Πολλοί με έχουνε απορρίψει στην ζωή μου!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 70
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,793

    Πολλοί με έχουνε απορρίψει στην ζωή μου!

    Πολλοί με έχουνε απορρίψει στην ζωή μου. Πήγαινα σε μία εκκλησία με το παλαιό και τους έβρισα όλους και με απορρίψανε και μια κοπέλα στα τει επειδή της είπα ότι έκλεψα τον γκόμενο της φίλης μου παλιά με απέρριψε και αυτή. Γιατί με απορρίπτει τόσος κόσμος και μάλιστα και άτομα που τα θεωρώ κατώτερα μου;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    209
    πρεπεο να τρολλαρεις απειρα, δεν εξηγηται αλλιως...

  3. #3
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Πολλοί με έχουνε απορρίψει στην ζωή μου. Πήγαινα σε μία εκκλησία με το παλαιό και τους έβρισα όλους και με απορρίψανε και μια κοπέλα στα τει επειδή της είπα ότι έκλεψα τον γκόμενο της φίλης μου παλιά με απέρριψε και αυτή. Γιατί με απορρίπτει τόσος κόσμος και μάλιστα και άτομα που τα θεωρώ κατώτερα μου;
    Γειά σου δελφίνι! Γράφεις οτι τους έβρισες όλους. Πώς έγινε αυτό και γιατί το έκανες; Επίσης, η κοπέλα στα ΤΕΙ επειδή δεν κάνετε παρέα πιά δεν σημαίνει οτι σε απέρριψε κιόλας. Να κάνεις άλλες φίλες.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,793
    Quote Originally Posted by ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ View Post
    Γειά σου δελφίνι! Γράφεις οτι τους έβρισες όλους. Πώς έγινε αυτό και γιατί το έκανες; Επίσης, η κοπέλα στα ΤΕΙ επειδή δεν κάνετε παρέα πιά δεν σημαίνει οτι σε απέρριψε κιόλας. Να κάνεις άλλες φίλες.
    Τους είχα βρίσει αφενός μεν γιατί είχανε μάθει για το ότι έκλεψα τον γκόμενο της φίλης μου και ντροπιάστηκα και γιατί το νόμιζα ότι με ζηλεύανε και μου δημιουργούσανε προβλήματα. Αυτή η φίλη μου την πήρα τηλέφωνο μια φορά και μου το έκλεισε κατάμουτρα. Βέβαια αυτά έγιναν πριν από χρόνια τώρα έχουνε αλλάξει τα πράγματα στην εκκλησία με χαιρετάνε όταν πάω.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    337
    Μα τι πραγματα ειναι αυτα;;;; βρισιες στην εκκλησια;;;

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,793
    Quote Originally Posted by Christine View Post
    Μα τι πραγματα ειναι αυτα;;;; βρισιες στην εκκλησια;;;
    ε τι να κάνω είχα το ακαταλόγιστο εκείνη την εποχή για αυτό με διαγνώσανε και με άτυπη ψυχωτική διαταραχή

  7. #7
    Banned
    Join Date
    May 2014
    Posts
    704
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Πολλοί με έχουνε απορρίψει στην ζωή μου. Πήγαινα σε μία εκκλησία με το παλαιό και τους έβρισα όλους και με απορρίψανε και μια κοπέλα στα τει επειδή της είπα ότι έκλεψα τον γκόμενο της φίλης μου παλιά με απέρριψε και αυτή. Γιατί με απορρίπτει τόσος κόσμος και μάλιστα και άτομα που τα θεωρώ κατώτερα μου;
    Όταν λες κατώτερά σου; Πως το εννοείς εσύ; Γιατί θεωρείς τον εαυτό σου ανώτερο;

    Σε απορρίπτουν ή επειδή δεν ταιριάζετε, ή επειδή κάνεις πράγματα που δεν τους αρέσουν/δεν μπορούν να τα δεχτούν.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,793
    Quote Originally Posted by -moonlight- View Post
    Όταν λες κατώτερά σου; Πως το εννοείς εσύ; Γιατί θεωρείς τον εαυτό σου ανώτερο;

    Σε απορρίπτουν ή επειδή δεν ταιριάζετε, ή επειδή κάνεις πράγματα που δεν τους αρέσουν/δεν μπορούν να τα δεχτούν.
    'Όταν εννοώ κατώτεροί μου εννοώ άτομα που δεν τα έχω σε ιδιαίτερη εκτίμηση και εγώ. Δεν ξέρω συμβαίνει σε όλους να τους απορρίπτουνε;

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    320
    Ναι οι βρωμιες της εκκλησιας δεν σε πειραξαν το βρισιμο σε πειραξε. Καψιμο θελουν κατα την γνωμη μου που κατσικωθηκαν στην χωρα μας καναν πλυση εγκεφαλου στον κοσμο και απο το γηρασκω αει διδασκομενος φτασαμε στο πιστευε μαι μη ερευνα.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    320
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    ε τι να κάνω είχα το ακαταλόγιστο εκείνη την εποχή για αυτό με διαγνώσανε και με άτυπη ψυχωτική διαταραχή
    Ειχες το ακαταλογιστο κανοντας πραγματα που δεν επρεπε σε διωξανε ολοι οι οποιοι προφανως δεν ηξεραν τι ειχες και απορεις? Μα αν ηξεραν και το καναν αυτο ειναι απαραδεκτοι αν οχι που ειναι και το πιο πιθανο ουτε αυτοι φταινε ουτε εσυ.

  11. #11
    .......gtpk.......

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,793
    Quote Originally Posted by φλοκ View Post
    Ειχες το ακαταλογιστο κανοντας πραγματα που δεν επρεπε σε διωξανε ολοι οι οποιοι προφανως δεν ηξεραν τι ειχες και απορεις? Μα αν ηξεραν και το καναν αυτο ειναι απαραδεκτοι αν οχι που ειναι και το πιο πιθανο ουτε αυτοι φταινε ουτε εσυ.
    Και να το ξέρανε δεν νομίζω ότι θα τους ενδιέφερε.

  13. #13
    ρε Δελφινάκι μη τρολλάρεις αν γίνεται.

    Υπάρχουν πιο επικοδομητικοί τρόποι για να εκφραστείς

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,793
    Quote Originally Posted by Ο Σελτζούκος View Post
    ρε Δελφινάκι μη τρολλάρεις αν γίνεται.

    Υπάρχουν πιο επικοδομητικοί τρόποι για να εκφραστείς
    Συγνώμη τι εννοείς όταν λες τρολλάρω;

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    209
    ντολφιν λες πως τους εβρισες στην εκκλησια, πως πηρες τον γκομενο μιας φιλης σου, θεωρεις τον εαυτο σου ανωτερο και αλλα τετοια και απορεις γιατι σε απορριπτουν???
    σορρυ αλλα η δεν καταλαβαινεις τι κανεις ή πραγματικα μας τρολλαρεις (μας δουλευεις ψιλο γαζι οπως λεει και ο λαος)

    αντε να παρω την περιπτωση οτι δεν μας δουλευεις και να σου απαντησω.
    μην εισαι υπεροπτης λοιπον (επειδη θεωρεις καποιους κατωτερους σου), μην ζηλευεις (επειδη πηρες τον γκομενο φιλης σου) και γενικοτερα μην γινεσαι κακια (δεν ξερω γιατι τους εβρισες στην εκκλησια) και ολοι θα σε αγαπουν!!! στανταρ αυτο.

    ελπιζω να σε καλυψα

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Φιλίες: πολλοί ή λίγοι και καλοί;
    By somebody89 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 46
    Last Post: 16-10-2013, 09:37
  2. εχουνε καποιο ισχυρο δικιο οι ψυχιατροι
    By ΔΗΜΗΤΡΗΣ17817 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 11
    Last Post: 22-10-2012, 00:11
  3. Πολλοι αριθμητικοι περιορισμοι...
    By oboro in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 9
    Last Post: 29-01-2011, 12:06
  4. Τελικά ειμαστε πολλοί...
    By ste12 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 2
    Last Post: 23-03-2010, 23:59
  5. Είμαστε πολλοί
    By vince in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 57
    Last Post: 31-10-2009, 20:57

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •