Δεν βρησκω την καταλληλη - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 49 of 49
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,804
    ΕΓΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ
    ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΝΕΤΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΥΛ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙΣ
    ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΑΓΑΠΟΥΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙΣ
    ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ ΠΩΣ ΓΙΝΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ
    ΓΤ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ ΧΑΒΑΛΕ ΠΑΡΑ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ
    ΓΙΑΤΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ ΠΟΥΡΕΣ ΑΛΛΟΥΣΘΕΛΕΤΕ
    ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΠΑΤΕ ΚΙ ΑΛΛΟΥΣ ΠΑΝΤΡΕΥΕΣΤΕ ΜΠΑΙΝΕΤΕ ΣΕ ΕΝΑ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ
    ΚΛΑΤΕΡΝΕΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΕΜΙΑ ΣΥΝΗΘΙΖΕΤΑΙ
    ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΕΧΕΤΕ ΓΙΝΕΙ ΜΠΑΛΟΤΣΕΣ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΑΙΤΗΘΕΙ ΓΕΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ
    ΚΑΙ ΡΩΤΑΩ ΠΩΣ ΓΙΝΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ;
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    458
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΕΓΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ
    ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΝΕΤΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΥΛ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙΣ
    ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΑΓΑΠΟΥΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙΣ
    ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ ΠΩΣ ΓΙΝΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ
    ΓΤ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ ΧΑΒΑΛΕ ΠΑΡΑ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ
    ΓΙΑΤΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ ΠΟΥΡΕΣ ΑΛΛΟΥΣΘΕΛΕΤΕ
    ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΠΑΤΕ ΚΙ ΑΛΛΟΥΣ ΠΑΝΤΡΕΥΕΣΤΕ ΜΠΑΙΝΕΤΕ ΣΕ ΕΝΑ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ
    ΚΛΑΤΕΡΝΕΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΕΜΙΑ ΣΥΝΗΘΙΖΕΤΑΙ
    ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΕΧΕΤΕ ΓΙΝΕΙ ΜΠΑΛΟΤΣΕΣ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΑΙΤΗΘΕΙ ΓΕΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ
    ΚΑΙ ΡΩΤΑΩ ΠΩΣ ΓΙΝΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ;
    elis, αν ίσως εξαιρέσουμε την "πλάκα" της παρέας, όλα όσα γράφεις ισχύουν και για τους άντρες, ακριβώς στο βαθμό που ισχύουν για τις γυναίκες (μένει να προσδιορίσουμε το βαθμό)... για να είναι άνετοι και κουλ και να αγαπηθούν πρέπει να γαμηθούν, μιλάνε μεταξύ τους για γυναίκες, άλλες ερωτεύονται και άλλες παντρεύονται και μετά από τις υποχρεώσεις γίνονται μπαλότσοι και πίνουν μπίρες στον καναπέ, μπροστά από την τηλεόραση... και οι μεγάλες τους κοιλιές τους εμποδίζουν να έχουν οπτική επαφή με το πουλί τους, που έλεγε και η αείμνηστη μαλβίνα κάραλη για γνωστό φιλόλογο κάποτε...

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,804
    ασε απο αντρεσ δεν το χεισ καθολου ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΝΩΡΙΣΕΣ ΕΣΥ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΟΤΑΝ ΑΝΟΓΕΙ ΣΠΙΤΙ ΘΕΛΕΙ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΒΑΖΕΙ ΨΥΧΗ
    ΘΕΛΕΙ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΜΕ ΚΑΝΕΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΚΑΙ ΑΜΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΓΡΑΨΤΟ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    458
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ασε απο αντρεσ δεν το χεισ καθολου ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΝΩΡΙΣΕΣ ΕΣΥ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΟΤΑΝ ΑΝΟΓΕΙ ΣΠΙΤΙ ΘΕΛΕΙ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΒΑΖΕΙ ΨΥΧΗ
    ΘΕΛΕΙ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΜΕ ΚΑΝΕΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΚΑΙ ΑΜΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΓΡΑΨΤΟ
    τι να σου πω βρε elis... μακάρι να σε έκανα χαρούμενο, αλλά ο καθένας ό,τι έχει βάζει σ΄ένα σπίτι, μια σχέση κλπ... εγώ δυο φορές παντρεύτηκα, ο πρώτος εξαφανίστηκε όταν ο γιος του ήταν νήπιο και γύρισε να τον ¨διεκδικήσει¨ τώρα που είναι έφηβος... ο δεύτερος τώρα που μιλάμε έχει εκδράμει στα δάση της πίνδου με την παρέα του, ενώ εγώ εδώ δουλεύω και φροντίζω ένα τεράστιο παλιό σπιτι, έξι στρέμματα χτήμα κι ένα παιδί με θολωμένο μυαλό και τρωτή υγεία... αν το λένε ¨ψυχή¨ αυτό που βάλανε, εγώ το λέω αλλιώς πως...

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. καταλληλη προστασια
    By alexis20 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 28-05-2013, 12:01

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •