισω κι αλλο αντεδρασε καπως...ασχετα που μετα εκανε τον spiderman για να δει οτι ειμαι ενταξει.
    Και μετα απο 2-3 μερες μου ειπε οτι ειναι χιπυς και οτι θελει να με γνωρισει φιλικα και αν μας βγηκε σχχεση μας βγηκε..οτι του ζητουσα εγω δηλαδη...
    δε βγαζω ακρη...εγω ξερω οτι ημουν ξεκαθαρη...παντως γενικοτερα ηταν πολυ οξυθυμος,εριχνε παναγιες στο σκυλο του οταν δεν εκανε αυτο που του λεγε...

  10. #10
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Αλλο κομματι το αν ειναι οξυθυμος..Οταν ενας ανδρας θελει να πηδηξει,με συγχωρεις για την εκφραση θα κανει και τον μπατμαν και τον σουπερμαν..Αν θελει κατι πιο ουσιαστικο ομως μπορει να περιμενει :)

  11. #11
    Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    45
    φυσικα και ειναι ετσι...30 χρονων ειμαι κανεις δε με εχει πιεσει πανω σε αυτο... απτην αλλη δεν ειμαι σιγουρη τι ηθελε αυτος πραγματικα...

  12. #12
    Εσενα σου αρεσει?Σε τι φαση εισαι αυτον τον καιρο?Το οτι αυτος θελει σεξ ειναι προφανες,το θεμα ειναι τι θες και συ.

  13. #13
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    To θεμα ειναι εσυ τι θες..?Ενας ανδρας στα 22 του αντιλαμβανεσαι οτι ειναι στα "υψη" ολημερις :P και δεν αναζητα τοσο πολυ την συντροφικοτητα.

    Δεν νομιζω να θελει ουσιαστικα πραγματα απο εσενα..Βεβαια εσυ που το βιωνεις μπορεις να ξερεις πολυ καλυτερα,εμεις εδω μια γνωμη λεμε.

  14. #14
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    πατα κοκκινο αλαφροισκιωτε :P

  15. #15
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    πατα κοκκινο αλαφροισκιωτε :P
    Με βαζεις και τρεχω τωρα,παρατηρησα οτι δεν εχω κοκκινο τιποτα στο δωματιο!

    ΥΓ 30 ειναι αυτος οχι 22,οχι πως και οι 30αρηδες δεν ειναι στα ''υψη''

Page 1 of 7 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. άσχημη συμπεριφορά...
    By mina@@ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 03-12-2013, 01:10
  2. Αντικοινωνικη συμπεριφορα?
    By forsaken in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 19-08-2013, 06:22
  3. Περίεργη Συμπεριφορά
    By Aiantas in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 20-01-2012, 21:25
  4. Γνώμη για τη συμπεριφορά του
    By Blue1 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 128
    Last Post: 28-12-2011, 17:25
  5. Συμπεριφορα
    By Wintertimes in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 02-12-2006, 20:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •