Group therapy στην αθηνα. - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 36 of 36
  1. #31
    Breath εισαι ωραιος!!! Καλημερα σε εσενα και σε ολους!

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Greece
    Posts
    761
    Να 'σαι καλά! γυναίκα είμαι :)

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,699
    γουατεβα καλωσηρθες μεν, αλλα απ οσα διαβασα, κακως εριξες το βαρος της αντιδρασης σου στο αν εισαι νεο η παλιο μελος.

    ας με διορθωσει οποιος διαφωνει, αλλα το προβλημα των μελων ειναι μαλλον οτι ενας αγνωστος (μεταξυ αγνωστων βεβαια, κι εμεις αγνωστοι ειμαστε), μπηκε και αρχισε να ζητα γνωριμιες με τα μελη , γιατι αυτο στην ουσια ζητας ψαχνοντας συμμετεχοντες και παραλληλα διαφημιζεις μια αγνωστη ψυχολογο , πραγμα που ετσι κι αλλιως απαγορευεται στο φορουμ,εστω κι αν δεν λες φατσα- φορα το ονομα της, αλλα μας λες οτι θα προωθησεις τις επαφες να επικοινωνησει εκεινη....

    εγω προτεινω να συμμετεχεις στην θεματολογια του φορουμ αν και εφοσον ενδιαφερεσαι για καποια απ οσα λεγονται και να αφησεις τις γνωριμιες και τις προσκλησεις για ιδιωτικες συζητησεις σου.

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,763
    Quote Originally Posted by whateva View Post
    Ας τα παρουμε τα πράγματα από την αρχή γιατί το θέμα ξέφυγε λίγο....

    1. Δεν ήξερα οτι το φόρουμ είναι μονο για παλιούς, να με συμπαθάτε, γιατί αν έλις βαριέσαι να ακους και να απαντάς ή μη μπεις καθόλου μέσα στο θέμα ή τράβα κάνε ένα φόρουμ δικό σου μόνο για παλέουρες!!!
    θα στο αναλυσω κοινωνιολογικα μπασ και καταλαβεισ επειδη συνηθωσ διαβαζουμε πριν μπουμε να γραψουμε
    διαβαζοντασ λοιπον μαθαινουμε και τι γινεται πρεπει να εχουμε και λιγο συναισθηση εσυ πηγεσ στο μπακαλι κι αντι να θεσ λεμονια
    ζητησεσ μπριζολα ε δε γινεται γι αυτο υπαρχει ο κρεοπωλησ για πανε στο κρεοπωλη να του ζητησεισ λεμονια να δεισ πωσ θα σε κοιταξει κι ελα παλι να μου πεισ
    επισησ το παλιοσ αναφερεται στο οτι εχω γραψει καποια ποστ και ολοι ξερουν πωσ εχω γραψει και ακαταλαβιστικα ποστ και καμενα και εξυπνα δεν ηρθα ενα πρωι να αρχισω να γραφω οτι μου κατεβηκε στο κεφαλι
    επισησ με εχουν κραξει απειρα ειτε διαδυκτιακα ειτε στην κανονικη μου ζωη και συνεχιζα να μιλαω και να λεω αυτα που πιστευω
    το παλιοσ να ξερεισ οτι αναφερετε σε ολα αυτα και ετσι για να ξερεισ εδω μεσα ο πιο παλιοσ ειμαι εγω και ο οπλοβαστοσ(οπλοβαστοσ ειναι εκει που φυλανε τα οπλα και φτιαχνεται μαζι με το στρατοπεδο)
    κοινωσ για να τελειωνουμε διεκδηκισε και παρε το χωρο σου χωρισ να σε νοιαζει διαδυκτιακα ειναι το πρωτο βημα μετα σιγα σιγα θα παρεισ και το χωρο σου στη ζωη εγω ετσι το βλεπω
    φιλικα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,763
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #36
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    Καλησπέρα,

    το θέμα κλειδώνεται και σύντομα θα διαγραφεί.
    Δεν ενθαρρύνουμε τέτοιου είδους μηνύματα μέσω του φόρουμ, για πολλούς λόγους, κυρίως για την προστασία των μελών.
    Μπορεί ωστόσο, ο/ειδικός που διοργανώνει την ομάδα, να αποστείλει email προκειμένου να αναρτηθεί το σχετικό δελτίο τύπου στην κατάλληλη ενότητα, που έιναι η:
    http://e-psychology.gr/psychology-wo...ika-ergastiria (δεν υπάρχει κάποιος κόστος για την ανάρτηση τέτοιων δελτίων τύπου/ανακοινώσεων).
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. group therapy εσωστρεφών στη Θεσσαλονίκη
    By lorie in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 15-04-2013, 22:50
  2. group therapy
    By equinox in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 6
    Last Post: 24-06-2011, 15:00
  3. Ψυχίατρος στην Αθήνα.Ειδικευμένος στην ΙΔΨ υπάρχει ?
    By genehunter in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 23-05-2011, 21:57
  4. Replies: 16
    Last Post: 21-10-2010, 12:38
  5. GROUP THERAPY!
    By antara in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 209
    Last Post: 04-07-2009, 01:44

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •