Ελεύθερη σχέση. Ελπίζω να γίνει κάτι περισσότερο ενώ εκείνος ζητάει να κάνουμε τρίο.. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 99
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    374
    η εννοια "νοιαζομαι πραγματικα" εχει αλλη σημασια για εναν ανδρα κ αλλη για μια γυναικα. απ αυτα που γραφεις φαινεται να ταιριαζει κ στο φιλο σου
    τι θα μπορουσες να κανεις ? ηδη εχεις κανει πολλα κ ο φιλος σου απλα δεν ανταποκρινεται ..... εισαι καλη στο κρεβατι δεν πιεζεις κερδισες την εμπιστοσυνη του ......
    αληθεια τι το παραπανω εχει αυτος ο τυπος απο τους αλλους ωραιους που δε σε τραβηξαν ?

  2. #17
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Quote Originally Posted by axinos View Post
    Δεν είναι έτσι τα πράγματα. Ήταν έτοιμος να παει να πυροβολήσει άνθρωπο στα πόδια για κάτι που μου συνέβη και ήταν σοβαρό. Ήταν εδώ για μένα. Και ότι θέλω ότι ώρα και αν τον παρω τηλεφωνο θα ανταποκριθεί. Θα κάνει αυτό που πρέπει για να με βοηθήσει δηλαδη. Τώρα για το τελευταίο.. αν θα αλλάξει αυτό.. εκεί είναι τα δύσκολα
    Εσυ ξερεις καλυτερα..Μετα το πυροβολικο ομως θα σου ζητουσε το τριο και παλι :)

  3. #18
    Quote Originally Posted by wstyron View Post
    η εννοια "νοιαζομαι πραγματικα" εχει αλλη σημασια για εναν ανδρα κ αλλη για μια γυναικα. απ αυτα που γραφεις φαινεται να ταιριαζει κ στο φιλο σου
    τι θα μπορουσες να κανεις ? ηδη εχεις κανει πολλα κ ο φιλος σου απλα δεν ανταποκρινεται ..... εισαι καλη στο κρεβατι δεν πιεζεις κερδισες την εμπιστοσυνη του ......
    αληθεια τι το παραπανω εχει αυτος ο τυπος απο τους αλλους ωραιους που δε σε τραβηξαν ?
    1)Κανει καλο κρεβατι
    2)Ειναι macho τυπος,ολα τα πυροβαλαει,ολα τα μαχαιρωνει
    3ο και σημαντικοτερο)Τη φτυνει :p

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Athens
    Posts
    1,685
    Βρε αχινέ, αφου είσαι τόσο σίγουρη γα τα αισθήματα του και αφού είναι διατεθειμένος να κάνει τόσα για σένα τότε γιατι το συζητάς;;
    Εγώ ξέρω ότι ο ερωτευμένος άνθρωπος δε βάζει όρους, αρκείται και με ψίχουλα...μήπως και αυτός σου δίνει ψίχουλα και εσύ τα έχεις εξωραϊσει πολύ στο μυαλό σου τα πραγματα;
    Το έχω κάνει και εγώ αυτό για δυο χρονάκια...
    και μου έλεγε ότι δεν είναι ο τύπος της σχέσης,και δεν μπορεί να νιώσει μπλα μπλα μπλα...και τις γνωστές παπάτζες.
    Κάποια στιγμή με τα πολλά είπα να περισώσω την αξιοπρέπειά μου και να μην ξανασχοληθώ, έφαγα και την καταθλιψούλα μου μια χαρά...σε πληροφορώ ο κύριος παντρευτηκε ένα χρόνο μετά..
    Μην ασχολείσαι άλλο αχινε..αν σε ήθελε για κάτι άλλο πλην του σεξουαλικού θα είχατε και σχέση τώρα.
    Δεν κολλάνε πουθενά οι άντρες (τουλάχιστον οι γνήσιοι) όταν γουστάρουν κάποια.
    ..το σκοτάδι του ενός, δυο μαζί το κάνουν φως...

  5. #20
    Member
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    39
    χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!! οκ.. μην εισαι κακούλης βρεεεε....
    Last edited by axinos; 30-10-2014 at 22:23.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,782
    Δηλ εσυ κολλας στο τριο? Το τριο κοπελα μου ειναι η υπερτατη φαντασιωση των αντρων κ των γυναικων επισης. Δε σημαινει οτι δε σε θελει, ισα ισα το αντιθετο. Εσυ δεν εχεις σεξουαλικα ονειρα με πολλους αντρες? Εγω πιστευω οτι αφου τον γουσταρεις τοσο πολυ κ ειναι ενας τοσο ωραιος αντρας, δεν πρεπει να εγκαταλειψεις. Πριν σε συμβουλεψω περαιτερα κατι αλλο να σε ρωτησω, αν πεις ναι για την αλλη γυναικα υπαρχει αυτη? ποια θα φερει? ειναι καποια γνωστη σας ή θεωρητικα μιλαμε?

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    875
    Πες του ξεκάθαρα ότι δεν σε ενδιαφέρει μόνο σεξουαλικά κι αν σου πει τα δικα του πες του αν υπάρχει περίπτωση να σε δει διαφορετικά κάποια στιγμή. Τότε θα ξέρεις σίγουρα και καλά είναι να σταματήσεις να χάνεις χρόνο και να περιμένεις. Προφανώς σου δείχνει κάποιο ενδιαφέρον για να σε έχει δεμένη και να νομίζεις αλλά. Αυτοί δεν αλλάζουν. Το τρίο σου το ζητάει γιατί βλέπει ότι είσαι πολύ ελεύθερη σεξουαλικά και πουθενά δεν μπλοκάρεις η τουλάχιστον δεν το παίζεις λίγο ότι μπλοκάρεις. Κρίμα είναι ενώ θα μπορούσες να έχεις όποιον θες που θα σου έδινε περισσότερη σημασία. Μην χαραμιζεσαι άδικα. ΈΙΣΑΙ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΈΝΗ ΜΕ ΤΟ ΌΤΙ ΚΆΝΕΙ ΚΑΛΟ ΣΕΞ ΚΑΙ ΝΟΜΊΖΕΙΣ ΌΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ ΑΛΛΟΥ. Αυτός θαυμάζει την ομορφιά του και το όργανο του κι εσυ του δίνεις αξία. Καλό είναι να περνάμε απλώς καλά αλλά όταν ζητάμε κάτι παραπάνω και δεν είναι σε θέση να μας το δώσουν καλύτερα να φεύγουμε . Μην καταλήξεις με το περίμενε και την ψεύτικη ελπίδα να αρχίσεις να έχεις ψυχολογικά προβλήματα. Εγώ περίμενα 5 χρόνια πότε δεν του είχα δώσει το δικαίωμα να πιστεύει ότι μου αρκεί το σεξ πάντα ήθελα κάτι παραπάνω. Ήταν ο πρώτος μου. Κι εκείνος με έκανε να πιστεύω ότι θα αλλάξει η κατάσταση. Αποτέλεσμα ήταν να εχω σοβαρό ψυχολογικό πρόβλημα για πολύ καιρό αν και ακόμα μου έχουν μείνει λίγα κατάλοιπα. Συζήτησε μαζί του ότι θέλεις περισσότερα.

  8. #23
    Member
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    39
    Ξέρω ότι θέλει να κυνηγήσει για να νιώσει οτι τα κατάφερε μόνος του.
    Όσες φορές τον εφτυσα ετρεχε σαν τρελαμένος. μόλις είδε οτι είμαι εκει.. μια απο τα ίδια.
    Αυτή η κατάσταση, είναι απο φτύσιμο σε φτύσιμο, μαζί δεν κάνουμε και χώρια δεν μπορούμε.
    Νομίζω ότι κυριος φταίχτης .. είναι το ερωτικό κομμάτι της σχέσης μας. Έχουμε παγιδευτεί και οι δυο σ αυτό που γίνεται όταν είμαστε μαζί. Απλά είναι πολύ δυνατό. Δεν ξέρω τι άλλο να σκεφτώ πια..
    Γι αυτά που λές void, δεν μπορώ παρα να συμφωνήσω μαζί σου ... ναι είναι λογικά, 100% και 99% πιθανά σε τέτοιες καταστάσεις.
    Και για να σου πω την αλήθεια, όχι σίγουρα δεν θα με ξαφνιάσει αν συμβεί και στην δική μου περίπτωση το ίδιο. Όμως.. για κάποιο μαγικό λογο.. είμαι σίγουρη οτι ακόμα κι αν τον χωρίσω αύριο, θα αρχίσει να με ψάχνει.. κι ακόμα και αν παντρευτεί μέσα σε ένα χρόνο, καποια στιγμή πολύ σύντομα θα τον δώ να με ψάχνει ξανά.. και μάλιστα απελπισμένα! Δεν έχω αποδείξεις να παρουσιάσω. Το νιώθω όμως μέσα μου σαν να έχει γίνει ήδη.. μην με ρωτάς πως, δεν έχω ιδέα..
    Τώρα το .. γιατί μπορεί να συμβεί αυτό και τι μπορεί να σημαίνει.. εχετε γεια βρυσούλες..

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Athens
    Posts
    1,685
    Quote Originally Posted by nikiii View Post
    Αυτός θαυμάζει την ομορφιά του και το όργανο του κι εσυ του δίνεις αξία.
    Κλαίωωωωωωωωωω...χαχαχαχαχ� �χαχαχααχαχ

    ΥΓ: κατά τα λοιπά συμφωνώ σε αυτά που γράφεις, πολύ σωστά :)
    ..το σκοτάδι του ενός, δυο μαζί το κάνουν φως...

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Athens
    Posts
    1,685
    Quote Originally Posted by axinos View Post
    Ξέρω ότι θέλει να κυνηγήσει για να νιώσει οτι τα κατάφερε μόνος του.
    Όσες φορές τον εφτυσα ετρεχε σαν τρελαμένος. μόλις είδε οτι είμαι εκει.. μια απο τα ίδια.
    Αυτή η κατάσταση, είναι απο φτύσιμο σε φτύσιμο, μαζί δεν κάνουμε και χώρια δεν μπορούμε.
    Νομίζω ότι κυριος φταίχτης .. είναι το ερωτικό κομμάτι της σχέσης μας. Έχουμε παγιδευτεί και οι δυο σ αυτό που γίνεται όταν είμαστε μαζί. Απλά είναι πολύ δυνατό. Δεν ξέρω τι άλλο να σκεφτώ πια..
    Γι αυτά που λές void, δεν μπορώ παρα να συμφωνήσω μαζί σου ... ναι είναι λογικά, 100% και 99% πιθανά σε τέτοιες καταστάσεις.
    Και για να σου πω την αλήθεια, όχι σίγουρα δεν θα με ξαφνιάσει αν συμβεί και στην δική μου περίπτωση το ίδιο. Όμως.. για κάποιο μαγικό λογο.. είμαι σίγουρη οτι ακόμα κι αν τον χωρίσω αύριο, θα αρχίσει να με ψάχνει.. κι ακόμα και αν παντρευτεί μέσα σε ένα χρόνο, καποια στιγμή πολύ σύντομα θα τον δώ να με ψάχνει ξανά.. και μάλιστα απελπισμένα! Δεν έχω αποδείξεις να παρουσιάσω. Το νιώθω όμως μέσα μου σαν να έχει γίνει ήδη.. μην με ρωτάς πως, δεν έχω ιδέα..
    ισχύει..και εμένα με "ψάχνει"..κανει τις εμφανίσεις του σαν τον κομήτη απο περιόδους σε περιόδους..
    Αλλά αυτό τον ρίχνει ακόμα περισσότερο στα μάτια μου..και χαίρομαι που τελικά δεν είμαι στη θέση της γυναίκας του :)

    ΥΓ:αν και πιστεύω εσύ το θέτεις λίγο πιο ρομαντικά από ότι ουσιαστικά είναι :)
    ..το σκοτάδι του ενός, δυο μαζί το κάνουν φως...

  11. #26
    Member
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    39
    Δεν μπορείς να περιγράψεις ευκολα καποια πραγματα. Είναι, κάνει και λέει πράγματα που είμαι, θα έλεγα η θα έκανα εγώ. Αυτό και το γεγονός της τόσο έντονης χημείας, κάνουν έναν εκρηκτικό μίγμα. Είναι πολυ πιο ανώριμος απο μένα σε συναισθηματικό επίπεδο και το βλέπω, αλλά δεν μπορώ να μην δώ και να μην νιώθω και όλα τα υπόλοιπα γ.. το μπελά μου..

  12. #27
    Member
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    39
    Ναι. είναι πάρα πολυ πιθανό, γιατί τον έμαθα οτι ότι θέλει αυτός ... γίνεται στο τέλος. πάντως όσο αφορά τους πυροβ/μους κλπ, πλάκα πλάκα έγινε κάτι πραγματικά πολυ σοβαρό προσφατα που απείλησε την σωματική μου ακεραιότητα και πολλά άλλα μαζί. Ήταν κάτι πραγματικά σοβαρό. Δεν καυχιεται.. ουτε είναι ό τύπος του επιδειξία. Το αντίθετο.
    Δεν τον παιρνεις χαμπάρι καν.. αν είναι παρών κάπου. Πολύ κλειστος και σχεδόν αόρατος όπου κ αν βρίσκεται. Είναι ο άνθρωπος στρείδι. Ετσι τον λέω εγώ τουλάχιστον..

  13. #28
    Member
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    39
    οκ. Λοιπόν σαφώς και έχω ερωτικές φαντάσιώσεις με περισσότερους απο έναν άντρες.
    Η διαφορά είναι ότι δεν θέλω να δώ μέσα σ αυτές εκείνον!
    Αυτός, θέλει να είμαι μέσα.. πρώτη μούρη!
    Πέρα απο τις φαντασιώσεις όμως.. όταν έρθει η ώρα της αλήθειας.. αν με ρωτήσεις θα σου πω, ότι θέλω να κάνω έρωτα μόνο μαζί του. Τουλάχιστον σ αυτή τη φάση της σχέσης. Αργότερα ποιός ξέρει τι μπορεί να εξελιχθεί και πως. Δεν είμαι κλειστό μυαλό, αλλά δεν μπάζω και απο παντού.. χαχα..
    Ξέρω πραγματικά,,, και το πιστεύω απόλυτα οτι το τρίο είναι η υπέρτατη φαντασίωση των αντρών. Αφού έχει λυσσάξει.. γιατί δεν παει να βρεί δυο.. άλλες? εκτός απο μένα?
    Οσο αφορά το ποια.. μου είπε να διαλέξω εγω. Μου έστελνε καποια λινκ απο διαφορα προφιλ.. και μου ζήτησε να ψάξω να βρώ όποια θέλω εγω. Δεν τον νοιάζει..
    Αυτό που τον ένοιαζε...κι αυτό που μου έλεγε παντα ήταν ότι ήθελε να τα ζήσει όοοοολα μαζί μου. Με μενα και να έχουμε τους άλλους κάτι σαν τα σεξ παιχνίδια μας..

  14. #29
    Member
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    39
    δεν θέλω να είναι μέσα αυτός σε τέτοιες φαντασιώσεις.. γιατί δεν θα νοιάζομαι για τους άλλους πλέον.. και όχι γιατι ντρέπομαι για κάποιο λογο..

  15. #30
    Member
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    39
    Quote Originally Posted by nikiii View Post
    Πες του ξεκάθαρα ότι δεν σε ενδιαφέρει μόνο σεξουαλικά κι αν σου πει τα δικα του πες του αν υπάρχει περίπτωση να σε δει διαφορετικά κάποια στιγμή. Τότε θα ξέρεις σίγουρα και καλά είναι να σταματήσεις να χάνεις χρόνο και να περιμένεις. Προφανώς σου δείχνει κάποιο ενδιαφέρον για να σε έχει δεμένη και να νομίζεις αλλά. Αυτοί δεν αλλάζουν. Το τρίο σου το ζητάει γιατί βλέπει ότι είσαι πολύ ελεύθερη σεξουαλικά και πουθενά δεν μπλοκάρεις η τουλάχιστον δεν το παίζεις λίγο ότι μπλοκάρεις. Κρίμα είναι ενώ θα μπορούσες να έχεις όποιον θες που θα σου έδινε περισσότερη σημασία. Μην χαραμιζεσαι άδικα. ΈΙΣΑΙ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΈΝΗ ΜΕ ΤΟ ΌΤΙ ΚΆΝΕΙ ΚΑΛΟ ΣΕΞ ΚΑΙ ΝΟΜΊΖΕΙΣ ΌΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ ΑΛΛΟΥ. Αυτός θαυμάζει την ομορφιά του και το όργανο του κι εσυ του δίνεις αξία. Καλό είναι να περνάμε απλώς καλά αλλά όταν ζητάμε κάτι παραπάνω και δεν είναι σε θέση να μας το δώσουν καλύτερα να φεύγουμε . Μην καταλήξεις με το περίμενε και την ψεύτικη ελπίδα να αρχίσεις να έχεις ψυχολογικά προβλήματα. Εγώ περίμενα 5 χρόνια πότε δεν του είχα δώσει το δικαίωμα να πιστεύει ότι μου αρκεί το σεξ πάντα ήθελα κάτι παραπάνω. Ήταν ο πρώτος μου. Κι εκείνος με έκανε να πιστεύω ότι θα αλλάξει η κατάσταση. Αποτέλεσμα ήταν να εχω σοβαρό ψυχολογικό πρόβλημα για πολύ καιρό αν και ακόμα μου έχουν μείνει λίγα κατάλοιπα. Συζήτησε μαζί του ότι θέλεις περισσότερα.
    Σ ευχαριστώ nikiii..! Ή αλήθεια είναι οτι μου το είπε μόνος του πριν δυο εβδομάδες περίπου. Δεν χρειάστηκε να τον ρωτήσω καν. Αλλά.. ταυτόχρονα μου δήλωσε οτι δεν μπορεί να αντισταθεί προς το παρόν ακόμα τουλάχιστον σε κάποια πράγματα. τρεχα γυρευε δηλαδη.. Δεν μπορώ χωρίς εσένα, δεν είσαι ιδια με καμία.. αλλα..! Και η πλάκα είναι ότι είναι υπερβολικά αγαθός. Αυτά που λέει τα πιστευει. Και.. μου λέει και αλήθειες πάντα. Αν πάει με καποια.. ποσες φορές πήγε.. κλπ. Δε ρωτάω γιατι φορτώνω. Αν ρωτήσω θα μου πει την αλήθεια.

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ελεύθερη σχέση με το σκύλο μου
    By the_downward_spiral in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 26-01-2013, 02:13
  2. ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΔΕΣΜΑ...
    By fterwto in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 110
    Last Post: 14-01-2013, 10:39
  3. Ζηταει χρονο μετα απο σχεση
    By sullengirl_deleted in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 29-08-2012, 13:46
  4. Σεξ... Απολαυση σαρκικη η κατι περισσοτερο;
    By DimitriThess in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 46
    Last Post: 10-06-2011, 09:25
  5. Ελπιζω αυτη τη φορα να μην γινει το ιδιο...
    By jimmaster in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 74
    Last Post: 20-01-2010, 15:56

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •